Dochodzenie wierzytelności Lublin - Najlepsi w 2022

Dochodzenie wierzytelności w Lublinie, 2023

73 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Dochodzenie wierzytelności Lublin - Ranking Najlepsi 2023

Już 73 Specjalistów od Dochodzenia Wierzytelności z Lublina złożyło 17717 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie specjalisty od dochodzenia wierzytelności może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od Dochodzenia Wierzytelności w 2023 r. z Lublina.

Średnia ocena specjalistów od dochodzenia wierzytelności w Lublinie to 4.98 (na podstawie 503 opinii).

Promowani
Dochodzenie wierzytelności Lublin
Promowany
Ola K.

W tych trudnych czasach korona wirusa, Pan Adwokat wykazał pełen profesjonalizm w obsłużeniu mnie i zaopiekowaniu się moją osobą. Sprawa zakończyła się w pełni pomyślnie dla mnie, dzięki opiece Pana Mecenasa, pełen profesjonalizm. Pozdrawiam.

5.0 (29 opinii)
Beata P.

Porada prawna wyświadczona bardzo profesjonalnie, rzeczowo ,kompetentnie W stosunku do klienta empatycznie Polecam...

5.0 (26 opinii)
Mateusz Sokołowski

Pan Maciej jest człowiek godnym polecenia. Wszystko wyjaśnia i doradza, co trzeba dalej zrobić. Bardzo go polecam.

5.0 (6 opinii)
Kacper K.

Jasno i konkretnie przedstawiono mi plan działania. Wszystko fajnie wytłumaczone. Moje zlecenie zakończyło się oczywiście tak jak tego oczekiwałem. Należności odzyskane. Polecam serdecznie.

5.0 (6 opinii)

Więcej Specjalistów od Dochodzenia Wierzytelności z Lublina

Iwona Y.

Witam. Pan Michał Starzyński to nasz anioł stróż. Już dawno nikt nie okazał nam tyle sympatii i zaangażowania w naszą sprawę. Dzięki Panu Michałowi pozbyliśmy się pasożytniczych najemców, którzy porzucili nasze mieszkanie nocą jak złodzieje. Dziękujemy. Jest Pan Wielki. Będę Pana polecać każdemu, kto będzie potrzebował pomocy windykatora.

5.0 (133 opinie)
Dawid F.

Konkretnie, szybko, tanio. Gdyby zaszła potrzeba napewno zwrócił bym się o pomoc raz jeszcze pod ten adres😁

5.0 (24 opinie)
Beata J.

Bardzo szybko i sprawnie udzielona porada prawna. Rzetelna analiza dokumentów. Kontakt na każdym etapie analizy. Zdecydowanie polecam.

5.0 (2 opinie)
Izabela Z.

Współpraca z Panem Adwokatem Łukaszem w sprawie o podwyższenie alimentów przebiegła bardzo rzetelnie. Pan Adwokat jest osobą konkretną, ma wielką wiedzę. Wszystkie kwestie prawne zostały przez Pana szczegółowo i zrozumiale wyjaśnione, gdy pojawiały się dalsze wątpliwości, były na bieżąco mi wyjaśniane. Zaangażowanie Pana Adwokata było ogromne, kontakt zarówno osobisty, mailowy jak i telefoniczny był niezawodny. Jako klient czułam się wysłuchana, zrozumiana i pouczona we wszystkich kwestiach prawnych dotyczących sprawy. Pan Adwokat jest osobą o wysokiej kulturze osobistej, potrafiąca obronną ręką wyjść ze sporów i nieporozumień, które po drodze się zdarzały. Z czystym sumieniem polecamy kancelarię Pana Adwokata Łukasza i jestem

5.0 (6 opinii)
Andrzej H.

Pan Mecenas w jasny sposób przedstawił możliwości rozwiązania problemu prawnego z jakim zgłosiłem się. Szybko przygotował dokumenty i złożył w sądzie. Zdecydowanie polecam korzystanie z pomocy tego prawnika.

5.0 (16 opinii)

Dołącz do naszych Specjalistów od Dochodzenia Wierzytelności w Lublinie

Działasz na rynku jako Specjalista od Dochodzenia Wierzytelności i szukasz nowych Klientów z Lublina lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Mateusz S.

Serdecznie polecam Pana Bartosza. Świetny adwokat, który wykonuje swoją prace w sposób niepodważalny z wielką pasją.

5.0 (4 opinie)
Paweł P.

Wszystko super, Pani Mecenas pomogła mi w mojej sprawie udzielając cennych wskazówek co do sposobu działania.

5.0 (2 opinie)
Monika M.

Profesjonalność, zaangażowanie, rzeczowe i kompetentne, a zarazem pełne życzliwości i empatii podejście do klienta pozwala odzyskać poczucie własnej sprawczości, odnaleźć się w labiryncie formalności. Polecam i na pewno wrócę do Pani Mecenas.

5.0 (11 opinii)
Kancelaria Adwokacka adwokat Katarzyna Szydło-Szarłowicz

Współpracuję z Panią Mecenas od kilku lat, serdecznie polecam. Pomogła mi w bardzo trudnej sprawie cywilnej, która dzięki niej zakończyła się na pierwszym terminie i oszczędziła mi dużo nerwów i pieniędzy, Pani Mecenas zawsze znajduje rozwiązania, które są najbardziej korzystne dla mnie, adwokat z ogromną wiedzą.

5.0 (1 opinia)
Agata D.

Bardzo rzetelne podejście do klienta, wszystko na najwyższym poziomie. Nasza współpraca przebiegała bezproblemowo, wszystkie wątpliwości natychmiast były wyjaśniane przez Panią Anetę. Szczerze polecam.

5.0 (12 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kaja Borkowska

 • Lublin
Monika B.

Bardzo rzeczowa porada, w przypadku moich wątpliwości Pani mecenas jeszcze raz wyjaśniła mi mój problem. Bardzo miła i kompetentna obsługa.

5.0 (16 opinii)

Adwokat Karolina Pańszczyk Kancelaria Adwokacka

 • Lublin
Anna P.

Współpraca z kancelarią przebiegła w miłej i profesjonalnej atmosferze. Mecenas bardzo konkretna, zrozumiale wyjaśniła jak rozwiązać mój problem. Sprawa zakończyła się dla mnie satysfakcjonująco. Polecam Panią mecenas.

5.0 (6 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Jasiuk

 • Lublin
Anna M.

I had a pleasure to work with Mrs. Jasiuk on my inheritance case. Very down to earth, knowledgeable and accessible to her clients. She has the clients best interest in mind, and will go above and beyond for all. Very fair priced and handles cases swiftly as the courts will allow. Miałam przyjemność współpracować z Panią Jasiuk w mojej sprawie spadkowej. Jest bardzo uprzejma, kompetentna i przystępna dla swoich klientów. Ma na uwadze najlepszy interes klienta i dla każdego zrobi wszystko, co w jego mocy. Bardzo uczciwe ceny i szybkie załatwianie spraw na tyle, na ile pozwalają sądy.

5.0 (5 opinii)

Adwokat Paweł Rogala Kancelaria Adwokacka z Lublina

 • Lublin
Karolina A.

Bardzo dziękuje za fachową pomoc w sprawie dla mnie istotnej. Profesjonalne podejście do sprawy jak i wsparcie mentalne było dla mnie ogromną pomocą. Kompleksowe zajęcie się tematem dało mi spokojna głowę i pozytywne myśli. Jestem bardzo wdzięczna i dziękuję. Serdecznie polecam, bardzo.

5.0 (19 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Niedbała

 • Lublin
Paweł M.

Wysoka skuteczność i pełen profesjonalizm. Polecam.

5.0 (1 opinia)

PW Kancelaria Adwokacka

 • Lublin
Anna S.

Pan mecenas jest bardzo profesjonalny w swojej dziedzinie. Poza tym jest bardzo uprzejmy i kulturalny. Polecam.

5.0 (2 opinie)

dwokat Lublin Ewelina Przybylska

 • Lublin
Marcin Ł.

Pani Adwokat Ewelina stanęła na wysokości zadania, charyzmatyczna i pewna siebie, polecam najlepsza w Lublinie.

5.0 (1 opinia)

UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA ROZWÓD ODSZKODOWANIA Kancelaria Adwokacka Joanna Weber

 • Lublin
Michał S.

Pełen profesjonalizm i świetny kontakt. Dzięki wiedzy i doświadczeniu Pani Adwokat sprawa o upadłość konsumencką została przygotowana, oraz przeprowadzona sprawnie i rzetelnie. Bardzo polecam usługi tej Kancelarii!

5.0 (1 opinia)

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT RAFAŁ ILNICKI

 • Lublin
Michał R.

Pan Mecenas to prawdziwy profesjonalista, poświęcił dużo czasu mojemu problemowi i wszystko zakończyło się pomyślnie. Polecam

5.0 (4 opinie)

Kancelaria Adwokacka rozwodpolubelsku.pl

 • Lublin
Ewa G.

Dopiero zaczęliśmy współprace, ale jest konkretna, pomocna i po rozmowie z wieloma adwokatami definitywnie zdecydowałam się aby właśnie adwokat P. Daria prowadziła moją sprawę.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Pietrzak

 • Lublin
Marta K.

Moja sprawa o rozwód nie była łatwa i myślę, że kosztowałaby mnie znacznie więcej nerwów, gdyby nie wsparcie ze strony pani adwokat Pietrzak. W każdej chwili mogłam liczyć na jej pomoc i dobrą radę. Pani adwokat nie bała się zadawać trudnych pytań drugiej stronie. Bardzo dziękuję!

5.0 (5 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Zbigniew Kosior

 • Lublin
Joanna Wach Makeup Artist

Polecam z całego serca współprace z mecenasem Zbigniewem Kosior. Wysłuchanie wszelkich potrzeb klienta, względem umowy, sporządzanej dla mojej firmy - którą Pan mecenas dla mnie przygotował, świetna komunikacja, wyrozumiałość oraz zaangażowanie. Moi klienci są zachwyceni profesjonalizmem, oraz szczegółowością sporządzonej umowy prawnej. Polecam każdemu.

5.0 (7 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Michalska

 • Lublin
Agata O.

Polecam Panią Adwokat z całego serca za szczere podejście do człowieka, który niechcący znalazł się na zakręcie życia. Pani Adwokat pokazała mi, że zakręt już dawno minęłam, teraz jest przede mną tylko prosta do celu, do spokoju, do uśmiechu, do nowego życia! Dziękuję.

5.0 (5 opinii)

JAKUB MĄKOSA LEGE AGERE

 • Lublin
Michał K.

Serdecznie polecam skorzystanie z usług Pana Jakuba. Pełen profesjonalizm, fachowa pomoc, duże zaangażowanie w sprawę, ogromne doświadczenie i wiedza, do każdej sprawy mecenas podchodzi indywidualnie. Jestem bardzo zadowolony z podejścia Pana Jakuba.

5.0 (5 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Jasiuk

 • Lublin
Olena K.

Дякую велике,пану Даміану, за хорошу працю і допомогу в справі!Дуже чесний,професійний,справедливий та порядний адвокат. Раджу звертатися! Bardzo dziękuję Panie Damianie za dobrą pracę i pomoc w tej sprawie! Bardzo uczciwy, profesjonalny, uczciwy i porządny prawnik. Radzę się skontaktować!

5.0 (6 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Wioletta Mroczek

 • Lublin
Dariusz D.

Witam przede wszystkim pełen profesjonalizm bardzo sympatyczna Pani Mecenas której zależy na dowiedzeniu prawdy i udowodnieniu niewinności Serdecznie dziękuję i Pozdrawiam

5.0 (2 opinie)

adw. Aleksandra Skalska Kancelaria Adwokacka

 • Lublin
Zbigniew P.

Chciałbym się podzielić opinia o Pani Mecenas, jestem super zadowolony Pani Mecenas jest bardzo kompetentna, super pomocna, zawsze dostępna, odpowiada na każdy e-Mail i Telefon jest naprawdę bardzo dobrym adwokatem bardzo pomogła mi w mojej sprawie. Polecam jak najbardziej.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Rybiański

 • Lublin
Krzysztof N.

Polecam! Świetne podejście do Klienta, sprawa o rozwód i wcześniej karna po myśli dla mnie.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Wojciech Terejko

 • Lublin
Bartłomiej G.

Konkretna szybka pomoc, i sprawne działanie. Szczerze polecam

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Janas

 • Lublin
Aleksandra K.

Korzystałam z pomocy adw. Joanny kilka razy - za każdy razem sprawnie uzyskałam rady, które mi pomogły. Ponadto, rozprawa sądowa prowadzona przez mecenas Joannę zakończyła się wygraną. Polecam usługi kancelarii.

5.0 (7 opinii)

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Lublin-Zachód w Lublinie Tomasz Walenda Kancelaria nr XXVIII

 • Lublin

Kancelaria Komornicza Komornika Sądowego Tomasza Walendy ma swoją siedzibę we właściwości Sądu Rejonowego Lublin Zachód w Lublinie. Ponadto tutejszy Komornik może prowadzić postępowania egzekucyjne na terenie całej apelacji lubelskiej. Do zadań, które wykonuje, można zaliczyć w szczególności wykonywanie orzeczeń sądowych o roszczenia pieniężne oraz niepieniężne oraz wykonuje orzeczenia o zabezpieczenie (egzekucja z ruchomości, z nieruchomości, postępowania alimentacyjne, spis inwentarza, doręczanie korespondencji, opróżnienie lokalu - tzw. eksmisja itp.). Komornik w dochodzeniu należności korzysta z szeregu dostępnych narzędzi: bazy OGNIVO, e-CEPIK, CBDKW, ZUS i szeregu innych baz teleinformatycznych pomagających w

Kancelaria Adwokacka Adwokat Izabela Laurent

 • Lublin

Kancelaria Adwokacka świadczy usługi polegające na kompleksowej obsłudze prawnej Klientów biznesowych oraz pomoc prawną na rzecz Klientów indywidualnych. Wszechstronność doświadczeń zawodowych pozwala na kompleksowe podejście do problemów naszych Klientów. W ramach świadczonej pomocy prawnej udzielamy porad prawnych, sporządzamy opinie prawne, opracowujemy projekty aktów prawnych oraz reprezentujemy Klienta przed sądami i organami administracji państwowej i samorządowej w sprawach cywilnych, rodzinnych, spadkowych, karnych, odszkodowawczych, medycznych, gospodarczych. Pomoc prawna świadczona jest w zależności od potrzeb Klienta – bezpośrednio w siedzibie Kancelarii w Lublinie albo filii w Opocznie, a nadto w miejscu wskazanym przez

Kancelaria Adwokacka Adwokat Patrycja Kosman

 • Lublin

Kancelaria świadczy usługi związane z prowadzeniem sprawy cywilnych i rodzinnych. W zakresie zainteresowania Kancelarii pozostają sprawy z zakresu sporów z bankami i ochroną konsumentów. Kancelaria świadczy także usługi związane z realizacją roszczeń kredytów frankowych. Kancelaria działa od 2017 r. Z działalnością prawniczą jestem związana od 2014 r.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Albin

 • Lublin

Kancelaria oferuję pełną obsługę klientów indywidualnych jak również świadczy usługi prawne na rzecz przedsiębiorców. Obszar praktyki obejmuje prawo karne, cywilne, administracyjne, rodzinne, spadkowe i gospodarcze. Jako adwokata cechuje mnie zaangażowanie, profesjonalizm oraz odpowiedzialne podejście do powierzonych mi obowiązków, dla mnie klient nie jest tylko teczką i numerem sprawy, w pierwszej kolejności widzę człowieka i trapiący go problem prawny który należy rozwiązać ku obopólnemu zadowoleniu. Empatia to dziś towar deficytowy, dlatego uważam, że adwokat poza znajomością prawa powinien również poniekąd wcielać się w postać psychologa, by móc jak najlepiej zrozumieć problem i pomóc wypracować korzystne rozwiązanie. W celu

Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Morawska

 • Lublin

Jestem adwokatem i właścicielem Kancelarii Adwokackiej w Lublinie. Jako adwokat reprezentuję klientów przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi oraz organami ścigania. Świadczę usługi prawne na każdym etapie postępowania. Moje atuty to bogate doświadczenie procesowe, indywidualne podejście do klienta, wnikliwość i profesjonalizm. Od lat świadczę usługi prawne z zaangażowaniem i pasją, zdobywam nowe kwalifikacje oraz poszerzam swoje kompetencje. W pracy adwokata kieruję się Kodeksem Etyki Adwokackiej, który stanowi, że interesów swojego Klienta należy bronić w sposób „odważny i honorowy”.

Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Okoniewski

 • Lublin

Nasza kancelaria funkcjonuje od 2013 roku.Naszą wiodącą działalnością jest obsługa prawna podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. W zależności od oczekiwań naszych Klientów świadczymy pomoc prawną prowadząc indywidualne sprawy lub w formie kompleksowej i stałej obsługi prawnej. W ramach tej specjalizacji świadczymy usługi m.in. w zakresie reprezentowania przed sądami i organami administracji publicznej, sporządzania projektów umów, tworzenia opinii prawnych i udzielania porad prawnych. Szczególną uwagę zwracamy na cele biznesowe klienta, bacząc by ich realizacja mieściła się w granicach prawa. Oferta stałej obsługi prawnej jest zawsze dopasowywana do oczekiwania i profilu działalności Klienta. W tym zakresie jesteśmy elastyczni i

Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Sokołowska

 • Lublin

Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Sokołowska z siedzibą w Lublinie świadczy fachową pomoc prawną. Jako doświadczony Radca Prawny gwarantuję pełen profesjonalizm oraz indywidualne i kompleksowe podejście do Państwa sprawy. Współpracuję z podmiotami gospodarczymi, spółkami prawa handlowego, spółkami cywilnymi, a także osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą oraz z Klientami indywidualnymi. Specjalizuję się w profesjonalnej obsłudze prawnej i doradztwie dla biznesu. Posiadam obszerną wiedzę z zakresu środków unijnych oraz zamówień publicznych. W obszarze moich zainteresowań leżą sprawy pracownicze, RODO, jak również uzyskiwanie rekompensat dla poszkodowanych.

Kancelaria Radcy Prawnego dr hab. Andrzej Gorgol

 • Lublin

Kancelaria Radcy Prawnego dr Andrzej Gorgol łączy specjalistyczną wiedzę prawniczą i umiejętnością jej stosowania. Atutem jest osoba dr hab. Andrzeja Gorgola, który jest pracownikiem naukowym - kierownikiem Katedry Prawa Administracyjnego i Finansowego UZ , autorem licznych publikacji naukowych z zakresu przede wszystkim prawa finansowego, podatkowego, celnego, dewizowego. Jest członkiem Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Lublinie. Poza wykonywaniem zawodu radcy prawnego ma on także doświadczenia w przekształceniach przedsiębiorstw publicznych, syndyka i nadzorcy sądowego, członka rad nadzorczych, eksperta w procesach legislacyjnych. Kancelaria świadczy usługi prawnicze zarówno w formie stałej obsługi, jak i w zakresie prowadzenia spraw

Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Lachtara

 • Lublin

Kancelaria adwokacka Lublin, Kancelaria Adwokacka Adwokat Lublin, Adwokat Lublin Magdalena Lachtara zajmuje się sprawami z zakresu prawa rodzinnego - sprawami o rozwód, alimenty, podział majątku wspólnego, kontakty z dzieckiem, władzę rodzicielską czy sprawy z zakresu prawa cywilnego, np. stwierdzenie nabycia spadku, zachowek. Sprawy o alimenty, kontakty z dzieckiem, prawa rodzinnego, rozwód, alimenty czy sprawy karne z tym związane wymagają szczególnego podejścia ze względu na zazwyczaj trudną sytuację osobistą klienta. Porady prawne z zakresu prawa rodzinnego to jedne z najczęstszych porad prawnych, których może udzielać adwokat w Lublinie ze względu funkcjonowanie w Lublinie sądów powszechnych wszystkich instancji.

Kancelaria Radcy Prawnego Karol Kagan

 • Lublin

Nasza kancelaria funkcjonuje od 2013 roku. Naszą wiodącą działalnością jest obsługa prawna podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. W zależności od oczekiwań naszych Klientów świadczymy pomoc prawną prowadząc indywidualne sprawy lub w formie kompleksowej i stałej obsługi prawnej. W ramach tej specjalizacji świadczymy usługi m.in. w zakresie reprezentowania przed sądami i organami administracji publicznej, sporządzania projektów umów, tworzenia opinii prawnych i udzielania porad prawnych. Szczególną uwagę zwracamy na cele biznesowe klienta, bacząc by ich realizacja mieściła się w granicach prawa. Oferta stałej obsługi prawnej jest zawsze dopasowywana do oczekiwania i profilu działalności Klienta. W tym zakresie jesteśmy

Prawo karne - Adwokat Mariusz Janiga

 • Lublin

Adwokat Mariusz Janiga prowadzący Kancelarię Adwokacką w Lublinie gwarantuje klientom kompleksowe wsparcie w zakresie prawa karnego, cywilnego, administracyjnego oraz pracy i ubezpieczeń społecznych. Klientom zapewnia lojalność, poufność powierzonych danych oraz dokumentów, a także skuteczność i terminowość. Wieloletnia praktyka prawna pozwala dopasowywać metody działania do oczekiwań klientów i skutecznie dochodzić ich praw w sądach wszystkich instancji oraz urzędach na terenie kraju. Prawnicy tworzący zespół kancelarii pomagają klientom w przypadku dochodzenia roszczeń z umów, rozwodów i ustalania kontaktów z dziećmi oraz spraw karnych, na przykład wniosków o przedterminowe zwolnienie.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dariusz Leszczyński

 • Lublin

Kancelaria Adwokacka adwokata Dariusza Leszczyńskiego ma swoją siedzibę w Lublinie. Zajmuje się sprawami karnymi, cywilnymi, rodzinnymi, rozwodami, podziałami majątku, a także sprawami administracyjnymi na terenie województwa lubelskiego. Udzielana przez Kancelarię pomoc prawna może przybrać formę: - Porady prawnej, - Sporządzenia stosownego pisma, umowy lub opinii, - Zastępstwa procesowego przed sądami wszystkich instancji i organami administracji publicznej, - Obsługi prawnej podmiotów gospodarczych, - Kompleksowego poprowadzenia całości sprawy.

Adwokat Anna Dudek

 • Lublin

Adw. Anna Dudek prowadzi Kancelarię Adwokacką w Lublinie, gdzie obsługuje klientów indywidualnych, jaki i przedsiębiorców, osoby prawne. Adw. współpracuje również z innymi kancelariami prawnymi, w zakresie reprezentacji sądowej rozmaitych podmiotów. Do zakresu prowadzonych spraw należą między innymi postępowanie cywilne (prawo rzeczowe, spadkowe, rodzinne, umowy i zobowiązania), postępowanie karne (reprezentacja stron w postępowaniu przygotowawczym oraz sądowym, prowadzenie obrony), postępowanie administracyjne, i inne

Velgato Sp. z o.o.

 • Lublin

Od roku 2014 nasz utalentowany zespół specjalistów pracuje ciężko, by zapewnić naszym klientom najlepszy poziom usług. Nasze usługi dostosowujemy do wymagań i potrzeb klientów —- aby poznać ofertę dla Ciebie skontaktuj się z nami już dziś.

Agencja Handlowo-Usługowa Katarzyna Abramek

 • Lublin

CBS Pośrednictwo Usług to dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca pośrednictwo usług dla przedsiębiorstw i osób fizycznych. Oferujemy szeroki zakres usług z wielu branż wspierając naszych Klientów. Dzięki wiedzy i doświadczeniu profesjonalnie podchodzimy do każdego zlecenia, świadcząc usługi o najwyższych standardach. Informacje przez nas dostarczane są poddawane wcześniejszej selekcji, sprawdzane pod względem wiarygodności i aktualności. Usługi przez nas oferowane odznaczają się dokładnością i precyzją. Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie, rzetelnie wykonując zlecenie. Gwarantujemy najwyższej jakości usługi, o czym świadczy zaufanie naszych klientów. Informacje przez nas dostarczane są poddawane wcześniejszej

Kancelaria Adwokacka Pasternak Legal

 • Lublin

Kancelaria Adwokacka Pasternak Legal świadczy usługi prawne dla klientów korporacyjnych oraz indywidualnych w sprawach karnych, cywilnych, gospodarczych oraz administracyjnych. Nasze działania skierowane są na zapewnienie bezpieczeństwa prawnego naszych Klientów, zarówno w przypadku bieżącego doradztwa prawnego, reprezentacji przed sądami czy urzędami, następnie na etapie sporządzania lub negocjowania umów. Oferujemy usługi prawne w zakresie spraw gospodarczych (w tym restrukturyzacja i upadłość), prawa firm czy nieruchomości, obsługi wierzytelności. Kancelaria świadczy pomoc prawną w sprawach karnych (w tym karno-gospodarczych), sprawach cywilnych, gospodarczych, rodzinnych oraz administracyjnych. Doradzamy w sprawach prawa własności

Ranking Specjalistów od Dochodzenia Wierzytelności obejmuje również takie miejscowości jak: Lublin, Turka, Prawiedniki, Mętów, Dominów, Wilczopole, Pliszczyn, Bystrzyca, Głuszczyzna, Elizówka, Lipniak, Ćmiłów, Sobianowice, Rudnik, Wólka, Nowiny, Kliny, Łysaków, Prawiedniki-Kolonia, Świdniczek. więcej...