Agencje i biura obsługi nieruchomości Łomża - Najlepsze w 2022

Najlepsze Agencje i Biura Obsługi Nieruchomości w Łomży, 2023

50 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 50 firm
w kategorii Agencje i Biura Obsługi Nieruchomości

Średnia ocena agencji nieruchomości w Łomży to 5.00 (na podstawie 196 opinii).

Agencje i biura obsługi nieruchomości Łomża
Elżbieta

Szybka, miła i przede wszystkim fachowa pomoc. Bardzo dobry kontakt.

5.0 (1 opinia)
Jacek K.

Polecam! Całkowity profesjonalizm. Pozdrawiam Panią Karolinę, Pana Wiesława, Pana Bartka. Ludzie przesympatyczni, pomocni. Wielkie dzięki.

5.0 (29 opinii)
avatar icon
Tomasz K.

JESIOTR chyba nie przypadkowo wybrał tę nazwę dla swojej firmy. Szybki, zwinny, błyskawiczny, jednym słowem, nie dla mięczaków, którymi się żywi! Podjął zlecenie natychmiastowo, uderzył w czuły punkt oferując świetne warunki i TRACH! Wędkarz stał się ofiarą JESIOTRA wchodząc z nim we współpracę. Idealna symbioza! I Rybak syty i JESIOTR cały! Polecam JESIOTRA za perfekcyjnie zrealizowany transport! Regionalny znak jakości w programie Transport 2016!

5.0 (1 opinia)

PPHU Eldor

 • Łomża
PIOTR K.

Bardzo ładnie się zachowali i wymienili uszkodzoną żarówkę pomimo braku dowodu zakupu. Niejedna firma unikałaby odpowiedzialności. W Eldor wymienili żarówkę bez żadnych problemów. Takie profesjonalne podejście do klienta powinni mieć wszyscy sprzedawcy. Serdecznie polecam zakupy w tej firmie.

5.0 (1 opinia)

Pest Control

 • Łomża

Nasza firma działa w branży od ponad 20 lat. W zakresie zwalczania szkodników świadczymy usługi dla osób indywidualnych oraz firm. Obsługujemy województwa podlaskie, warmińsko-mazurskie oraz częściowo mazowieckie. FACHOWO LIKWIDUJEMY SZKODNIKI Naszym Klientom oferujemy szeroki zakres działania. Wykonujemy zlecenia odnośnie: - deratyzacji, - dezynfekcji, - dezynsekcji, - ozonowania. Zwalczanymi przez nas szkodnikami są głównie pluskwy, karaluchy, prusaki. Realizujemy nasze usługi w domach, mieszkaniach oraz obiektach przemysłowych. Stawiamy na kompleksową obsługę zleceń. Zapewniamy profesjonalną robociznę, stosujemy odpowiedni sprzęt, a także najwyższej jakości, sprawdzone i skuteczne środki chemiczne. Każde zlecenie

Dołącz do naszych Agencji Nieruchomości w Łomży

Działasz na rynku jako Agencja Nieruchomości i szukasz nowych Klientów z Łomży lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Szukasz domu albo mieszkania w Giżycku albo w okolicy? Wejdź na stronę: https://goralczyknieruchomosci.pl/. Góralczyk Nieruchomości to agencja nieruchomości działająca na rynku od wielu lat na terenie Polski północno-wschodniej. Agencja ma najciekawsze oferty kupna, sprzedaży lub wynajmu: mieszkania, domu, lokalu, gruntu, obiektu. Agencja ma doświadczenie a także doskonale zna lokalny rynek, co jest dużym ułatwieniem w poszukiwaniu najlepszej nieruchomości. Priorytetem agencji jest szybka i sprawna transakcja. Agencja działa na terenie kilku miejscowości.

Development Sp. J. to ceniony w branży nieruchomości deweloper, który w Łomży oraz okolicach przez kilkanaście lat aktywności postawił i sprzedał ponad tysiąc lokali mieszkalnych oraz usługowych. Niezawodność, terminowość, współczesne podejście do budownictwa i technologii, które powodują, iż mieszkania z rynku pierwotnego są jeszcze lepsze i gotowe do zamieszkania. Jeżeli wypatrują Państwo nowych mieszkań w Łomży, Development Sp. J. to adres, pod jaki warto się udać - dużo inwestycji jest w trakcie budowy, pośród nich jest Państwa przyszłe miejsce zamieszkania!

avatar icon

avatar icon

Inżynieria Sanitarna - Damian Wiktorzak

 • Konarzyce
 • 3 km od Łomża

Specjalizujemy się w projektowaniu oraz nadzorowaniu sieci i instalacji gazowych, wodociągowych, kanalizacyjnych oraz instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, grzewczych oraz przydomowych oczyszczalni ścieków. Nasza oferta: - instalacje wewnętrzne - sieci wodociągowe - sieci kanalizacyjne - przyłącza wod - kan - sieci gazowe - doradztwo oraz nadzór - obsługa inwestycji Zajmujemy się również: - montażem przydomowych oczyszczalni ścieków - wykonywaniem odwodnień - montażem zbiorników na wodę deszczową Przedsiębiorstwo projektowo-wykonawcze Inżynieria Sanitarna Damian Wiktorzak zostało założone w 2015 r. Główną działalnością firmy jest szeroko rozumiane projektowanie instalacji i sieci sanitarnych, grzewczych, gazowych, instalacji

avatar icon

KALINOWSKI Rafał Kalinowski

 • Łomża

Jesteśmy na rynku od 2014 roku. Nasza specjalność to Brukarstwo i ogrodzenia, na terenie Łomża i okolice

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

Firma Prywatna

 • Łomża

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

sambud

 • Łomża

avatar icon

Martyn Widelski

 • Łomża

avatar icon

Karol Tomczyński

 • Łomża

avatar icon

RAD-KOM

 • Łomża

Winpol

 • Łomża

avatar icon

Maciej Zaczek

 • Łomża

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

zaczrowany kamyk

 • Łomża

Nasza działalność rozpoczęła się w 2019 roku. Nasza specjalność to Wyburzanie, na terenie całej Polski

Ranking Agencji Nieruchomości obejmuje również takie miejscowości jak: Łomża, Konarzyce, Wygoda, Gać, Siemień nadrzeczny.
więcej...

Poradniki o obsłudze nieruchomości

Sytuacja na dotkniętym inflacją rynku mieszkaniowym staje się coraz mniej przyjazna dla kupujących, między innymi ze względu na wysokie koszty kredytów. Dane pochodzące z serwisu Oferteo.pl, dotyczące zapytań ofertowych o usługi agencji nieruchomości pokazują, że największe zainteresowanie sprzedażą w 2022 roku przypadło na okres wakacyjny.

06.02.2023

Z powodu coraz droższych kredytów i trudności w ich uzyskaniu rośnie popyt na wynajem nieruchomości. Wiąże się to jednak z coraz większymi trudnościami w znalezieniu lokalu. Serwis Oferteo.pl przygotował analizę sytuacji na rynku najmu w pierwszej połowie 2022 roku. Wynika z niej, między innymi, że blisko 80% najemców zainteresowanych jest mieszkaniami.

14.03.2023