Dekarz Radom - Najlepsi w 2022

Najlepsi Dekarze w Radomiu, 2022

451 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Dekarz Radom - Ranking Najlepsi 2022

Już 451 Cieśli i Dekarzy z Radomia złożyło 52236 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie cieśli i dekarza może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Cieśli i Dekarzy w 2022 r. z Radomia.

Dekarz Radom
Alicja Buława

Pan Gavril Gabor wraz ze swoją ekipą wymieniał rynny w naszym dużym, 3 rodzinnym domu, wraz z garażem. Wykonali tę pracę niezwykle sprawnie w 4 dni. Dysponowali sprzętem i materiałami, pracowali szybko, w sposób zorganizowany. Nie było problemu z podnośnikiem, zaopatrzeniem w blachy czy nowe rynny. Wykazali się dużymi umiejętnościami, zręcznością i starannością.

Beata Brudzyńska

Bardzo rzetelna, słowna, uczciwa, pracowita ekipa fachowców, gorąco polecam współpracę w zakresie usług dekarskich. Zlecone, dość skomplikowane prace na naszym dachu zostały wykonane fachowo i porządnie w każdym detalu, i to w krótkim czasie! Do tego bardzo mili Panowie. 5 gwiazdek! Polecam.

Andrzej Stepanow

Szybko zrobili i fachowo. Nie są tani, ale można się targować, bo na mój gust byli trochę drodzy. Mają inną kulturę pracy, bo są z Transylwanii, przez co jest pozytywnie, bo nie marudzą. Robili gąsior, wiatrownice i obróbki wokół okna.

4.84 (25 opinii)
"DAW-BUD" - Firma Dekarska Bieszków dolny
Jolanta Flis

Szczerze polecam firmę "DAW-BUD". Usługa pokrycia dachu została wykonana w terminie, szybko, solidnie i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego, a wykonanie usługi oceniam na "celujący".

Judyta Perczak

Szybko, sprawnie i bardzo ładnie. Ekipa staranna, zarówno jeśli chodzi o jakość wykonania, jak i estetykę. Szczególnie zachwyciła mnie obróbka blachą kominów z pustaka. Są teraz piękne i oryginalne.

Gołebiowski Kamil

Firma godna polecenia. Miałem okazję zlecić Panom pokrycie dachu dachówką. Robota wykonana w czasie, który wcześniej został uzgodniony. Systematyczność i zaangażowanie w powierzone zlecenie. Polecam w 100%, pozdrawiam.

5.0 (7 opinii)
AT Budownictwo Sp. z o.o. Sp.k - Usługi Dekraskie Miedziana Góra
Małgorzata Z.

ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ www.atbudownictwo.eu

5.0 (6 opinii)
Usługi dekarskie - Firma Dekarska Kozienice
Zdzisław S.

Firma bardzo solidna. Współpraca układała się wzorowo. Praca - wymiana dachu po pożarze, wykonana szybko i solidnie. Polecam.

5.0 (4 opinie)
DACH-MON - Budowa Dachu Mława
Robert Kretowicz

Mogę polecić Pana Pawła jako solidnego wykonawcę dachu i innych robót budowlanych. Pod koniec 2019 roku wykonywał u mnie wielkopowierzchniowy dach, pokrycie stropu deską, izolacja wełną stropu, wykonanie drewnianej elewacji budynku. Wszystko zostało wykonane należycie i wygląda bardzo dobrze. Pan Paweł z ekipą pomogli też nam wielokrotnie bezpłatnie z różnymi budowlanymi sprawami zupełnie bezinteresownie bardzo angażując się. Fajni, energiczni ludzie bardzo pozytywni i uczciwi. Szczerze polecam.

Mariusz Kalista

Pan Paweł w kwietniu 2017 roku wymieniał pokrycie dachowe na jednorodzinnym budynku mieszkalnym w Olsztynie. Zakres prac obejmował również wymianę orynnowania i obróbkę kominów. W trakcie wykonywania w.w. robót Pan Paweł wykazał się dokładnością i kreatywnością. W mojej ocenie jest to rzetelny i doświadczony wykonawca oraz uczciwy człowiek, wkładający serce w swoją pracę. Polecam firmę Pana Pawła DACH-MON do wszelkich prac dekarskich.

Artur Stoń

Pan Paweł Leszczyński, właściciel firmy Dachmon, w maju 2017 roku remontował dach na budynku mieszkalnym jednorodzinnym wraz z wymianą orynowania i obróbką kominów. Podczas prac Pan Paweł Leszczyński wykazał się wieloma umiejętnościami, kreatywnością, dbałością o szczegóły i zdolnością rozwiązywania pojawiających się w problemów. Znalazłem w Panu Pawle godnego zaufania, rzetelnego, solidnego fachowca, działającego intuicyjnie i z pomysłem. Wykazał się ogromnym zaangażowaniem i dużą determinacją w działaniu. Z całego serca polecam Pana Pawła Leszczyńskiego jako uczciwego i komunikatywnego wykonawcę, osobę o pogodnym usposobieniu i pasjonata swojej pracy oraz wyjątkowego specjalistę w swojej dziedzinie.

4.43 (7 opinii)
M3 Profit Mieszczak Michał | DACHY - Budowa Dachu Radom
Arkadiusz B.

Skorzystałem z usług i jestem bardzo zadowolony z szerokiego wyboru materiałów oraz profesjonalnego doradztwa, polecam.

5.0 (2 opinie)
Krystyna P.

Bardzo dobry kontakt, pomocni w doradztwie, super wykonanie, mało odpadów, pracownicy solidni, dach zmieniono w 3 dni wygląda estetycznie i pięknie. Firma solidna i godna polecenia

5.0 (2 opinie)
Apk Radom Tomasz Gniadek - Usługi Dekraskie Radom

Nasza firma jest dla Ciebie, jeśli szukasz ofert na sprzedaż i montaż pokryć dachowych, termomodernizację budynków. Wykonujemy zlecenia od 2014. Obsługujemy Klientów na terenie województwa mazowieckiego. Zaufanie klientów to dla nas nadrzędna sprawa.

5.0 (1 opinia)
DamDach - Dekarstwo Krzywda

9. DamDach

Iwona Szemieta

Pan Damian z firmy DamDach to profesjonalista. W czasie oględzin budynku doradził mi co należy wykonać, przygotował rozsądny kosztorys, zakupił materiały i ułożył starannie pokrycie dachowe w uzgodnionym terminie. Panowie posprzątali po zakończeniu prac, mi pozostało tylko podziwianie mojego nowego, pięknego dachu. Serdecznie polecam.

Kamil Wilczynski

Bardzo polecam firmę DamDach. Wszystko zrobione dokładnie i solidnie , zawsze coś doradza jak zrobić lepiej , pomogą w każdej kwestii i można się zawsze dogadać ;) polecam !

4.2 (5 opinii)

10. Mar-bud

Wiesław R.

Pełne zadowolenie z realizacji usługi. Sprawna i terminowa współpraca.

5.0 (1 opinia)

Więcej Cieśli i Dekarzy z Radomia

Orion2 - Dekarstwo Radom
ENERGO home Dawid Krzosek

Współpracuję z tą firmą od 7 lat. Pełna kompetencja i miła obsługa, polecam sprzedawcę Pana Jacka. Ceny bardzo konkurencyjne. Otwarci na potrzeby klienta, dopasowani w czasie. Towar zawsze jest dostarczony po omówieniu szczegółów bez uszkodzeń i dokładnie taki jaki został zamówiony. Firma zapewnia także transport. Kompetencja pracowników na wysokim poziomie. Polecam z całą odpowiedzialnością firmę ORION2 z Radomia!

5.0 (1 opinia)
budbrothers usługi remontowo-budowlane - Dekarz Radom
Jo M.

Firma jest profesjonalna, odpowiedzialna i punktualna. Godna polecenia. Z pracy jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam.

5.0 (1 opinia)
PROFF-POL SP Z OO - Budowa Dachu Radom

Świetna Budowa Dachu Radom

 • Radom
 • PROFF-POL SP Z OO
Łukasz K.

Polecam tę firmę. Jakiś czas temu robiłem remont w domu plus ocieplenie. Szybka wycena oraz fachowa usługa. Brak zastrzeżeń.

5.0 (3 opinie)
Paw-bud - Budowa Dachu Radom

Solidna Budowa Dachu

 • Radom
 • Paw-bud
Karolina Kowalczyk

Rzetelna firma znająca się na swojej pracy. Dokładne wykonanie prac i porządek po zakończeniu prac. Pracownicy godni polecenia, uprzejmi, mili oraz pomocni w doradzaniu polecam.

Przemysław Cebula

Firma Paw-bud wykonała elewację na moim domu. Jestem bardzo zadowolony. Wysoko oceniam jakość usługi. Praca wykonana na czas, pełny profesjonalizm pracowników.

Ewa Chamerska

Firma Paw-bud zajmowała się ociepleniem i otynkowaniem mojego domu. Jestem bardzo zadowolona z ich usług, prace zostały wykonane solidnie i fachowo. Zasługują na pochwały. Polecam. Ewa

5.0 (11 opinii)
Chata Sp. z o.o. - Firma Dekarska Radom
Aleksandra Wojciech Maśka

Firma Chata sp. z o.o. wybudowała dla nas garaż o wymiarach około 6,5 x 7m. Interesował nas garaż dwustanowiskowy z drewna, wykonany w technologii szkieletowej. Prace zleciliśmy właśnie firmie Chata sp. z o.o., która zajęła się również wykończeniem garażu oraz jego ociepleniem. Główne prace odbyły się na przełomie sierpnia i września 2014 roku, natomiast ocieplenie było wykonane wiosną 2015 roku. Bardzo dobrze oceniamy wykonaną usługę i gdyby pojawiło się zapotrzebowanie, na pewno skorzystalibyśmy z usług firmy Chata ponownie. Komunikacja z pracownikami przebiegała bez przeszkód. Na bieżąco ustalaliśmy terminy wykonania poszczególnych etapów prac i w założonym czasie były one realizowane. Większość prac była wykonana w jednym ciągu, a terminy np. prac wykończeniowych dopasowaliśmy później do naszych możliwości. Część materiałów była po naszej stronie, część dostarczył wykonawca (m.in. Ekofiber). W przypadku materiałów, które zdecydowaliśmy się dostarczyć osobiście, firma przygotowała dla nas kosztorys. Jesteśmy zadowoleni z realizacji i dlatego w zakresie, w którym skorzystaliśmy z usług firmy Chata sp. z o.o. możemy ją także polecić innym.

Małgorzata Kostrzewa

W kwietniu podpisałam umowę z firmą Chata sp.z o.o. której zleciłam budowę domu z bala z tarasem o powierzchni 120m2. W sierpniu firma rozpoczęła pierwszy etap tzn. fundamenty pod dom i taras, kanalizacja, Pan Janek zajął się również kupnem i wkopaniem betonowego szamba tam gdzie sobie życzyliśmy. Studzienkę pod hydrofor na naszą prośbę wybetonował nam osobiście. Po zakończeniu pierwszego etapu wystawił nam fakturę tak jak było w umowie, za prace dodatkowe zapłaciliśmy oddzielnie jak uzgodniliśmy wcześniej. Pan Janek to człowiek o wielkim sercu ,życzliwy, pomocny służący radą Mistrz w swoim fachu i Profesjonalista. Ekipa Pana Janka to kulturalni, pracowici uśmiechnięci ludzie bez nałogów. Firma na 5, polecam Gosia.

Lucyna Rębisz

O firmie Chata sp. z o.o. dowiedzieliśmy się od znajomego, który korzystał z jej usług przy okazji przełożenia dachu na zabytkowym budynku. Polecał firmę przede wszystkim ze względu na rzetelność. Teraz i my możemy potwierdzić tę opinię. W 2015 roku szukaliśmy wykonawcy do budowy domu z bali. Mieliśmy już wykonane fundamenty. Firmie Chata zleciliśmy budowę stanu surowego. W ciągu miesiąca zostały przygotowane materiały, a w ciągu 2 miesięcy firma postawiła nam dom z bali w stanie surowym zamkniętym, z oknami i drzwiami. Wykonawcy naprawdę okazali się rzetelni, pracowali od rana do wieczora, nie trzeba było dopilnowywać prac, a wszelkie pytania, sugestie czy informacje były nam przekazywane na bieżąco. Skorzystaliśmy z wielu porad, których udzielił nam pan Jan. Podpowiedział nam rozwiązania, które się sprawdziły, a o których wcześniej sami byśmy nie pomyśleli. Zasugerował ciekawe zmiany w projekcie, wystarczyło tylko zlecić osobie z odpowiednimi uprawnieniami naniesienie zmian. Właściciel firmy przed rozpoczęciem prac sam zaproponował pisemną formę uregulowania warunków współpracy. Początkowo mieliśmy skorzystać z usług firmy Chata wyłącznie przy budowie stanu surowego, jednak wzbudziła ona nasze zaufanie na tyle, że zdecydowaliśmy się jej zlecić także wykończenie domu wewnątrz. Z ręką na sercu polecam firmę Chata.

4.5 (8 opinii)

Dołącz do naszych Cieśli i Dekarzy w Radomiu

Działasz na rynku jako Cieśla i Dekarz i szukasz nowych Klientów z Radomia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Mateusz Szymański WYSOOKO.PL - Dekarstwo Radom

Solidne Dekarstwo

 • Radom
 • Mateusz Szymański WYSOOKO.PL
Mariusz Gołabek

Polecam firmę WYSOOKO, jako wykonawcę prac na wysokości, firma wykonała kompleksowe prace na elewacjach bloków wspólnoty: mycie, malowanie elewacji 12000 tyś m plus prace dodatkowe, uszczelnienia, wymiana, luksferów, czyszczenie kostki betonowej, prace wykonane terminowo z dbałością o sztukę budowlaną i bezpieczeństwo, doradztwo w doborze materiałów było dodatkowym atutem, konkurencyjne ceny i terminy.

Maciej Molenda

Pan Mateusz Szymański podjął się czyszczenia i malowania elewacji, zlecenie zostało wykonane szybko i profesjonalnie. POLECAM wszystkim współpracę z firmą WYSOOKO.PL

5.0 (3 opinie)
IQ-Cleaning Expert - Budowa Dachu Radom

Najlepsza Budowa Dachu

 • Radom
 • IQ-Cleaning Expert
Maria

Rozmowy były krótkie, bardzo rzeczowe, a do tego bardzo szybki termin wykonania, Panowie byli punktualnie w umówionym terminie, praca została wykonana nienagannie, dach wygląda jak nowy, sąsiedzi patrzą z zazdrością. Gorąco polecam tego wykonawcę.

5.0 (1 opinia)
ARBODRZEW - Dekarstwo Radom

Profesjonalne Dekarstwo

 • Radom
 • ARBODRZEW
Lech M.

Profesjonalizm,punktualność. Wycinka wykonana bez zastrzeżeń. POLECAM!!

5.0 (2 opinie)

Fenomenalny Dekarz Radom

 • Radom
 • Zakład Robót Budowlanych "BUDIX"

To jedna z najlepszych firm dekarskich zatrudniających dekarzy z tak dużym doświadczeniem, świadczących usługi dekraskie w miejscowości Radom i w całym powiecie. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

5.0 (1 opinia)
Agnes-Bud Agnieszka Figarska - Usługi Dekraskie Radom

Pierwszorzędne Usługi Dekraskie Radom

 • Radom
 • Agnes-Bud Agnieszka Figarska

Sprawdź wykwalifikowaną grupę pracowników Agnes-Bud Agnieszka Figarska. Ta renomowana firma dekarska jest rozchwytywana w branży w rejonie Radomia za dokładne wykonywanie usług dekarskich. Aby uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

5.0 (5 opinii)

Porównanie cen dekarzy w Radomiu

Szukasz cen dekarzy, cenników, kosztów lub kosztorysu usług dekarskich? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Radomiu? Złóż zapytanie, a dekarze z Radomia sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

ORION2 - Dekarstwo Radom

ORION2

 • Radom
Daniel S.

rzetelność, terminowość, kompetencja, możliwość zwrotu części niuwykorztanego towaru,

5.0 (3 opinie)
CYBUD - Dekarz Radom

Dobry Dekarz

 • Radom
 • CYBUD
Arkadiusz T.

Firma solidna, wszystko w terminie. Jesteśmy z żona bardzo zadowoleni :) dziękujemy!

5.0 (2 opinie)
Miko Decor - Firma Dekarska Radom

Miko Decor

 • Radom

Poszukujesz rzetelnego wykonawcy świadczącego usługi dekraskie? Ten dekarz jest liderem wśród firm dekarskich z Radomia. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

5.0 (2 opinie)

Pierwszorzędna Firma Dekarska Radom

 • Radom
 • TEMPEL TYNK
Krystian S.

Tynkowanie domku jednorodzinnego. Sprawnie, ładnie i w dobrej cenie. Dzięki Michał i Marcin.

5.0 (1 opinia)
Dachtom Dorota Pluta - Usługi Dekraskie Radom

Najwyższej Klasy Usługi Dekraskie

 • Radom
 • Dachtom Dorota Pluta

Firma dekarska świadcząca swoje usługi dekraskie w miejscowości Radom oraz w pobliskich powiatach. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - zadzwoń!

DACH-DAR - Firma Dekarska Radom

Dobra Firma Dekarska

 • Radom
 • DACH-DAR

Jestem firmą specjalizującą się w pokryciach dachowych: - blachodachówka, trapez, - dachówka ceramiczna, betonowa, - gont bitumiczny, - podbitki dachowe, - montaż orynnowania i okien dachowych, - ocieplanie dachów. Teren działania to woj.mazowieckie, świętokrzyskie. Zachęcam do skorzystania z moich profesjonalnych usług!

Dach-Dom Usługi Blacharsko-Dekarskie Dobrzański Paweł - Dekarz Radom

Kompetentny Dekarz

 • Radom
 • Dach-Dom Usługi Blacharsko-Dekarskie Dobrzański Paweł

Firma zajmuje się wykonywaniem pokryć dachowych wszelkiego rodzaju materiału od blachy trapezowej przez blachodachówkę i dachówkę po blachę na rąbek i papę termozgrzewalną.Na wszelkie wykonane pracę udzielam 36-mcy gwarancji pisemnej. Zapraszam do współpracy

Doskonałej Jakości Budowa Dachu

 • Radom
 • Genner Sp. z o.o.

Nasz firma zajmuje się wykonawstwem wszelkiego rodzaju pokryć dachowych z pap termozgrzewalnych oraz membran dachowych. Wykonujemy pokrycia zarówno nowych dachów jak tez modernizację i termomodernizację dachów już istniejących. Działamy na terenie całej Polski. Firma powstała w 2013 roku i cały czas się rozbudowuje. To co nas wyróżnia na tle innych firm to to, że naszą działalność opieramy na doświadczeniu zdobytym przez właścicieli firmy na terenie Norwegii, gdzie również dalej sukcesywnie działają.

Fantastyczne Usługi Dekraskie

 • Radom
 • Łukasz Adamiec

Pragniesz znaleźć wartego zaufania fachowca od fantastycznych usług dekarskich z Radomia, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Łukasz Adamiec jest gotowa Ci pomóc. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

Michał Szmajda - Budowa Dachu Radom

Doskonała Budowa Dachu

 • Radom
 • Michał Szmajda

Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksową budową dachów od 30 lat, mamy na kącie nie zliczoną liczbę zadowolonych klientów nie tylko w Polsce, zrobiliśmy bardzo dużo dachów na terenie Szwajcarii i Norwegi dzięki czemu mamy ogromne doświadczenie i znamy różne techniki budowy dachów więc bez najmniejszego problemu podejmiemy nawet najbardziej skomplikowane zlecenie. Jeszcze nigdy nie ogłaszaliśmy się w internecie ale w związku z tym że przez ostatnie kilka lat pracowaliśmy tylko za granicą zostaliśmy delikatnie wyparci z rynku w Polsce. Zapraszamy do kontaktu, gwarantujemy 100% zadowolenia.

Opinie i porady najlepszych dekarzy

Jeśli interesują Cię opinie na temat usług dekarskich, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Radomia. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Zakład Remontowo-Budowlany - Budowa Dachu Radom

Zakład Remontowo-Budowlany

 • Radom

Nadal poszukujesz dobrej firmy od budowy dachu? Wykorzystaj kompetencje Zakład Remontowo-Budowlany. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Ażeby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

Dachbudex - Budowa Dachu Radom

Dachbudex

 • Radom

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu szukasz ekspertów od budowy dachu to skorzystaj z kwalifikacji Dachbudex. Radom i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Doskonałe Dekarstwo

 • Radom
 • Dach-bud

Doskonałe dekarstwo to życiowa pasja tych profesjonalistów - są niekwestionowanym liderem w fachu dekarza. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

Pierwszorzędne Dekarstwo

 • Radom
 • Normar stanisławek norbert

Firma dekarska Normar stanisławek norbert to prawdziwi wyjadacze w branży dekarstwa. Swoje pierwszorzędne usługi dekraskie oferują wszystkim mieszkańcom w rejonie Radomia. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Dobry Dekarz

 • Radom
 • Technologia Robót budowlanych i Prac Wykończeniowych

Każdy, kto poszukuje usługi dekarskiej winien zgłosić się do tego dekarza i zobaczyć na własne oczy niskie ceny oraz oferowaną jakość. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

TERMAR

 • Radom

Montaż płyt warstwowych , blach trapezowych, kaset, paneli , itp. Pokrycia dachów płaskich w technologi pcv , pap termozgrzewalnych, blach trapezowych płyt warstwowych itp.

Dobra Firma Dekarska

 • Radom
 • DACHY

Znalezienie dobrej firmy dekarskiej to nie jest prosta sprawa, dlatego warto zainteresować się DACHY - to prawdziwi fachowcy w kwestii dekarstwa działający na terenie Radomia, którzy znają się na swojej robocie jak nikt inny. Przedzwoń i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

Najwyższej Klasy Usługi Dekraskie

 • Radom
 • Part dach Patryk Wójcik

Oferuje usługi dekraskie od kilkunastu lat, zwłaszcza na obszarze miejscowości Radom, ale także pobliskich powiatów. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

Usługi blacharsko-dekarskie Dominik Zawłocki

 • Radom

Ich specjalność to świetne usługi dekraskie na terenie miejscowości Radom oraz przyległych powiatów. Zachęcamy do zadawania pytań.

Wyjątkowa Firma Dekarska

 • Radom
 • Terbud

Firma Terbud oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z rejonu Radomia oraz przyległych powiatów. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Pierwszorzędne Dekarstwo

 • Radom
 • Osoba prywatna

Rozpoczęliśmy działalność w 2017 roku. Nasza specjalność to pokrycia i wymiana dachów, na terenie Radom Warszawa.

RooferFox - Dekarz Radom

RooferFox

 • Radom

Witam. Oferuję Państwu profesjonalne oraz szybkie wykonanie poszyć dachowych każdego rodzaju oraz stolarkę ogrodowa jak i również konstrukcje szkieletowe z drewna. Doświadczenie w ww zawodach posiadam na wysokim poziomie (ukończone kursy, szkolenia, staże, itd.). Pomoc w wyborze materiałów oraz darmowy pomiar i wycena. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

P.P.H.U BUD MAR

 • Radom

Ta profesjonalna firma dekarska z terenu Radomia to prawdziwi zawodowcy, z którymi warto współpracować, gdyż mają duże doświadczenie. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Doskonała Budowa Dachu

 • Radom
 • Sebastian Stępień

Firma Sebastian Stępień oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z Radomia i z sąsiednich miast. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

DREWBUD

 • Radom

Zaufaj specjalistom w dziedzinie budowy dachu i zatrudnij DREWBUD. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby otrzymać ofertę.

Fantastyczny Dekarz

 • Radom
 • USŁUGI REMONIOWO-BUDOWLANE Wojciech Dudziński

Solidne dekarstwo to najważniejszy temat dla ekipy z firmy USŁUGI REMONIOWO-BUDOWLANE Wojciech Dudziński - są jednymi z najlepszych w fachu dekarza. Umów się na konkretny termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Doświadczona Firma Dekarska

 • Jedlnia-Letnisko
 • PPHU AltMeb Tomasz Wojdat

Gdy poszukujesz doskonałej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z PPHU AltMeb Tomasz Wojdat są dla Ciebie idealni. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Koonkret - Dekarz Radom

Koonkret

 • Radom

Koonkret to firma specjalizująca się pracach wysokościowych. Świadczymy usługi w zakresie wykonywania wszelkich prac alpinistycznych (z wyjątkiem wycinki drzew), malowania, mycia okien, mycia elewacji i mycia wodą demineralizowaną itd. KOMPLEKSOWA OBSŁUGA NA TERENIE CAŁEJ POLSKI Obsługujemy obiekty należące do klientów indywidualnych, firm czy różnego rodzaju instytucji znajdujących się na terenie całej Polski. DOŚWIADCZONA KADRA Działalność została założona w październiku 2019 roku, jednak w naszych szeregach znajdują się wyłącznie wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy, m.in. właściciel firmy w branży działa już od ponad 6 lat. Każdy z nas posiada niezbędne certyfikaty i uprawnienia do wykonywania prac na wysokości (w

Patryk G - Budowa Dachu Radom

Doskonałej Jakości Budowa Dachu

 • Radom
 • Patryk G

Wciąż poszukujesz profesjonalistów od budowy dachu? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Patryk G. Budowa dachów w pełnym zakresie na domach, budynkach mieszkalnych i usługowych, począwszy od drobnych prac naprawczych po wykonanie całego dachu, niezależnie od ilości spadów, lukarn i wykuszy, to dla tych zdolnych fachowców typowy pakiet usług.

Spider Bud - Dekarz Radom

Dobry Dekarz

 • Radom
 • Spider Bud

Jesteśmy wykonawcą usług typu montaż pokrycia dachowego. Realizujemy prace od 2012r. Firma świadczy usługi na obszarze takim jak województwo mazowieckie. Zależy nam, by Klienci byli zadowoleni korzystając z oferowanych przez nas usług.

Ranking Cieśli i Dekarzy obejmuje również takie miejscowości jak: Radom, Sadków, Natolin, Kozłów, Dąbrowa kozłowska, Rajec szlachecki. więcej...
Popularne frazy: firmy dekarskie Radom, wiązary dachowe cennik Radom, montaż podbitki dachowej Radom, dekarstwo Radom, obróbki dekarskie Radom, cennik dekarski Radom, cennik usług dekarskich Radom, polskie stowarzyszenie dekarzy Radom

Poradniki o ciesielstwie i dekarstwie

Montaż blachodachówki modułowej lub dostępnej w arkuszach dla doświadczonego wykonawcy nie jest zadaniem trudnym, ale w czasie budowy dachu wciąż zdarzają się błędy, które mogą negatywnie wpłynąć na całą konstrukcję. W końcu dach to jeden z najtrudniejszych elementów budynku, więc nie warto bagatelizować tego etapu budowy i zadbać o najdrobniejsze detale. Jak krok po kroku montuje się blachodachówkę? Ile ...

24.11.2021

Dach jednospadowy (inaczej: dach pulpitowy, potocznie: jednospadzisty) skonstruowany jest w oparciu o jedną połać – skośną, o pochyleniu zazwyczaj nieco mniejszym niż w przypadku konstrukcji dachów dwuspadowych. Budowa dachu jednospadowego jest prosta i zazwyczaj tańsza w porównaniu do skomplikowanych, dwu- lub wielospadowych konstrukcji dachów, a przy tym zapewnia naturalny odpływ wody.

24.11.2021

Podczas budowy domu, jednym z najważniejszych etapów jest wykonanie dachu. Czasami konieczna jest także jego wymiana, zwłaszcza jeśli stary dach nie nadaje się już do remontu. W takim momencie pojawia się pytanie, ile kosztuje nowy dach?

12.01.2021

Dachy składają się z różnych rodzajów konstrukcji i pokryć. Najczęściej konstrukcję nośną stanowią drewniane belki, czasami stalowe lub żelbetowe konstrukcje. Jako pokrycie coraz częściej alternatywą dla tradycyjnych dachówek ceramicznych i cementowych są lekkie rodzaje pokrycia dachowego (szczególnie tania, lekka i uniwersalna blachodachówka). Co warto wiedzieć przed montażem nowego dachu lub wymianą ...

24.11.2021

Montaż gontów bitumicznych, zwanych też dachówkami bitumicznymi, możliwy jest na dachach spadzistych o kącie nachylenia od 15 do 85 stopni. Układanie gontów w pierwszej fazie polega na odpowiednim przygotowaniu podłoża i zadbaniu o odpowiednią wentylację. Ważny jest każdy szczegół, a poza przestrzeganiem reguł montażu i zaleceń od producenta, warto wziąć pod uwagę chociażby warunki atmosferyczne. Jak ...

24.11.2021

Przed rozpoczęciem krycia dachu należy dostosować konstrukcję do wybranego pokrycia, wybrać rodzaj izolacji przeciwwilgociowej i termoizolacyjnej. Niezależnie od wybranego rodzaju pokrycia dachu i konstrukcji więźby, bardzo ważne jest też zachowanie odpowiedniej kolejności prac wykończeniowych. W Oferteo, w łatwy sposób znajdziesz tanich i sprawdzonych specjalistów od krycia dachu. Dodatkowo ...

24.11.2021