Podany adres e-mail nie jest powiązany
z żadnym zapytaniem.

Akademia Piękna Elitte

Łódź

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:
Napisz wiadomość
Poproś o telefon

O specjaliście

Mamy ambitne cele. Naszą ideą było stworzenie salonu, w którym kobiece piękno i czar nabiorą charakteru i blasku. Jednak Elitte ma być czymś więcej. Ma być miejscem, gdzie kobiety będą się czuły komfortowo i bezpiecznie. Elitarnie. Gdzie będzie panować rodzinna atmosfera oparta na zaufaniu, zrozumieniu i serdeczności.

Tworzymy piękno, bo jesteśmy przekonane, że każda kobieta jest piękna. Czasami wystarczy tylko zaufać komuś, kto wie, jak to piękno wydobyć i wyeksponować. A my wiemy, jak to zrobić.

Odkrywamy urodę, bo od dawna wiemy, jak robić to profesjonalnie i skutecznie. Ale nie osiadamy na laurach. Ciągle się szkolimy, bierzemy udział w najważniejszych warsztatach Europy. Szukamy nowych rozwiązań w pielęgnacji twarzy i ciała. Śledzimy trendy. Podążamy za nowościami na rynku zaawansowanej kosmetyki pielęgnacyjnej, wykorzystujemy najnowsze produkty tworzone do tego, by kobiety mogły być jeszcze piękniejsze i jeszcze bardziej zadowolone ze swojego wyglądu. Współpracujemy z najlepszymi markami-firmami kosmetycznymi.

Dajemy pewność siebie, bo same jesteśmy w pełni świadome swojej kobiecości. Dzięki temu rozumiemy potrzeby kobiet. Staramy się budować tę świadomość w naszych klientkach, bo wiemy, jak ważna jest potrzeba bycia zadbaną, promienną, zmysłową. Po prostu piękną.

Pracujemy na wysokiej jakości preparatach: Hyamatrix, Yonelle, pHformula, ISSEIMI, AROSHA, Filorga, Revitacare, IBSA PROFHILO, Sunekos 1200, Proteal, Cuccio, Organique, Chantarelle,

Branża

Obszar działania

Łódzkie

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

1 opinia

5 5
(1)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Anna P. 19 stycznia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalne kosmetyczki, a także produkty. Szczerze polecam.

Napisz wiadomość
Poproś o telefon