Powiedz jak możemy Ci pomóc

Adwokat Aneta Ostrowska Kancelaria Adwokacka

Jarosław

40

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Nazywam się Aneta Ostrowska i od ponad 7 lat prowadzę Kancelarię Adwokacką w Jarosławiu. Od tylu lat szerokie grono moich Klientów docenia wysiłki i zaangażowanie w powierzone mi problemy i sprawy, oceniając mnie jako skuteczny i wykwalifikowany adwokat. Do każdej ze spraw podchodzę z empatią i wielkim zaangażowaniem. O rzetelnym i fachowym podejściu do Klienta świadczą uzyskane przeze mnie wspaniałe wyróżnienia: najwyższa ocena w branży adwokaci w rankingu Google i Oferteo oraz I miejsce laureatów Orły Prawa za 2021 i 2022 r. w Jarosławiu. Szanuję rzetelne i jasne warunki współpracy, co zapewnia komfort korzystania z moich usług na każdym etapie.
Wieloletnia praktyka pozwoliła mi stać się skutecznym i doświadczonym prawnikiem, który zapewnia kompleksową obsługę prawną Klientów indywidualnych, jak i Przedsiębiorców w Jarosławiu jak i na terenie całego kraju. Dobro Klienta i jego szeroko pojęty interes są wartością nadrzędną w Kancelarii.
Każda sprawa jest rozpatrywana przeze mnie indywidualnie, ze wskazaniem wszelkich możliwych środków ochrony prawnej oraz przewidywanych rozwiązań. Praktykuję jasne zasady współpracy, kompleksowe oraz wnikliwe przedstawianie podejmowanego problemu prawnego i właśnie to, niezmiennie i od lat cieszy się zaufaniem Klientów w Jarosławiu i w całym regionie. Kancelaria uzyskuje najlepsze opinie co do jakości usług adwokackich w regionie. Moja Kancelaria UZYSKAŁA NAJWYŻSZĄ ocenę usług adwokackich w regionie. Zapraszam do korzystania z oferowanej przeze mnie pomocy prawnej. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom moich Klientów obecnie umożliwiam nie tylko osobiste konsultacje w siedzibie Kancelarii ale także porady prawne online.

Zakres usług Kancelarii Adwokackiej Adwokata Anety Ostrowskiej w Jarosławiu to w szczególności reprezentowanie stron we wszystkich rodzajach spraw – w toczących się postępowaniach sądowych, jak i przed wszelkimi organami oraz urzędami, sporządzanie pism procesowych, opinii prawnych, udzielanie porad prawnych, analiza zgromadzonej dokumentacji, reprezentowanie stron we wszystkich sprawach wymagających wsparcia fachowego pełnomocnika, przygotowywanie projektów umów, pism, wniosków, środków odwoławczych we wszystkich gałęziach prawa w tym
Kancelaria rozwodowa w Jarosławiu, prawnik rozwodowy.
PRAWO CYWILNE
PRAWO KARNE
PRAWO PRACY
ROZWÓD, SEPARACJA, PODZIAŁ MAJĄTKU, ALIMENTY, WŁADZA RODZICIELSKA, KONTAKTY, SPADEK, DZIAŁ SPADKU, ODSZKODOWANIE, ZASIEDZENIE, OCHRONA POSIADANIA, DROGA KONIECZNA
ADWOKAT ROZWODOWY
PRAWNIK DO ROZWODU
Adwokat do sprawy o alimenty
Adwokat do sprawy o podział majątku
Adwokat do sprawy o dział spadku
Adwokat do sprawy rozwodowej

Moja Kancelaria współpracuje z rzeczoznawcami i ekspertami z różnych dziedzin, co stale podnosi jakość usług oraz zwiększa możliwości udzielenia Państwu trafnej i rzetelnej pomocy.
Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem pomocy prawnej, na jasnych zasadach i z pełnym zaangażowaniem w sprawę Klienta zapraszam do kontaktu oraz przeprowadzenia choćby krótkiej rozmowy podczas której ustalimy zakres pomocy, metodykę i formy ewentualnej współpracy.

Adwokat Aneta Ostrowska
www.kancelariaostrowscy.pl

Branża

Obszar działania

Świętokrzyskie, Lubelskie, Mazowieckie, Małopolskie, Śląskie, Podkarpackie, Łódzkie, Austria, Belgia, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Łotwa, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Słowacja, Szwajcaria, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Stany Zjednoczone

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

331 opinii

5 gwiazdek (331)

4 gwiazdki (0)

3 gwiazdki (0)

2 gwiazdki (0)

1 gwiazdka (0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Sylwia N. 7 lutego 2024
Zlecenie na poradę prawną, przyjęcie spadku, Rzeszów
Pozytywna opinia

Bardzo miła i ekspresowa rozmowa na dany temat. Wszystko zrozumiale wytłumaczone i podanie kierunku biegu dalszych kroków. Bardzo polecam Panią Adwokat.

Adam B. 6 lutego 2024
Zlecenie na reprezentację w sprawie, ustalenie opieki nad dziećmi, Leżajsk
Pozytywna opinia

Fachowa porada, pełen profesjonalizm - polecam.

Wioletta D. 31 stycznia 2024
Zlecenie na napisanie wniosku do sądu, Jarosław
Pozytywna opinia

Polecam Panią Adwokat, bardzo kompetentna profesjonalna osoba, Pani Aneta jest najlepszym adwokatem bez wątpliwość. Polecam w 100 procentach, super.

Kinga D. 31 stycznia 2024
Pozytywna opinia

Wspaniała współpraca, szybkie działanie, bez zarzutów.

Marcin A. 26 stycznia 2024
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm, konkretnie i na temat.

Izabela F. 18 stycznia 2024
Szukam adwokata do reprezentacji w sprawie, uzyskanie rozwodu, Kutno
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalny adwokat. Niesamowita wiedza, rzetelność, zaangażowanie, kultura osobista i profesjonalizm. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc. Polecam

Krzysztof G. 15 stycznia 2024
Pozytywna opinia

Polecam kancelarię oraz Panią Anetę Ostrowską. Profesjonalne podejście. Uzyskałem odpowiedzi na wszystkie pytania. Polecam

Anna M. 14 grudnia 2023
Adwokat do przygotowania pisma lub wniosku, uzyskanie rozwodu, Warszawa
Pozytywna opinia

Bardzo polecam Panią mecenas Anetę. Pełen profesjonalizm i wspaniałe podejście do klienta.

Paweł W. 12 grudnia 2023
Pozytywna opinia

Polecam tę kancelarię. Bardzo miła i przyjemna Pani adwokat, wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśni.

Karolina C. 12 grudnia 2023
Pozytywna opinia

Polecam z całego serca państwa kancelarie i państwa Ostrowskich.

Mariola W. 9 grudnia 2023
Pozytywna opinia

Mam bardzo pozytywne doświadczenia z kontaktu z Panią mecenas Anetą. Jest to osoba bardzo profesjonalna, doświadczona i konkretna. Sprawy załatwia profesjonalnie i szybko.

Sylwester P. 30 listopada 2023
Pozytywna opinia

Na samym początku chcielibyśmy podziękować Pani Anecie jak i całej Kancelarii. Zostaliśmy bardzo mile obsłużeni przez Panią Mecenas. Bardzo duży zasób wiedzy, profesjonalne podejście do klienta, przede wszystkim duża cierpliwość mimo tylu zadawanych pytań. Dużo się dowiedzieliśmy co jest dla nas bardzo istotne w przypadku naszej sprawy. Miła obsługa od początku do końca. Polecamy szczerze Waszą Kancelarię.

Grzegorz B. 14 listopada 2023
Pozytywna opinia

Jestem mega zadowolony z Pani Mecenas, ponieważ podeszła do problemu profesjonalnie! Bardzo szczegółowo doradziła mi z problemem który posiadałem z klijentem,, mało jest takich Adwokatów którzy uczciwie doradzają co i jak. Bardzo polecam!

Grzegorz B. 14 listopada 2023
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zaskoczony Uczciwością i szczerością Pani Mecenas Anety Ostrowskiej! MAŁO JEST W dzisiejszych czasach takich Prawników/Mecenasów, pełen profesjonalizm w podejściu do rozmowy z klientem!

Dariusz D. 23 października 2023
Pozytywna opinia

Bardzo polecam! Panią mecenas, pełen profesjonalizm.

Usowicz K. 17 października 2023
Pozytywna opinia

Polecam, bardzo miła i rzetelna obsługa!

Zdzisław Z. 15 października 2023
Adwokat do porady prawnej, uzyskanie rozwodu, Wyszatyce
Pozytywna opinia

Bardzo polecam Panią Mecenas. Duży profesjonalizm, wiedza, bardzo rzetelne i uczciwe podejście do klienta, a przy tym bardzo wysoka kultura osobista.

Kamil P. 22 września 2023
Pozytywna opinia

Wysłuchanie i wytłumaczenie w każdym detalu. Serdecznie polecam.

Wojciech K. 6 września 2023
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm i bardzo duże kompetencje. Polecam.

Radosław B. 5 września 2023
Pozytywna opinia

Bardzo dobra współpraca, Pani Adwokat wszystko wytłumaczy i doradzi. Człowiek godny polecenia, serdecznie pozdrawiam.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Adwokat Aneta Ostrowska Kancelaria Adwokacka
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Sprawy rozwodowe

Oferuję kompleksową pomoc prawną w sprawach rozwodowych. Porady prawne w sprawach o rozwód, separację. Sporządzenie pozwu o rozwód, odpowiedzi na pozew rozwodowy. Dobry adwokat od rozwodu zna odpowiedź na wszelkie pytania dotyczące sprawy rozwodowej i procedury: czym jest wina w rozpadzie pożycia, czy warto walczyć o winę i do czego oraz kiedy będ...

Rozwiń

Pozew o alimenty

Fachowo opracowany pozew o alimenty lub o podwyżkę alimentów to najlepszy wstęp do postępowania przed sądem. Każdy komu zależy na uzyskaniu wysokich alimentów nie powinien wahać się skorzystać z usług doświadczonego prawnika. Sprawy o alimenty wymagają szczegółowości, wnikliwej analizy, oraz dobrego przygotowania. Z reguły nie są to proste postępow...

Rozwiń

Pozew o rozwód

Fachowa pomoc prawna w sporządzeniu pozwu o rozwód, pozwu o separację, odpowiedzi na pozew, innych pism procesowych. Adwokat Aneta Ostrowska w Jarosławiu to specjalista spraw rodzinnych i majątkowych. Wieloletnie doświadczenie w sprawach rodzinnych pozwala tej Kancelarii wyróżnić się na rynku usług prawniczych.

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Jana Pawła II 6, 37-500 Jarosław

WWW

www.kancelariaostrowscy.pl

Telefon

501 ••• ••• Pokaż numer

Skype

501 132 261

WhatsApp

501 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT ANETA OSTROWSKA
Imię (pierwsze) ANETA
Drugie imię MAGDALENA
Nazwisko OSTROWSKA
Data rozpoczęcia działalności 2015-08-24
NIP 8133707553
Regon 362296336

Siedziba

Kraj Polska
Województwo PODKARPACKIE
Powiat jarosławski
Gmina Jarosław
Miejscowość Jarosław
Kod pocztowy 37500
Poczta Jarosław
Ulica ul. im. Jana Pawła II
Numer nieruchomości 6

Kontakt

Email ostrowska.aneta@interia.pl

Rejestracja

Organ rejestrowy MINISTER ROZWOJU, PRACY I TECHNOLOGII
Data powstania 2015-08-24

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6910Z DZIAŁALNOŚĆ PRAWNICZA
Przeważające PKD

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.