Agencje i biura obsługi nieruchomości Żory - Najlepsze w 2023

Najlepsze Agencje i Biura Obsługi Nieruchomości w Żorach, czerwiec 2023

91 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 91 firm
w kategorii Agencje i Biura Obsługi Nieruchomości

Średnia ocena agencji nieruchomości w Żorach to 4.96 (na podstawie 433 opinii).

Wszystkie firmy
Agencje i biura obsługi nieruchomości Żory
Grzegorz S.

Podobało mi się profesjonalne podejście do klienta, szczegółowe informacje dotyczące sposobu sprzedaży nieruchomości.

5.0 (2 opinie)
Kroczek M.

Rzetelne podejście do Klienta, terminowość i świetny kontakt.

5.0 (2 opinie)

Systempol

  • Żory
Katarzyna S.

Rzetelnie wykonane zlecenie i dobrą cena. Wszystko zrobione wg. ustaleń.

5.0 (2 opinie)
avatar icon

Działamy w branży od 2016 roku. Nasza specjalność to zarządzanie nieruchomościami, obsługa wspólnot mieszkaniowych, obsługa nieruchomości komercyjnych, zarządzanie najmem, na terenie śląskie. Zapraszamy do kontaktu.

Dołącz do naszych Agencji Nieruchomości w Żorach

Działasz na rynku jako Agencja Nieruchomości i szukasz nowych Klientów z Żor lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Karol Sobik

  • Żory

Jesteśmy na rynku od 2019 roku. Nasza specjalność to transport krajowy, na terenie województwa ślaskiego. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

avatar icon

avatar icon

Mar-Jot

  • Żory

Nasza firma specjalizuje się w piaskowaniu, sodowaniu, szkiełkowaniu (m.in. takich rzeczy jak mebli, felg, karoserii, elewacji, kostki brukowej, ścian, bram, płotów, czy grzejników żeliwnych) oraz prowadzi szeroki wachlarz usług ogrodniczych (m.in. wertykulacja, koszenie i zakładanie trawników, zakładanie oczka wodnego, równanie terenu, karczowanie zarośli, nasadzenia roślin, czy budowa murków oporowych), usług minikoparką (prace związane z odwodnieniami działek, melioracja terenu, obkopywanie budynków wraz z izolacją, wykopy pod fundamenty budynków, przyłącza wody kanalizacji do nowo powstałych budynków jednorodzinnych), czy usług wywrotką (transport gruzu, kruszywa, piachu, ziemi i innych). Działamy na terenie Żor (gdzie mieści się

GB Finance Expert świadczy profesjonalne i bezpłatne konsultacje z zakresu finansów dla osób prywatnych i firm, poparte wieloletnim doświadczeniem doradców związanych z rynkiem kredytów hipotecznych. Jakość, rzetelność, mobilność i darmowa obsługa to wyróżnik GBFE na rynku. GBFE to: -wysokie kompetencje zawodowe i ciągłe doskonalenie, - nowatorskie i twórcze podejście do niezależnego doradztwa kredytowego, - systematycznie śledzenie rynku i adekwatna reakcja na zmiany, - rzetelne i aktualne informacje, - dostarczenie najlepszego rozwiązania, idealnie dopasowanego do potrzeb, - zadowoleni Klienci i Partnerzy. GBFE oferuje: kredyt hipoteczny, kredyt obrotowy, kredyt inwestycyjny, kredyt

avatar icon

Mar-Jot

  • Żory

Zapraszamy do kontaktu, jeżeli usługi, które Cię interesują to ubezpieczenia na życie. Realizujemy prace od 2017. Firma świadczy usługi na terenie takim jak Śląsk. Angażujemy się w 100% w realizację oczekiwań naszych Klientów.

Żorskie Przedsiębiorstwo Inwestycyjne DESPERO Sp.z.o.o działające od 2005r. należy do grona zaufanych przedsiębiorstw na terenie Sląska. W ciągu ponad 7 lat istnienia firmy zdobyliśmy bogate doświadczenie, które pozwala nam sprostać wymaganiom naszych klientów. Spółkę, ze stu procentowym kapitałem polskim reprezentują jej założyciele i obecni członkowie Zarządu Przedsiębiorstwo powstało w 2005roku, koncentrując się głównie na realizacji Tynków maszynowych z biegiem czasu do oferty dołożyliśmy budowe domów jednorodzinnych na zlecenie indywidualnych inwestorów. Od 2007 roku firma realizuje własne, kompleksowe projekty inwestycyjne w branży mieszkaniowej budownictwa wielorodzinnego, obejmujące całość procesu deweloperskiego - począwszy od

Bernard

  • Żory

Sprzedam działkę budowlaną w ładnej spokojnej okolicy. Usytuowana w Żorach-Roju pośród zabudowań jednorodzinnych, blisko szkoła(1,5km), nowe przedszkole(1,5km) sklep(200m) i przystanek(250m), do centrum Żor 4km, do A1 2km. Nieruchomość w kształcie prostokąta (20x54m) na płaskim, równym, terenie. Wszystkie media(prąd, woda, gaz, kanalizacja) w granicy działki (bardzo bliski podłącz). Cena 80zł/m2 do uzgodnienia. Telefon lub

Janasari

  • Żory

avatar icon

Fhu abi

  • Żory

Zajmujemy się sprzedażą cukru na terenie Polski i po zagranicami kraju. Importowany cukier buraczany posiada wszystkie certyfikaty unijne.

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

Ranking Agencji Nieruchomości obejmuje również takie miejscowości jak: Żory.
więcej...

Poradniki o obsłudze nieruchomości

Sytuacja na dotkniętym inflacją rynku mieszkaniowym staje się coraz mniej przyjazna dla kupujących, między innymi ze względu na wysokie koszty kredytów. Dane pochodzące z serwisu Oferteo.pl, dotyczące zapytań ofertowych o usługi agencji nieruchomości pokazują, że największe zainteresowanie sprzedażą w 2022 roku przypadło na okres wakacyjny.

06.02.2023

Z powodu coraz droższych kredytów i trudności w ich uzyskaniu rośnie popyt na wynajem nieruchomości. Wiąże się to jednak z coraz większymi trudnościami w znalezieniu lokalu. Serwis Oferteo.pl przygotował analizę sytuacji na rynku najmu w pierwszej połowie 2022 roku. Wynika z niej, między innymi, że blisko 80% najemców zainteresowanych jest mieszkaniami.

14.03.2023

Agencje i biura obsługi nieruchomości w innych miejscowościach