Dochodzenie wierzytelności Lublin - Najlepsi w 2021

Dochodzenie wierzytelności w Lublinie, 2021

50 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 50 firm
w kategorii Dochodzenie wierzytelności

Dochodzenie wierzytelności Lublin
Karolina T.

Pan Michał prezentuje niezwykle profesjonalne podejście do prowadzonej windykacji. Rzetelnie i precyzyjnie prowadzi sprawy legitymując się bardzo dobrym przygotowaniem merytorycznym. Koszty tańsze aniżeli u innych specjalistów w tej dziedzinie. Jestem zadowolona. Gorąco polecam

Andrzej H.

Pan Mecenas w jasny sposób przedstawił możliwości rozwiązania problemu prawnego z jakim zgłosiłem się. Szybko przygotował dokumenty i złożył w sądzie. Zdecydowanie polecam korzystanie z pomocy tego prawnika.

 • Oferteo.pl
 • Tomasz J.

  Powierzyłem sprawę odszkodowania po śmierci żony. Umowa zgodnie z ustaleniami. Pisma w sprawie szybko i sprawnie. Bez opóźnień. Nowe propozycje i koncepcję rozwiązań. Pan mecenas nie odpuszcza w żadnej kwestii. Jestem zadowolony z wyboru. Reszta okarze się wolą sędziego. Tomek.

  Józef B.

  Z panią Moniką miałem kilkakrotnie przyjemność się spotkać i współpracować. Jest to osoba bardzo szczera, pracowita i kontaktowa. Powierzone jej zadania wykonała bardzo dokładnie i perfekcyjnie do samego końca z wynikiem bardzo pozytywnym.Czysta przyjemność współpracować z Panią Moniką.

  Beata J.

  Bardzo szybko i sprawnie udzielona porada prawna. Rzetelna analiza dokumentów. Kontakt na każdym etapie analizy. Zdecydowanie polecam.

  Dołącz do naszych Specjalistów od Dochodzenia Wierzytelności w Lublinie

  Działasz na rynku jako Specjalista od Dochodzenia Wierzytelności i szukasz nowych Klientów z Lublina lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

  Kancelaria Komornicza Komornika Sądowego Tomasza Walendy ma swoją siedzibę we właściwości Sądu Rejonowego Lublin Zachód w Lublinie. Ponadto tutejszy Komornik może prowadzić postępowania egzekucyjne na terenie całej apelacji lubelskiej. Do zadań, które wykonuje, można zaliczyć w szczególności wykonywanie orzeczeń sądowych o roszczenia pieniężne oraz niepieniężne oraz wykonuje orzeczenia o zabezpieczenie (egzekucja z ruchomości, z nieruchomości, postępowania alimentacyjne, spis inwentarza, doręczanie korespondencji, opróżnienie lokalu - tzw. eksmisja itp.). Komornik w dochodzeniu należności korzysta z szeregu dostępnych narzędzi: bazy OGNIVO, e-CEPIK, CBDKW, ZUS i szeregu innych baz teleinformatycznych pomagających w

  Witaj w R&W Kancelaria Prawna – Dochodzenie odszkodowań w Lublinie. Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych. Mamy długoletnie doświadczenie i wyspecjalizowanych prawników kancelarii, którzy we współpracy z cenionymi Adwokatami i Radcami Prawnymi pomogą szybko wycenić szkodę oraz skutecznie uzyskać wypłatę odszkodowania. Nasza firma prowadzi działalność w Lublinie i w województwie lubelskim oraz na obszarze całej Polski. Zapewniamy Państwu profesjonalną reprezentację Państwa interesów na każdym etapie postępowania odszkodowawczego – zaczynając od rozmów z towarzystwem ubezpieczeniowym, a na dochodzeniu odszkodowania przed Sądem skończywszy. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania – zapraszamy do

  "SłaWin"P.W.

  • Lublin

  ODSZKODOWANIA I RENTY POWYPADKOWE Pomagamy poszkodowanym w wypadkach! Skutecznie dochodzimy roszczeń od: firm ubezpieczeniowych, sprawców wypadków, lekarzy, pracodawców itp. Jeśli Ty lub bliska Ci osoba została poszkodowana - skontaktuj się z nami niezwłocznie. Doradzimy Ci, jak musisz postępować, aby uzyskać należne wysokie odszkodowanie i inne świadczenia. Działamy na terenie całego kraju. Opłatę pobieramy po załatwieniu sprawy. Z nami możesz zyskać więcej niż przypuszczasz!!! Kontakt: Kancelaria Prawnicza „SłaWin” P.W. ul. Krakowskie Przedmieście 13/4, 20-002 Lublin (godz.: 8:00-16:00) Tel.: (81) 532 30 80 Tel. kom.: 602 271 323 e-mail: kancelaria@wypadek.com WWW: http://www.wypadek.com

  Doradca restrukturyzacyjny

  • Lublin

  KANCELARIA RADCY PRAWNEGO KATARZYNA GRANDUS

  • Świdnik
  • 8 km od Lublin
  Agnieszka L.

  Błyskawiczny kontakt i konkret ze strony pani mecenas a przede wszystkim działania podjęte natychmiast.

  Kancelaria Radcy Prawnego Iwona Kowalczyk

  • Lubartów
  • 22 km od Lublin
  Artur W.

  Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Wszystkie zagadnienia prawne wyjaśnione ze szczegółami. Pomimo sprawy zleconej z zagranicy komunikacja przebiegała nezproblemowo i bez zbędnych opóźnień co w efekcie sprawiło, że odpowiedź na pozew dostarczona została do sądu na tydzień przed terminem. Gorąco polecam kancelarię Pani Iwony Kowalczyk.

  Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Puławach Agnieszka Nowak

  • Puławy
  • 44 km od Lublin

  komornik, egzekucja sądowa , windykacja

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Dzida

  • Chełm
  Dorota L.

  Pan mecenas jest fachowcem w 100%. Nie bierze tez wygórowanego wynagrodzenia za prowadzenie sprawy, jakość jego usług przewyższa kwotę która zapłaciłam, gorąco polecam.

  ALISTON

  • Zamość
  Tomasz W.

  Nasza firma świadczy kompleksową pomoc windykacyjną zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i dla podmiotów gospodarczych. Specjalizujemy się w sprawach z zakresu szeroko rozumianej windykacji należności. Prowadzimy dla naszych klientów windykację należności od nierzetelnych kontrahentów (postępowanie egzekucyjne). Reprezentujemy naszych klientów na każdym etapie postępowania przed sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym, sądami administracyjnymi oraz przed organami administracji państwowej i samorządowej. Działamy na terenie całej Polski. Obsługujemy firmy, korporacje jak i klientów indywidualnych. Dla naszych klientów oferujemy bardzo przestępne i wygodne warunki współpracy, indywidualne podejście do każdej sprawy. Średni czas egzekucji należności wynosi 120 dni. Biorąc pod uwagę coraz większą niewypłacalność dłużników jako jedyna firma możemy pochwalić się 95% skutecznością w egzekwowaniu zaległości. Dla każdego klienta przygotujemy jasną i przejrzystą procedurę windykacyjną. Zainteresowane firmy i osoby prosimy o kontakt: windykacja@aliston.pl

  Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Pawlik

  • Łuków
  Joanna G.

  Pani Agnieszka jako pierwsza zareagowała na moje zgłoszenie. Po wysłuchaniu wykazała się rzetelna pomocą i w jeden dzień udzieliła mi porady oraz napisała potrzebne dla mnie pismo. Szczerze polecam.

  Galoper

  • Biała Podlaska

  Realizujemy prace od 2017. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru woj. lubelskiego. Firma obsługuje Klientów w zakresie badania przeszłości wywiadu gospodarczego. Zapraszamy do współpracy.

  Kancelaria Adwokacka adw. Szymon Psonka

  • Stalowa Wola
  Urszula J.

  Sprawnie i na temat

  Kancelaria Radcy Prawnego Karol Towarek

  • Radom
  Paweł S.

  Pan Karol jest osobą bardzo skrupulatną i uczciwą. Doświadczenie jakie zdobył na przestrzeni lat sprawia, że jest w stanie pomóc nawet w bardzo trudnych i, wydawałoby się, nierozwiązywalnych sprawach. Pan Karol to bardzo dobrze wykształcony prawnik, potrafiący udzielić pomocy w każdym aspekcie funkcji prawa. Bardzo polecam tego człowieka.

  BD INFO-SEC

  • Radom
  Anna S.

  Pełen profesjonalizm, dyskrecja i empatyczne podejście do klienta. Solidny raport i dokumentacja pozwoliły mi na szybkie rozwiązanie mojego problemu. Szczerze polecam.

  Autocentrum Alga

  • Radom

  MK-Finanse sp. z o.o.

  • Siedlce
  Małgosia z.

  Serdecznie dziękuje za poprowadzenie skutecznie naszej sprawy związanej z odzyskaniem kwoty spornej z polisolokaty. Nie do końca wierzyłam, że uda się odzyskać pieniądze. Jeszcze raz bardzo dziękuje i polecam usługi MK-FINANSE ODSZKODOWANIA!

  Level

  • Skarżysko-Kamienna

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Marek Seroczyński

  • Mińsk Mazowiecki

  Nazywam się Marek Seroczyński i jestem wpisany na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie. Studia prawnicze ukończyłem na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Po ukończeniu aplikacji adwokackiej, samodzielną praktykę rozpocząłem od założenia kancelarii w Mińsku Mazowieckim. Podjąłem się wówczas wymagającego wyzwania świadczenia pomocy prawnej w trudnych, skomplikowanych sprawach, dotyczących głównie prawa nieruchomości, prawa konsumenckiego (w tym również spraw tzw. kredytów frankowych), prawa gospodarczego oraz prawa cywilnego. Zaangażowanie oraz determinacja w osiągnięciu zamierzonego celu jakim było zdobycie zaufania nowych klientów zaowocowały rozwojem kancelarii, a co za tym idzie – potrzebą przeniesienia

  Biuro Usług Motoryzacyjnych Waldemar Dworak

  • Oleszyce

  Mam wieloletnie doświadczenie w branży samochodowej, które zdobyłem pracując jako diagnosta na stacji kontroli pojazdów. Wykonuję pracę rzeczoznawcy samochodowego od dwóch lat. Oferuję wyceny pojazdów na potrzeby Urzędów Celnych do naliczenia akcyzy, cła. Wykonuję zgłoszenia akcyzy do Urzędu Celnego, kosztorysy szkody na pojeździe z OC, opinie stanu technicznego pojazdu. Pomoc przy rejestracji pojazdów na terenie powiatu lubaczowskiego.

  Kancelaria Adwokacka Justyna Żurawicka-Czaplak

  • Głogów Małopolski
  Ewelina C.

  Polecam serdecznie. Pani Mecenas jest osobą bardzo profesjonalną i godną zaufania, a przede wszystkim skuteczną. Nie spotkałam się dotąd z lepszą jakością usług, a kilku prawników już odwiedziłam.

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Aneta Ostrowska

  • Jarosław
  Bożena L.

  Profesjonalna, rzetelna i bardzo mila obsluga. Naprawde świetny kontakt, profesjonalne podejście I zaangażowanie Pani Mecenas a przede wszystkim zyczliwosc i empatia sprawiaja, ze nawet trudne I dramatyczne sprawy okazuja sie wcale nie takie straszne i mozliwe do rozwiazania.

  Kancelaria Radcy Prawnego

  • Józefów

  DETEKTYWI Agencja Usług Specjalnych

  • Rzeszów
  Anastazja F.

  To naprawdę bardzo rzetelna i sprawna ekipa. Szybko zebrali materiał i zdjęcia , co uchroniło mnie przed niemałymi kłopotami i stratami. Dodatkowo nie naciągają klientów na pieniądze i mają "życiowe podejście", można im powierzyć swoje problemy. Polecam wszystkim!.

  Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Garncarska

  • Łańcut
  Karolina K.

  Z całego serca polecam Panią Katarzynę. To nie tylko profesjonalny i rzetelny radca prawny, ale również osoba, której warto zaufać. Podchodzi do klienta osobiście, szczegółowo wgłębia się w sprawę. Na pewno nie czuć, że jest się tylko "kolejnym przypadkiem". Podczas całej sprawy czułam się zaopiekowana, poinformowana i wiedziałam, że Pani Katarzyna daje z siebie wszystko.

  Krajowa Kancelaria Windykacyjna KodeX

  • Rzeszów

  KANCELARIA PRAWNO-FINANSOWA LEX EXPENSIS MATEUSZ GRZEGORCZYK

  • Kielce
  Piramida

  Polecam profesjonalna i skuteczna windykacja

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Czarna

  • Rzeszów
  Artur A.

  Pani Marta podchodzimy bardzo profesjonalnie do mojej sprawy zawsze mogę na Panią liczyc odbiera telefon o każdej porze jak mam jakieś pytania lub wątpliwości po za tym jest bardzo miła uśmiechnięta i przyjazna polecam każdemu jeśli ktoś potrzebuje pomocy to tylko Pani Marta

  KANCELARIA PRAWA PRACY I BHP

  • Rzeszów
  Małgorzata Ś.

  Jestem w pełni zadowolona z obsługi przez tę kancelarię. Zlecenia wykonywane solidnie, w terminie, nie mam żadnych uwag. Można liczyć na ich wiedzę, doradztwo, pomoc i dobry kontakt. Firma godna polecenia!

  Kancelaria Radcy Prawnego Sławomir Jóźwik

  • Rzeszów
  Maria K.

  Sprawa o rozwód z orzeczeniem o winie i alimenty. Pan Mecenas Sławomir Jóźwik prowadził moją sprawę w sposób fachowy i rzetelny. Udzielona pomoc była szybka, a mojej sprawie poświęcono odpowiednio dużo ilość czasu, zabezpieczając moje interesy pod każdym względem. Jestem bardzo zadowolona z jego pracy i z całą odpowiedzialnością mogę każdemu polecić jego osobę!

  Kancelaria Adwokacka URBAN Rzeszów Adwokat Ewelina Urban Adwokat Jakub Urban

  • Rzeszów
  Paweł K.

  Pani Mecenas Urban jest to specjalista z prawa gospodarczego. Dzięki wiedzy Pani Mecenas uchroniłem moją firmę od ogromnych kwot do zapłaty. Z pełną odpowiedzialnością polecam!

  Kancelaria Adwokacka Łukasz Rożkiewicz Anna Orzeł-Rożkiewicz

  • Rzeszów
  Angelika P.

  Jestem bardzo zadowolona z Pani Adwokat Anny Orzeł Rożkiewicz. Wielkie zaangażowanie w sprawę . Dzięki Pani Adwokat wygraliśmy. Dziękuje jeszcze raz. :)

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Rzepka

  • Rzeszów

  Działalność gospodarcza jaką prowadzę to Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Rzeszowie. Jako adwokat zajmuję się udzielaniem porad prawnych (ustnych i pisemnych), sporządzaniem pism procesowych, umów i opinii prawnych, zastępstwem przed sądami i urzędami oraz stałą obsługą prawną przedsiębiorców. Klientami moimi są zarówno osoby fizyczne jak i osoby prawne. Zamierzam pozyskać firmy do stałej obsługi prawnej. To co wyróżnia moją Kancelarię to przede wszystkim indywidualne podejście do każdego klienta z uwzględnieniem specyfiki rozwiązywanych problemów. W swojej pracy kieruję się wysokim morale i etykietą zawodową. Moją zasadą jest najlepsza praca i elastyczność w zakresie cen. Moja kancelaria wyróżnia się na tle innych swoją nowoczesnością i

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Wojciech Majka

  • Rzeszów
  Daniel G.

  Pan. Adw. Wojciech Majka jest profesionalistą. Prowadził mi kilka spraw, wszystkie zakończyły się sukcesem, najbardziej mi się podobała sprawa budowlana z Wójtem :) najlepsze jest też to że można opowiedzieć swój problem, a Pan Wojciech to przeanalizuje i powie otwarcie i szczerze co z tym można zrobić, naprawdę serdecznie polecam, na pewno skorzystam ponownie, jeśli w przyszłości będę miał jakiekolwiek sprawy.

  Tokarczyk i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów

  • Rzeszów

  Nasza Kancelaria w obecnej formie funkcjonuje na rynku od 10 lat. W tym czasie obsłużyliśmy ponad 4 tysiące zleceń. Nie specjalizujemy się w windykacji należności, sprawach frankowiczów czy odszkodowawczych nie dlatego, że są dla nas za trudne ale dlatego, że to kategorie które nie stanowią dla dobrego prawnika większego wyzwania. Specjalizujemy się w prawie i doradztwie gospodarczym, sprawach skomplikowanych, fuzjach, przekształceniach i szeroko rozumianej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych. W naszej pracy posługujemy się własnymi rozwiązaniami informatycznymi. Zapraszamy do współpracy.

  BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ RZESZÓW

  • Rzeszów
  Krystian T.

  Polecam. Współpraca przebiegła pomyślnie. Pracownicy rzetelni, kompetentni i zaangażowani. Udzielona przez kancelarię opinia w mojej sprawie była w pewni wyczerpująca i zrozumiała.

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Mariusz Witkowski

  • Rzeszów
  Anna Z.

  Kancelaria Adwokacka pana Witkowskiego reprezentowała moją nieletnią córkę w sprawie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych za błąd medyczny. Naszą współpracę oceniam bardzo pozytywnie, dzięki profesjonalnej obsłudze prawnej, sprawa mimo, iż nie należała do łatwych zakończyła się wypłatą wysokiego odszkodowania. Szczerze polecam!

  Kancelaria Adwokacka Adwokat dr Izabela Pączek&Krzysztof Pączek

  • Rzeszów
  Pełna Szafa

  Współpraca z Panią Adwokat Izabelą Pączek jest dla mnie i mojej firmy ogromną przyjemnością. Pani Izabela poza faktem, że ma ogromna wiedzę poparta doświadczeniem to jeszcze jest osobą niebywale miłą, otwartą i walczącą o swoich klientów. Szczerze polecam!

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Maria Kowalska-Złamaniec

  • Rzeszów
  Tomasz S.

  Jestem bardzo zadowolony z usług Pani Mecenas. Podchodzi do spraw bardzo profesjonalnie i rzetelnie, zawsze jest gotowa pomóc, wyjaśnia wszystko i informuje na bieżąco jak postępuje dana sprawa. Polecam serdecznie.

  Kancelaria Adwokacka Eliasz Głąb

  • Rzeszów
  Paweł F.

  Ogólna opinia pozytywna, bardzo rzeczowy adwokat, z dużym zaangażowaniem. Współpraca to czysta przyjemność, osoba sumienna i konkretna, a co najważniejsze, skuteczna. Polecam, jakość usługi wysoka.

  Altis Odszkodowania

  • Kielce
  Mariusz

  Procedura trwała prawie 2 tygodnie, ale ogólnie dobry kontakt z udanym zakończeniem i finalizacją.

  Dial Tone sp. z o.o.

  • Piaseczno

  Firma Dial Tone sp. z o.o. od ponad 10 lat skutecznie pomaga przedsiębiorcom w odzyskiwaniu należności na drodze polubownej i sądowej. Nasze doświadczenie bazuje na specjalistach od kilkunastu lat pracujących w branży windykacyjnej obsługując masowe duże portfele wierzytelności jak i pojedyncze zlecenia kierowane na indywidualną obsługę.

  Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Koryto

  • Rzeszów
  Bogumił K.

  Jestem bardzo zadowolony z usługi. Bardzo sprawnie i fachowo przeprowadzona sprawa odzyskania wynagrodzenia od pracodawcy. Gorąco polecam tą kancelarię.

  Kancelaria Prawnicza Paweł Kruszczak

  • Kielce

  Kancelaria Prawnicza prowadzona przez Pawła Kruszczak to kancelaria zapewniająca swoim klientom kompleksową obsługę w zakresie prawa gospodarczego oraz handlowego. Kancelaria specjalizuje się w windykacji należności zarówno na etapie polubownym jak i na drodze postępowania sądowego oraz egzekucyjnego.

  Ranking Specjalistów od Dochodzenia Wierzytelności obejmuje również takie miejscowości jak: Lublin, Turka, Prawiedniki, Mętów, Dominów, Wilczopole, Pliszczyn, Bystrzyca, Głuszczyzna, Elizówka, Lipniak, Ćmiłów, Sobianowice, Rudnik, Wólka, Nowiny, Kliny, Łysaków, Prawiedniki-Kolonia, Świdniczek. więcej...