DERMAPEN, Łódź


DERMAPEN
Zwiększa elastyczność i napięcie skóry, stymuluje przebudowę i syntezę kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego. Zabieg natychmiastowo rozjaśniający i rewitalizujący skórę - intensywne odświeżenie, odmłodzenie i poprawia wygląd skóry.
Wskazania do przeprowadzenia zabiegu z użyciem dermapen:
• rozstępy;
• cellulit;
• spłycenie zmarszczek;
• odmłodzenie dłoni;
• nieestetyczne blizny i znamiona;
• występowanie widocznych porów na twarzy;
• zwiotczała skóra.
Dermapen to technologia oparta na pulsacji igieł, które wykonują mikronakłucia skóry. Dzięki takiemu rozwiązaniu substancje czynne mają możliwość silnego przenikania w głąb skóry. Zabieg z użyciem dermapen jest bezbolesny, skuteczny i szybki.
Przeciwwskazania
Niestety dermapen nie jest dla każdego. Nie powinny z niego korzystać osoby:
• które zmagają się z chorobą nowotworową;
• są w ciąży lub karmią piersią;
• u których trądzik jest w fazie aktywnej;
• u których opryszczka jest w fazie aktywnej.
Przed przystąpieniem do zabiegu z użyciem dermapen należy powiadomić specjalistę o wszystkich chorobach i dolegliwościach, aby uniknąć wystąpienia efektów niepożądanych.
Opis zabiegu
Przed przystąpieniem do zabiegu z użyciem dermapen nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Skóra jest odpowiednio przygotowywana przez osobę przeprowadzającą zabieg. Osoba ta dba, aby pacjent czuł się komfortowo i wygodnie. Do skóry przykładane jest urządzenie, które wykonuje mikronakłucia. Dzięki nim skóra szybciej się regeneruje.
Głowica zawsze służy jednemu pacjentowi, jest jednorazowa i zbudowana z 12 tytanowych, bardzo cienkich igieł. Mikronakłucia pozwalają na przenikanie substancji odżywczych w najgłębsze partie skóry. Działanie zabiegu dermapen działa trójfazowo. Po pierwsze, stymulowane są fibroblasty. Po drugie zwiększona jest stymulacja przebudowy i syntezy kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego. W efekcie końcowym zwiększa się elastyczność i napięcie skóry.
Dermapen - postępowanie po zabiegu
Po zabiegu dermapen pacjent musi unikać słońca przez okres sześciu tygodni. Tuż po zabiegu można powrócić do czynności, które wykonywane są na co dzień. Aby skóra szybciej się regenerowała, lekarz zaleca stosowanie specjalnych kosmetyków, które mają za zadanie łagodzenie lekkich obrzęków skóry.
Niestety po zabiegu pacjent może odczuwać delikatne pieczenie, a w kolejnym dniu skóra może być lekko zaczerwieniona. Skóra może się również złuszczać, dlatego tak ważne jest zastosowanie się do zaleceń lekarza. Po upływie tygodnia po zabiegu pacjent zauważy efekty.
Aby zmiany skóry były widoczne na dłużej, zaleca się przeprowadzenie kilku zabiegów z dermapen. Najlepiej od trzech do pięciu. Jednak należy zachować kilkutygodniowe odstępy między zabiegami.
Ceny zabiegu uzależnione są od wybranego obszaru zabiegowego, oraz od zastosowanej pielęgnacji.
ZAPRASZAMY
ul. Opolczyka 15
92-417 Łódź
tel.
www.elitte.pl
#Dermapen #pHformula #WITAMINA #vitaC #HYAMATRIX #mikrodermabrazja #oczyszczaniewodorowe #mezoterapiaigłowa #medycynaestetyczna #pielęgnacja #oksybrazja #oxybrazja #infuzjatlenowa #kwasy #Yonelle #ISSEIMI #Cuccio #Obagi #Mesoestetic #Organique #manicure #pedicure #rewitalizacja #kosmetyka #osoczebogatopłytkowe #wampirzylifting #kwashialuronowy #zdrowie #odmładzanie #lifting

Polska, Łódź
 
 


Liczba wyświetleń strony: 454