Analiza i projektowanie systemów IT Warszawa - Najlepsi w 2021

Analitycy i Projektanci Oprogramowania w Warszawie, 2021

119 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 119 firm
w kategorii Analiza i projektowanie systemów IT

Promowani
Promowany

RatCom

 • Warszawa
BUK Sonar

Cierpliwość i profesjonalizm. Konfiguracja przebiegła bezproblemowo z cennymi sugestiami.

inFin Sp. z o.o. - Analiza i projektowanie systemów IT Warszawa

inFin Sp. z o.o.

 • Warszawa
Hammam Q.

Szybkie i profesjonalne załatwienie sprawy :). Bardzo dobry i miły kontakt. Mocno polecam.

Larago Sp. z o.o. - Analiza i projektowanie systemów IT Warszawa
Marcin K.

Polecam firmę Larago. Do pracy przystąpili praktycznie z dnia na dzień. Projekt podzielony na etapy i tak też rozliczany. W chwili obecnej korzystamy z ich wsparcia posprzedażowego.

Entim - Analiza i projektowanie systemów IT Warszawa

Entim

 • Warszawa
RAV.PL sp. z o.o.

Od kilku lat zlecam im mniejsze i większe projekty. Zawsze jestem zadowolony ze współpracy. Często polecam Entim moim znajomym. Moi znajomi również są zadowoleni ze współpracy z nimi. Mam taką zasadę, że polecam tylko to z czego jestem zadowolony.

Yellows Sp. z o.o. - Analiza i projektowanie systemów IT Warszawa
Agnieszka D.

Yellows to kreatywny software house tworzący oprogramowanie szyte na miarę Twojej firmy. Oferujemy między innymi: • Aplikacje webowe • Aplikacje mobilne • Systemy typu CRM • Systemy procesowe (BPM) • Systemy z wieloma integracjami • Inne systemy wg potrzeb Klienta Wytwarzamy również systemy dedykowane - zgodnie z potrzebami Klienta. Dodatkowo oferujemy body leasing, wynajem specjalistów do projektów: programistów PHP, Python, Java, project managerów, scrum masterów. Zajmujemy się również wsparciem typu helpdesk dla naszych Klientów. W ramach stałej współpracy prowadzimy opiekę nad sprzętem komputerowym oraz wspomagamy użytkowników w obsłudze i rozwiązywaniu problemów. Skupiamy się na dowiezieniu wartości dla naszego Klienta. Wśród wielu firm informatycznych staramy się pokazać, że jesteśmy tą firmą, której można zaufać i której warto zaufać. Zaufanie opiera się na ludziach, a w Yellows starannie dobieramy naszych współpracowników. Oprócz kompetencji technicznych, dużą wagę przykładamy do pozostałych aspektów osobowości kandydata. Yellows kieruje się wartościami takimi jak: rzetelność, odpowiedzialność, uczciwość, efektywność. Posiadamy zaplecze graficzno-kreatywne w postaci renomowanej agencji kreatywnej, z którą prowadzimy bliską współpracę. Możemy tę współpracę wykorzystać również w Twoim projekcie. Zapraszamy do Współpracy!

IT Omega Sp. z o.o. - Analiza i projektowanie systemów IT Warszawa
Enteo Tech Sp. z o.o. Sp.k.

Firma IT Omega to profesjonaliści. Współpraca z nimi jest harmonijna i skuteczna, bo pracują i tworzą ją ludzie, którzy są bardzo otwarci i skupieni na dostarczaniu najwyższej jakości rozwiązań dla swoich Klientów. Polecam do współpracy.

Dołącz do naszych Specjalistów od Analizy i Projektowania Systemów IT w Warszawie

Działasz na rynku jako Specjalista od Analizy i Projektowania Systemów IT i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
iDesigns - Analiza i projektowanie systemów IT Warszawa

iDesigns

 • Warszawa
PHU Łukasz Piłat

Z Michałem współpracuję już kawał czasu. Zdecydowanie polecam! Profesjonalizm w każdym calu. Zawsze podchodzi konkretnie do tematu. Prowadzę sklep internetowy - jak występował problem Michał zawsze sobie z nim radził bez żadnego problemu. Szybki kontakt, szybka realizacja. Zdecydowanie polecam! Mistrz w swoim fachu!

Exabytes Sp. z o.o. - Analiza i projektowanie systemów IT Warszawa
Marek F.

Mocno profesjonalna ekipa i widać, że nie pracują tam ludzie z przypadku, tylko fachowcy w swoich dziedzinach. Outsourcing IT do tego cenowo zoptymalizowany z potrzebami mniejszych firm, więc tym bardziej doceniam.

Integree sp. z o.o. - Analiza i projektowanie systemów IT Warszawa
BOMM

Zespół Integree wykonał zlecenie terminowo i na najwyższym poziomie. W toku współpracy zaproponowali wiele ciekawych rozwiązań wg własnych pomysłów, które pozwoliły nam działać w zupełnie nowym wymiarze. Szczerze polecam!

ESKOM IT Sp. z o.o. - Analiza i projektowanie systemów IT Warszawa
Axcess Financial Poland

Profesjonalizm, szybkość działania, odpowiedzialność, pro aktywność. To wszystko w miłej atmosferze.

Codeon s.c. - Analiza i projektowanie systemów IT Warszawa

Codeon s.c.

 • Warszawa
Data Max Recovery

Profesjonalne podejście i zaangażowanie. Dobra komunikacja oraz elastyczność. Generalnie bdb - (minus za niekiedy zbyt szczegółowe podejście do zleceń)

http://cloudica.io - Analiza i projektowanie systemów IT Warszawa

http://cloudica.io

 • Warszawa
107ek.pl Sp. z o.o.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Doskonale poprowadzone rozmowy i dobrze skomponowana oferta. Wybraliśmy innego oferenta, jednak należy podkreślić, iż firma Cloudica była jedną z trzech firm, których rozważaliśmy oferty na wdrożenie stałej obsługi informatycznej dla 107ek.

SG Systems sp. z o.o. - Analiza i projektowanie systemów IT Warszawa

SG Systems sp. z o.o.

 • Warszawa
szukamyartysty.pl

Bardzo dobra współpraca, jestem zadowolony i na pewno nie raz wrócę.

PLAYZOOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Analiza i projektowanie systemów IT Warszawa

PLAYZOOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

 • Warszawa
Polskie Towarzystwo Akupunktury

Ocena - 5 GWIAZDEK. Wyjątkowo profesjonalna i zorientowana na potrzeby klienta firma. Rozwiązuje problemy także w nietypowych godzinach - po pracy, w weekend, w trakcie urlopu. Elastyczni cenowo. Za dodatkowe prace, które wynikają z potrzeb klienta nie doliczali żadnych dodatkowych opłat mimo znacznej czasochłonności. Firma typu PARTNER - co nie spotka się często na rynku . Polskie Towarzystwa Akupunktury

ImpiCode Sp. z o.o. - Analiza i projektowanie systemów IT Warszawa

ImpiCode Sp. z o.o.

 • Warszawa
Aleksander S.

http://impicode.pl ImpiCode to firma programistyczna zajmująca się analizą, tworzeniem i dostarczaniem kompleksowego oprogramowania dla średnich i dużych firm. Oferuje również outsourcing specjalistów i zespołów. Oferuje outsourcing programistyczny, outsourcing IT i tworzenie oprogramowanie dedykowanego, aplikacje mobilne, Android, iOS, systemy obsługi zleceń, obiegi dokumentów, .NET, SharePoint, PHP, Perl, Python ImpIcode Sp. z o.o. jest firmą programistyczną oferującą szeroki zakres usług informatycznych, ze szczególnym naciskiem na tworzenie i rozwój oprogramowania. Naszą mocną stroną jest dogłębna znajomość wielu różnych technologii, co pozwala nam znajdować najlepsze rozwiązania dla naszych Klientów i ich potrzeb. Jako że technologia nas nie ogranicza, reprezentujemy bardzo wysoką elastyczność i skuteczność realizowanych rozwiązań. Tworzymy systemy, które pomagają w pracy i rozwijają biznes naszych Klientów. ImpiCode oferuje usługi programistyczne, które pozwalają z sukcesem budować i rozwijać systemy informatyczne.

Serwis - Analiza i projektowanie systemów IT Warszawa

Serwis

 • Warszawa
Ewa B.

Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Andrzeja. Serwis był natychmiastowy i zrealizowany profesjonalnie. W przyszłości na pewno skorzystam z usług Pana Andrzeja. Ewa Brylska

Trinity Interactive - Analiza i projektowanie systemów IT Warszawa

Trinity Interactive

 • Warszawa
Agnieszka D.

Rozpoczęliśmy działalność od 2006. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to Warszawa, Poznań, Katowice, Gliwice. W ramach działalności wykonujemy programowanie c++, java. Zależy nam na satysfakcji Klientów.

LINUS Grzegorz Cierpial - Analiza i projektowanie systemów IT Warszawa

LINUS Grzegorz Cierpial

 • Warszawa
Marek L.

Doskonałe doradztwo. Szybki i miły kontakt. Bardzo profesjonalne podejście do Klienta. Polecam!

Outsourcing IT

 • Warszawa
Liliana K.

Współpracę z Panem Krzysztofem Szeligą oceniam na 6+.Fachowe i profesjonalne podejście do tematu. Bardzo precyzyjnie wykonał swoją pracę. Efekt końcowy lepszy od oczekiwanego. To jeden z najlepszych informatyków w kraju. Polecam serdecznie.

WIP Consulting

 • Warszawa

To co nas wyróżnia to produkty i usługi przygotowywane pod zamówienie klienta. Stawiamy na optymalizację działania małych i średnich firm. Potrafimy przeprowadzić tam informatyzację i wdrożyć nowe narzędzia pracy, tak aby działalność stawała się tańsza (koszty stałe) a także w jak największym stopniu wolna od błędów. Stawiamy na budowę dedykowanych baz danych, obsługujących procesy w firmie tam, gdzie do tej pory procesy realizowane są na papierze i excelach. Nie boimy się także standardowej obsługi informatycznej małych firm.

Total VNC - Analiza i projektowanie systemów IT Warszawa

Total VNC

 • Warszawa

Total VNC to dedykowane narzędzie dla firm oraz dla osób prywatnych służące do zdalnej pomocy przez internet. Nasz program opiera się na silniku VNC uruchomionym na docelowym komputerze, tunelu zestawianym z serwerem pośredniczącym i klientem nawiązującym połączenie do tak ustanowionej sesji. Total VNC pozwala na wygodny i bardzo bezpieczny dostęp zdalny do komputerów. Wszystkie połączenia są szyfrowane i przyjazne dla mechanizmu NAT. Nasz program bardzo łatwo jest wdrożyć w każdym środowisku komputerowym.

Independent IT consultant

 • Warszawa

Usługi Anna Onyszko

 • Warszawa

EvorSolutions Sp. z o. o. - Analiza i projektowanie systemów IT Warszawa

EvorSolutions Sp. z o. o.

 • Warszawa

Specjalizujemy się w tworzeniu profesjonalnych gier i aplikacji dla różnych platform (PC, Mac, Android, IOS, Linux). Stworzymy dowolną grę 2D / 3D przy użyciu technologii silnika Unity. Zapewnimy wysokiej jakości kod, grafikę, funkcjonalność i rozgrywkę. Specjalizujemy się nie tylko na rynku gier, ale jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe rozwiązania zaprojektowane w celu wspierania przepływu Twojej firmy: - tworzenie aplikacji internetowych / mobilnych / stacjonarnych, - rozwiązania sysops / devops, - doradztwo w zakresie skalowalności i prognoz kosztów dla platform Wierzymy w bezbłędną komunikację - klient może przesłać swoje sugestie w dowolnym momencie podczas opracowywania produktu. Stawiamy na jakość naszych rozwiązań - zapewniamy

Kamil Popowski Triada Tech - Analiza i projektowanie systemów IT Warszawa

Kamil Popowski Triada Tech

 • Warszawa

Nasza firma zajmuje się projektowaniem części oraz całych konstrukcji przy wykorzystaniu najnowszych narzędzi CAD/CAM. Posiadamy obszerną wiedzę na temat inżynierii mechanicznej oraz materiałowej. Cechuje nas terminowość oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Poza konstrukcją i projektowaniem oferujemy również wydruki prototypów w czterech technologiach druku 3D.

Smart ERP Sp. z o.o. Sp. k. - Analiza i projektowanie systemów IT Warszawa

Smart ERP Sp. z o.o. Sp. k.

 • Warszawa

Smart ERP to: wdrożenia usługi programistyczne, usługi konsultacyjne, audyty, doradztwo IT, wsparcie infrastruktury IT, bezpieczeństwo IT, sprzęt IT, urządzenia fiskalne. Przed wdrożeniem systemu ERP rozważ potrzeby swojej firmy oraz wyzwania, jakim stawia czoła. Zastanów się również, w jaki sposób zaproponowane rozwiązanie rozwiąże obie te kwestie. Pomyślna integracja nowego systemu ERP nie jest łatwym zadaniem. Wiele firm ma trudności ze znalezieniem złotego środka pomiędzy integracją partiami i w czasie rzeczywistym a pracą z zewnętrznymi i wewnętrznymi systemami ERP. Planowanie zasobów przedsiębiorstwa to złożona kwestia. Dlatego przed wdrożeniem nowej strategii należy uwzględnić wiele czynników. Z niezależnych badań dotyczących

ITDYNAMICS Krzysztof Żuk - Analiza i projektowanie systemów IT Warszawa

ITDYNAMICS Krzysztof Żuk

 • Warszawa

Głównym zadaniem naszej firmy jest dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomagać naszym klientom osiągać sukces. Trzonem naszej działalności są projekty i wdrażanie systemów i sieci informatycznych, chmura obliczeniowa oraz outsourcing IT. Naszymi kluczowymi klientami są małe i średnie przedsiębiorstwa, które oczekują wysokiej jakości usług IT oraz profesjonalnego wsparcia. Branża IT jest jednym z najszybciej rozwijających się segmentów rynku. W związku z tym stale podnosimy kwalifikację oraz doskonalimy procesy zarządzania firmą. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Inshop Group sp. z o.o. - Analiza i projektowanie systemów IT Warszawa

Inshop Group sp. z o.o.

 • Warszawa

CRM, ERP, WMS Oferujemy klientom rozwój wszelkiego rodzaju projektów. Małe witryny, duże platformy e-commerce i systemy do użytku wewnętrznego. Witryny firmowe Projektowanie i rozwój frontendu to najważniejsza część naszej pracy. Korzystamy z progresywnych frameworków do tworzenia ładnych i szybkich układów. Hosting Zapewniamy pełny zestaw usług, w tym wydajny hosting z wydajnością 99,8%, instalowany osobno dla każdego projektu. Wsparcie Gdy rozpoczniemy współpracę, nie martw się o przestoje lub wydajność. Wykonujemy pełne wsparcie dla naszych projektów.

VLK Software - Analiza i projektowanie systemów IT Warszawa

VLK Software

 • Warszawa

Strona internetowa: http://vlksoft.pl - VLK Software to grupa programistów, którzy podążając za najnowszymi trendami w branży, tworzą rozwiązania nowoczesne i łatwe w obsłudze. Naszymi priorytetami są wyróżniający się design oraz wygoda użytkowania zarówno przez klienta jak i administratora systemu, dzięki czemu rozwiązania, które proponujemy mogą być kierowane do dowolnej grupy odbiorców. Oferujemy kompleksową realizacje stron internetowych, aplikacji mobilnych oraz oprogramowania komputerowego. Nasi graficy i designerzy zaprojektują identyfikację graficzną (logo, grafiki i materiały promocyjny, wizytówki), a także warstwę wizualną tworzonego przez nas oprogramowania. Tworzymy: STRONY BIZNESOWE Tworzymy profesjonalne strony dla firm i

Arena Digital SA - Analiza i projektowanie systemów IT Warszawa

Arena Digital SA

 • Warszawa

Arena Digital dostarcza rozwiązania w zakresie automatyzacji procesów biznesowych i doradztwa związanego z wdrożeniami IT. Nasz wyspecjalizowany zespół posiada doświadczenie dotyczące integracji systemów księgowych z systemami obiegu dokumentów, sprzedażowymi oraz narzędziami raportowania ustawowego VAT/JPK/CIT. Nadrzędnym celem naszego wsparcia jest digitalizacja procesów w firmie, głównie w obszarze finansów, co pozwala na obniżenie kosztów, przyspieszenie obiegu informacji i wzrost rentowności.

Blockchain Smart Technologies - Analiza i projektowanie systemów IT Warszawa

Blockchain Smart Technologies

 • Warszawa

W Blockchain Smart Technologies zajmujemy się całym spektrum technologicznym oraz doradztwem w innowacyjnej gałęzi biznesu jakimi są Blockchain, AI, IOT. Wierzymy, że w bliskiej przyszłości te technologii zmienią reguły funkcjonowania ekonomii, w tym poszczególnych gałęzi gospodarki. Oferujemy rozwiązania technologiczne, w tym tworzenie i programowanie smart contracts, wyjaśniamy jak można zaimplementować Blockchain oraz inne technologii we własnej firmie oraz oferujemy kompleksowe doradztwo w prowadzeniu projektu oraz w pozyskiwaniu środków na jego realizację, wprowadzamy na rynek powstałe produkty poprzez skuteczny marketing. Nasi pracownicy to wiodący eksperci w tej ciągle rozwijającej się dziedzinie, którzy są na bieżąco z najnowszymi

2AIM - Analiza i projektowanie systemów IT Warszawa

2AIM

 • Warszawa

Outsourcing IT od 2001 roku. - Bieżąca pomoc z obsługą komputerów - Instalacje aktualizacji oprogramowania - Monitorowanie działania sieci komputerowej i serwerów - Pomoc w problemach z Internetem, emailem, stroną www - Pośredniczenie w kontaktach z zewnętrznymi firmami IT (systemy księgowe, itp.) - Analiza i wdrożenie polityki bezpieczeństwa informatycznego - Tworzenie bezpiecznych kopii zapasowych danych - Modernizacje sprzętu komputerowego - Naprawa laptopów i komputerów stacjonarnych - Usuwanie wirusów komputerowych i luk bezpieczeństwa - Stworzenie efektywnych kosztowo (np. typu open-source, czyli darmowych) rozwiązań dla Państwa firmy. - Pomoc poza godzinami pracy (w pilnych przypadkach 24/7) - Nielimitowana ilość

Imagho Polska Sp. z o.o.

 • Warszawa

Od 2013 roku świadczymy usługi w zakresie rozwoju oprogramowania i utrzymania dla klientów w całej Europie. Jesteśmy zespołem ludzi pasjonujących się projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań IT i tworzących firmę działającą na rynku polskim i międzynarodowym. Używamy najnowszych i sprawdzonych technologii do programowania innowacyjnych rozwiązań IT – budujemy sprzężenie pomiędzy rozwojem technologii i rozwojem naszych klientów. Projektujemy i tworzymy solidne aplikacje, programy i całe systemy przystosowane do długotrwałego użytku i stałego rozwoju. Nasi specjaliści są pionierami otwartymi na nowości, stosującymi jednocześnie sprawdzone metody pracy w projektowaniu i wdrażaniu aplikacji. Zatrudniamy specjalistów wnoszących bogate doświadczenie

aadmin.pl - usługi IT dla Twojej firmy - Analiza i projektowanie systemów IT Warszawa

aadmin.pl - usługi IT dla Twojej firmy

 • Warszawa

Szanowni Państwo, Jeśli chcieliby Państwo poprawić rozwiązania IT w Państwa firmie aadmin.pl oferuje profesjonalne wsparcie Państwa biznesu w tym obszarze. Cechuje nas duża elastyczność, terminowość, szybkość działania oraz jasne i przejrzyste warunki współpracy dla obydwóch stron. Czym się zajmujemy w aadmin.pl? * Wdrażamy i konfigurujemy systemy i usługi Windows Server z zachowaniem najlepszych praktyk. * Mamy doświadczenie w złożonych konfiguracjach sieciowych urządzeń firm takich jak Cisco, Juniper, Fortinet, Netgear, DrayTek czy Mikrotik (WAN, LAN oraz Enterprise WiFi) * Projektujemy i instalujemy wysokowydajne pamięci masowe takich firm jak m. in. Dell, NetApp, HP czy Synology. * Pracujemy z takimi dostawcami sprzętu jak Dell,

ITSharkz Sp. z o. o. - Analiza i projektowanie systemów IT Warszawa

ITSharkz Sp. z o. o.

 • Warszawa

ITSharkz to Software House zajmujący się kompleksowo świadczeniem usług IT. W swojej dotychczasowej działalności mieliśmy okazję tworzyć rozwiązania w postaci dużych aplikacji mobilnych oraz web z dedykowanymi, autorskimi rozwiązaniami z zakresu fintech'u, blockchain (giełda kryptowalut, mobilny portfel kryptowalut, kantor, procesor płatności) oraz z zakresu aplikacji społecznościowych z użyciem geolokalizacji i map. Zajmujemy się również realizacją biznesowych stron internetowych (wizytówek firm) opierających w się w głównej mierze na treści statycznej zintegrowanych z zewnętrznym systemem zarządzania treścią (CMS). Nasz młody, wyspecjalizowany zespół cechuje się ogromnym doświadczeniem oraz otwartością na klienta. Przy podejmowaniu

Smartbels Smart Building Electronics Marcin Wojciechowski - Analiza i projektowanie systemów IT Warszawa

Smartbels Smart Building Electronics Marcin Wojciechowski

 • Warszawa

Elektronika i programowanie. www.smartbels.eu Projektowanie i produkcja układów, urządzeń i systemów elektronicznych według wymagań klienta. Modele, prototypy i serie produkcyjne. Tanie i szybkie technologie modelowania: arduino i raspberry pi. Programowanie wbudowane i aplikacyjne. Metrologia i automatyka: czujniki, przetworniki, układy i systemy pomiarowe. Metrologia wielkości elektrycznych i nieelektrycznych. Rejestratory danych: od prostych: dane w postaci plików tekstowych na kartach SD, do rozbudowanych z wykorzystaniem serwerów internetowych i baz danych (MySQL). Strony internetowe z monitoringiem parametrycznym (www.smartbels.pl) i wizualnym. Napędy (silniki i falowniki), PLC i HMI. Rejestratory promieniowania słonecznego. Stacje

Bunch Consulting Sp. z o.o. - Analiza i projektowanie systemów IT Warszawa

Bunch Consulting Sp. z o.o.

 • Warszawa

Jesteśmy firmą konsultingową i programistyczną, rozpoczęliśmy działalność w 2018 roku. Indywidualnie dobieramy zespoły projektowe do każdego ze zleceń - w ciągu dwóch tygodni jesteśmy w stanie wystartować z realizacją dowolnego zlecenia na stworzenie oprogramowania. Nasza specjalność to aplikacje mobilne i aplikacje webowe, prowadzimy działalność na terenie Polski i za granicą. Naszym wyróżnikiem są doskonali menadżerowie projektów z wieloletnim doświadczeniem, którzy nadzorują realizację zleceń zgodnie z najlepszymi rynkowymi praktykami. Dzięki temu Państwa projekty realizowane są terminowo i bez przykrych niespodzianek.

Blazity Software House - Analiza i projektowanie systemów IT Warszawa

Blazity Software House

 • Warszawa

Jesteśmy na rynku od 2018 roku. Nasza specjalnością są: - aplikacje mobilne, - aplikacje Web, - Landing page. Działamy na terenie całej Polski oraz realizujemy zlecenia również z zagranicy. Zapraszamy do współpracy.

Omega IT Consulting - Analiza i projektowanie systemów IT Warszawa

Omega IT Consulting

 • Warszawa

Omega IT Consulting to firma informatyczna oferująca kompleksowe usługi IT. Zespół Omega ITC stanowią inżynierowie i eksperci z doświadczeniem w dziedzinie zarządzania projektami informatycznymi, wdrożeniami systemów IT, obiegów dokumentów oraz outsourcingu IT. Jedną z kluczowych kompetencji jest budowa dedykowanych rozwiązań w oparciu o technologie Microsoft365® - Sharepoint Online®, PowerApps, PowerAutomate®. Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie we wdrożeniach systemów intranetowych, systemów komunikacji wewnątrzfirmowej, obiegów dokumentów, systemów współpracy grupowej. Posiadamy Zespół wykwalifikowanych Programistów z wieloletnim stażem, z doświadczeniem w technologiach .NET/.NET Core, dzięki czemu budujemy solidne, szyte

Flesoft - Analiza i projektowanie systemów IT Warszawa

Flesoft

 • Warszawa

Tworzymy oprogramowanie bazodanowe dla firm i instytucji. Nasze aplikacje są indywidualnie dopasowywane do potrzeb klienta i dostępne przez przeglądarkę web (umożliwiając pracę zdalną z komputera, tabletu lub smartphona). Dostarczamy programy w sposób kompleksowy - klient otrzymuje gotowe rozwiązanie (na serwerze Flesoft lub własnym), szkolenie, wsparcie, bieżące aktualizacje oraz gotowość do modyfikacji i rozwoju produktu w razie potrzeb. Korzystamy z wiodących technologii a także pomagamy w wyborze najefektywniejszych sposobów rozwiązań przedstawionych zagadnień w dostarczanym oprogramowaniu. Nasze doświadczenie poparte jest wieloma projektami zakończonymi sukcesem i zadowolonymi stałymi klientami korzystającymi z naszych

ARIALIS Pracownia Informatyczna s.c. Paweł Sołtysiak, Bartosz Czumer - Analiza i projektowanie systemów IT Warszawa

ARIALIS Pracownia Informatyczna s.c. Paweł Sołtysiak, Bartosz Czumer

 • Warszawa

Prowadzimy działalność od 2012 roku. Firma zajmuje się tworzeniem systemów na zamówienie zarówno w wersji aplikacji okienkowych jak i aplikacji przeglądarkowych. Zajmujemy się wdrożeniami systemów w małych firmach jak i większych organizacjach korporacyjnych. Obsługujemy rejon całej Polski. Nasze doświadczenia i referencje zamieszczone są na stronie www.arialis.pl Zapraszamy do kontaktu.

IPIX SC - Analiza i projektowanie systemów IT Warszawa

IPIX SC

 • Warszawa

Od 25 lat budujemy, utrzymujemy, rozwijamy i wdrażamy dedykowane systemy informatyczne.

Notel Poland Sp. z o.o. - Analiza i projektowanie systemów IT Warszawa

Notel Poland Sp. z o.o.

 • Warszawa

Notel koncentruje się równolegle na aspektach technicznych oraz ekonomicznych związanych z telekomunikacją, dążąc do poprawy efektywności procesów biznesowych, weryfikacji jakości i wydajności sieci. Nasze innowacyjne podejście, dostosowanie procesu do potrzeb klienta oraz szybkość implementacji, umożliwiają nam zapewnienie najwyżej jakości usług i dedykowanych rozwiązań na najwyższym poziomie, potwierdzonym referencjami klientów i partnerów biznesowych.

Vavatech Sp. z o.o. - Analiza i projektowanie systemów IT Warszawa

Vavatech Sp. z o.o.

 • Warszawa

Jesteśmy niewielkim software house'm, zatrudniającym deweloperów z najlepszych uczelni w kraju. Nasza firma ukierunkowana jest na tworzenie zaawansowanych systemów opartych na www oraz dostarczania specjalistycznych szkoleń informatycznych. Przez ponad 16 lat (od 2003 roku) jesteśmy skoncentrowani na Java EE oraz technologiach pokrewnych - dzięki temu dysponujemy obecnie zespołem posiadającym bardzo wysokie kompetencje i doświadczenie w tej dziedzinie. Stosujemy iteracyjny model budowy systemów informatycznych Agile Development. Architektura projektowanych przez nas aplikacji opiera się na wzorcu MVC. Naszą główną specjalność stanowią od początku aplikacje internetowe. W większości nasze usługi mają charakter indywidualny. Z gotowych

E-Generation - Analiza i projektowanie systemów IT Warszawa

E-Generation

 • Warszawa

Nasz zespół jest obecny na rynku informatycznym w Polsce od 1999 roku. Przeszło 15 lat doświadczenia rynkowego to ciągły rozwój firmy zgodnie z rozwojem technologii informatycznych, co zapewniło nam wysoką pozycję wśród dostawców rozwiązań IT klasy biznesowych. Zdobyte doświadczenia zaowocowały pogłębieniem wiedzy niezbędnej do zapewnienia wysokiego poziomu jakości oferowanych przez nas rozwiązań, a także na dostosowanie ich do potrzeb klientów. Dotychczasowa wieloletnia współpraca naszego zespołu z różnym organizacjami zapewniła nam szereg zadowolonych klientów takich jak urzędy administracji państwowej i samorządowej, firmy farmaceutyczne, budowlane oraz projektowe. Naszym doświadczeniem wspieraliśmy fazę projektowania oraz budowania

Paweł Goszczyk - Usługi Informatyczne - Analiza i projektowanie systemów IT Warszawa

Paweł Goszczyk - Usługi Informatyczne

 • Warszawa

Informatyk z wieloletnim doświadczeniem przy tworzeniu dużych i bardzo dużych systemów informatycznych. Współtwórca i współwłaściciel pakietu narzędziowego (framework) do łatwego i szybkiego tworzenia webowych systemów informatycznych bez ograniczenia na ich dziedzinę zastosowania i wielkość. Utworzone aplikacje uniezależnione są od systemów operacyjnych i przeglądarek. Są łatwe w utrzymaniu i dalszym ewentualnym rozwoju. Pakiet narzędziowy jest platformą programistyczną oraz obsługową do tworzenia i uruchamiania aplikacji w technologii WEB'owej. W aplikacjach, budowanych przy pomocy tego pakietu narzędziowego, stosuje się architekturę klient-serwer. SERWER Do tworzenia i uruchamiania części serwerowej aplikacji służy serwerowa składowa

PDA IT Solutions - Analiza i projektowanie systemów IT Warszawa

PDA IT Solutions

 • Warszawa

Jesteśmy producentem i dostawcą oprogramowania dla biznesu. Obecnie specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania webowego - tworzonego od podstaw na zlecenie i według potrzeb naszych klientów. Według nas to system powinien dostosować się do biznesu, a nie biznes do używanego oprogramowania. www.pdait.pl

Biznesownia Dariusz Tomoń - Analiza i projektowanie systemów IT Warszawa

Biznesownia Dariusz Tomoń

 • Warszawa

www.biznesownia.pl. Od kilkunastu lat projektujemy i programujemy systemy informatyczne. Wyspecjalizowaliśmy się we wdrażaniu sklepów internetowych opartych na Magento i Prestashop. W naszym portfolio posiadamy kilkadziesiąt wdrożeń e-commerce, realizowanych przede wszystkim dla średnich i dużych przedsiębiorstw w Polsce i za granicą. Zrealizowaliśmy między innymi takie projekty jak: www.janda.pl, www.konsimo.pl, www.livro.pl, www.lamarqueuse.pl, www.mennica-gdanska.pl, www.mocgrilla.pl, www.kyocerasklep.pl, www.e-interium.pl, www.americandreams.dk Specjalizujemy się w trudnych i złożonych projektach w których nie wystarczy użyć gotowych szablonowych rozwiązań. Na swoim koncie mamy również wiele wdrożeń jako

INSTYTUT STUDIÓW PROGRAMISTYCZNYCH S.A. - Analiza i projektowanie systemów IT Warszawa

INSTYTUT STUDIÓW PROGRAMISTYCZNYCH S.A.

 • Warszawa

Instytut Studiów Programistycznych powstał w 2003 roku. W wyniku dynamicznego rozwoju, w 2006 roku został przekształcony w spółkę akcyjną. Specjalizuje się w produkcji i wdrażaniu oprogramowania mobilnego oraz internetowego. Wysokie standardy jakości oraz unikatowa polityka rozwoju oprogramowania sprawiły że produkty Instytutu uzyskała silną pozycję na rynku. Przez 10 lat działalności ISP S.A. przeprowadziła kilkaset wdrożeń, z oprogramowania skorzystało ponad 100 tysięcy użytkowników co zostało potwierdzone przez szereg referencji. Partnerstwa technologiczne z największymi producentami na świecie zapewniają klientom najwyższy poziom usług. -Mobilny system zarządzania magazynem, optymalizujący procesy magazynowe i produkcyjne. System

CROO SPÓŁKA AKCYJNA - Analiza i projektowanie systemów IT Warszawa

CROO SPÓŁKA AKCYJNA

 • Warszawa

Agencja Croo S.A. oferuje usługi w obszarze marketingu interaktywnego, tworzenia aplikacji, marketingu nowoczesnego, multimedialnego, a także działania tradycyjne typu kreacje, projekty graficzne, eventy, kongresy, materiały reklamowe itp.

Wesoła Warszawa Zakręt więcej...

Analiza i projektowanie systemów IT w innych miejscowościach

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.