Podany adres e-mail nie jest powiązany
z żadnym zapytaniem.
Powiedz jak możemy Ci pomóc

Adwokat Agata Podlasek Kancelaria Adwokacka

Łódź

4

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Dobry prawnik to więcej niż pewny reprezentant na sali sądowej.
Wzajemne zaufanie buduje się na zaangażowaniu, wnikliwej analizie sytuacji i rzetelnym, mądrym doradztwie.

Specjalizuję się w prowadzeniu sporów sądowych. Korzystając z doświadczenia procesowego, bronię interesów moich klientów w sprawach karnych, rodzinnych i cywilnych. Zajmuję się obsługą prawną osób indywidualnych oraz Klientów biznesowych.

Główne obszary mojej praktyki zawodowej to prawo cywilne, prawo karne oraz prawo gospodarcze. Obsługa prawna obejmuje między innymi udzielanie porad prawnych, sporządzanie oraz opiniowanie pism i umów, a także reprezentowanie Klientów przed sądami, urzędami oraz innymi instytucjami zarówno na terenie Łodzi, jak i całego kraju.

Wierzę, że dobre imię kancelarii buduje zadowolony Klient, dlatego nieustannie dbając o jakość świadczonych usług, wsłuchuję się w Państwa sugestie.

Podchodzę indywidualnie do każdej powierzonej mi sprawy. Pozostając z Klientami w stałym kontakcie informuję w sposób bieżący o przebiegu postępowania.

Swój zawód wykonuję z zaangażowaniem, w poczuciu odpowiedzialności za dobro Klienta i wynik sprawy. Kieruję się zasadą rzetelności i profesjonalizmu w budowaniu relacji.

Bezwzględnie przestrzegam tajemnicy adwokackiej oraz zasad etyki zawodowej, co stanowi gwarancję dyskrecji w prowadzeniu powierzonych przez Państwa spraw.

Doświadczenie, zdobywane przez szereg lat w postępowaniach przed organami ścigania, urzędami oraz na salach sądowych, pozwala mi reprezentować Państwa interesy w sposób pewny i bezkompromisowy, ale także dokonywać właściwej oceny ryzyka i przedstawiać Państwu alternatywne rozwiązania.

Branża

Obszar działania

Mazowieckie, Wielkopolskie, Łódzkie

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

1 opinia

5 5
(1)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Jolanta O. 15 stycznia 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Panią Mecenas Agatę Podlasek wyróżnia ogromne zaangażowanie w sprawy Klienta. Wszelkie kwestie prawne wyjaśnia w sposób przystępny i zrozumiały, wiedza Pani Mecenas z zakresu prawa pozwala na doskonałe przygotowanie merytoryczne dokumentów sprawy. Spotkania i kontakt telefoniczny, oraz mailowy z Panią Adwokat przebiegają nienagannie. Największą zaletą Pani Mecenas jest jednak bezdyskusyjnie jej skuteczność.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Adwokat Agata Podlasek Kancelaria Adwokacka
Co chcesz zlecić lub kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

ul. POW 17 lok 8, 90-248 Łódź, 90-001 Łódź

Telefon

509 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Podlasek
Imię (pierwsze) AGATA
Drugie imię JUSTYNA
Nazwisko PODLASEK
Data rozpoczęcia działalności 2016-09-06
NIP 7262516777
Regon 365234465

Siedziba

Kraj Polska
Województwo ŁÓDZKIE
Powiat Łódź
Gmina Łódź-Śródmieście
Miejscowość Łódź
Kod pocztowy 90248
Poczta Łódź
Ulica ul. Polskiej Organizacji Wojskowej
Numer nieruchomości 17
Numer lokalu 8

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2016-08-26
Data powstania 2016-08-25
Data rozpoczęcia działalności 2016-09-06

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6910Z DZIAŁALNOŚĆ PRAWNICZA
Przeważające PKD

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.