Agencja Interaktywna Imoli Częstochowa - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Agencja Interaktywna Imoli nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Agencja Interaktywna Imoli

O specjaliście

Imoli to nowoczesna agencja interaktywna. W naszym zespole pracują profesjonaliści, którzy z zaangażowaniem wykonują swoją pracę. Od najmłodszych lat pasjonujemy się komputerami. Jesteśmy zafascynowani Internetem i jego możliwościami, co widać w każdym, zrealizowanym przez nas projekcie. Z radością podejmujemy się nowych projektów, dzieląc się naszymi umiejętnościami oraz pasją z Klientami.

Jesteśmy doświadczonym zespołem, który działa na rynku od 15 lat. W tym czasie stworzyliśmy ponad 200 projektów stron internetowych oraz sklepów. Tworzenie sklepów i stron internetowych nigdy nie stało się dla nas rutynowym zadaniem. Każdy projekt jest dla nas ekscytującym wyzwaniem. Część wykonanych przez nas projektów, na których publikację wyrazili zgodę Klienci, znajduje się w zakładce Realizacje.

Realizujemy najbardziej wymagające projekty, dostosowując się do wszelkich sugestii Klienta. W razie potrzeby doradzamy w wyborze najlepszych rozwiązań. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy Twoje zadowolenie.

Jesteśmy firmą, która oferuje kompleksowe usługi. Zgłaszając się do nas, nie musisz dodatkowo zatrudniać webmastera, pozycjonera czy copywritera. Wystarczy, że powiesz nam czego oczekujesz, a my zajmiemy się każdym, nawet najmniejszym szczegółem.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz wykonanymi do tej pory projektami. Zrealizowane przez nas zlecenia są dla nas najlepszą reklamą.

Branża

Strony internetoweProgramistaGrafika komputerowaNaprawa komputerówBazy danych

Obszar działania

Śląskie, Czechy, Niemcy, Wielka Brytania

Opinie

Brak opinii 0 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy Agencja Interaktywna Imoli?

Dodaj swoje referencje

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Kopernika 16/18 lok. 9A, Częstochowa

Telefon

884****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Dawid Mikuszewski