Agencje i biura obsługi nieruchomości Skierniewice - Najlepsze w 2023

Najlepsze Agencje i Biura Obsługi Nieruchomości w Skierniewicach, czerwiec 2023

85 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 85 firm
w kategorii Agencje i Biura Obsługi Nieruchomości

Średnia ocena agencji nieruchomości w Skierniewicach to 4.95 (na podstawie 428 opinii).

Wszystkie firmy
avatar icon
Dariusz C.

Naprawdę pełen profesjonalizm, na początku był poślizg czasowy, ale po rozmowie wszystko ruszyło. Super współpraca, bardzo miła pani architekt Beata, polecam serdecznie i z pełnym uznaniem.

5.0 (1 opinia)

Monter Paweł Szymczak

 • Skierniewice
Sławomir G.

Byłem umówiony na godz 9:00 z Panem Pawłem, zjawił się punktualnie (można by ustawić zegarek). Po oględzinach terenu przedstawił propozycję oczyszczalni i lokalizacji na działce, widać było pełen profesjonalizm i fachową wiedzę na temat oczyszczalni (widać było, że jest to wręcz Jego pasja). Dowiedziałem się dużo na temat działania i budowy oczyszczalni, a zwłaszcza jaki są różnice między nimi, wybraliśmy odpowiednią dla mnie i teraz czekam na montaż. Za co poleciłbym firmę innym? Za to wszystko co napisałem powyżej.

5.0 (6 opinii)
new technic service

szybka oferta odnośnie ubezpieczenia firmy, najkorzystniejsza dla mnie za konkurencyjna cenę, doradca natychmiast wiedział co będzie dla mnie najlepsze rozwiązanie, oczywiście wszystkie formalności zostały zrobione za mnie. Polecam.

5.0 (7 opinii)
Adam Z.

Ekipa Pana Tomasza wykonała u mnie mycie i malowanie elewacji domu. Prace wykonane zostały w 3 dni - w umówionym terminie i bez zbędnych przestojów. Z efektów wizualnych również jestem bardzo zadowolony. Ekipa profesjonalna i pracowita, szef bardzo kontaktowy, chętnie doradzi i świetnie organizuje robotę. Do tego ceny naprawdę przyzwoite. Zdecydowanie polecam Pana Tomasza z jego ekipą.

5.0 (5 opinii)

AWIKOM NIERUCHOMOŚCI

 • Skierniewice
Irena P.

Polecam współpracę z firmą. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie!

5.0 (1 opinia)

Dołącz do naszych Agencji Nieruchomości w Skierniewicach

Działasz na rynku jako Agencja Nieruchomości i szukasz nowych Klientów z Skierniewic lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Automatic Gate

 • Skierniewice
Paweł B.

Szybko, fachowo, rzetelnie. Dobre ceny, polecam tę Firmę. W przyszłości na pewno skorzystam z ich usług.

5.0 (5 opinii)

Rzeczoznawca majątkowy posiadający uprawnienia zawodowe nr 7214 nadane przez Ministra Inwestycji i Rozwoju. Członek Warszawskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych. Ukończony kurs - Wycena nieruchomości dla potrzeb zabezpieczenia wierzytelności bankowych (certyfikat Nr 1294/2020). Świadczę usługi z zakresu wyceny różnego typu nieruchomości, a w szczególności: - lokali mieszkalnych i użytkowych - budynków mieszkalnych - działek budowlanych - gruntów rolnych i leśnych - obiektów handlowo-usługowych Szacowaniu podlegają również ograniczone prawa rzeczowe - służebność, użytkowanie, spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Wyceny sporządzane są w formie operatów szacunkowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i standardami

avatar icon

Besthouse

 • Skierniewice

Rozpoczęliśmy działalność od 1978 roku. Nasz obszar działania to woj. łódzkie, mazowieckie, powiaty żyrardowski, sochaczewski, grójecki. Dziedzina, w której się specjalizujemy to wycena nieruchomości. Wierzymy, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami.

avatar icon

Awikom Nieruchomości

 • Skierniewice

avatar icon

avatar icon

Metrohouse

 • Skierniewice

avatar icon

Nawrocka Teresa

 • Skierniewice

BIUREN Renata Pawlik

 • Skierniewice

Nasza firma zajmuje się kompleksowym wyposażenie biur, firm i instytucji oraz kompleksowymi usługami utrzymania czystości, wyposażenie biur, firm, instytucji oraz pielęgnacji terenów zielonych i obiektów zewnętrzynch. Mamy wieloletnie doświadczenie w tym co robimy. Wszelkie prace wykonujemy sprawnie i profesjonalnie. Strona: www.meblebiuren.pl Strona: www.biuren.pl Sklep: www.biuren24.pl Chcesz zamówić naszą usługę lub produkt? - zapraszamy do kontaktu!

Wykonuję świadectwa energetyczne ,charakterystyki energetyczne do projektu budowlanego w ceny można negocjować , Wykonuję - Zalecenia uproszczonego audytu energetycznego dla projektów dotyczących pomp ciepła realizowanych w ramach Programu priorytetowego „Agroenergia. Mikroinstalacje , pompy ciepła i towarzyszące magazyny energii ”Obszar programowy: Energia odnawialna, efektywność energetyczna i bezpieczeństwo energetyczne Rezultat: Wzrost produkcji energii odnawialnej, redukcja emisji CO2 Wykonuję badania kamerą termowizyjną domów i mieszkań, instalacji chłodniczych , wodnych. Za pomocą kamery termowizyjnej można zdiagnozować miejsca szczególnie newralgiczne gdzie ucieka ciepło ,mostki cieplne w przegrodach budowlanych, złe izolacje

W ciągu 10 lat rozwinęliśmy się w szerokim zakresie usług. Równocześnie zdobywając zlecenia od kolejnych zadowolonych klientów - także z polecenia, zdobywaliśmy doświadczenie i rozszerzaliśmy zakres swoich usług. Dziś możemy zagwarantować Państwu najlepszą jakość wykonania. Aktualnie zajmujemy się: * KOMPLEKSOWA ADMINISTRACJA 12 OBIEKTÓW HANDLOWYCH/ NIERUCHOMOŚCI * UTRZYMANIE TERENÓW ZIELONYCH * KOMPLEKSOWE REMONTY HAL SPRZEDAŻOWYCH/ SKLEPÓW * WYMIANA I UKŁADANIE PŁYTEK * OZNAKOWANIE DRÓG POZIOME I PIONOWE * MALOWANIE GARAŻY, PODJAZDÓW I DRÓG PROFESJONALNĄ FARBĄ DROGOWĄ * WYNAJEM MIEJSC REKLAMOWYCH - TABLICE NA TERENIE SKIERNIEWIC I OKOLIC * PROJEKTOWANIE BANERÓW REKLAMOWYCH * PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH *OBSŁUGA SOCIAL

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

Jerzy Pietrzak

 • Skierniewice

avatar icon

avatar icon

Arbor Jolanta Bogatko

 • Pamiętna
 • 3 km od Skierniewice

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

Janiccy Sp. z o.o.

 • Skierniewice

avatar icon

avatar icon

avatar icon

Amel Antoni Homanowski

 • Skierniewice

avatar icon

avatar icon

Agencja Nieruchomości

 • Skierniewice

avatar icon

avatar icon

HCM-AirControl

 • Skierniewice

avatar icon

avatar icon

avatar icon

Eg

 • Sggs

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

Ewa Kosmowska

 • Skierniewice

avatar icon

Ranking Agencji Nieruchomości obejmuje również takie miejscowości jak: Skierniewice, Miedniewice, Strobów, Balcerów, Borowiny, Mokra, Ruda, Jeruzal, Samice, Budy grabskie, Mokra lewa, Mokra prawa, Pamiętna, Sierakowice lewe, Sierakowice prawe, Wola pękoszewska.
więcej...

Poradniki o obsłudze nieruchomości

Sytuacja na dotkniętym inflacją rynku mieszkaniowym staje się coraz mniej przyjazna dla kupujących, między innymi ze względu na wysokie koszty kredytów. Dane pochodzące z serwisu Oferteo.pl, dotyczące zapytań ofertowych o usługi agencji nieruchomości pokazują, że największe zainteresowanie sprzedażą w 2022 roku przypadło na okres wakacyjny.

06.02.2023

Z powodu coraz droższych kredytów i trudności w ich uzyskaniu rośnie popyt na wynajem nieruchomości. Wiąże się to jednak z coraz większymi trudnościami w znalezieniu lokalu. Serwis Oferteo.pl przygotował analizę sytuacji na rynku najmu w pierwszej połowie 2022 roku. Wynika z niej, między innymi, że blisko 80% najemców zainteresowanych jest mieszkaniami.

14.03.2023