Dekarz Jelenia Góra - Najlepsi w 2022

Najlepsi Dekarze w Jeleniej Górze, 2022

365 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Dekarz Jelenia Góra - Ranking Najlepsi 2022

Już 365 Cieśli i Dekarzy z Jeleniej Góry złożyło 38612 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie cieśli i dekarza może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Cieśli i Dekarzy w 2022 r. z Jeleniej Góry.

Dekarz Jelenia Góra
Grzegorz Wilk

Realizacja zakończona sukcesem. Kontakt z P. Robertem (a właściwie Robertem bo po chwili rozmowy byliśmy na Ty) bardzo dobry, jest szczerość i poczucie wspólnego celu. Chłopaki z ekipy bardzo miłe i kontaktowe, ale konkrety. na minus: - pomylili terminy i przyjechali kiedy już mnie nie było na miejscu (+1 dzień) z tego powodu zapłaciłem z opóźnieniem (+ 1 dzień od wykonania) co było dla nich małym problemem. - Na miejscu zostawili porozrzucane wkręty, kawałki folii itp. co jest dla mnie problemem bo po działce biegają dzieci. Na PLUS. - wykonanie na wysokim poziomie, ocena po 3 tygodniach, wszystko wygląda solidnie, - dokumentacja zdjęciowa, - estetycznie wykonane, - doradztwo w wyborze materiałów i wykończeń, - bardzo dobry kontakt i atmosfera, wszystko na spokojnie bez łaski można dogadać, - dostosowanie do potrzeb, rynny skierowane do zbiorników na wodę itd. - resztki materiałów (drewno i blacha) pozostawione na działce, przydadzą się do szopki na drewno. Ogólnie jestem bardzo zadowolony i polecam tą firmę.

Jarosław Celmer

Realizacja wykonania struktury na elewacji szybko, sprawne i fachowo. Wykonawcy solidni i mili dla klienta. Zaskakująco niskie zużycie materiału więc sporo nawet zostało, ale Pan Robert mało, że materiał załatwił w dobrej cenie, to jeszcze pomógł upłynnić to, co zostało. Po pracach wszystko ładnie posprzątane na jedno miejsce. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i będę polecał dalej. Pan Robert jest świetnym negocjatorem. Rozumie potrzeby klienta, ale i świetnie zdaje sobie sprawę na ile może sobie pozwolić aby i pracownicy byli zadowoleni. Firma wynegocjowała lepsze ceny na materiały i nie naciskała kiedy warunki pogodowe stały się przeszkodą w realizacji zlecenia. Jak dla mnie póki co same pozytywy

Marcin Kalisz

Ekipa wykonała zlecenie świetnie, szybko i sprawnie. Zarówno z szefem firmy jak i z jego pracownikami mieliśmy bardzo dobry i fachowy kontakt. Po tym jak powiedzieliśmy czego potrzebujemy i na jaki zakres remontu nas w tej chwili stać, doradzili ze swojej strony jaki zakres roboty według nich trzeba wykonać i spotkaliśmy w pół drogi. Cena, jak na wymianę pokrycia całego dachu, w porządku. 5 gwiazdek.

4.83 (69 opinii)
MAR MAX - Dekarstwo Jelenia Góra

2. MAR MAX

Rafał Sawicki

Witam wystawiam mega pozytywna opinie tym bardziej ze dwie poprzednie ekipy nie podołały zadaniu, a firma MARMAX z Jeleniej Góry wywiązała się w 100% z powierzonego im zadania. Wyburzone, posprzątane, teren przygotowany pod dalsza inwestycje duży plus za remont domu.

Karolina Kurowska

Nasza współpraca zaczęła się od miłej rozmowy. Panowie znaleźli czas na odpowiedzenie mi na wszystkie pytania. A miałam ich mnustwo. Później było fachowo i profesjonalnie i co najważniejsze na czas. Polecam współpracę!

Izabela Sawicka

Miałam okazję współpracować z tą firmą. Właściciel bardzo sympatyczny i wywiązuje się z terminów, jesteśmy z mężem zadowoleni z efektów końcowych naszego zlecenia - pozdrawiam Izabela.

5.0 (26 opinii)
Ciesielstwo - Dekarstwo Marcin Oświęcimski - Usługi Dekraskie Jelenia Góra
Katharina Orzech

Idealna współpraca z panem Marcinem i całym zespołem. Dobrze i fachowo wykonana praca dachu. Mieszkam poza granicami Polski i musiałam zaryzykować i zaufać firmie której nie znałam i prowadzić prace remontu dachu praktycznie telefonicznie wraz z panem Marcinem. Zdałam się całkowicie na uczciwość i fachowość tej firmy. Efekt był taki, jaki miałam w planach, dzisiaj z ręką na sercu mogę polecić każdemu usługi tej firmy. Na marginesie panie Marcinie dziękuje serdecznie za odpowiedź na każdy Telefon, za dobre rady, za dobry humor i uczciwość.

Mirosław Winter

Firma wykonała bardzo duże zlecenie sprawnie i zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Elastyczność pracowników pozwoliła zaplanować prace bez konfliktu z prowadzoną w tym samym czasie działalnością. Szef firmy zawsze dostępny i otwarty na ewentualne zmiany harmonogramu prac i zakresu robót. Współpracujemy z wieloma firmami z całej Polski i mogę spokojnie stwierdzić, że współpraca z firmą Dekarską Pana Oświęcimskiego przebiegała wręcz wzorowo.

Dorota Lipińska

Firma Pana Marcina w ramach pogotowia dachowego szybko zdiagnozowała i oceniła problem nieprofesjonalnie wykonanego tarasu z kompozytu na dachu z papy. Wyceniono i nakreślono zakres niezbędnych materiałów i prac naprawczych. Termin rozpoczęcia i zakończenia prac zgadzał się z ofertą i umową zawartą na piśmie. Wykonawca wraz z ekipą zna się na swym fachu cieśli i blacharza, Panowie pracowali zgodnie i z zaangażowaniem pomimo wysokich temperatur na południowym tarasie /50 stopni/. Nie są uciążliwi dla inwestora. Zostawili porządek po pracy, współpraca z inwestorem bardzo dobra, cierpliwie wyjaśni wątpliwości. Szef nie pali papierosów co cenię u fachowców. Mam nadzieję, że nie będę musiała korzystać z gwarancji zawartej w umowie, Panu Marcinowi Dziękuję za pomoc.

5.0 (19 opinii)
ISTVAN BARANKA LUX DACH SERWIS - Budowa Dachu Bielawa
Tomek Gluasa

Ich habe eine sehr schöne und sehr stabile Terrasse in Berlin gemacht, ich empfehle sie mit Zuversicht, die Terrasse wurde 2022 gebaut Sie sind zuverlässige Menschen! Wykonałem bardzo ładny i bardzo stabilny taras w Berlinie, polecam ich z pełnym przekonaniem, taras powstał w 2022 roku Są to rzetelni ludzie!

Roman Desh

Online einen Termin vereinbart, der gute Mann war pünktlich zwei Tage später da und hat schon am folgenden Tag den Monteur geschickt - und das alles in Zeiten, in denen man keine Handwerker bekommt! Vielen Dank! Umówił się online, dobry człowiek był na czas dwa dni później i wysłał montera bardzo następnego dnia - i to wszystko w czasach, kiedy nie można dostać handlowców! Bardzo dziękuję!

Patrik Wroh

witam mieszkam w Niemczech i zadzwoniłem do tej firmy Istvan baranka lux dach serwis aby zrobiła mi nowy dach przyszedł terminowo i wykończony póki jest to bardzo ważne dach bardzo dobrze zrobiony cieszę się że wybrałem tą firmę , polecam z pełnym przekonaniem

4.69 (13 opinii)
NORD Sp. z o.o. - Dekarz Jelenia Góra
Mariola Jankowska

Profesjonalizm, terminowość i pełne zaangażowanie. Jestem zadowolona pod względem jakościowym jak i organizacyjnym. Profesjonalna firma budowlana, która dysponuje sprzętem budowlanym pozwalającym na realizacje zadań w szerokim zakresie od budowy domów, poprzez obróbki dekarskie do rozbiórki domów i innych obiektów. Rzetelnie i terminowo wykonuje swoją pracę. Firma posiada wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Polecam firmę DP Nord jako wykonawcę budowy Mariola z Bogatyni.

Aleksandra Pryczek

Profesjonalna firma budowlana, która dysponuje sprzętem budowlanym pozwalającym na realizacje zadań w szerokim zakresie od budowy domów, poprzez obróbki dekarskie do rozbiórki domów i innych obiektów. Rzetelnie i terminowo wykonuje swoją pracę. Firma posiada wykwalifikowaną kadrę pracowników.

Rafal Pomorski

W trakcie budowy miałem do czynienia z wieloma firmami z których tylko jedna można polecić. Jest to firma DPNORD. Budowali mi stan surowy i wykonywali jeszcze kilka innych prac drobnych. Jestem zadowolony pod względem jakościowym jak i organizacyjnym. Polecam.

4.67 (12 opinii)
Dachy AMM - Dekarstwo Lubomierz
Łukasz J.

Pan Arkadiusz pomógł nam stworzyć wycenę naprawy dachu na domu który zamierzaliśmy kupić. Do kupna nieruchomosci niestety nie doszło i nie mieliśmy okazji dokończyć współpracy. Usługi oferowane przez Dachy AMM wydają się być w konkurencyjnej cenie i rzetelne. Obecnie próbujemy kupić inną nieruchomość na której dach będzie wymagał odnowienia. Jeśli dojdzie do transakcji, planujemy skorzystać z usług firmy Pana Arkadiusza.

5.0 (7 opinii)
Usługi Dekarskie Sławomir Mirek - Usługi Dekraskie Świerzawa
Robert D.

Na początku jest w porządku, najlepszy powinien być efekt końcowy, więc warto czekać.

5.0 (4 opinie)
Usługi Dekarskie Paweł Fryczka - Dekarstwo Jelenia Góra
Marta B.

Jestem bardzo zadowolona z usług dekarskich pana Pawła. Polecam!

5.0 (2 opinie)
Usługi ogólnobudowlane - Firma Dekarska Marciszów
Ryszard K.

Facet konkretny w każdej kwestii zna się na robocie fachowa odpowiedź na każde zadanie pytanie naprawdę polecam!!!

5.0 (2 opinie)
Firma Dekarska Marcin Niedźwiedzki - Firma Dekarska Kamienna Góra
Eugeniusz F.

Rozmowa rzeczowa, ustalenie ceny i za trzy dni naprawił dach. Polecam.

5.0 (1 opinia)

Więcej Cieśli i Dekarzy z Jeleniej Góry

JEL-DACH - Dekarz, dachy, odśnieżanie dachów - Budowa Dachu Jelenia Góra

Najlepsza Budowa Dachu Jelenia Góra

 • Jelenia Góra
 • JEL-DACH - Dekarz, dachy, odśnieżanie dachów

Przygotowanie budowy dachu będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych specjalistów. JEL-DACH - Dekarz dachy odśnieżanie dachów ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

5.0 (1 opinia)
green home - Dekarz Jelenia Góra

Solidny Dekarz Jelenia Góra

 • Jelenia Góra
 • green home
Jarosław N.

Usługa mycia i impregnacji dachu, dobra współpraca. Dotrzymany umówiony termin. Dobrze wykonana usługa rozsądna cena za wykonanie usługi.

5.0 (1 opinia)
Szymon Jurkowski - Dekarz Jelenia Góra

Dobry Dekarz

 • Jelenia Góra
 • Szymon Jurkowski

Jeśli wciąż nie wybrałeś dekarza dla siebie, to zwróć uwagę na firmę Szymon Jurkowski. Realizuje bogaty zakres usług dekarskich w atrakcyjnych cenach. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

5.0 (2 opinie)

A.M.DACHDECKER.EU

 • Jelenia Góra

Oferuje usługi z zakresu dekarstwa od kilku lat, zwłaszcza na obszarze Jeleniej Góry, ale także okolicznych miast. Dachy w pełnym zakresie na domach jedno i wielorodzinnych, a także na większych budynkach, począwszy od prac blacharskich po wykonanie całego dachu, niezależnie od poziomu skomplikowania, to dla tych wszechstronnych fachowców zupełny standard.

5.0 (5 opinii)
USŁUGI BUDOWLANE - Dekarz JELENIA GÓRA

Fantastyczny Dekarz

 • JELENIA GÓRA
 • USŁUGI BUDOWLANE
Zofia D.

Cieszymy się, że podpisaliśmy z tą firmą umowę budowlaną. Praca w pełnym rozkwicie. Przyciąga klarowną realizację harmonogramu pracy i jakości.

5.0 (1 opinia)

Dołącz do naszych Cieśli i Dekarzy w Jeleniej Górze

Działasz na rynku jako Cieśla i Dekarz i szukasz nowych Klientów z Jeleniej Góry lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Pracownicy Mario to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny profesjonalnego dekarstwa. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź.

5.0 (2 opinie)
P.H.U. B.KOTLARSKI - Budowa Dachu Jelenia Góra

P.H.U. B.KOTLARSKI

 • Jelenia Góra
Magdalena Gawron

Współpraca z Panem Bartkiem przebiegła bardzo sprawnie, szybko i rzeczowo. Wszystko było wykonane solidnie i na czas. Założenie nowego wkładu kominowego zajęło 1 dzień mimo napotkanych problemów. Pan Bartek jest osobą punktualną i uczciwą, kontakt z nim był super. W obecnych czasach rzadko zdarza się taki fachowiec, dodatkowo dostępny w dni wolne oraz po godzinach pracy. Widać nastawienie na potrzeby klienta. Serdecznie polecam.

Aga Darek

Doskonały fachowiec, umawialiśmy się na konkretny termin przez telefon i wszystko się udało bez najmniejszego problemu. Praca bez zarzutów, terminowość doskonała i do tego sympatyczny i trzeźwy. Pan Bartek odebrał komin z hurtowni, przyjechał i zamontował. Wszystko działa bez zarzutu w naszej górskiej chatce. Bardzo dziękujemy i serdecznie polecamy!

Andrzej Glinka

Szybko, sprawnie, fachowo i dobrze wykonane odpowietrzenie pomieszczenia kuchennego w celu udrożnienia wentylacji grawitacyjnej. Praca wymagała umiejętności i zręczności w wykonaniu kanału wentylacyjnego w grubym na 60 cm murze na wysokości drugiego piętra kamienicy w centrum Jeleniej Góry. Serdecznie polecam.

5.0 (64 opinie)
vasilo - Dekarz Jelenia Góra

vasilo

 • Jelenia Góra
Andrzej Trojanowski

Dość długo zwlekałem z wyborem wykonawcy, a po długim namyśle wybrałem właśnie tego. Była to dobra decyzja, ponieważ : po pierwsze, zawsze miałem kontakt z osobą odpowiedzialną za budowę, po drugie, osoba ta posiada wiedzę ,która zaoszczędziła mi sporo nerwów i problemów w przyszłości, a po trzecie, sama budowa została zorganizowana i przeprowadzona sprawnie i bez niespodzianek. Z czystym sumieniem polecam Vabotech-Mda innym klientom.

Sebastian Cebulla

Mieszkam za granicą i najważneijszy był dla mnie spokój psychiczny podczas budowy. Wybrałem firmę Vabotech, ponieważ otrzymałem kompleksową obsługę inwestycji- od uzgodnienia projektu, posadowienia domu z drewna, który budowałem (warunki gruntowe wymagały słupów betonowych), zasilania tymczasowego, monitoringu placu budowy, profesjonalnego zaplecza socjalnego, aż po WIEDZĘ i DOŚWIADCZENIE. a także rzecz, na którą mało kto zwraca uwagę- posiadanie polisy ubezpieczeniowej wykonawcy. Właściciel firmy podpowiedział mi kilka fajnych rozwiązań oraz pokazał projekty i realizacje ,które ostatnio wykonał. Cała budowa po wielu uzgodnieniach i otrzymaniu cennych porad stała się formalnością, wszeljkie uzgodnienia robiliśmy na telefon i wattsapp, Dom juz skończony, gotowy do zamieszkania - czeka na powrót mojej rodziny z DE.

Ewa Pilarska

Sprawne wykonanie zleceń, fachowe podejście do remontu. Dla wykonawcy ważne było zadowolenie klienta i konkretne określenie technologii oraz zastosowanych materiałów, umiejętnie porównał warianty jeszcze przed przystąpieniem do robót.

5.0 (3 opinie)
HTC Cezary Wasiłek - Firma Dekarska Wojcieszyce

Dobra Firma Dekarska Jelenia Góra

 • Wojcieszyce
 • 6 km od Jelenia Góra
 • HTC Cezary Wasiłek

Szukasz sprawdzonego specjalisty realizującego usługi dekraskie? Ci dekarze nie mają sobie równych wśród firm dekarskich z Jeleniej Góry. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

5.0 (1 opinia)
PHU BioTech Łukasz Wańkowicz - Dekarz Jelenia Góra

Doświadczony Dekarz

 • Jelenia Góra
 • PHU BioTech Łukasz Wańkowicz
Anna W.

Współpraca z firmą PHU BioTech układała się bardzo dobrze, począwszy od momentu przygotowania oferty, poprzez terminowe i profesjonalne wykonanie powierzonych robót. Na każdym etapie współpracy można było liczyć na wskazówki, rady, co pozwoliło optymalnie dopasować moje wymagania do realnych możliwości wykonania powierzonego zadania. Cała instalacja została wykonana starannie, oraz estetycznie. Prace wykonane zostały w sposób profesjonalny, szybko, czysto, a co najważniejsze zgodnie z terminem. Pracownicy firmy wykazali się rzetelną i bardzo dobrą znajomością techniczną. Zdecydowanie polecam i życzę wielu zadowolonych klientów.

5.0 (4 opinie)

Porównanie cen dekarzy w Jeleniej Górze

Szukasz cen dekarzy, cenników, kosztów lub kosztorysu usług dekarskich? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Jeleniej Górze? Złóż zapytanie, a dekarze z Jeleniej Góry sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Firma Usługowo Handlowa "EmEs" Magdalena Supel - Firma Dekarska Jelenia Góra

Firma Usługowo Handlowa "EmEs" Magdalena Supel

 • Jelenia Góra
Krystyna Kowalczyk

Znalazłam ofertę firmy na portalu Oferteo, dlatego też tutaj napiszę swoją opinię. Zadzwoniłam i umówiłam się na spotkanie - przyjechał młody mężczyzna - uśmiechnięty od ucha do ucha z profesjonalnym sprzętem (laserowy miernik, liny, "szelki"). Nie znałam powierzchni dachu, więc Pan sam wymierzył wszystko. Wyszło ok 300m2 do malowania. Przedstawiony mi opis przygotowania dachu (ściągnięcie rdzy, wymycie dachu i 2 x malowanie pistoletem) - zgodziłam się na zaproponowaną cenę. Podczas pracy panowie zabezpieczeni każdy swoimi linami, przykładając duża wagę do bezpieczeństwa - przyrządy, kaski, rękawiczki, okulary ochronne - polscy budowlańcy nie korzystają z takich rzeczy. Praca wykonana super, sprawnie, z zachowaniem czasu malowania (jedna warstwa rano, drugi raz malowali na drugi dzień). Jestem bardzo zadowolona i na pewno będę tę firmę polecać.

Bogdan Pilarek

Od początku naszej współpracy dało się zauważyć dobry kontakt i chęć doradztwa. Prace wykonane szybko, sprawnie i solidnie. Niebagatelną sprawą jest to, że nie pobiera się żadnych zaliczek na cokolwiek, ale oczywiście cena za usługę jest określona i zapłata jest dokonana po zakończeniu prac i odbiorze. Na wykonane prace jest udzielona gwarancja. Za całokształt działalności mogę polecić każdemu.

Bogumiła Lukas

Rozmowy przebiegały bardzo profesjonalnie. Ta firma pierwsza nawiązała ze mną kontakt i umówiła się na spotkanie i po przeglądzie dachu przedstawiła ofertę. Następnie omówiliśmy ofertę, uzyskałam obszerne informacje na zadane przeze mnie pytania i po niewielkiej korekcie (z korzyścią dla Spółdzielni) przyjęliśmy ofertę. Pozostałe firmy wyraziły zainteresowanie, ale zażyczyły sobie zdjęć dachu, zaproponowały aby je im przesłać. Jestem przekonana, że dokonałam właściwego wyboru, wkrótce realizacja przedsięwzięcia.

5.0 (10 opinii)
ALPINKAM - Dekarz Jelenia Góra

ALPINKAM

 • Jelenia Góra

Usługi dekraskie w wykonaniu firmy dekarskiej XYZ to prawdziwy majstersztyk. To dobry dekarz. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która spełni Twoje wymagania.

5.0 (8 opinii)

Pierwszorzędny Dekarz

 • Jelenia Góra
 • Makrobud
Aleksandra D.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Wykonujemy szereg prac budowlanych. Specjalizujemy się w budowie domów od podstaw, elewacjami, wykończeniami wnętrz i oferujemy fachowe doradztwo. Naszym atutem jest solidność, profesjonalizm i konkurencyjna cena. Zaufało nam wielu klientów zaufaj i ty.

5.0 (1 opinia)

Wybitny Dekarz

 • Jelenia Góra
 • RUT-POL
Zdzisław Popczyński

Firma RUT-POL ANDRZEJ RUTKOWSKI dobudowała i dopasowała dla mnie garaż do starego, zabytkowego, odrestaurowanego domu. Garaż ten musiał wkomponować się idealnie w dotychczasową architekturę. Wcześniej Pan Andrzej też świadczył dla mnie usługi budowlane, a mianowicie ocieplił i wykonał elewację budynku. Nie miałem zbytnio czasu, by zadbać o zapewnienie materiałów, dlatego wszelkie materiały załatwił Wykonawca (oczywiście w porozumieniu ze mną, bowiem chciałem mieć towar dobry i sprawdzony). O RUT-POL dowiedziałem się za pośrednictwem znajomych. Naturalnie obejrzałem wcześniejsze realizacje tej Firmy, aby mieć pewność, że zlecenie trafi w dobre ręce i prace zostaną należycie wykonane z uwzględnieniem detali. Po pierwszych przeprowadzonych rozmowach stwierdziłem, że nie ma potrzeby sporządzania pisemnej umowy dla tak niewielkiego zlecenia. W trakcie rozmowy zweryfikowałem Firmę oraz oceniłem jej rzetelność i to mi w zupełności wystarczyło. W przypadku dużego kontraktu umowa oczywiście byłaby w formie pisemnej. Uważam, że umowa z obu stron została w pełni dotrzymana. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do jakości usług i do pracowników RUT-POL. Dla mnie jest to przyzwoita Firma. Wcześniej, współpracując z innymi firmami, nie byłem zadowolony. Teraz trafiłem na Firmę, której przedstawiciele są rzetelni, w miarę dokładni, bardzo dobrze realizują zlecenie i przychodzą do pracy punktualnie. Nie ukrywam, że zależało mi na czasie, dlatego zdarzało się, że pracownicy zostawali nawet dłużej i nie stanowiło to dla nich problemem. Bywało też tak, że Wykonawca proponował różne rozwiązania, jednak dla mnie najważniejsze było, żeby zlecenie zrealizować zgodnie z projektem. Na pewno jeszcze będę korzystał z usług RUT-POL. Polecałem w przeszłości, polecam również teraz tę Firmę.

Łukasz Stępniewski

Podpytałem znajomych o dokonania Firmy RUT-POL ANDRZEJ RUTKOWSKI. Po zapoznaniu się ze wcześniejszymi realizacjami Pana Andrzeja, został wybudowany dla mnie dom w technologii murowanej z Ytonga do stanu surowego otwartego bez dachu. Z reguły hurtownia przywoziła materiały na plac budowy, ale gdy pojawiały się jakieś problemy, to Pan Andrzej zawsze mi pomagał w dostarczeniu asortymentu budowlanego. Jeśli chodzi o termin, to wspólnie go ustaliliśmy, następnie zawarliśmy umowę w formie pisemnej. Moim zdaniem warunki umowy zostały w pełni dotrzymane. Jakość świadczonych usług oraz komunikację oceniam na 5. Wcześniej – przyznam szczerze – inna firma zaczęła budowę, ale zupełnie niefachowo wykonali pracę i Pan Andrzej musiał to poprawić, a zarazem jakoś wybrnąć z tego impasu. Wszystko przebiegało naprawdę profesjonalnie. Pracownicy nieraz podpowiadali w niektórych kwestiach, sugerowali rozwiązania. Przedstawiono mi także inne towary i usługi. Do siedziby Firmy RUT-POL przyjeżdżałem również po rynny (Pan Andrzej zajmuje się też usługami dekarskimi). Największe plusy tego Wykonawcy to przede wszystkim jakość i terminowość, dlatego jeśli zaplanuję jakieś prace, to na pewno skorzystam z jego pomocy. Polecam tę Firmę, a nawet już udało mi się ją polecić.

Marek Schmitka

Zlecenie dotyczyło remontu dachu, wymiany rynien i obróbek blacharskich dwuspadowego dachu (wymiana pokrycia na blachodachówkę). Wykonawca zapewniał materiały. Wcześniej sam pracowałem przez wiele lat na dachach, ale ze względu na stan zdrowia nie byłem w stanie wykonać usługi dekarskiej na własnym budynku i musiałem wyręczyć się inną firmą. O RUT-POL ANDRZEJ RUTKOWSKI dowiedziałem się drogą pantoflową. Widziałem wcześniejsze realizacje tej Firmy, dlatego dokonanie wyboru nie sprawiło mi problemów. Zawarliśmy pisemną umowę, ustaliliśmy wspólnie termin płatności oraz cały zakres działań, mimo że Wykonawca miał swoje wizje i ja też miałem własne wyobrażenia. Jestem bardzo zadowolony z jakości świadczonych przez tę Firmę usług, poza tym transakcja przebiegła szybko i została sfinalizowana przed czasem (to, co uzgodniliśmy, zostało należycie wykonane). Nie mogę zarzucić tego, że pracownicy się ociągali, bo według mnie naprawdę dali z siebie wszystko, a nawet jeszcze więcej. Wylali dużo potu, ale sprawili się na wysokim poziomie. Co więcej, z komunikacją również nie było problemów (komunikacja bezpośrednia i telefoniczna). Największe walory tej Firmy to przede wszystkim dokładność i sumienność. Co najważniejsze, pracownicy - nie tak jak w innych firmach - nie przychodzili do pracy skacowani. Jesteśmy cały czas w kontakcie, bo prawdopodobnie będę miał dla nich kolejne zlecenie. Moi teściowie zobaczyli, jak został wykonany u mnie dach i chyba też skorzystają z usług Firmy RUT-POL. Już wiadomo, że nie będą nigdzie indziej szukać, pozostaje tylko kwestia dogrania terminów, dogadania się. Godne polecenia są te firmy, które na to zasługują, a RUT-POL jest taką firmą. Dlatego jeśli ktoś mnie zapyta o porządnego wykonawcę, na którym nie można się zawieść, to skieruję go do tej Pana Andrzeja. Padały deszcze, wiały wiatry, a dach stoi i nic złego z nim się nie dzieje. To Firma godna wystawienia bardzo dobrych referencji!

5.0 (6 opinii)
KOSBUD - Dekarz Jelenia Góra

KOSBUD

 • Jelenia Góra
Mariusz Szymański

Z czystym sumieniem polecam firmę KOSBUD. Współpraca z Panem Szymonem to czysta przyjemność. O nic nie trzeba się martwić,dyspozycyjność, wszystko na czas, wykonane fachowo, dopracowane w każdym szczególe. Plus za bezcenne wskazówki, które zapobiegną w przyszłości niepotrzebnym zmianom. Ekipa zgrana, każdy znał swój zakres obowiązków, sympatyczni i naprawdę uczynni ludzie.

Dawid Kabat

Solidnie wykonana praca zgodnie z planami, ekipa zawsze dotrzymuje terminów i nie było żadnych problemów z dogadaniem się jeżeli chodziło o przeróbki w planach. Chłopaki mają duże doświadczenie i bardzo dobrze wykonują swoją pracę. Bardzo polecam tę firmę. Dzięki jeszcze raz za remont mieszkania i do zobaczenia przy kolejnym projekcie.

Daniel Pietron

Bardzo profesjonalna obsługa, rzetelne firma, projekt łazienki zrealizowany w ustalonym terminie. Czysto i bez poprawek. Jestem bardzo wdzięczny, a zwłaszcza z powodu żony, która już od prawie 2 lat czekała na remont łazienki i nareszcie trafiliśmy na rzetelną firmę. Gorąco polecam i w przyszłości na pewno będziemy korzystać. Pozdrawiam, Zadowolony klient!

5.0 (29 opinii)
Techalpin - Usługi Dekraskie Jelenia Góra

Dobre Usługi Dekraskie Jelenia Góra

 • Jelenia Góra
 • Techalpin
Michał Fizyk

Specjaliści z firmy Techalpin wykonali dla nas kompleksowe prace renowacyjne w XVIII-wiecznym obiekcie. Prace przebiegały pod ścisłą kontrolą Konserwatora Zabytków. Wszystkie pierwotne jak i dodatkowo zlecane zadania, wykonane zostały bezpiecznie, profesjonalnie i w zakładanym terminie. Zdecydowanie polecamy współpracę z Panem Krzysztofem.

Zdzisław Warecki

Prace wysokościowe wykonane z pieczołowitą starannością oraz dbałością o bezpieczeństwo pracowników jak i mienia inwestora. Firma profesjonalnie zabezpiecza pracowników przed upadkiem z wysokości.

Adam Najdak

Polecam. Wszystko terminowo i profesjonalnie. Firma "Techalpin" wykonywała dla nas prace malowania dachu z blachy ocynkowanej na budynku wielorodzinnym. Polecam z czystym sumieniem.

5.0 (5 opinii)
Prace wykończeniowe - Firma Dekarska Jelenia Góra

Sumienna Firma Dekarska

 • Jelenia Góra
 • Prace wykończeniowe
Daria M.

Super Podejście do Klienta, pozytywne nastawienie Jestem bardzo zadowolona, chłopaki spisali się na medal. Praca wykonana z pełnym profesjonalizmem.

5.0 (2 opinie)
ECONOMICO - Dekarz Jelenia Góra

Utalentowany Dekarz

 • Jelenia Góra
 • ECONOMICO
Krzysztof j.

Witam bardzo polecam , roboty są wykonywane bardzo dokładnie i starannie

5.0 (1 opinia)

Michbud

 • Jelenia Góra

Na wypadek jeśli nadal poszukujesz dobrej firmy od budowy dachu to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Michbud. Jelenia Góra i pobliske miasta to główny obszar ich działania. Przedzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - naprawdę warto.

5.0 (1 opinia)
Marketing i Logistyka Budowlana - Firma Dekarska Jelenia Góra

Marketing i Logistyka Budowlana

 • Jelenia Góra

Jesteśmy młodą prężnie rozwijającą się firmą ogólnobudowlaną, działającą na terenie powiatu jeleniogórskiego. Zaletą naszej firmy jest wykwalifikowana kadra pracowników. Współpracujemy zarówno z prywatnymi zleceniodawcami, deweloperami jak i wspólnotami mieszkaniowymi. Wykonujemy prace z zakresu: -remontu mieszkań/ lokali użytkowych, -adaptacji budynków na cele mieszkalne, -budowy domów w stanie surowym, deweloperskim jak i "pod klucz", -układanie kostki brukowej, -stawianie ogrodzeń, -elewacji/ociepleń budynków. Wszystkie zlecone nam prace wykonujemy sumiennie i w pełni profesjonalnie. Ze względu na jakość używanych przez nas materiałów, innowacyne metody pracy oraz dobrej jakości sprzęt, nasza praca przebiega bardzo sprawnie. Na nasze

Opinie i porady najlepszych dekarzy

Jeśli interesują Cię opinie na temat usług dekarskich, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Jeleniej Góry. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Leo dachdecker meyster ludovic rostas - Firma Dekarska Jelenia Góra

Rewelacyjna Firma Dekarska

 • Jelenia Góra
 • Leo dachdecker meyster ludovic rostas

Okres naszej działalności rozpoczął się w 2019r. Obszarem działalności naszej firmy są Niemcy. Dla Klientów zapewniamy usługi takie jak budowa dachów. Zapraszamy do zadawania pytań.

FHUB,,WER-MAT Grzegorz Barczykowski - Budowa Dachu Jelenia Góra

Profesjonalna Budowa Dachu

 • Jelenia Góra
 • FHUB,,WER-MAT Grzegorz Barczykowski

Uwierz na słowo specjalistom w dziedzinie budowy dachu i zatrudnij FHUBWER-MAT Grzegorz Barczykowski. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy najbardziej wymagających. Nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Perfekcyjne Dekarstwo

 • Jelenia Góra
 • Negotium Leszek Wysosck

Właśnie wybierasz wartego uwagi partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Negotium Leszek Wysosck z Jeleniej Góry jest na to skuteczną metodą. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Perfekcyjna Firma Dekarska

 • Jelenia Góra
 • M-BUD

W zakres oferty naszej firmy wchodzą kompleksowe usługi remontowo-budowlane,modernizacje,adaptacje i renowacje budynków ,mieszkań,biur i budynków użyteczności publicznej. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie , dlatego każda wycena powstaje dopiero po obejrzeniu miejsca przeznaczonego do remontu lub budowy i skonsultowaniu ze Zleceniodawcą zakresu prac ,technologii wykonania i rodzaju materiałów. ROBOTY GŁÓWNE W zakres usług świadczonych przez firmę wchodzi: -budowa domów jednorodzinnych , -adaptacja budynków, -modernizacja budynków, -kompleksowa rewitalizacja obiektów zabytkowych, -murowanie, -termomodernizacja elewacji, -konstrukcje dachów, -wyburzenia i rozbiórki. ROBOTY WYKOŃCZENIOWE -tworzenie nowoczesnych aranżacji

Najwyższej Klasy Firma Dekarska

 • Jelenia Góra
 • Ropetech Cyprian Wólkiewicz

Wykonujemy prace wysokościowe z użyciem technik dostępu linowego, pracujemy zgodnie ze standardami IRATA oraz OTDL. Zajmujemy się również szeroko pojętymi pracami dekarskimi, (zarówno w zakresie montażu, jak i interwencyjnych prac naprawczych) oraz ciesielskimi. Za naszych usług korzystały zarówno duże, jak i małe firmy oraz zleceniodawcy prywatni. Zapraszamy do kontaktu.

MOF-DACH Usługi Dekarskie Patryk Mofina - Firma Dekarska Jelenia Góra

MOF-DACH Usługi Dekarskie Patryk Mofina

 • Jelenia Góra

Nie wątp w doświadczoną kadrę MOF-DACH Usługi Dekarskie Patryk Mofina. Ta znana firma dekarska jest ceniona w branży w miejscowości Jelenia Góra za szczegółowe wykonywanie usług dekarskich. Przedzwoń i poznaj ofertę.

Dobry Dekarz

 • Jelenia Góra
 • Dachy

Według Ciebie świetna budowa dachu to trudny temat? Nic bardziej mylnego - dekarze z Dachy doradzą Ci i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Blachotrapez Sp zoo

 • Jelenia Góra

Zwróć się do Blachotrapez Sp zoo jeśli szukasz wysokiej klasy dekarzy działających w miejscowości Jelenia Góra i w okolicy. Ażeby otrzymać dopasowaną ofertę skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

Gabrys Dachdecker - Budowa Dachu Jelenia Góra

Porządna Budowa Dachu

 • Jelenia Góra
 • Gabrys Dachdecker

Zajmujemy z dachamy mam 12 lata w uslugi dekarski & cieśle, wykonujemy dachy z blachatrapezowa, blachadachwka, dachwka Papa, okna dachowe. Zadaszenia tarasem, Rynnę , obróbki blacharskie chętnie zapraszam, Pozdrawiam Gabrys

Pista burcsa - Dekarstwo Jelenia Góra

Pista burcsa

 • Jelenia Góra

Zawodowcy z Pista burcsa to specjaliści w każdym calu zawsze w pełnej gotowości, aby służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty od perfekcyjnego dekarstwa. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Dekarstwo

 • Jelenia Góra

Nadal szukasz specjalisty od budowy dachu? Trafiłeś w dobre miejsce - Dekarstwo jest do Twoich usług. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

Purmaster - Dekarz Jelenia Góra

Purmaster

 • Jelenia Góra

Purmaster oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Skupia się na Klientach z rejonu Jeleniej Góry i okolic. Budowa dachów od A do Z na domach, budynkach mieszkalnych i obiektach usługowych, począwszy od prac blacharskich po budowę całego dachu, niezależnie od ilości spadów, lukarn i wykuszy, to dla tych zdolnych fachowców pełen standard.

Specpuc - Dekarz Jelenia Góra

Fenomenalny Dekarz

 • Jelenia Góra
 • Specpuc

To jedna z najlepszych firm dekarskich zatrudniających dekarzy z tak dużym doświadczeniem, świadczących usługi dekraskie w miejscowości Jelenia Góra i w całym powiecie. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Usługi Remontowo/Budowlane - Usługi Dekraskie Jelenia Góra

Pierwszorzędne Usługi Dekraskie

 • Jelenia Góra
 • Usługi Remontowo/Budowlane

Uwierz w doświadczoną kadrę Usługi RemontowoBudowlane. Ta znana firma dekarska jest rozchwytywana w branży na terenie Jeleniej Góry za drobiazgowe wykonywanie usług dekarskich. Zarezerwuj termin!

Doskonała Budowa Dachu

 • Jelenia Góra
 • Powerdom

Działam od 4 lat. Zajmuje się budową domów od podstaw, wykańczaniem oraz aranżacją domów i mieszkań, układaniem kostki brukowej, betonowej, wykonywaniem dachów kompleksowo, itp. Działam na terenie województwa dolnośląskiego. Zapraszam do współpracy.

DOM-POL - Usługi Dekraskie Jelenia Góra

DOM-POL

 • Jelenia Góra

Starasz się odnaleźć sprawdzonego fachowca od starannych usług dekarskich z Jeleniej Góry, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma DOM-POL jest do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

Staranna Budowa Dachu

 • Jelenia Góra
 • Ciesielstwo-Stolarstwo -Budowlane Mieczysław Siek

Nadal potrzebujesz dobrej firmy od budowy dachu? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Ciesielstwo-Stolarstwo -Budowlane Mieczysław Siek. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej oferty - sprawdź!

Zakład Remontowo-Budowlany Marek Żurawski

 • Jelenia Góra

Zajmujemy się usługami od 1997. Działamy na terenie Jeleniej Góry i okolic. Nasz zakres działania to budowa domów. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Porządna Budowa Dachu

 • Jelenia Góra
 • F.P.H.U DREWKAN BARTŁOMIEJ TOROŃCZAK

W dalszym ciągu potrzebujesz profesjonalistów od budowy dachu? Trafiłeś w dobre miejsce - F.P.H.U DREWKAN BARTŁOMIEJ TOROŃCZAK jest do Twoich usług. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Jakub Będziechowski

 • Jelenia Góra

Jeżeli szukasz doskonałej jakości wykonywanych usług to specjaliści z Jakub Będziechowski są dla Ciebie idealni. Jeśli chcesz poznać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

Ranking Cieśli i Dekarzy obejmuje również takie miejscowości jak: Jelenia Góra, Wojcieszyce, Siedlęcin, Łomnica, Kopaniec. więcej...
Popularne frazy: wiązary dachowe cennik Jelenia Góra, montaż podbitki dachowej Jelenia Góra, dekarstwo Jelenia Góra, firmy dekarskie Jelenia Góra, obróbki dekarskie Jelenia Góra, cennik dekarski Jelenia Góra, cennik usług dekarskich Jelenia Góra, polskie stowarzyszenie dekarzy Jelenia Góra

Poradniki o ciesielstwie i dekarstwie

Montaż gontów bitumicznych, zwanych też dachówkami bitumicznymi, możliwy jest na dachach spadzistych o kącie nachylenia od 15 do 85 stopni. Układanie gontów w pierwszej fazie polega na odpowiednim przygotowaniu podłoża i zadbaniu o odpowiednią wentylację. Ważny jest każdy szczegół, a poza przestrzeganiem reguł montażu i zaleceń od producenta, warto wziąć pod uwagę chociażby warunki atmosferyczne. Jak ...

24.11.2021

Dach jednospadowy (inaczej: dach pulpitowy, potocznie: jednospadzisty) skonstruowany jest w oparciu o jedną połać – skośną, o pochyleniu zazwyczaj nieco mniejszym niż w przypadku konstrukcji dachów dwuspadowych. Budowa dachu jednospadowego jest prosta i zazwyczaj tańsza w porównaniu do skomplikowanych, dwu- lub wielospadowych konstrukcji dachów, a przy tym zapewnia naturalny odpływ wody.

24.11.2021

Budowa dachu to wieloetapowy proces, a jego zwieńczenie to bardzo ważny moment w czasie budowy domu – doprowadzający budynek do stanu surowego zamkniętego. Od wstępnego projektu dachu aż do układania pokrycia dachowego na budowie dzieje się bardzo dużo, a każdy etap wymaga nadzoru doświadczonego dekarza. Jak krok po kroku wygląda budowa dachu? Jakie elementy składają się na konstrukcję dachu?

24.11.2021

Montaż blachodachówki modułowej lub dostępnej w arkuszach dla doświadczonego wykonawcy nie jest zadaniem trudnym, ale w czasie budowy dachu wciąż zdarzają się błędy, które mogą negatywnie wpłynąć na całą konstrukcję. W końcu dach to jeden z najtrudniejszych elementów budynku, więc nie warto bagatelizować tego etapu budowy i zadbać o najdrobniejsze detale. Jak krok po kroku montuje się blachodachówkę? Ile ...

24.11.2021

Dachy kopertowe (inaczej: dachy czterospadowe, czteropołaciowe) to rozwiązanie bardzo często stosowane w domach parterowych. Konstrukcja dachu kopertowego składa się z czterech skośnych połaci – w przeciwieństwie do dachów dwuspadowych, brakuje trójkątnych ścian (szczytów). Jak zbudować dach kopertowy? Jakie jest najlepsze pokrycie dachu czterospadowego i czy da się powiększyć poddasze pod dachem ...

24.11.2021

Dach dwuspadowy (inaczej: dach dwupołaciowy) to konstrukcja powstająca w oparciu o dwie przeciwległe połacie łączone w kalenicy, czyli na przecięciu górnych krawędzi połaci. Ściany boczne w konstrukcji dachu dwuspadowego to tzw. ściany szczytowe (szczyt w budowie dachu dwuspadowego oparty jest na kształcie trójkąta). Dachy dwuspadowe to konstrukcje dobrze utrwalone w polskim krajobrazie, a jednocześnie ...

24.11.2021