Budowa pod klucz + kosztorys


Cena do uzgodnienia

WR Group
Służymy Państwu profesjonalną pomocą od etapu wyboru projektu, poprzez bezpieczne przeprowadzenie przez wszystkie etapy związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę domu, wyboru najlepszych materiałów do budowy domu i w późniejszym procesie inwestycyjnym.
Specjalizujemy się w pomocy klientowi w wyborze najlepszego projektu domu jednorodzinnego (zarówno projekty typowe, jak i tworzenie projektów indywidualnych), uzyskaniu w imieniu klienta pozwolenia na budowę, obmiarowywaniu i kosztorysowaniu kosztów budowy, uzyskania finansowania na budowę (kredyty hipoteczne i pożyczki), a następnie realizacji budynku do jego zamieszkania.
Dodatkowo zajmujemy się także sprawdzaniem i weryfikowaniem kosztorysów w celu obniżenia kosztów budowy.
Wszystkie prace wykonujemy z należytą dbałością o wysoką jakość i dokładność wykonywanej pracy, wykorzystując jednocześnie nowoczesne technologie i materiały, posiadające doskonałe parametry techniczne.
W celu porozmawiania o budowie prosimy o kontakt z odpowiednim działem, za pomocą poczty elektronicznej, korzystając z formularza w zakładce „KONTAKT” na stronie www.wr-group.pl.

Polska
 
 


Liczba wyświetleń strony: 1045