Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Adwokat Aneta Ostrowska Kancelaria Adwokacka

23

Dziękujemy za wiadomość

O specjaliście

Nazywam się Aneta Ostrowska i od ponad 7 lat prowadzę Kancelarię Adwokacką w Jarosławiu. Od tylu lat szerokie grono moich Klientów docenia wysiłki i zaangażowanie w powierzone mi problemy i sprawy, oceniając mnie jako skuteczny i wykwalifikowany adwokat. Do każdej ze spraw podchodzę z empatią i wielkim zaangażowaniem. O rzetelnym i fachowym podejściu do Klienta świadczą uzyskane przeze mnie wspaniałe wyróżnienia: najwyższa ocena w branży adwokaci w rankingu Google i Oferteo oraz I miejsce laureatów Orły Prawa za 2021 i 2022 r. w Jarosławiu. Szanuję rzetelne i jasne warunki współpracy, co zapewnia komfort korzystania z moich usług na każdym etapie.
Wieloletnia praktyka pozwoliła mi stać się skutecznym i doświadczonym prawnikiem, który zapewnia kompleksową obsługę prawną Klientów indywidualnych, jak i Przedsiębiorców w Jarosławiu jak i na terenie całego kraju. Dobro Klienta i jego szeroko pojęty interes są wartością nadrzędną w Kancelarii.
Każda sprawa jest rozpatrywana przeze mnie indywidualnie, ze wskazaniem wszelkich możliwych środków ochrony prawnej oraz przewidywanych rozwiązań. Praktykuję jasne zasady współpracy, kompleksowe oraz wnikliwe przedstawianie podejmowanego problemu prawnego i właśnie to, niezmiennie i od lat cieszy się zaufaniem Klientów w Jarosławiu i w całym regionie. Kancelaria uzyskuje najlepsze opinie co do jakości usług adwokackich w regionie. Moja Kancelaria UZYSKAŁA NAJWYŻSZĄ ocenę usług adwokackich w regionie. Zapraszam do korzystania z oferowanej przeze mnie pomocy prawnej. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom moich Klientów obecnie umożliwiam nie tylko osobiste konsultacje w siedzibie Kancelarii ale także porady prawne online.

Zakres usług Kancelarii Adwokackiej Adwokata Anety Ostrowskiej w Jarosławiu to w szczególności reprezentowanie stron we wszystkich rodzajach spraw – w toczących się postępowaniach sądowych, jak i przed wszelkimi organami oraz urzędami, sporządzanie pism procesowych, opinii prawnych, udzielanie porad prawnych, analiza zgromadzonej dokumentacji, reprezentowanie stron we wszystkich sprawach wymagających wsparcia fachowego pełnomocnika, przygotowywanie projektów umów, pism, wniosków, środków odwoławczych we wszystkich gałęziach prawa w tym
Kancelaria rozwodowa w Jarosławiu, prawnik rozwodowy.
PRAWO CYWILNE
PRAWO KARNE
PRAWO PRACY
ROZWÓD, SEPARACJA, PODZIAŁ MAJĄTKU, ALIMENTY, WŁADZA RODZICIELSKA, KONTAKTY, SPADEK, DZIAŁ SPADKU, ODSZKODOWANIE, ZASIEDZENIE, OCHRONA POSIADANIA, DROGA KONIECZNA
ADWOKAT ROZWODOWY
PRAWNIK DO ROZWODU
Moja Kancelaria współpracuje z rzeczoznawcami i ekspertami z różnych dziedzin, co stale podnosi jakość usług oraz zwiększa możliwości udzielenia Państwu trafnej i rzetelnej pomocy.
Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem pomocy prawnej, na jasnych zasadach i z pełnym zaangażowaniem w sprawę Klienta zapraszam do kontaktu oraz przeprowadzenia choćby krótkiej rozmowy podczas której ustalimy zakres pomocy, metodykę i formy ewentualnej współpracy.

Adwokat Aneta Ostrowska
www.kancelariaostrowscy.pl

Branża

Kancelaria prawna, Adwokat, Pisma, wnioski, podania, Radca prawny, Prawo cywilne, Prawo pracy, Sprawy procesowe, Prawo ubezpieczeniowe, Dochodzenie wierzytelności, Prawo budowlane, Obsługa prawna firm, Prawo gospodarcze, Umowy, prawo umów, Firma konsultingowa, Prawo spółdzielcze

Obszar działania

Małopolskie, Śląskie, Świętokrzyskie, Łódzkie, Mazowieckie, Lubelskie, Podkarpackie, Austria, Belgia, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Łotwa, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Szwajcaria, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Stany Zjednoczone

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

195 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Ewelina R. 27 września 2022
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalne i konkretne podejście do mojej sprawy, Pani Adwokat bardzo konkretna i sympatyczna. Serdecznie polecam!

Justyna F. 24 września 2022
Pozytywna opinia

Bardzo pomocna i sympatyczna pani przy spadkowych i rodzinnych sprawach.

Agnieszka M. 23 września 2022
Pozytywna opinia

Polecam współpracę z Panią Adwokat. Profesjonalna obsługa i doradztwo prawne.

Mirek Z. 23 września 2022
Pozytywna opinia

Rzetelność udzielenia porady, wiedzą, oraz elastyczności w razie pytań dodatkowych.

Joanna S. 15 września 2022
Pozytywna opinia

Współpraca była jasna i bardzo pomocna. Bardzo polecam!

Ewa F. 14 września 2022
Pozytywna opinia

Pani mecenas Aneta to wybitny profesjonalizm. Bardzo rzeczowa porada, w przypadku wątpliwości spokojnie i wyczerpująco tłumaczy - nie spieszy się. Nie traktuje co jest bardzo ważne, klienta przedmiotowo, bardzo miła, szybka i kompetentna obsługa. Zdecydowanie polecam.

Anna S. 13 września 2022
Pozytywna opinia

Profesjonalne podejście do każdego klienta. Łatwość umówienia się na wizytę.

Sylwia H. 12 września 2022
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalne podejście do klienta i fachowa, konkretna pomoc. Polecam, na pewno skorzystam z usług jak będę potrzebować.

Andrzej C. 10 września 2022
Pozytywna opinia

Profesjonalna obsługa, szybko i na temat.

Teresa K. 3 września 2022
Pozytywna opinia

Profesjonalna obsługa i znajomość zagadnienia dotycząca firm.

Zygmunt K. 3 września 2022
Pozytywna opinia

Miła i szybka obsługa. Bardzo dobry kontakt z klientem.

Kamil M. 2 września 2022
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo. Polecam.

Magdalena R. 29 sierpnia 2022
Pozytywna opinia

Pani Aneta udziela bardzo dobrych porad, oraz potrafi znaleźć wyjście z każdej sytuacji, umiejętnie, oraz z zaangażowaniem i pasją podchodzi do sprawy. Jest przemiłą osobą. Każdego klienta traktuje indywidualnie, Pani adwokat jest oddana swojej pracy i działa błyskawicznie.

Magdalena R. 28 sierpnia 2022
Pozytywna opinia

Pani Aneta bardzo rzetelnie z zaangażowaniem i pasją podchodzi do sprawy, ma profesjonalne podejście do klienta, udziela bardzo dobrych porad i zawsze znajdzie wyjście z każdej sytuacji.

Mateusz Ż. 22 sierpnia 2022
Pozytywna opinia

Profesjonalne podejście do sprawy i konkretna pani adwokat, polecam.

Agata K. 18 sierpnia 2022
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam współpracę z Panią Anetą. Każde pismo jest sporządzoną z ogromną starannością, każdy szczegół ważny dla sprawy jest opisany, każde pismo jest szczegółowo konsultowane. W przeciągu 6 miesięcy więcej uzyskałam w sądzie z pomocą Pani mecenas niż przez ostatnie 2,5 roku. Warto zadzwonić i umówić się na spotkanie.

Janusz G. Real Estate & Services Company, 18 sierpnia 2022
Pozytywna opinia

Poniewaz moeszkam za granica godzinna rozmowa z pania mec to rozkosz intelektualna.

Przemek U. 17 sierpnia 2022
Pozytywna opinia

Dziękuję, za rozmowę, Pani Aneta Wszystko mi wytłumaczyła, teraz już wiem jak mam działać. Polecam.

Krzysiek P. 16 sierpnia 2022
Pozytywna opinia

Pani Aneta konkretnie dokładnie prawdziwie poważnie podchodzi do sprawy, wysłucha doradzi podpowie w 100% i wiem, że na pewno pomoże w każdej sprawie nawet tej najtrudniejszej.

Damian W. 15 sierpnia 2022
Pozytywna opinia

Bardzo konkretna usługa, zeczowo i na temat szybki czas konsultacji.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Adwokat Aneta Ostrowska Kancelaria Adwokacka

Oferta

Pozew o alimenty

Fachowo opracowany pozew o alimenty lub o podwyżkę alimentów to najlepszy wstęp do postępowania przed sądem. Każdy komu zależy na uzyskaniu wysokich alimentów nie powinien wahać się skorzystać z usług doświadczonego prawnika. Sprawy o alimenty wymagają szczegółowości, wnikliwej analizy, oraz dobrego przygotowania. Z reguły...  

Pozew o rozwód

Fachowa pomoc prawna w sporządzeniu pozwu o rozwód, pozwu o separację, odpowiedzi na pozew, innych pism procesowych. Adwokat Aneta Ostrowska w Jarosławiu to specjalista spraw rodzinnych i majątkowych. Wieloletnie doświadczenie w sprawach rodzinnych pozwala tej Kancelarii wyróżnić się na rynku usług prawniczych.

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Jana Pawła II 6, Jarosław

WWW

www.kancelariaostrowscy.pl

Telefon

501 ••• ••• Pokaż numer

Skype

501 132 261

WhatsApp

501 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT ANETA OSTROWSKA
Imię (pierwsze) ANETA
Drugie imię MAGDALENA
Nazwisko OSTROWSKA
Data rozpoczęcia działalności 2015-08-24
NIP 8133707553
Regon 362296336

Siedziba

Kraj Polska
Województwo PODKARPACKIE
Powiat jarosławski
Gmina Jarosław
Miejscowość Jarosław
Kod pocztowy 37500
Poczta Jarosław
Ulica ul. im. Jana Pawła II
Numer nieruchomości 6

Kontakt

Email ostrowska.aneta@interia.pl

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2015-08-24
Data powstania 2015-08-24
Data rozpoczęcia działalności 2015-08-24

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6910Z DZIAŁALNOŚĆ PRAWNICZA
Przeważające PKD

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.

Skontaktuj się