Adrian Danilewicz Group Marcinkowice - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Adrian Danilewicz Group nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Adrian Danilewicz Group

O specjaliście

Witaj. Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, instruktorem sportu oraz trenerem biegania ze specjalizacją w biegach średnio i długo dystansowych. Swoje doświadczenie zdobywałem jako zawodnik, a do moich największych sukcesów należał brązowy medal Mistrzostw Europy z 2005 roku. Dwukrotnie byłem finalistą Mistrzostw Europy, uczestnikiem Mistrzostw Świata oraz przez wiele lat członkiem kadry narodowej w biegach średnich i długich. Również byłem wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski na różnych dystansach.
Zapraszam Cię do zapoznania się z tym czym zajmuję się z ogromnym zaangażowaniem i pasją, mam nadzieję, że zdołam przekonać Twoją osobę, aby wspólnie rozpocząć wielką przygodę z bieganiem oraz szeroko rozumianą aktywność fizyczna, która jest niezmiernie ważna w naszym życiu.
Bez względu na to jaki jest Twój cel jestem w stanie Tobie pomóc! Oferuję Ci indywidualne podejście i opiekę trenerską gdzie w bezpieczny sposób uzyskasz pożądane rezultaty. To udowodnione – efekt jest gwarantowany. Nie wierzysz? Sprawdź opinie o mnie lub skorzystaj z bezpłatnych konsultacji, a dowiesz się ile czasu potrzebujesz, aby zrealizować swoje plany.

Branża

Trener bieganiaSzkoleniaUczelnie wyższeOdzież sportowaSzkoły policealneKluby sportowe, treningi

Obszar działania

Łódzkie, Śląskie, Świętokrzyskie, Dolnośląskie, Małopolskie, Zachodniopomorskie, Podkarpackie, Lubelskie, Lubuskie, Mazowieckie, Pomorskie, Podlaskie, Wielkopolskie, Opolskie, Kujawsko-pomorskie, Warmińsko-mazurskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

Gwiazdki opinii 42 opinie

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

Dorota J., 4 czerwca 2020
Pozytywna opinia

Adrian jest moim pierwszym trenerem. Zawsze potrafi motywować, dlatego mimo wielu razu, kiedy chciałam, dzięki niemu, biegam dalej. Potrafi dostosować wymagania do każdego zawodnika, nawet jeśli grupa jest liczna.

Michał M., 4 czerwca 2020
Pozytywna opinia

We współpracy z trenerem Adrianem Danilewiczem bardzo pozytywnie oceniam jego profesjonalizm, zaangażowanie oraz podejście do zawodnika, jeżeli potrzebuje jakiejś rady, bez problemu mogę się trenera zapytać i dostanę najlepszą odpowiedź, bo sam był i jest zawodnikiem z dużym doświadczeniem i wie, co jest dla mnie najlepsze, abym mógł się rozwijać. Cieszę się że trafiłem pod jego opiekę i wiem, że osiągnę jeszcze więcej z pomocą takiego trenera i jego dużego doświadczenia.

Jacek M., 2 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Świetny trener. Pracujemy wspólnie od 6 miesięcy. Współpraca jest na najwyższym poziomie. Szybki kontakt i wymiana informacji. Absolutnie polecam Adriana Danilewicza.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Adrian Danilewicz Group

Powiązane produkty i usługi: BieganieObozyPożyczka na samochódKredyty na zakup nieruchomościKonsolidacja kredytu kalkulator,  Bieganie Oława, Obozy OławaPożyczka na samochód OławaKredyty na zakup nieruchomości OławaKonsolidacja kredytu kalkulator OławaTreningi personalne,  Plany treningowe, Plany online, Przygotowanie do zawodów, Wyjazdy i obozy, Treningi dla firm i korporacji

Oferta

Profesjonalna opieka trenerska
Polska - Wrocław
299.00 złdo uzgodnienia

Oferta „Premium” jest przeznaczona dla osób, które mają konkretne cele i chcą jak najbliższego kontaktu z trenerem. Zawiera regularne i wspólne treningi z trenerem oraz posiada kompleksowy plan treningowy na dłuższy okres czasu.

Plan treningowy
Polska - Wrocław
199.00 złdo uzgodnienia

Opcja ta skierowana jest głównie do osób którym głównie zależy na dobrze dobranym i skonstruowanym planie treningowym. Idealny plan treningowy jest głównie dla osoby, której sport stanowi największą pasję, a w związku z tym osoba ta szuka kompleksowego i rozbudowanego programu treningowego zawierającego również odpowiednio...  

Trening biegowy
Polska - Wrocław
99.00 złdo uzgodnienia

Usługa skierowana jest do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z bieganiem i są zainteresowane sprawdzeniem swoich możliwości treningowych. Usługa zawiera plan treningowy 1 miesiąc.

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Sportowa 11, Marcinkowice

Telefon

604****** Pokaż numer

Telefon

604****** Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/adriandanilewiczgroup/

Instagram

https://www.instagram.com/adrian_danilewicz_group/

Osoba kontaktowa

Adrian Danilewicz

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Adrian Danilewicz Group
Imię (pierwsze) ADRIAN
Drugie imię ANTONI
Nazwisko DANILEWICZ
Data rozpoczęcia działalności 2018-03-01
NIP 8992503581
Regon 369579178

Siedziba

Kraj Polska
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat oławski
Gmina Oława
Miejscowość Marcinkowice
Kod pocztowy 55200
Poczta Marcinkowice
Ulica ul. Sportowa
Numer nieruchomości 11

Kontakt

Email trener@adriandanilewicz.pl
Strona www www.adriandanilewicz.pl

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2018-02-27
Data powstania 2018-02-26
Data rozpoczęcia działalności 2018-03-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
8551Z POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI SPORTOWEJ ORAZ ZAJĘĆ SPORTOWYCH I REKREACYJNYCH
Przeważające PKD
9319Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA ZE SPORTEM
4799Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA POZA SIECIĄ SKLEPOWĄ, STRAGANAMI I TARGOWISKAMI
4791Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.