Agencje i biura obsługi nieruchomości Warszawa - Najlepsze w 2023

Najlepsze Agencje i Biura Obsługi Nieruchomości w Warszawie, czerwiec 2023

1 772 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 1 772 firm
w kategorii Agencje i Biura Obsługi Nieruchomości

Średnia ocena agencji nieruchomości w Warszawie to 4.98 (na podstawie 2632 opinii).

Wszystkie firmy
Agencje i biura obsługi nieruchomości Warszawa
Dominika W.

Współpraca z Panem Jackiem była czystą przyjemnością - szybko i sprawnie udało nam się znaleźć wymarzone mieszkanie, oraz załatwić wszelkie formalności, co do których miałam największe obawy. W każdym momencie mogłam liczyć na szczerą opinię, oraz pomoc w nurtujących sprawach związanych z tą czarną magią jaką dla mnie są procedury. Z tego miejsca chcę powiedzieć raz jeszcze - dziękuję!

5.0 (8 opinii)

EKSPERCI.pro

  • Warszawa
Ewa S.

Polecam serdecznie współpracę z panią Weroniką. Szybko, sprawnie, profesjonalnie i co najważniejsze - skutecznie. Szczegóły dopilnowane, umowa dopasowana, wszystko sprawdzone wielokrotnie. Oddanie mieszkania w najem za pośrednictwem Ekspertów to była czysta przyjemność i bardzo efektywnie wydane pieniądze. Dziękuję!

5.0 (10 opinii)
Agnieszka C.

Jeżeli szukasz agenta nieruchomości i chcesz, żeby to był naprawdę dobry agent, to szczerze polecam nawiązanie współpracy z Panią Anną Brljacic z Topowi Agenci. Dzięki jej ogromnemu zaangażowaniu, często kosztem własnego prywatnego czasu, Pani Ania doprowadziła w ciągu 1,5 miesiąca do sprzedaży mieszkania. W dzisiejszych czasach, kiedy rynek nieruchomości praktycznie z dnia na dzień diametralne się zmienił przez m.in. bardzo duże ograniczenia klientów z uwagi na problemy lub wręcz brak możliwości uzyskania przez nich kredytu oraz comiesięczne podnoszenie stóp procentowych, sprzedaż prawie 100 metrowego mieszkania jest nie lada wyzwaniem. Pani Ania nie tylko podołała temu zadaniu, ale z własnej inicjatywy pomogła pozałatwiać wszelkie

5.0 (39 opinii)
Waldemar S.

Nawiązałem współpracę dzięki poleceniu przez znajomego. Do tej pory miałem złe doświadczenia z innymi biurami, natomiast biuro Kingdom miło mnie zaskoczyło. Profesjonalizm, komunikacja oraz pomoc w sprzedaży na najwyższym poziomie. Na pewno w przyszłości skorzystam z ich usług ponownie. Serdecznie polecam wszystkim.

4.91 (23 opinie)
Wspólnota D.

Polecam. Administratorzy bardzo pomocni, dobry kontakt z księgowością i administratorami, dużo tematów można załatwić online. Plus za głosowanie online nad uchwałami i dostęp do kartoteki lokalu.

5.0 (10 opinii)

Dołącz do naszych Agencji Nieruchomości w Warszawie

Działasz na rynku jako Agencja Nieruchomości i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Rafał K.

Bardzo polecam agencję Plena Invest. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą. Miałem przyjemność sprzedać działkę za pośrednictwem p. Joanny Lar, która wykazała się dużym taktem podczas prowadzenia negocjacji i tylko dzięki niej udało się ostatecznie sfinalizować sprzedaż. P. Joanna jest agentką nieruchomości z prawdziwego zdarzenia, która potrafi zająć się całym procesem sprzedaży od A do Z, a nie tylko ogłaszaniem ofert w Internecie. Bardzo dziękuję!

5.0 (21 opinii)
Katarzyna K.

Wieloletnie doświadczenie, które przekłada się na pełen profesjonazlim. Polecam z czystym sumieniem.

5.0 (9 opinii)

Lammos Floor

  • Warszawa
Roksana K.

Bardzo profesjonalna obsługa, rewelacyjna współpraca. Serdecznie polecam

5.0 (2 opinie)
Kamil M.

Pan Ernest to porządny specjalista i prawdziwy śledczy rynku nieruchomości. Potrzebowałem wyceny nieruchomości zabudowanej starszym domem jednorodzinnym dla potrzeb podziału majątku. Niezwykle ważne było dla mnie, aby operat szacunkowy był sporządzony sumiennie i poparty realnymi dowodami, co w tego typu sprawach jest istotne. Nie zawiodłem się, otrzymałem wycenę, do której ciężko się przyczepić. Wszelkie parametry dobrze opisane, wyjaśnione, oraz obliczone na podstawie sumiennie wykonanej analizy. To wszystko opakowane w estetycznym dokumencie. Szczerze polecam.

5.0 (3 opinie)
Karolina C.

Z firmą Ammar współpracujemy nieustannie od 2010 r., a wspólnotą Ammar zajmują się już ponad 15 lat. W tym czasie przeprowadzili wiele remontów, m.in. nadzorowali termomodernizację naszego 9 kondygnacyjnego bloku. To zarządca, który kompleksowo, z pełnym profesjonalizmem i odpowiedzialnością opiekuje się naszym blokiem. Są doświadczeni i zaangażowani w sprawy wspólnoty. Serdecznie polecam firmę Ammar i liczę na dalszą wieloletnią współpracę.

5.0 (3 opinie)
Maciej Z.

Bardzo dziękujemy za okazany profesjonalizm i widzę. Panie Jarosławie bez Pana nie doszłoby do transakcji zakupu domu naszych marzeń. Współpracowaliśmy już z wieloma biurami nieruchomości oraz pośrednikami. Jednak to co Pan nam pokazał to istny majstersztyk. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

5.0 (4 opinie)
Jolanta C.

Bardzo polecam współpracę z panią Magdaleną! Od pierwszego spotkania nabrałam pewności, ze jest osobą profesjonalną, z ogromną wiedzą i doświadczeniem na rynku nieruchomości. Dalsze etapy naszej współpracy tylko potwierdziły, a nawet wzmocniły to pierwsze wrażenie. Pani Magdalena informowała mnie o każdym kolejnym etapie, jednocześnie słuchając moich sugestii. Zawsze była dostępna telefonicznie/mailowo, asystowała mi przy każdym kolejnym kroku, związanym z transakcją. Mam wrażenie, ze moje mieszkanie sprzedało się samo. Bardzo dziękuję Pani Magdaleno!

5.0 (26 opinii)
Kryspin K.

Pani Julia sprawnie i skutecznie doprowadziła do zawarcia umowy sprzedaży. Przygotowała doskonały opis mieszkania, a we współpracy z dekoratorem i fotografem fantastyczne zdjęcia, ukazujące zalety nieruchomości. Wszystkie niezbędne formalności pani Julia załatwiała osobiście w sposób profesjonalny, z troską o szczegóły. Aktywnie uczestniczyła w procesie przekazania nieruchomości nabywcy, przygotowując wszystkie niezbędne protokoły. Dziękujmy i polecamy współpracę z Panią Julią każdemu, kto chce kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość.

5.0 (25 opinii)
Mikołaj M.

Polecam jak najbardziej Panią Igę. Sprzedała nam w ekspresowym czasie naszą nieruchomość.

5.0 (4 opinie)

SOS INSEKT 24

  • Warszawa
Pawel W.

Polecam SOS insekt 24 na 100%. Pani Natalia wszystko mi wytłumaczyła i uspokoiła Pan Marcin przyjechał i załatwił sprawę. Żegnajcie pluskwy.

5.0 (2 opinie)
Antoni S.

Pani Joanna jest bardzo komunikatywną i miłą osobą. Swoją pracę wykonuje z zaangażowaniem i dokładnością. Widać, że ma dużą widzę i doświadczenie. W przyszłości chętnie skorzystam z jej usług rzeczoznawcy. Polecam.

5.0 (16 opinii)
Kamil P.

Operat szacunkowy nieruchomości gruntowej dla mnie i mojego wspólnika zrobiony szybko i rzetelnie. Miła obsługa, pomoc przy dokumentacji i szybka realizacja zlecenia. Polecam.

5.0 (8 opinii)
Mariola Z.

Szybka reakcja na moją ofertę, profesjonalizm, wiedza z zakresu zarządzania nieruchomościami, bardzo miły Pan w kontakcie telefonicznym i osobistym.

5.0 (2 opinie)

Emdedom

  • Warszawa
Usługi Elektro-Techniczne

Bardzo polecam współpracę z firmą Emdedom jak i kontakt z Panem Marcinem. Odpowiednia osoba do zarządzania, konkretna, stawiająca jasne cele i założenia. Mam nadzieję że nasza współpraca będzie bardzo długo owocna.

5.0 (22 opinie)
Sharp

Polecam współpracę z Panią Pauliną. Profesjonalne oraz konkretne podejście do sprzedaży mieszkania gwarantuje szybką transakcję w miłej atmosferze. Jako kupujący wiem, że Pani Paulina w pełni zabezpiecza interesy swojego klienta.

5.0 (6 opinii)
Urszula O.

Polecam. Profesjonalnie, konkretnie, rzeczowo, indywidualne podejście do Klienta. Mieszkanie sprzedane szybko. Nie musiałam się martwić żadnymi formalnościami, naprawdę warto wybrać Woźniakiwscy Nieruchomości.

5.0 (4 opinie)

NFP Inwest

  • Warszawa
Ewa K.

Gorąco polecam. Pani Patrycja profesjonalnie zajęła się wszystkimi formalnościami związanymi ze sprzedażą mieszkania.

5.0 (4 opinie)
Paweł W.

Firma robiła dla mnie pomiary instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym na potrzeby odbioru budynku do PINBUD. Bardzo dobry kontakt, szybka realizacja bez jakiejś zbędnej paplaniny że co to za czynności są w zakresie i jakie to odpowiedzialne i trudne (a nasłuchałem się od innych którzy odpowiadali na moją ofertę takich bajek żę jakie to oni specjalistyczne czynności wykonują i jakie to krytyczne). Elektryk który u mnie był, bardzo miły, kulturalny, nie nabrudził mi w domu. Widać że facet ma bardzo dużą wiedzę i chętnie odpowiadał na pytania w trakcie pracy. Sumiennie zmierzył mi wszystkie gniazda i porobił testy, podpowiedział jak prawidłowo dbać o instalację aby służyła długo. Jeden z najlepszych fachowców jaki przewinął się przez

5.0 (8 opinii)
Dominika N.

Szybki kontakt, krótkie terminy oczekiwania i rozsądna cena za wynajem kontenera. Bardzo mili i konkretni :)

5.0 (4 opinie)
Sylwia S.

Profesjonalizm i zorientowanie na potrzebę kupującego. Pani Ania doskonale wie co się dzieje się na rynku mieszkaniowym, a to sprawia, ze wspólne rozmowy i spotkania są efektywne, to był świetny wybór! Polecamy!

5.0 (10 opinii)
Michał P.

Panie Adamie z dużą przyjemnością wystawiam Panu jak najlepszą ocenę. Zna się Pan na tym co robi. Przygotował Pan transakcję w moim odczuciu najlepiej jak można było. Pana numer telefonu ma stale miejsce w mojej bazie. Z pełnym przekonaniem polecam Pana usługi.

5.0 (2 opinie)
Marlena L.

Pan Jacek jest nie tylko profesjonalnym agentem nieruchomości, który pozwoli w miły i szybki sposób przebrnąć przez wszelkie formalności związane z zakupem/sprzedażą domu czy też mieszkania, ale również świetnym rozmówcą. Każde spotkanie z nim to czysta przyjemność i poczucie, że jest się w dobrych rękach. Bardzo polecam.

5.0 (3 opinie)
Agnieszka S.

Szybko i sprawnie. Transakcja sprzedaży przeprowadzona profesjonalnie od początku do końca. Polecam !

5.0 (7 opinii)
Andrzej K.

Firma Admin24 Sp. z o.o. to rzetelny zarządca. Nie zauważyłem żadnych problemów z kontaktem i załatwieniem bieżących spraw. Dobrze organizują codzienne obowiązki niezbędne przy prowadzeniu osiedli i kontrolują pracę firm obsługujących nieruchomość.

5.0 (4 opinie)
Ewa P.

Właściwie wszystko!…Kontakt z panią Agnieszką, jej profesjonalność i szybkie reakcje w chwilach „podbramkowych”. Doprowadzanie każdego problemu do całkowitego rozwiązania. Wynajmuję moje nieruchomości od 26 lat i w tej chwili absolutnie polecam Cosmopolitan Agencję. Ewa Popinska

5.0 (9 opinii)

Concierge GOLD

  • Warszawa
Marek M.

Firma godna polecenia, sprawnie, terminowo załatwia powierzone sprawy, potrafi znaleźć oszczędności.

5.0 (4 opinie)
Wioletta O.

Jak najbardziej polecam! Sprawnie, solidnie, dokładnie tak jak oczekiwałam. Z pewnością skorzystam z usług tej firmy jeszcze nie raz!

5.0 (5 opinii)
Jadwiga U.

Profesjonalizm rzetelność, dobra znajomość rynku nieruchomości. Firma godna polecenia, podziękowania dla pana Waldemara za szybkie dopasowania waszych wymagań do konkretnej oferty za pomoc i szybkie jej sfinansowanie.

5.0 (4 opinie)
Karol K.

chcieliśmy się wprowadzić do domu po teściach, ale żona powiedziała że obowiązkowo przed przeprowadzką trzeba zrobić coś z grzybem na ścianach. I w sumie miała małżonka rację ponieważ nie dość że było go widać to jeszcze w mieszkaniu unosił się ten specyficzny zapach. No i trzeba też pamiętać o zdrowiu Zdzwoniliśmy się z Profesjonalnym Ozonowaniem, powiedziałem o co chodzi, a pan przedstawił mi to, co mogliby dla nas zrobić. Zdecydowałem się na ich usługi bo mają sporo pozytywnych opinii. Panowie przyjechali do domu w umówiony termin i zrobili to, co trzeba było zrobić. Efekt jest taki, że już od dłuższego czasu po grzybie nie ma śladu

5.0 (29 opinii)
Dorota F.

Firmę zarekomendowała mi znajoma, świetne pro-klienckie podejście, dostosowanie się do mojego zawodowego rozkładu dnia. Realizacja wykonana przed ustalonym terminem po uzgodnionych kosztach.

5.0 (1 opinia)
Karolina B.

Pan Marcin to wyjątkowy i profesjonalny specjalista. Wszystko mi wyjaśnił i przygotował wymagane do banku dokumenty na najwyższym poziomie. Polecam!

5.0 (13 opinii)
Kacper K.

Firma obsłużyła mnie profesjonalnie, Pomogła mi wynająć mieszkanie które w pełni spełniło moje oczekiwania, Pan Krystian posiada bardzo szeroką wiedzę. Serdecznie polecam!

5.0 (24 opinie)
Beata P.

Pani Magdalena pierwsza się do mnie odezwała z Oferteo telefonicznie z konkretną propozycją i terminami wykonania usługi. Wszystko odbyło się szybko, bez zbędnych formalności, wycenę miałam przywiezioną do domu po trzech dniach. Pani Magda to bardzo życzliwa i kontaktowa osoba, wymieniliśmy się kilkoma doświadczeniami mieszkaniowymi. Szczerze polecam.

5.0 (3 opinie)
Karolina Ś.

Z całego serca polecam tą Agencję. Szczególnie dziękuję P. Barbarze Bury za skuteczność, sprawne działania i wsparcie w podejmowaniu niełatwych dla mnie decyzji przy sprzedaży nieruchomości. Współpracowałam już z innymi Agencjami, ale w przyszłości chętnie wrócę ponownie do współpracy z BMB Realty, bardzo dziękuję za zaangażowanie i empatię. Dziękuję pięknie.

5.0 (3 opinie)
Wspólnota Narwik 12

Kompetentna obsługa, bardzo trafne opinie, duże doświadczenie. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Jackiem.

5.0 (2 opinie)

PMCS Sp. z o.o.

  • Warszawa
Agra

Firma godna polecenia, profesjonaliści w swojej dziedzinie. Współpracowałam z wieloma firmami, ale ta jest nr 1 na rynku wśród tak dużej konkurencji. Polecam każdemu.

5.0 (2 opinie)
Łukasz I.

Współpracę z Kuźnią Nieruchomości oceniam bardzo wysoko. Dzięki tej firmie kupiłem korzystnie mieszkanie z przeznaczeniem na wynajem. Miałem już pewne doświadczenia w tym zakresie - z tym większą przyjemnością współpracowałem z pracownikami Kuźni Nieruchomości. Dokładnie znali wszystkie szczegóły dotyczące sprzedawanego mieszkania, obsługiwali całą transakcję od początku do końca. Po remoncie nabytego mieszkania wróciłem do Kuźni Nieruchomości tym razem ze zleceniem wynajęcia lokum. Wkrótce potem mieszkanie zostało wynajęte i do dzisiaj generuje regularny przychód. Wybrani przez Kuźnię Nieruchomości najemcy nie sprawiają żadnych problemów. Skuteczność i profesjonalizm.

5.0 (2 opinie)
Anna P.

Pełen profesjonalizm, poczucie spokoju, że moja nieruchomość jest w dobrych rękach. Wysłuchanie moich potrzeb i szybkie działanie to są zalety współpracy z Westate i powód dlaczego polecam agencje Westate innym.

5.0 (4 opinie)
Rafał M.

Serdecznie polecam ! Na uwagę zasługuje ogromny profesionalizm oraz merytoryczne i praktyczne przygotowanie .

5.0 (11 opinii)
Mirosław Z.

Profesjonalizm, rzetelnosc, terminowosc, wysoka kultura osobista to cechy charakteryzujace pracownikòw agencji. Szczerze polecam.

5.0 (1 opinia)
Agnieszka G.

Bardzo dobry kontakt z Administratorem. Fachowa wiedza Administracji pozwala na szybkie rozwiązanie zgłaszanych problemów. Współpraca odbywa się w miłej oraz przyjaznej atmosferze.

5.0 (1 opinia)
Karolina L.

Dziękuję za Pani profesjonalizm i zaangażowanie w pomoc przy poszukiwaniu lokalu. Współpraca z Panią była ogromną przyjemnością. Zostawiam sobie kontakt i polecam usługi wszystkim znajomym. Pozdrawiam serdecznie.

5.0 (5 opinii)
Wspólnota mieszkaniowa Osmańczyka 18

Świetny kontakt z firmą. Obsługa w pełni profesjonalna i bardzo merytoryczna. Służą fachową pomocą w kwestiach prawnych i technicznych. Bardzo zaangażowani w wykonywanie obowiązków wynikających z umowy. Wychwycili i naprawili błędy poprzedniej firmy administrującej wspólnotą. Gorąco polecam firmę wszystkim wspólnotom mieszkaniowym i ich zarządom.

5.0 (2 opinie)
Krystian N.

Do tej pory miałem negatywne zdanie o agencjach nieruchomości. Przyznam, że się bardzo mile zaskoczyłem.

5.0 (7 opinii)
Monika K.

Z Panią Małgosią kupiłam, zamieniłam, wynajęłam wszystkie nieruchomości jakie kiedykolwiek miałam. Pierwszy kontakt zaowocował wieloletnią współpracą -już wtedy uznałam, że podoba mi się Jej profesjonalne podejście i pracowitość. Ta pierwsza transakcja otworzyła drogę do kolejnych lat znajomości i zawodowych spotkań. Polecam.

5.0 (2 opinie)
Ranking Agencji Nieruchomości obejmuje również takie miejscowości jak: Warszawa, Wesoła, Zakręt.
więcej...

Poradniki o obsłudze nieruchomości

Sytuacja na dotkniętym inflacją rynku mieszkaniowym staje się coraz mniej przyjazna dla kupujących, między innymi ze względu na wysokie koszty kredytów. Dane pochodzące z serwisu Oferteo.pl, dotyczące zapytań ofertowych o usługi agencji nieruchomości pokazują, że największe zainteresowanie sprzedażą w 2022 roku przypadło na okres wakacyjny.

06.02.2023

Z powodu coraz droższych kredytów i trudności w ich uzyskaniu rośnie popyt na wynajem nieruchomości. Wiąże się to jednak z coraz większymi trudnościami w znalezieniu lokalu. Serwis Oferteo.pl przygotował analizę sytuacji na rynku najmu w pierwszej połowie 2022 roku. Wynika z niej, między innymi, że blisko 80% najemców zainteresowanych jest mieszkaniami.

14.03.2023

Agencje i biura obsługi nieruchomości w innych miejscowościach