Dekarz Gdynia - Najlepsi w 2022

Najlepsi Dekarze w Gdyni, 2022

432 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Dekarz Gdynia - Ranking Najlepsi 2022

Już 432 Cieśli i Dekarzy z Gdyni złożyło 66307 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie cieśli i dekarza może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Cieśli i Dekarzy w 2022 r. z Gdyni.

Dekarz Gdynia
Wojciech Gralik

Od kilku lat nosiłem się z myślą o konieczności remontu tarasu, gdyż ten przeciekał w kilku miejscach. Z tego powodu najważniejsze dla mnie było nie samo wykończenie tarasu płytkami, lecz przede wszystkim dobra hydroizolacja. Nie mogąc znaleźć w okolicy odpowiedniego wykonawcy. Ogłosiłem się na portalu www.oferteo.pl i w ten sposób znalazłem firmę Dachy Zielone z Gdańska. Już przy pierwszej rozmowie telefonicznej zdałem sobie sprawę, że mam do czynienia z fachową firmą. Późniejsze rozmowy dotyczące szczegółowych ustaleń, wyjaśniania wątpliwości i pytań tylko utwierdziły mnie w przekonaniu, że z każdą sytuacją, która mogłaby powstać podczas remontu wykonawca sobie poradzi. Przekonałem się też do innej od tradycyjnych metod hydroizolacji - metody z wykorzystaniem membrany EPDM oraz innej metody kładzenia płytek bez konieczności robienia wylewki betonowej. Prace przebiegły bardzo sprawnie. Mimo dużej powierzchni (ponad 25m2) w ciągu 2 tygodni miałem już nowy taras. Mimo, że proponowana przez firmę Dachy Zielone technologia hydroizolacji nie jest tania, to jestem przekonany, że posłuży mi na wiele lat, bez konieczności jakichkolwiek poprawek.

Agnieszka Lenart

Firma Dachy Zielone wydaje się firmą bardzo fachową, w korespondencji wskazała mi kilka słabych punktów planowanej inwestycji, włącznie z proponowanymi rozwiązaniami. Kontakt był bardzo sprawny, na bieżąco otrzymywałam odpowiedzi na moje pytania oraz wstępną wycenę. Realizacja zlecenia będzie miała miejsce dopiero latem, ale wszystko wskazuje na to, że właśnie Dachy Zielone z Gdańska się tym zajmą.

5.0 (18 opinii)
KEMCOL Sp.zo.o. - Dekarstwo Rumia
Marzena Talarczyk

Szybka i konkretna odpowiedź na zapytanie ofertowe, szczegółowa i bardzo przejrzysta wycena, pełna i profesjonalna informacja i konsultacja z klientem na miejscu przed wykonaniem zlecenia i także podczas wykonywania zlecenia, punktualność, bardzo dobra komunikacja telefoniczna, SMSowa i mailowa pomiędzy wykonawcą i klientem, rzetelna i uczciwa praca na miejscu, czystość, pełna kultura osobista, szybkie i solidne wykonanie zlecenia dokładnie i zgodnie z życzeniem klienta, rozsądna cena za materiał i robociznę, uczciwość - jednym zdaniem bardzo profesjonalne podejście do tematu - tyle mogę powiedzieć dobrego o firmie KEMCOL Sp. z o.o. ZŁEGO - nic.

Mirosława Doppke

Firma KEMCOL jest godna polecenia. Zlecenie wykonała fachowo i terminowo oraz zgodnie z warunkami zawartymi, we wcześniej przesłanej, ofercie. Pan Krzysztof jest kompetentny, z odpowiednim podejściem do klienta.

Ryszard Wegrzyn

Dziękujemy panu Krzysztofowi i ekipie za profesjonalne podejście do naszego problemu z dachem. Wszystko odbyło się szybko, sprawnie i czysto. Firma godna polecenia. Pozdrawiamy

5.0 (13 opinii)
Prywatne dekarskie-blacharskie - Budowa Dachu Wejherowo
Filip F.

Skorzystałem z usług i nie żałuję. Szybko i dobrze, a jednocześnie tanio. Pomimo, że okna zostały wymienione pół roku temu dalej mam kontakt z Panem Adrianem, który doradzą mi w sprawach dekarskich. Polecam!!!

5.0 (5 opinii)
Usługi remontowo budowlane - Firma Dekarska Połchowo
Inga D.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z p.Markiem. Po zgłoszeniu na Oferteo już kolejnego dnia odbyło się spotkanie i konkretna wycena, cena konkurencyjna. W związku ze zmianami pogodowymi Pan Marek przyspieszył rozpoczęcie wymiany pokrycia dachowego oraz opierzeń wszystkich balkonów. Każdego dnia punktualni, postęp prac jak burza, dokładnie, codziennie dokumentacja foto, praca od wczesnych godzin porannych do zapadnięcia zmroku, ekipa miła i bezproblemowa. Prace w ciągu 2,5 tygodnia i po naszych kłopotach. Jesteśmy bardzo wdzięczni jako wspólnota i polecamy gorąco takich fachowców.

5.0 (3 opinie)
Usługi Dekarskie Maciej Leyk - Firma Dekarska Staniszewo
Dorota Jot

Gorąco polecam, bardzo dobry fachowiec, świetny kontakt. Wybraliśmy tylko kolor, resztę pan załatwił za nas - zamówienie, dostawę materiału itd. Dach wygląda bardzo ładnie, wszystko zrobione szybko i sprawnie.

Jarosław Lewicki

Rozmowy konkretne, merytoryczne, rzeczowe. Polecam ze względu na organizację pracy, jakość wykonania, solidność, oraz za kreatywność Szefa. Cena adekwatna do jakości wykonania i zadowolenia klienta.

5.0 (2 opinie)
Eko- dach - Dekarz Gdynia
Andrzej P.

Szybkie, sprawne oraz jakościowe wykonanie zlecenia.

5.0 (1 opinia)
Radosław K.

Wszystko ok, wiatrownice wymienione, cena jak na te czasy ok.

5.0 (1 opinia)
NARBUD

Dopuszczam tylko rozmowy krótkie , rzeczowe i konstruktywne , a tak właśnie te rozmowy się odbyły. Ludzie , czyli pracownicy tworzą Firmę , więc Firmę ,,Jerzy Korowajczyk,, polecam za ; - fachowość ,konstruktywność i elastyczność prowadzonych rozmów dotyczących zlecenia. - fachowość i sumienność wykonywania prac - czystość i porządek w miejscu pracy i otoczeniu - drastyczne przestrzeganie warunków bezpieczeństwa - terminowość etapową wykonania prac , co daje poczucie terminowego zakończenia zlecenia - za kulturę osobistą płynącą z góry - fachowe doradztwo

5.0 (1 opinia)
ROGER Adrian Przyborski - Dekarz Wiślinka
Paweł

Są przede wszystkim słowni i starannie wykonują zlecenie.

5.0 (1 opinia)

Więcej Cieśli i Dekarzy z Gdyni

Kormoran Dachy Płaskie - Dekarz Gdynia
Roman O.

Polecam. Solidna i uczciwa firma, super obsługa, przystępne ceny. Estetyka na wysokim poziomie.

5.0 (5 opinii)
Krzysztof G.

5.0 (2 opinie)
TAKTUM - Budowa Dachu Gdynia

Dekarstwo nie ma dla nich żadnych tajemnic. Dzięki solidnemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

5.0 (1 opinia)
DS Solutions - Dekarstwo Gdynia

Profesjonalne Dekarstwo Gdynia

 • Gdynia
 • DS Solutions

Zaufaj specjalistom w dziedzinie budowy dachu i zatrudnij DS Solutions. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli wszystkich. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

5.0 (6 opinii)
Constructo; AnKo P.P. - Budowa Dachu Gdynia

Świetna Budowa Dachu

 • Gdynia
 • Constructo; AnKo P.P.
Karol L.

Zajmujemy się szeroko pojętym projektowaniem i doradztwem technicznym budowlanym. Polecamy nasze usługi w sektorze konstrukcji metalowych i żelbetowych. Profesjonalna realizacja, przystępne ceny, krótkie terminy.

5.0 (2 opinie)

Dołącz do naszych Cieśli i Dekarzy w Gdyni

Działasz na rynku jako Cieśla i Dekarz i szukasz nowych Klientów z Gdyni lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

P.F. USŁUGOWO-HANDLOWA "KAFELKOLAND" - Dekarz Gdynia

Perfekcyjny Dekarz Gdynia

 • Gdynia
 • P.F. USŁUGOWO-HANDLOWA "KAFELKOLAND"

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu poszukujesz dobrej firmy od budowy dachu to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry P.F. USŁUGOWO-HANDLOWA KAFELKOLAND. Gdynia i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Wybierz ich numer, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

5.0 (1 opinia)
TM PROJEKT Tomasz Marzecki - Budowa Dachu Gdynia

Najlepsza Budowa Dachu

 • Gdynia
 • TM PROJEKT Tomasz Marzecki
Konrad Gładkowski

Budowałem dom jednorodzinny w Koleczkowie. Firmę polecam, jako rzetelnego fachowca, któremu można powierzyć adaptację projektu i budowę. Zmiany w projekcie były duże, ale pan Tomasz poradził sobie ze wszystkim i dodatkowo zaproponował od siebie ciekawe rozwiązania. Wszystko było zrobione dokładnie i bezproblemowo. Prowadzenie budowy też poszło jak z płatka. Pan Tomek prowadził całą budowę i nasze zaangażowanie ograniczało się do minimum, co pozwoliło zaoszczędzić dużo czasu, nie trzeba było za niczym latać. Prawdziwy fachowiec.

Andrzej Masłowski

Polecam współpracę z p. Tomaszem z firmy THM Consulting s.c. jako osobą rzetelną i kompetentną do opracowania projektu oraz poprowadzenia budowy domu. Pan Tomasz to skuteczne i sprawne załatwianie spraw oraz znakomita znajomość sztuki budowlanej, a przy tym pełna dyspozycyjność czasowa. Polecam z czystym sumieniem.

Paweł Węglewski

Pan Tomasz to profesjonalista w pełni tego słowa znaczeniu. Od adaptacji projektu przez pozwolenie na budowę po rolę kierownika budowy - pomocny, elastyczny i skupiony na potrzebach inwestora. Nawet w przypadku błędów wykonawcy, czy zmian w trakcie budowy zawsze znajduje rozwiązanie. Nie sposób nie polecić.

5.0 (23 opinie)
HALLEX - Usługi Dekraskie Gdynia

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi dekarskiej HALLEX przewyższa konkurentów. Sławę budują polecenia zadowolonych odbiorców. Skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

5.0 (1 opinia)
"Adamar" Gdynia - Bramy - Ogrodzenia - Usługi brukarskie - Dekarz Gdynia

Dobry Dekarz

 • Gdynia
 • "Adamar" Gdynia - Bramy - Ogrodzenia - Usługi brukarskie
Bartłomiej

Firma jak najbardziej godna polecenia. Zlecenie zostało zrealizowane szybko w ustalonym terminie i skończone przed czasem. Brak jakichkolwiek usterek, bardzo miły kontakt. Cena również niska w porównaniu do innych firm z czego jestem również bardzo zadowolony.

5.0 (1 opinia)

Tanie Usługi Dekraskie

 • GDYNIA - Gdyńskie Centrum Biznesu pok 102
 • Beata Chmielewska
Alicja Kornata

Po pierwszej wizycie u pani Beaty miałam wrażenie, że spotkałam dawno nie widzianą przyjaciółkę. Mój problem stał się jej problemem, nie spoczęła zanim nie doprowadziła sprawy do końca. Wielkie zaangażowanie i pełen profesjonalizm sprawia, że gorąco polecam oddanie się pod opiekę pani Beaty. Dziękuję i pozdrawiam.

Sławomir Grochowina

Beata należy do osób, które potrafią spojrzeć na problem często z innej strony niż wszyscy inni i dzięki temu pozwala znaleźć wyjście z sytuacji pozornie nierozwiązywalnych. Jej spokój i profesjonalizm zapewniają powodzenie każdego przedsięwzięcia, w którym bierze udział. Perfekcjonistka, która zawsze ma fakty sprawdzone co do najdrobniejszego szczegółu czego skutkiem jest dokładna analiza sytuacji. Jej szeroki krąg zainteresowań pozwala na krzyżowanie informacji przychodzących i wyciąganie trafnych wniosków. Przy tym wszystkim zachowuje poczucie humoru i zawsze można liczyć na rozładowanie napięcia. To prawdziwa przyjemność pracować z takimi ludźmi. Szczerze polecam współpracę z p.Beatą

krzysiek null

Witam milo! Dziękuję Pani Beatko za pomoc i profesjonalne wsparcie. Serdecznie polecam i zapraszam do współpracy z Panią Beatka. Szanowni państwo naprawdę warto, jestem w 1000% zadowolony.

5.0 (3 opinie)

Porównanie cen dekarzy w Gdyni

Szukasz cen dekarzy, cenników, kosztów lub kosztorysu usług dekarskich? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Gdyni? Złóż zapytanie, a dekarze z Gdyni sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

PHU Kaktus - Budowa Dachu Gdynia

PHU Kaktus

 • Gdynia

Nadal potrzebujesz dobrej firmy od budowy dachu? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom PHU Kaktus. ABC budowy dachów na domach jedno i wielorodzinnych, począwszy od drobnych prac naprawczych po realizację kompletnego dachu, niezależnie od ilości spadów, lukarn i wykuszy, to dla tych zdolnych profesjonalistów pełen standard.

5.0 (1 opinia)

SUPER WNĘTRZA IGOR TOMUSIAK

 • Gdynia
Dariusz H.

Jestem naprawdę zachwycony efektem współpracy z firmą prowadzoną przez Pana Igora. Remont kapitalny pomieszczeń salonu. Polecam szczególnie wymagającym i oczekującym jakości. Warto!

5.0 (2 opinie)

Perfekcyjna Budowa Dachu

 • Gdynia
 • Artmil artur milewczyk
DORIAN Zakład Remontowo Budowlany P aweł Knopik

Są tańsi ale ART MIL ściśle trzyma się haronogramu prac i zasad sztuki budowlanej, to jest dla nas najważniejsze.

5.0 (3 opinie)
Skan-dom - Dekarstwo Gdynia

Perfekcyjne Dekarstwo

 • Gdynia
 • Skan-dom

Firma Skan-dom to prawdziwi wyjadacze w dziedzinie dekarstwa. Swoje perfekcyjne usługi dekraskie oferują w pobliżu miejscowości Gdynia. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

5.0 (1 opinia)
Dawid oranski - Dekarstwo Gdynia

Perfekcyjne Dekarstwo

 • Gdynia
 • Dawid oranski
Andrzej j.

Witam.Firma Pana Dawida w minionym tygodniu zakonczyla u mnie prace na ktora sie skladalo docieplenie elewacji i wykonczenie wnetrza domu.Prace ktora wykonal Pan Dawid oceniam bardzo dobrze wszystko wykonane starannie i sumiennie.polecam bardzo uslugi firmy.Pracowity i rzetelny czlowiek. ps. celowo nie podalem swojego nr tel. ochrona danych osobowych prosze o kontakt mailowy jesli chodzi o referencje dla Pana Dawida

5.0 (1 opinia)

ERA BUD Wojciech Niestrawski

 • Gdynia

Jeśli nadal poszukujesz dobrej firmy od budowy dachu to zaufaj doświadczeniu ERA BUD Wojciech Niestrawski. Gdynia to główny obszar ich działania. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie.

5.0 (1 opinia)
Czyscibruk - Dekarstwo Gdynia

Pierwszorzędne Dekarstwo

 • Gdynia
 • Czyscibruk

Firma CZYŚCIBRUK oferuje Państwu hydrodynamiczne czyszczenie kostki brukowej, dachów, elewacji. Usuwamy wszelkie zabrudzenia, kurz, wykwity, mchy, pleśń oraz trudne plamy po olejach, napojach, zaprawach cementowych, wyrobach bitumicznych itd. Oczyszczone powierzchnie impregnujemy, zabezpieczamy lub odświeżamy kolor. Oferujemy bezpłatne, fachowe doradztwo i wycenę indywidualną zlecenia. Czyszczenie realizujemy na terenie woj. pomorskiego, a w szczególności: Gdańsk, Gdynia, Sopot, okolice trójmiasta, Banino, Kosakowo, Mosty, Rewa, Reda, Wejcherowo oraz inne miejscowości.

KON-BUD Obsługa Techniczna Wspólnot Mieszkaniowych Agnieszka Rec - Dekarz Gdynia

Dobry Dekarz

 • Gdynia
 • KON-BUD Obsługa Techniczna Wspólnot Mieszkaniowych Agnieszka

Działamy w branży od 1999 roku. Nasza specjalność to papa termozgrzewalna, gont bitumiczny, blachy trapezowe, blachodachówki, opierzenia, płyty warstwowe - obornickie, montaż systemów HVAC - rury i kanały, także nierdzewne. Po fuzji w 2012r. działamy pod nową nazwą i prowadzimy także pełną obsługę techniczną wspólnot mieszkaniowych. Działamy na terenie: Trójmiasto, Małe Trójmiasto Kaszubskie i okolice.

MarineCover sp. z oo - Dekarz Gdynia

Perfekcyjny Dekarz

 • Gdynia
 • MarineCover sp. z oo

Polimoczniki i piany, izolacje,dachy, tarasy, łodzie, deski windsurfingowe, auta dostawcze i terenowe Oferujemy dla Twojego domu amerykańską technologię opracowaną na potrzeby platform wiertniczych oraz wojska. Sprawdzone w walce z żywiołami, izolacje cieplne i przeciwwodne, oferujemy dla normalnego użytkownika, abyś mógł się cieszyć spokojem i pewnością że Twój dom jest bezpieczny, ciepły i suchy. Nasza firma została założona prze naukowców z branży inżynierii, budownictwa i oceanologii, nauk które z samego swojego charakteru są bardzo wymagające i mają do czynienia z ekstremalnymi warunkami pogodowymi. Połączyliśmy naszą wiedzę i doświadczenie aby zabezpieczyć Twój dom przed wszystkimi naturalnymi zagrożeniami, jakie mogą się pojawić.

Optimomodo - Firma Dekarska Gdynia

Optimomodo

 • Gdynia

Firma OptimoModo powstała w 2009 roku i specjalizuje się w kompleksowych usługach dekarskich, ale wykonuje także profesjonalne usługi wykończeniowe i budowlane. Posiadamy kadrę wykwalifikowanych fachowców, staramy się na bieżąco uzupełniać naszą wiedzę i ciągle podnosić swoje kwalifikacje, a wszystko po to, aby jak najlepiej sprostać rosnącym oczekiwaniom naszych klientów. Na pierwszym miejscu stawiamy zawsze zadowolenie klientów z wykonanych przez nas prac. W pracy wykorzystujemy zarówno sprawdzone techniki i materiały oraz nowe technologie i nowoczesne produkty budowlane. Chętnie służymy fachowym doradztwem w sprawach aranżacji wnętrz i pomagamy przy wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań. ZAKRES NASZYCH USŁUG: Usługi

Opinie i porady najlepszych dekarzy

Jeśli interesują Cię opinie na temat usług dekarskich, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Gdyni. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Aldaks - Firma Dekarska Gdynia

Znakomita Firma Dekarska Gdynia

 • Gdynia
 • Aldaks

Chcesz znaleźć wartego zaufania specjalistę do realizacji swoich planów? Aldaks z Gdyni jest na to skuteczną metodą. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

Świetna Budowa Dachu

 • Gdynia
 • Grzegorz Wąsowski

Uważasz, że świetna budowa dachu to nieprosty temat? W takim razie nie trać czasu - profesjonaliści z tej firmy udzielą rad i znajdą najlepsze rozwiązanie. Dachy w pełnym zakresie na domach, budynkach mieszkalnych i obiektach usługowych, począwszy od drobnych prac naprawczych po projekt i realizację kompletnego dachu, niezależnie od poziomu skomplikowania, to dla tych wszechstronnych profesjonalistów zupełny standard.

Wojciech Jabłoński - Dekarstwo Gdynia

Wojciech Jabłoński

 • Gdynia

Oferuje usługi z zakresu dekarstwa od kilku lat, przede wszystkich na obszarze Gdyni, ale także okolicznych powiatów. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Pierwszorzędne Usługi Dekraskie

 • Gdynia
 • Triada sp. z o.o.

Uwierz w doświadczoną kadrę Triada sp. z o.o.. Ta znana firma dekarska jest rozchwytywana w branży na terenie Gdyni za drobiazgowe wykonywanie usług dekarskich. Zarezerwuj termin!

Najlepsza Budowa Dachu

 • Gdynia
 • ROOFERS

Przygotowanie budowy dachu będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych specjalistów. ROOFERS ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

POL- BUD JÓZEF GORYSZEWSKI - Dekarz Gdynia

Solidny Dekarz

 • Gdynia
 • POL- BUD JÓZEF GORYSZEWSKI

Poznaj Nasze Możliwości Produkcyjne: RYNNY CIĄGŁE Produkcja rynien bez łączeń na długość dachu. Brak połączeń sprawia, że system jest szczelny. System posiada głęboki profil rynny: 125 lub 150 mm. Materiały, które wykorzystywane są w procesie produkcyjnym są dobierane pod względem jakościowym. Bazujemy na blasze aluminiowej oraz blasze stalowej, które są powlekane piecowo farbami akrylowymi. OBRÓBKI BLACHARSKIE I PARAPETY ZEWNĘTRZNE STALOWE Wykonywanie obróbek blacharskich ze stali ocynkowanej na podstawie rysunku technicznego klienta. Nasze możliwości produkcyjne pozwalają na wykonanie elementu do 6 mb. Istnieje również możliwość wyboru dowolnego koloru materiałów do obróbki blacharskiej według kolorystyki palety RAL realizowana pod

Halda - Usługi Dekraskie Gdynia

Doskonałe Usługi Dekraskie

 • Gdynia
 • Halda

Każdy, kto szuka usługi dekarskiej winien niezwłocznie zgłosić się do tego dekarza i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne ceny oraz oferowaną jakość. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Dobry Dekarz

 • Gdynia
 • Justpol Sp. z o.o.

Ten dekarz działa w rejonie województwa i świadczy szerokie spektrum usług z zakresu profesjonalnego dekarstwa. ABC budowy dachów na domach jedno i wielorodzinnych, począwszy od drobnych prac naprawczych po wykonanie całego dachu, niezależnie od ilości spadów, lukarn i wykuszy, to dla tych znających swoją branżę profesjonalistów zupełny standard.

Najlepsza Budowa Dachu

 • Gdynia
 • Usugi remontowo budowlane

Wykonuje prace remontowo-budowlane

Koordynat Izabela Koźmińska

 • 81-363 Gdynia

Zaufaj specjalistom w dziedzinie budowy dachu i zatrudnij Koordynat Izabela Koźmińska. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Ustal pasujący termin od razu!

Najlepsza Budowa Dachu

 • Gdynia
 • House Budownictwo i Remonty

Na wypadek jeśli nadal potrzebujesz dobrej firmy od budowy dachu to powierz tę kwestię specjalistom z House Budownictwo i Remonty. Gdynia i pobliske miasta - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

Yurouski Eduard - Dekarstwo Gdynia

Doskonałe Dekarstwo

 • Gdynia
 • Yurouski Eduard

Realizujemy prace od 2002. Nasz zakres działania to budowa, remont. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to woj. pomorskie. Realizujemy nasze usługi stawiając zadowolenie Klienta na pierwszym miejscu.

MARSOCH SP. ZO.O. - Usługi Dekraskie Gdynia

Wyjątkowe Usługi Dekraskie

 • Gdynia
 • MARSOCH SP. ZO.O.

Firma MARSOCH SP. ZO.O. to eksperci z branży wyjątkowych usług dekarskich, obsługujący Klientów z Gdyni i sąsiednich powiatów. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Usługi budowlane Daniel Typa - Usługi Dekraskie Gdynia

Usługi budowlane Daniel Typa

 • Gdynia

Jesteśmy na rynku od 2014 roku. Nasza specjalność to ogolnobudowlane, na terenie Kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie,pomorskie.

Fantastyczne Usługi Dekraskie

 • Gdynia
 • Michał Kubiak

Usługi dekraskie nie mają dla nich żadnych tajemnic. Dzięki ponadprzeciętnemu doświadczeniu są gotowi pomóc każdemu Klientowi. Dachy w pełnym zakresie na domach, budynkach mieszkalnych i usługowych, począwszy od prac blacharskich po realizację kompletnego dachu, niezależnie od poziomu skomplikowania, to dla tych wszechstronnych fachowców pełen standard.

FHU MAR-KO - Firma Dekarska Gdynia

FHU MAR-KO

 • Gdynia

Dobra firma dekarska oferująca swoje usługi na terenie Gdyni oraz w rejonie Gdyni. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Stilmet - Dekarz Gdynia

Stilmet

 • Gdynia

Zajmujemy się termo i hydroizolacją pzry wykorzystaniu nowoczesnej metody natrysku pianki poliuretanowej oraz elastomerów. Metoda ta wykorzystywana jest głównie do ociepleń poddaszy,renowacji dachów,izolacji fundamentów i ścian budynków

FHU MAR-KO - Budowa Dachu Gdynia

Porządna Budowa Dachu

 • Gdynia
 • FHU MAR-KO

Jesteśmy rodzinną firmą która zajmuje się pielęgnacją domów. Nasza specjalność to mycie dachów, elewacji, kostki, ogrodzeń. Używamy najwyższej jakości środków do czyszczenia które są biodegradowalne i doskonale radzą sobie z największymi zabrudzeniami. Sprzęt jest profesjonalny.

Najlepsze Usługi Dekraskie

 • Gdynia
 • Bingo Usługi Ogólnobudowlane

Najlepsze usługi dekraskie na najwyższym poziomie to ich pasja, dlatego są w pełnej gotowości do podjęcia nowego zlecenia. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Profesjonalna Budowa Dachu

 • Gdynia
 • USŁUGI OGOLNOBUDOWLANE

Jeżeli wciąż poszukujesz profesjonalistów od budowy dachu to powierz tę kwestię specjalistom z USŁUGI OGOLNOBUDOWLANE. Gdynia i pobliske miasta to główny obszar ich działania. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Majsterek - Dekarz Gdynia

Majsterek

 • Gdynia

Gdy szukasz świetnej współpracy to eksperci z Majsterek są dla Ciebie idealni. Tylko krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się od razu!

Ranking Cieśli i Dekarzy obejmuje również takie miejscowości jak: Gdynia. więcej...
Popularne frazy: dekarstwo Gdynia, wiązary dachowe cennik Gdynia, montaż podbitki dachowej Gdynia, firmy dekarskie Gdynia, obróbki dekarskie Gdynia, cennik dekarski Gdynia, cennik usług dekarskich Gdynia, polskie stowarzyszenie dekarzy Gdynia

Poradniki o ciesielstwie i dekarstwie

Dach jednospadowy (inaczej: dach pulpitowy, potocznie: jednospadzisty) skonstruowany jest w oparciu o jedną połać – skośną, o pochyleniu zazwyczaj nieco mniejszym niż w przypadku konstrukcji dachów dwuspadowych. Budowa dachu jednospadowego jest prosta i zazwyczaj tańsza w porównaniu do skomplikowanych, dwu- lub wielospadowych konstrukcji dachów, a przy tym zapewnia naturalny odpływ wody.

24.11.2021

Na całkowity koszt budowy dachu wpływa bardzo dużo czynników - od rodzaju materiału wybranego do wykończenia dachu, stopnia skomplikowania prac, konstrukcji więźby i kształtu dachu, aż po liczbę obróbek blacharskich i usług dodatkowych (np. montaż rynien). Najważniejsze prace, które należy wziąć pod uwagę przy wycenie, to: koszty budowy więźby dachowej, ceny montażu pokrycia oraz dodatkowych obróbek. ...

24.11.2021

Montaż gontów bitumicznych, zwanych też dachówkami bitumicznymi, możliwy jest na dachach spadzistych o kącie nachylenia od 15 do 85 stopni. Układanie gontów w pierwszej fazie polega na odpowiednim przygotowaniu podłoża i zadbaniu o odpowiednią wentylację. Ważny jest każdy szczegół, a poza przestrzeganiem reguł montażu i zaleceń od producenta, warto wziąć pod uwagę chociażby warunki atmosferyczne. Jak ...

24.11.2021

"Polecany dekarz w okolicy", "szukam sprawdzonej firmy dekarskiej", "mam zlecenie dla dobrych dekarzy i blacharzy" – to częste tytuły ogłoszeń na forach internetowych. Poszukiwani są też dekarze specjalizujący się w remontach i wymianie dachów, obróbkach oraz pracach wykończeniowych na skomplikowanych kształtach dachów. W Oferteo, w łatwy sposób znajdziesz tanich, sprawdzonych i dobrych dekarzy – ...

24.11.2021

W projekcie domu jednym z ważniejszych elementów jest konstrukcja dachu. Nieczęsto spotykaną opcją, choć bardzo urokliwą i tradycyjną szczególnie na Górnym Śląsku, są dachy mansardowe. To konstrukcje dwukondygnacyjne zaliczane do grupy dachów łamanych, o zmiennym spadku połaci – dzięki czemu zwiększa się powierzchnię użytkową poddasza i nadaje budynkowi oryginalnego i nawiązującego do klasyki ...

24.11.2021

Montaż blachodachówki modułowej lub dostępnej w arkuszach dla doświadczonego wykonawcy nie jest zadaniem trudnym, ale w czasie budowy dachu wciąż zdarzają się błędy, które mogą negatywnie wpłynąć na całą konstrukcję. W końcu dach to jeden z najtrudniejszych elementów budynku, więc nie warto bagatelizować tego etapu budowy i zadbać o najdrobniejsze detale. Jak krok po kroku montuje się blachodachówkę? Ile ...

24.11.2021