DEKOR Suwałki - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak DEKOR nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

DEKOR

O specjaliście

Pracami budowlanymi zajmuję się od 2000 roku. Od tamtej pory zdobyłem doświadczenie w wielu dziedzinach związanych z budowaniem, zawsze stawiając wymagania klienta na pierwszym miejscu. Podnoszenie kwalifikacji i dążenie do perfekcji stało się wizytówką mojej firmy. Zawsze staramy się podchodzić do klienta indywidualnie i nie zdarzyło się jeszcze byśmy nie sprostali wymaganiom nam stawianym niezależnie od stopnia trudności. Usługi budowlane wykonujemy w kraju i za granicą, co pozwala na zapoznanie się z technikami wykonywania usług w różnych częściach Europy. Jak do tej pory odwiedziliśmy z naszymi usługami takie kraje jak Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Belgia i Szwecja, zawsze zostawiając po sobie zadowolonych klientów. Prace jakie wykonujemy to:
stany surowe, inwestycje od A-Z, wykończenia wnętrz wraz z instalacjami elektrycznymi i wod-kan, roboty ziemne, elewacje, domy w systemie tradycyjnym jak i drewniane, etc.
Wybierając naszą firmę masz gwarancję, że pracujesz z profesjonalistami, którzy zawsze służą swoją radą i doświadczeniem.

Zapraszam do współpracy.

Branża

Remonty mieszkańDomy szkieletoweRemonty domów i kamienicOcieplanie elewacjiMalowanie elewacjiOcieplanie Pianką PURDomy murowaneUkładanie kostki brukowejPłyta karton gipsMalowanie

Obszar działania

Warmińsko-mazurskie , Podlaskie , Mazowieckie , Austria , Belgia , Chorwacja , Czechy , Dania , Francja , Hiszpania , Holandia , Niemcy , Norwegia , Portugalia , Słowacja , Słowenia , Szwajcaria , Szwecja , Włochy

Weryfikacja Oferteo

Opinie

Brak opinii 0 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy DEKOR?

Dodaj swoje referencje

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Putry 3/1, Suwałki

Telefon

668****** Pokaż numer

Telefon

668****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Lubosz Karpiński

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy "DEKOR" - LUBOSZ KARPIŃSKI
Imię (pierwsze) LUBOSZ
Nazwisko KARPIŃSKI
Data rozpoczęcia działalności 2011-01-17
NIP 8441861439
Regon 200386418

Siedziba

Kraj Polska

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2011-01-14
Data powstania 2011-01-10
Data rozpoczęcia działalności 2011-01-17
Data zawieszenia działalności 2018-11-07

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4333Z POSADZKARSTWO; TAPETOWANIE I OBLICOWYWANIE ŚCIAN
Przeważające PKD
4339Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH
4334Z MALOWANIE I SZKLENIE
4331Z TYNKOWANIE
4329Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH INSTALACJI BUDOWLANYCH
4322Z WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH I KLIMATYZACYJNYCH
4321Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.