Aleksandrów Kujawski

Kombinujesz jak to zrobić, by łatwo poznać oferty kilku dobrych firm z Aleksandrowa Kujawskiego i woj. kujawsko-pomorskiego? Interesuje Cię cennik zleceń w Twojej okolicy? Oferteo pozwala na wyszukanie dostawcy, ułatwia porównanie cen oraz pozwala sprawdzić opinie osób, które już znają tych specjalistów. Oferteo jest dobrą odpowiedzią dla wszystkich, którzy planują zlecenie, nie ważne czy jest to usługa betoniarska czy zakup wózka widłowego. Cieszymy się, że w Aleksandrowie Kujawskim swoje usługi w Oferteo oferuje już 883 profesjonalistów świetnych w swoim fachu, których średnia ocen wynosi 4.1 (skala od 1 do 5). Różnorodność obsługiwanych kategorii jest na tym terenie naprawdę imponująca. Zarejestrowane w Oferteo firmy działają już w 554 branżach, w szerokim zakresie np. osuszanie budynków, usługi kosmetyczne i fryzjerskie, krawiectwo, kredyty i pożyczki inne, ubezpieczenie grupowe do 5 osób. Z Oferteo dopasowanej firmy w tej okolicy szukało już 910 osób, które łącznie otrzymały 2 166 ofert od firm. Sprawdź sam, kliknij w jedną z branż poniżej, napisz nam czego szukasz i daj nam znaleźć dopasowanego profesjonalistę z Aleksandrowa Kujawskiego dla Ciebie!

Wybierz branżę w mieście Aleksandrów Kujawski

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Aleksandrowa Kujawskiego

SYNTOS GROUP SPÓŁKA Z O. O.

Krzysztof C., Aleksandrów Kujawski

Przedstawicie firmy skontaktował się ze mną kilka minut po ukazaniu się ogłoszenia. Otrzymałem odpowiedzi na wszystkie pytania jakie zadałem, a nawet kilka porad które umożliwiły mi przygotowanie się do ich wizyty. Po spotkaniu nastąpiło podpisanie umowy i firma zjawiła się w umówionym terminie i zakończyła prace w deklarowanym czasie. Efekt końcowy był dla mnie i moich znajomych niespodziewanie pozytywny. Panowie posprzątali po sobie zabrali odpady oraz zabezpieczenia okien. Jestem bardzo zadowo...

ASTEX Puczyńscy TYNKI KLEJE FARBY

Karolina K., Łomża

Polecam firmę, zaopatrujemy się wraz z firmą mojego krewnego w materiały budowlane od Astex-u od długiego czasu (głównie tynki i zaprawy klejowe do systemów ociepleń) i do tej pory nie było problemów. Ceny stosunkowo atrakcyjne w stosunku do innych producentów, może dlatego że Astex jest mniej znany (chociaż ostatnio widziałam ich produkty w Castoramie, co dosyć mnie zdziwiło).

Markons Sp. z o.o.

Slawomir L., Ciechocinek

Rozmowy przebiegły bardzo dobrze, zaowocowały one dalszą współpracą, która szykuje się na najbliższe 2 lata co najmniej. Oferta była najbardziej konkurencyjna spośród innych nam przedstawionych. Oczywiście nie obyło się bez symbolicznego 'krakowskiego utargu'. Pracownicy wykazali się kompetentnością oraz zainteresowaniem naszym zapytaniem. Wszystko na 6+.

Przykładowe zlecenia mieszkańców Aleksandrowa Kujawskiego

Zlecę wykonanie prac brukarskich, około 20m², Aleksandrów Kujawski

Praca do wykonania: wykonanie parkingu, placu. Zakres prac: kompleksowe ułożenie kostki. Powierzchnia prac: około 20m². Rodzaj materiału: kostka betonowa. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca

Krystyna S., brukarstwo.

Zamówię ekogroszek, 4t co roku, Aleksandrów Kujawski

Ilość: 4 tony. Forma ekogroszku: workowany lub luzem. Dostawa: tak. Rodzaj zapotrzebowania: coroczny zakup. Wymagania dodatkowe: Węgiel lub miał na być suchy i dobrej jakości i cenie. Termin zakupu: w ciągu miesiąca.

Dariusz M., węgiel ekogroszek.

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Aleksandrów Kujawski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna. Liczba mieszkańców: 3-4 osoby. Powierzchnia budynku: 151-200m². Stan obiektu: kilkumiesięczny, kilkuletni lub starszy budynek. Klient szuka ofert na: zakup i montaż pompy ciepła. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy.

Radosław M., ekologiczne źródła energii - urządzenia.

Poszukuję okien PCV, 1 szt., Aleksandrów Kujawski

Klient jest zainteresowany ofertami na: okna i drzwi balkonowe. Klient chce otrzymać oferty na: zakup i montaż okien. Liczba okien: 1. Rodzaj okien: PCV. Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz

Zdzisław W., okna.