ABAKON Kraków Kraków - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak ABAKON Kraków nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

ABAKON Kraków

O specjaliście

Wykonujemy nowoczesne projekty domów bez jakichkolwiek ustępstw czy kompromisów. Dom ma być dopasowany do Waszych preferencji, potrzeb i wymagań. Nigdy odwrotnie. Szybciej niż w przypadku szukania gotowego domu. Taniej niż w przypadku decyzji o kupnie własnego mieszkania w budownictwie wielorodzinnym. Z Abakonem stworzysz swój wymarzony, własny dom szybko i tanio. Zbudujemy go dla Was w ciągu zaledwie 12 tygodni. Nieco więcej czasu – ale i tak o wiele mniej niż przy tradycyjnych technologiach – może zająć nam budowa domu spoza oferty naszych autorskich projektów. Jesteśmy bowiem w stanie wykorzystać nowoczesną technologię na bazie keramzytowych prefabrykatów i dopasować projekt do nawet najbardziej oryginalnych wymagań. Wiemy doskonale jak to zrobić i to już od ponad10 lat.

Szereg właściwości technicznych sprawia, że keramzyt jest dobrym materiałem budowlanym. Jest bardzo lekki, wygodny do transportu i stosowania, odporny na działanie wilgoci, kwasów i na procesy gnilne. Jest mrozoodporny i niepalny, stosunkowo wytrzymały i ciepły oraz całkowicie odporny na działanie żywych organizmów. Keramzyt nie chłonie wilgoci, poddany jej działaniu szybko ją "oddaje". Nasiąkliwość keramzytu określana na około 21% dla największych kulek, dotyczy tylko ich zewnętrznej otoczki. Keramzyt nie zanika pod wpływem ciepła i nie wydziela żadnych związków chemicznych ani gazów. Nie lubią go żywe stworzeni: gryzonie ani owady; odporny również na działanie pleśni i grzybów.Podstawowym zastosowaniem wykorzystującym zalety keramzytu jest wytwarzanie lekkiego betonu keramzytowego i całych gotowych ścian. Decydując się na wzniesienie domu lub innego obiektu budowlanego należy brać pod uwagę szereg zasadniczych czynników mających wpływ na wymaganą dobrą jakość całego budynku. Budynki powinny spełniać 6 podstawowych wymagań są to:

- bezpieczeństwo konstrukcji,
- bezpieczeństwo pod względem pożarowym,
- bezpieczeństwo użytkowania,
- higiena, zdrowie i środowisko,
- ochrona przed hałasem,
- oszczędność energii i odpowiednia izolacyjność cieplna, przegród.

Branża

Domy szkieletoweDomy pod klucz

Obszar działania

Mazowieckie , Łódzkie , Śląskie , Dolnośląskie , Małopolskie , Opolskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

Gwiazdki opinii 19 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

15 stycznia 2019
Pozytywna opinia

Jestem zadowolony. Spełniły się moje oczekiwania czyli wybudowałem z Abakonem dom w 6 miesięcy od chwili wejścia koparki na budowę do momentu zamieszkania, mimo okresu zimowego. Gdyby w pełni wykorzystać organizację ekip podwykonawczych można by to zrobić w 5 miesięcy. Największa porażka Abakonu w moim przypadku to prace wykończeniowe (zleciłem dom pod klucz). Gdyby nie to, miałbym pretensje wyłącznie o drobiazgi.

13 stycznia 2019
Pozytywna opinia

Polecam współpracę z Panem Łukaszem Różyckim, w tamtym roku zakończyliśmy budowę z firmą Abakon. Projekt domu wybraliśmy z Archonu, firma Abakon doprowadziła budynek do stanu deweloperskiego. Formalności (projekt, pozwolenie, kredyt) od zakupu działki do rozpoczęcia budowy trwały ok. 8 miesięcy, następnie budowa zgodnie z umową 6 miesięcy. W trakcie samej budowy wszystko przebiegało sprawnie i na bieżąco byliśmy o wszystkim informowani, nie pojawiały się żadne dodatkowe koszty (chyba że sami chcieliśmy coś więcej niż było w pierwotnej wycenie z umowy). Do tego momentu wszystko przebiegało bez problemów, jednak po ostatnim etapie pojawiło się kilka rzeczy które wymagały poprawek (w większości były to drobnostki), no i tutaj moim zdaniem mogło być to o wiele sprawniej załatwione, ale niestety trochę musieliśmy się o nie dopominać. Na szczęście po zaangażowaniu Pana Łukasza udało się pozamykać wszystkie tematy i doprowadzić pracę do końca. Finalnie mieszkamy już w domu kilka miesięcy i jesteśmy zadowoleni :)

12 grudnia 2018
Pozytywna opinia

Współpraca z Panem Łukaszem przebiegła pod znakiem profesjonalizmu, na każdym etapie mogliśmy liczyć na wsparcie i możemy polecić wszystkim, którzy oczekują budowy od A do Z, a od firmy załatwienia na każdym kroku wszystkich formalności. Plus budowa przebiegła bardzo sprawnie. Pozdrawiamy!

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak ABAKON Kraków

Oferta

Budowa wraz z załatwieniem pozwolenie na budowę.
Polska
do uzgodnienia

Wykonujemy nowoczesne projekty domów bez jakichkolwiek ustępstw czy kompromisów. Dom ma być dopasowany do Waszych preferencji, potrzeb i wymagań. Nigdy odwrotnie… Szybciej niż w przypadku szukania gotowego domu. Taniej niż w przypadku decyzji o kupnie własnego mieszkania w...  

PROJEKTY INDYWIDUALNE
Małopolskie - Kraków i okolice
3690.00 zł

PROJEKT INDYWIDUALNY. Jeżeli nie znaleźli Państwo na naszej stronie projektu, który spełnia Państwa oczekiwania, wykonamy taki projekt dla Państwa od podstaw. Jest to projekt koncepcyjny, przy podpisaniu umowy na budowę z naszą firmą w cenie zapewniamy załatwienie pozwolenie na budowę, projekt architektoniczny,...  

BUDOWA DOMU W 3 MIESIĄCE do stanu deweloperskiego.
Polska - Małopolska
335000.00 zł

Budowa domu pod klucz na działce inwestorów. Kompleksowa budowa od A-Z, włącznie z załatwieniem pozwolenia na budowę. Bez ponoszenia dodatkowych opłat, otrzymujecie Państwo: - Dokumentację projektową. - Badania geologiczne gruntu. - Zmiany w projekcie. - Opiekę architekta...  

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Królewska 57, Kraków

Telefon

509****** Pokaż numer

Telefon

509****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Łukasz Różycki

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy ABAKON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Data rozpoczęcia działalności 2011-07-01
NIP 9372649782
Regon 241974149

Siedziba

Kraj Polska
Województwo ŚLĄSKIE
Powiat m. Bielsko-Biała
Gmina M. Bielsko-Biała
Miejscowość Bielsko-Biała
Kod pocztowy 43300
Poczta Bielsko-Biała
Ulica ul. Wyzwolenia
Numer nieruchomości 49A

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 2 - Jednostka organizacyjna niemająca osobowości prawnej
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 120 - Spółki komandytowe
Kod i nazwa formy własności 224 - Własność mieszana w sektorze prywatnym z przewagą własności krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Organ rejestrowy SĄD REJONOWY W BIELSKU-BIAŁEJ, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Rodzaj rejestru lub ewidencji 138 - REJESTR PRZEDSIĘBIORCÓW
Data wpisu do bazy REGON 2011-06-17
Data wpisu do rejestru ewidencji 2011-06-17
Data powstania 2011-06-07
Data rozpoczęcia działalności 2011-07-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4110Z REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW
Przeważające PKD
7111Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE ARCHITEKTURY
6810Z KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK
6419Z POZOSTAŁE POŚREDNICTWO PIENIĘŻNE
4391Z WYKONYWANIE KONSTRUKCJI I POKRYĆ DACHOWYCH
4332Z ZAKŁADANIE STOLARKI BUDOWLANEJ
4322Z WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH I KLIMATYZACYJNYCH
4321Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
4311Z ROZBIÓRKA I BURZENIE OBIEKTÓW BUDOWLANYCH
4120Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.