Dochodzenie wierzytelności Poznań - Najlepsi w 2022

Dochodzenie wierzytelności w Poznaniu, 2023

192 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 192 firm
w kategorii Dochodzenie wierzytelności

Średnia ocena specjalistów od dochodzenia wierzytelności w Poznaniu to 4.99 (na podstawie 1667 opinii).

Dochodzenie wierzytelności Poznań
Julia C.

Polecam Mecenasa Arkadiusza Wawrzyniaka, jego profesjonalne podejście do sprawy chłodziło moją niecierpliwość, a pozytywne nastawienie dawało nadzieję wtedy kiedy już chciałam odpuścić nie wierząc, że będzie dobrze. Sprawa jest rozstrzygnięta na moją korzyść. Sprawa trochę się ciągła ale w końcu było warto. Dziękuję i Polecam

5.0 (52 opinie)
Skibinska M.

Wszystko przebiegło zgodnie z planem - Pani Adwokat zajęła się sprawą perfekcyjnie. Jakbym miała polecić Radce Prawnego to tylko takiego. Jeszcze raz za wszystko dziękuję. Z całego serca polecam!

5.0 (25 opinii)
Anna P.

Jestem bardzo zadowolona z powierzenia mojej sprawy Pani mecenas Stefani. Pani mecenas okazała się niezwykle profesjonalna osoba która z całym zaangażowaniem podjęła się rozwiązania mojego problemu. Efekty były szybkie a co najważniejsze przyniosły oczekiwany rezultat. Na każde pytanie które zadawałam w toku sprawy otrzymałam szybka i wyczerpująca odpowiedź. Polecam każdemu współpracę z Panią Stefania i dziękuję serdecznie za pomoc.

5.0 (7 opinii)
Joanna M.

Fachowa i szeroka wiedza na najwyższym poziomie. Pani Joanno dziękuję jeszcze raz za profesjonalnie przeprowadzoną moją niełatwą sprawę. Znajomi polecili mi Pani usługi i jestem bardzo zadowolona tak samo jak oni. Będę polecać dalej, ponieważ takich radców prawnych jak Pani nie spotyka się często ( a już z kilkoma miałam przyjemność). Polecam !!!

5.0 (8 opinii)
Kamil S.

Z usługi skorzystałem już dawno temu, ale jestem zadowolony. Współpraca sprawna, bez wydłużania i niepotrzebnych kosztów. Umowa, którą dla mnie przygotowano, znakomicie się sprawdziła. Dziękuję i pozdrawiam.

5.0 (9 opinii)

Dołącz do naszych Specjalistów od Dochodzenia Wierzytelności w Poznaniu

Działasz na rynku jako Specjalista od Dochodzenia Wierzytelności i szukasz nowych Klientów z Poznania lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Paweł W.

Bardzo dobrze zrealizowana usługa, konkretne i indywidualne podejście do klienta dodatkowo poparte doświadczeniem i ogromna wiedzą, polecam.

5.0 (8 opinii)
Wiesław Ł.

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Pietrzak jest kancelarią prawa pracy i ubezpieczeń społecznych posiada już ponad 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu klientów indywidualnych oraz dużych przedsiębiorców. Oferujemy szybkie terminy wykonania zleceń, w oparciu o wiedzę doświadczonych praktyków prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, ale również doradców podatkowych i samodzielnych księgowych. Oferujemy atrakcyjne warunki finansowe wykonywanych zleceń. Zapraszamy do kontaktu.

5.0 (1 opinia)
Mateusz J.

Usługi prawne świadczone przez kancelarie Business Advice należy ocenić wzorowo. Bezproblemowy kontakt, doradztwo na najwyższym poziomie i przede wszystkim przystępne ceny usług.

5.0 (2 opinie)
Agnieszka S.

Bardzo miła atmosfera Pełen profesjonalizm, szybkie i skuteczne działanie Polecam tego prawnika, osoba bardzo kompetentna i życzliwa.

5.0 (3 opinie)
Adam K.

Biltz Profit to zdecydowanie profesjonaliści w swoim fachu. Myślałem, że moja sprawa jest już przegrana i mogę zapomnieć o swoich pieniądzach. Prezesi firmy, Pan Janek i Pan Wojtek zdecydowanie stanęli na wysokości zadania. Serdecznie polecam każdemu kto ma problem z windykacją swoich pieniędzy, a nie wie jak zabrać się do tematu.

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Adwokacka

 • Poznań
Edyta M.

Bardzo miła kulturalna obsługa zetelna kompetentna osoba Pani Monika. Jest to osoba bardzo pomocna wspierajaca swojego klienta cieszę sie że taka osobę spodkałam i poznałam z całym sercem mogę każdemu innemu klientowi polecic współpracę z pabia Moniką czlowuek o wielkim sercu

4.88 (17 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Arkadiusz Nawrocki

 • Poznań
Jacek M.

Profesjonalna i rzetelna kancelaria. Prowadzi wszystkie moje sprawy biznesowe. Nigdy nie mam problemu z kontaktem. Zawsze rzetelni i terminowi. A do tego maja jasne zasady wyceniania usług. Bardzo pomocni przy windykacji należności

5.0 (8 opinii)

Grupa Borcano Sp.z o.o.

 • Poznań
Piotr G.

Mieliśmy ogromny problem z pozbyciem się z mieszkania lokatorów, którzy z premedytacją nie chcieli opuścić lokalu, nie ponosząc przy tym żadnych kosztów. Interwencja Pana Jankowiaka sprawiła, że szybko opuścili mieszkanie. Pan Jankowiak wykazał się pełnym profesjonalizmem, taktem, wrażliwością i kierował się naszym dobrem. Gorąco polecamy.

4.71 (14 opinii)

Prof. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka

 • Poznań
Marta K.

Polecam skorzystanie z usług tej prawniczki! Pani Mecenas posiada ogromną wiedzę, charyzmę i doświadczenie. Ma na swoim koncie wiele wygranych spraw. Nam również pomogła.

5.0 (123 opinie)

Adwokat Joanna Woźniak Kancelaria Adwokacka

 • Poznań
Konstantyn A.

Najlepsza specjalistka od prawa rodzinnego. Mistrzostwo, wszystko skończyło się tak jak Pani mówiła, dziękuję Pani Mecenas.

5.0 (20 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat dr Bartosz Chudziński

 • Poznań
Wojciech Kałużny Software Solutions

Pan Mecenas jest jednym z najlepszych prawników z którymi współpracowałem, zawsze profesjonalnie przygotowany, potrafi przedstawić możliwości działania i zaplanować odpowiednią strategię. W żadnej sprawie nie zawiódł, od doradztwa prawnego w biznesie po prawo rodzinne i drobne sprawy. Na sali sądowej nie chciałbym mieć nikogo innego w swoim narożniku!

5.0 (7 opinii)

Adwokat Poznań | Przemysław Plewiński

 • Poznań
Marek M.

Adwokat Przemysław Plewiński uratował mnie w sprawie karnej! Powiedział wprost jak będzie wyglądać sprawa. Był ze mną osobiście na każdym przesłuchaniu i na policji i w sądzie. Na rozprawie był bardzo aktywny. Polecam jako świetnego obrońcę!

5.0 (6 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Gawrońska-Wisła

 • Poznań
Sławomir B.

Współpraca z Kancelarią Pani Ewy rozpoczęła się od szczegółowego rozpoznania, gatunkowo ciężkiej sprawy. Już następnego dnia otrzymałem dwa możliwe scenariusze rozwiązania problemu. Dopracowane dokładnie i rzetelnie. W rezultacie sprawa wygrana! Pełen profesjonalizm i opanowanie. Polecam.

5.0 (7 opinii)

InveSystem - Skutecznie odzyskamy Twoje pieniądze

 • Poznań
Roman S.

Firma godna polecenia, działania szybkie, sprawne i konkretne, z czystym sumieniem polecam tą firmę. Z 5 spraw 4 z pełnym sukcesem. Doradzą nawet jak będzie problem żeby zadbać o swoje pieniądze, a nie odkładać sprawę do szafy.

5.0 (5 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Wajs

 • Poznań
Bartosz B.

Miła i uprzejma, młoda i ambitna, inteligenta i kreatywna, pogodna i uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do klienta i prowadzonej sprawy. Pierwsza gwiazdka należy się za kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy, niezależnie od pory dnia, czy to rano czy to wieczór, zawsze dobra komunikacja, na każde zadane pytanie, zawsze szybka i szczegółowa odpowiedz. Druga gwiazdka za sumienną i skrupulatną analizę wszystkich złożonych przeze mnie dokumentów dotyczących sprawy, pismo procesowe napisane z najwyższą starannością, z dbałością o każdy drobiazg. Trzecia za przygotowanie do nadchodzącej sprawy, za zaopatrzenie mnie w harmonijne nastawienie, za wsparcie dające spokój i równowagę. Czwarta za sprawę, za skuteczność i zaangażowanie, za

5.0 (6 opinii)

Kancelaria Adwokacka Maciej Spławski

 • Poznań
Mateusz W.

Pan Maciej niezwykle profesjonalnie i rzeczowo podszedł do mojego problemu. Sprawnie znalazł sensowne rozwiązanie i doprowadził sprawę do szczęśliwego końca. Rzetelne informacje na każdym etapie współpracy i bardzo sumienne potraktowanie tematu pozwalają mi z czystym sumieniem polecić Pana Mecenasa.

5.0 (6 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Szwejda

 • Poznań
Piotr C.

Z mec. Maciejem współpracuję od wielu lat w różnych sprawach i wszystkim polecam usługi Pana Mecenasa. Profesjonalizm, bardzo duża wiedza prawnicza, skuteczność, komunikatywność i umiejętność wczucia się w potrzeby klienta.

5.0 (10 opinii)

Kancelaria Adwokacka Krzysztof Kowalski

 • Poznań
Wilhelmina W.

Porada bardzo profesjonalna, przedstawillam problem pan mecenas udzielil wyczerpujacej porady dajac nadzieje na pozytywne załatwienie mojej sprawy.To dopiero poczatek ale jestem dobrej mysli. MARIA

5.0 (21 opinii)

Kancelaria Adwokacka Bartosz Mroczyński

 • Poznań
Adrian Z.

Miałem wielkie obawy, by zaufać jakiemuś prawnikowi (sprawa rozwodowa). Pan Bartosz podszedł do sprawy wyjątkowo po ludzku (jak na środowisko prawników), dodatkowo wszystko wytłumaczył w prostych słowach; zawsze był pod telefonem podczas trwania batalii sądowej, (a to ponad dwa lata). Uczciwy i sumienny, bardzo polecam.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Adwokacka Klaudia Siutkowska

 • Poznań
Grzegorz K.

Polecam z czystym sumieniem! Dzięki doświadczeniu, wiedzy podejściu dyplomatycznym oraz pełnym zaangażowaniu ze strony p. Mecenas, sprawę udało się zamknąć z korzyścią dla obu stron już na pierwszym posiedzeniu. Jeszcze raz bardzo dziękuje i pozdrawiam :-)

5.0 (101 opinii)

Michał Burtowy - Adwokat

 • Poznań
Paweł B.

Świeże i niesztampowe podejście do sprawy. Rzetelność i profesjonalizm kancelarii moim zdaniem nie do podważenia. Polecam.

5.0 (5 opinii)

Monika Goińska-Roszyk radca prawny mediator

 • Poznań
Julia D.

Polecam osobom, które cenią sobie, jak cena idzie w parze z dobrą jakością.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka Natalia Hebel

 • Poznań
Sylwia P.

Polecam z czystym sumieniem kancelarię. Indywidualne podejście do klienta, rzyczliwość i sumienność oraz szeroki zakres świadczonych usług prawnych zachęciło mnie do wybrania tej a nie innej kancelarii i co najważniejsze mają konkurencyjne niskie ceny usług w przeciwieństwie do innych kancelarii świadczących te same usługi bardzo polecam. Z całą pewnością jeszcze nie raz skorzystam z usług i porad tej kancelarii tym bardziej że moja sprawa została rozpatrzona pozytywnie,a wygraną to największa nagroda i satysfakcja.

5.0 (7 opinii)

Kancelaria Adwokacka Anna Raburska

 • Poznań
Grzegorz S.

Korzystałem tylko z kilku porad w sprawie odszkodowania i uregulowania spadku. Kompetentna i przygotowana. Pomogła mi napisać kilka pism. Bardzo polecam.

5.0 (15 opinii)

Kancelaria Pomocy Dłużnikom

 • Poznań
Piotr S.

Ta kancelaria po prostu działa cuda mam długi a potrafią umorzyć takie długi wysokie ze tj. szok dla mnie dlatego polecam tą kancelarie z całego serca wiedza co robią dzięki tej kancelarii nie mam żadnych komorników umorzyli mi długi w alior banku chwilówki i kredyt w parabanku są extra i kontakt z Kancelaria jest nieprzerwany czy to telefoniczny czy też mailowy w skali od 1 do 10 to stawiam ponad 10.

5.0 (14 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Błażej Kołodziejczyk

 • Poznań
Paulina M.

Pan Mecenas bardzo profesjonalnie i rzetelnie podszedł do mojej sprawy. W sposób sumienny i uprzejmy przygotował mnie do przesłuchania i zadbał o sprawny przebieg sprawy, która zakończyła się sukcesem.

5.0 (7 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Toczyńska

 • Poznań
Dorota W.

Polecam, bardzo rzeczowa, kompetentna i wszechstronna opieka prawna (paragrafy, pisma i asysta w sądzie) zakończona sukcesem, spełnione oczekiwania z nawiązką. Przy tym prawo w wydaniu ludzkim i zrozumiałym. Dziękuję i polecam.

5.0 (6 opinii)

Agencja Bezpieczeństwa i Wywiadu Gospodarczego Sp. z o.o.

 • Poznań
Karolina S.

Profesjonalizm, szeroka gama usług oraz elastyczność - tym cechuje się ta agencja. Choć czasu na przygotowanie było niewiele, akcja zakończyła się sukcesem! Dzięki dużemu doświadczeniu Panowie udzielili mi wielu cennych rad i wskazówek co do dalszego postępowania, choć nie było to już ich obowiązkiem. Pozdrawiam i polecam AGENCJĘ BEZPIECZEŃSTWA I WYWIADU GOSPODARCZEGO.

5.0 (14 opinii)

Kancelaria Adwokacka Monika Małkowska - adwokat

 • Poznań
Maciej K.

Szybka, rzeczowa porada i sprawne działanie. Polecam.

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Adwokacka Remigiusz Sobieski

 • Poznań
Krzysztof R.

MSP Sobieski Spychała Adwokaci i Partnerzy Spółka partnerska prowadzi sprawną i rzetelną obsługę prawną przedsiębiorców, w tym spółek prawa handlowego. Adwokat Remigiusz Sobieski specjalizuje się w prawie pracy i w sprawach gospodarczych.. W zespole Kancelarii jest doradca podatkowy, pomagamy w wyborze odpowiedniej formy opodatkowania z uwzględnieniem zasad prawa Unii Europejskiej. Prowadzimy sprawy legalizacji pobytu cudzoziemców w Polsce. Celem działalności Kancelarii jest zapewnienie skutecznej ochrony prawnej Klientom przed sądem, tworzeniu umów i prowadzeniu działalności gospodarczej. Więcej o naszej działalności można dowiedzieć się na stronach internetowych: https://www.infi.com.pl oraz https://www.msplegal.pl/

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Adwokacka Paulina Kąkolewska

 • Poznań
Natalia L.

Polecam Panią Mecenas z całego serca! Pomogła mi w najtrudniejszym etapie życia jakim był rozwód, jest osobom profesjonalną, mającą w sobie bardzo dużo empatii. Nasza współpraca zakończyła się sukcesem- rozwodem z orzeczeniem o winie byłego męża i korzystnym dla mnie podziałem majątku, również kontakty z dziećmi zostały ustalone tak jak wnioskowałam. Polecam serdecznie i bardzo dziękuję za pomoc.

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Adwokacka Jakub Elegańczyk

 • Poznań
Elektro-Miz Zbigniew Mizerny

Młody, ambitny i niezwykle rzetelny adwokat. Przemiła osobowość i fachowe podejście do sprawy. Profesjonalnie przygotowane umowy handlowe. Serdecznie polecam.

5.0 (28 opinii)

DETEKTYW POZNAŃ - "BIEGLI DETEKTYWI"

 • Poznań
Alicja W.

Podejrzewałam męża o zdradę już od dawna, nie mogłam jednak w to uwierzyć. Przyjaciółka dała mi numer tel do biura detektywistycznego BIEGLI DETEKTYWI. Pierwsze bezpłatne spotkanie przebiegło bardzo miło, a bałam się trochę tego. Detektyw wypytał mnie konkretnie o szczegóły, potem rozsądnie wycenił koszty sprawy. Podpisaliśmy umowę i zajął się moją sprawą. W ciągu tygodnia udało mu się zebrać dowody zdrady przez męża z młodszą ode mnie. Otrzymałam pełne sprawozdanie z opisem, zdjęciami i filmem.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Adwokacka Czarosław Leszczyński Adwokat

 • Poznań
Cezary M.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Uzyskałem wyczerpujące informacje na temat mojej sprawy. Bardzo pewny i doświadczony w bataliach sądowych.

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Adwokacka Maja Witkowska

 • Poznań
Stylowy Ogrodnik Damian Kustoń

Szczerze polecam, fachowe podejście do klienta, bardzo miła współpraca.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka Bartłomiej Markiewicz

 • Poznań
Konrad J.

Bardzo chciałbym wyróżnić adwokata Pana Bartłomieja dlatego iż miałem Pana na sprawie karnej i jestem z niego bardzo zadowolony wie jak podchodzić do wszystkiego i polecam go dla ludzi którzy będą mieli problem w przyszłości, tak na marginesie oby było ich mniej, ale bardzo polecam wziąć sobie tego Pana jako obrońcę. Pozdrawiam.

5.0 (8 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Patrycja Serafin

 • Poznań
Mateusz K.

Polecam, pełen profesjonalizm i skuteczność, zleciłem sprawę mojego kredytu w CHF, czekam na rozstrzygnięcie sądu.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka Michał Leń

 • Poznań
Przemysław W.

Bardzo rzetelna i sprawna obsługa klientów. Wszystko na czas i wyjątkowo profesjonalne. Zdecydowanie polecam Pana mecenasa.

5.0 (1 opinia)

KANCELARIA PRAWNA RADCA PRAWNY MARTA SZAFER

 • Poznań
Playnet Sp. z o.o.

Według mnie nie piękne słowa, którymi można byłoby opisać działania p. Marty, a czyny świadczą o jakości i umiejętności. W tym przypadku z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Radcę Prawnego p. Martę Szafer jako dobrego i odpowiedzialnego partnera biznesowego. Wspólnie zrobiliśmy bardzo czasochłonne i ciężkie przekształcenie z DG na s.k., sp. z o. o. z zachowaniem wszystkich zobowiązań i umów.

5.0 (7 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Kamila Wasilewska

 • Poznań
Emilia S.

Pani Kamila bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła! Bardzo szybko i sprawnie udzieliła mi porady i odpowiedzi na nurtujące mnie pytania :) co więcej, sposób w jaki to zrobiła był zrozumiały dla człowieka nie zajmującego się przepisami i paragrafami :) polecam!

5.0 (8 opinii)

AST-Adwokaci. Kancelaria Adwokacka

 • Poznań
Karina k.

Pani Marta to pełna ciepła i zrozumienia osoba. Wklada w swoją pracę dużo serca i czyni wszystko by klient wyszedł jak najkorzystniej z każdej sytuacji. Bez dwóch zdań polecam Panią Martę

5.0 (116 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Kunter

 • Poznań
Maciej J.

Profesjonalna obsługa, a co za tym idzie, niespotykane dotąd przeze mnie zaangażowanie w sprawę. Serdecznie polecam. M. Jankowski.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka Magdalena Łazanowska-Majcher

 • Poznań
Karol Ż.

Doskonała znajomość prawa perfekcyjne przygotowanie duże doświadczenie i zimna krew. Polecam z czystym sumieniem.

5.0 (6 opinii)

Lextron Sp. z o.o.

 • Poznań
Ewelina Z.

Profesjonalna obsługa i szybkie odzyskanie należności. Kulturalne podejście do klienta, ogromna wiedza kadry pracowniczej. Warto skorzystać z pomocy Lextron.

5.0 (1 opinia)

Michał Jan Pełechaty Kancelaria Adwokacka

 • Poznań
Edris N.

Amazing experience, took his time to listen and also added points to be used for the case. Passionately defends you in the court of law. Niesamowite doświadczenie, poświęcił swój czas, aby słuchać, a także dodał punkty, które mają być wykorzystane do sprawy. Z pasją broni Cię w sądzie.

5.0 (5 opinii)
Ranking Specjalistów od Dochodzenia Wierzytelności obejmuje również takie miejscowości jak: Poznań, Skórzewo. więcej...