Agencje i biura obsługi nieruchomości Suwałki - Najlepsze w 2022

Najlepsze Agencje i Biura Obsługi Nieruchomości w Suwałkach, 2023

61 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 61 firm
w kategorii Agencje i Biura Obsługi Nieruchomości

Średnia ocena agencji nieruchomości w Suwałkach to 5.00 (na podstawie 230 opinii).

Agencje i biura obsługi nieruchomości Suwałki

KamAn

 • Suwałki
Jacek R.

Firma wybudowała naszej rodzinie wspaniały dom. Firma wykonywała wszystkie prace od samego początku do końca budowy. Od wykonania wykopu pod fundamenty, wykonanie fundamentów, wylewanie płyty, wykonywanie belek i podciągów, wykonanie ścian, stropów i więźby dachowej. Prace wewnętrzne (ściany działowe), szpachlowania itp. Wszystkie prace było wykonane w sposób perfekcyjny. Chcę dodać, że prowadziłem firmę budowlaną w Niemczech przez osiem lat i znam dokładnie standardy tam obowiązujące i firma Pana Andrzeja wszystkie te standardy spełnia, niejednokrotnie je przekraczając. Rzetelność, terminowość, fachowa porada to jest to co cechuję tą firmę. Mogę tylko powiedzieć jedno, miałem szczęście, że udało mi się skorzystać z usług tej

5.0 (6 opinii)
avatar icon

rem tech

 • Suwałki
Paweł G.

Zgłoszenie, wizja lokalna na placu budowy i zapoznanie się z stanem faktycznym, krótkie negocjacje. Sprawne wykonanie zlecenia, fachowe podejście .

5.0 (2 opinie)
Gabinet Ginekologiczny Mirosław Sztejter

Bardzo profesjonalne podejście. Strona na FB wygląda świetnie, przybyło 350 nowych fanów. Recenzje same pozytywne. Polecam . Zadbał o Facebooka , Google i wszystkie inne portale . Świetna robota

5.0 (3 opinie)

EUROENERGIA

 • Suwałki
Jan M.

EUROENERGIA - Firma ,rzetelnie i profesjonalnie wykonująca swoje zadania z zakresu inżynierii. Przed przystąpieniem do zadania po wstępnym omówieniu zagadnienia dotyczącym wykonania świadectwa charakterystyki energetycznej dla budynku ze strony firmy profesjonalnie przedstawiono zakres działań niezbędny do wykonania zadania. Podczas wizji lokalnej na rozpatrywanym obiekcie dokonano szczegółowej weryfikacji stanu rzeczywistego budynku w nawiązaniu do projektu budynku. Zakres oględzin dokonano od strony wszystkich przegród budowlanych budynku oraz instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej. Zadanie wykonano dokładnie i z należytą starannością.

5.0 (1 opinia)
Marta P.

Korzystałam z usług biura nieruchomości Bilbin. Spotkałam się z profesjonalna obsługa, szybka i łatwa komunikacja, oraz rzetelność. Miałam tez zapewniony pełen nadzór przy finalizowaniu transakcji.

5.0 (2 opinie)

Dołącz do naszych Agencji Nieruchomości w Suwałkach

Działasz na rynku jako Agencja Nieruchomości i szukasz nowych Klientów z Suwałk lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Małgorzata L.

Firma godna polecenia, wszystko szybko, sprawnie.

5.0 (2 opinie)

Wycena nieruchomości. Rzeczoznawca majątkowy dokonuje określania wartości nieruchomości, a także maszyn i urządzeń trwale związanych z nieruchomością. Sporządza opinie o wartości nieruchomości w formie operatu szacunkowego oraz może sporządzać opracowania i ekspertyzy, niestanowiące operatu szacunkowego.

avatar icon

Roboty Ziemne Dariusz Sienkiewicz

 • Płociczno
 • 11 km od Suwałki

Nasza branża to roboty ziemne i inne. Rozpoczęliśmy działalność od 2014 roku. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak Suwałki i okolice. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów.

Venito

 • Płociczno
 • 11 km od Suwałki

8 lat doświadczenia w robotach ziemnych...Wymiana gruntu, rozbiórki, wywóz materiałów sypkich i gruzu Info pod nr tel

Arkadiusz

 • Suwałki

Usługi Ogólnobudowlane Krycie papą termozgrzewalną Krycie dachów,balkonów,altanek i tarasów papą termozgrzewalną Montaż ogrodzeń: betonowych,panelowych,siatkowych. Montaż bram furtek Tel:

Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego Jan Wojczulis

 • Suwałki

Potrzebujesz wyceny działki, mieszkania, domu albo innego typy nieruchomości? A może potrzebny jest operat szacunkowy do banku-kredyt? Skorzystaj z usług profesjonalnego Rzeczoznawcy Majątkowego!

Likwidacjaowadow.com.pl

 • Suwałki

Profesjonalne usuwanie gniazd os, pszczół i szerszeni. Nasza firma działa na terenie województwa podlaskiego i warmińsko -mazurskiego. 😊

Developergo Suwałki

 • Suwałki

Wywóz Gruzu

 • Suwałki

Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Bargłowski

 • Suwałki

avatar icon

SJENIT

 • Suwałki

Nasza firma wykonuje koszenie, wycinkę krzewów i drzew, usługi leśne. Rozpoczęliśmy działalność w 2015 roku. Obsługujemy Klientów na terenie Suwałk, Augustowa i miasta Sejny. Zaufanie klientów to dla nas nadrzędna sprawa. Zachęcamy do podjęcia współpracy!

IZOTERM s.c. Usługi Instalacyjne

 • Suwałki

Specjalizacja. IZOTERM s.c. Usługi Instalacyjne specjalizuje się w wykonawstwie, projektowaniu, nadzorowaniu oraz kierowaniu robotami budowlanymi w zakresie instalacji i sieci sanitarnych oraz ciepłowniczych. Oferujemy możliwość koordynacji działań od koncepcji, przez projekt i jego uzgodnienia do realizacji i odbiorów końcowych inwestycji. Doświadczenie. Firma IZOTERM s.c. Usługi Instalacyjne powstała w 1992 roku z myślą o wdrażaniu nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań technicznych w podejmowanych działaniach z zakresu branży sanitarnej i ogólnobudowlanej. Dzięki zdobytemu wieloletniemu doświadczeniu naszym klientom służymy fachową radą i pomocą. Firma IZOTERM zatrudnia doświadczoną i posiadającą niezbędne uprawnienia kadrę inżynieryjną

WETALEK

 • Suwałki

SICAR

 • Suwałki

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

Ewa Ludorf

 • Suwałki

avatar icon

avatar icon

avatar icon

Wojciech Brysiak

 • Suwałki

avatar icon

avatar icon

avatar icon

DORADZTWO UBEZPIECZENIOWE M JAKUBOWSKI A JANKOWSKI SPÓŁKA JAWNA

 • Suwałki

Ranking Agencji Nieruchomości obejmuje również takie miejscowości jak: Suwałki, Jeleniewo, Krzywe, Płociczno, Bakałarzewo, Sobolewo, Okuniowiec, Poddubówek, Huta, Korkliny, Osowa, Przebród, Trzciane, Korobiec, Kuków, Piecki, Podgórze, Rutka-Tartak, Biała woda, Białe.
więcej...

Poradniki o obsłudze nieruchomości

Sytuacja na dotkniętym inflacją rynku mieszkaniowym staje się coraz mniej przyjazna dla kupujących, między innymi ze względu na wysokie koszty kredytów. Dane pochodzące z serwisu Oferteo.pl, dotyczące zapytań ofertowych o usługi agencji nieruchomości pokazują, że największe zainteresowanie sprzedażą w 2022 roku przypadło na okres wakacyjny.

06.02.2023

Z powodu coraz droższych kredytów i trudności w ich uzyskaniu rośnie popyt na wynajem nieruchomości. Wiąże się to jednak z coraz większymi trudnościami w znalezieniu lokalu. Serwis Oferteo.pl przygotował analizę sytuacji na rynku najmu w pierwszej połowie 2022 roku. Wynika z niej, między innymi, że blisko 80% najemców zainteresowanych jest mieszkaniami.

14.03.2023