Powiedz jak możemy Ci pomóc

ABAKON Kraków

Kraków

6

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Specjalizujemy się w kompleksowej budowie domów z prefabrykatów keramzytowych. Dom ma być dopasowany do Waszych preferencji, potrzeb i wymagań - nigdy odwrotnie. Z tego powodu stawiamy na indywidualne podejście do klienta.

Mamy 19 lat doświadczenia.
Budujemy około 150 budynków rocznie.
Wybudowaliśmy ponad 1500 budynków w całej Polsce.

Podejmując współpracę z nami oferujemy :
• projekt gratis,
• pozwolenie na budowę,
• krótki czas budowy domu,
• 8% VAT na materiał oraz robociznę,
• opiekę na każdym etapie współpracy,
• gwarancję na dom od jednej firmy.

Wiemy, jak szybko wybudować Wasz wymarzony dom. Stawiamy czoła nawet najbardziej oryginalnym projektom.

Branża

Obszar działania

Śląskie, Małopolskie, Opolskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

45 opinii

5 gwiazdek (45)

4 gwiazdki (0)

3 gwiazdki (0)

2 gwiazdki (0)

1 gwiazdka (0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Sylwia S. 6 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Bardzo pozytywnie oceniamy współpracę z firmą Abakon. Przede wszystkim serdeczne podziękowania należą się Pani Karolinie Midor z Wrocławia, ponieważ to ona przekonała nas nie tylko swoim uśmiechem, ale także swoim profesjonalizmem do budowy domu z Abakonem. Poleciła nam także projekt domu, z którego dzisiaj jesteśmy bardzo zadowoleni, Pani Karolino bardzo dziękujemy. Nie wolno nam także zapomnieć o Panu Jakubie Długoszu - który jest bardzo fachowy, solidny i pracowity, a przy tym jest ogromnie miłym człowiekiem. Pomógł nam przebrnąć przez wszystkie formalności związane z urzędami i świetnie opracował nam PZT, sami lepiej byśmy tego nie wymyślili. Panie Jakubie dziękujemy, największy jednak wkład w budowę naszego domu wniósł nasz koordynator inwestycji Pan Tomasz. Panie Tomaszu - bardzo za wszystko dziękujemy - jest Pan świetnym profesjonalistą, zna się Pan na swojej pracy, której jest naprawdę niemało, i przy tym jest Pan bardzo uprzejmy. Nie znaliśmy się na wielu rzeczach, ale mogliśmy liczyć na Pana pomoc, i fachowe doradztwo, które z perspektywy czasu widzimy jak bardzo było ważne. Polecamy nowym klientom budowę domu z Abakonem.

Monika R. 31 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Wybudowaliśmy Abakon DUO mini wersja klasyczna z naszymi zmianami. Wybór projektu, nasze zmiany dzięki współpracy z działem w Krakowie przebiegły bardzo owocnie. Wielkie podziękowania kieruję do Panów Łukasza i Dawida! Zawsze skorzy do pomocy, wyjaśniania wątpliwości, fachowe doradztwo. Pomocni nawet po zakończonej współpracy! Szczegóły projektu omawialiśmy z Inżynierem Budowy z Bielska. Tu poczuliśmy się mniej zaopiekowani. Były momenty, że musieliśmy się dopytywać o niewyjaśnione kwestie. Nie neguję umiejętności technicznych Inżyniera, ale jego umiejętności interpersonalne nie do końca nadawały się do pracy z „zielonymi” klientami, ale był On zawsze pomocny. Wielkim kuriozum jest Kierownik Budowy z ręki ABAKON. Jest on tylko do stemplowania papierów i wypełnienia protokołów. U nas był to STATYSTA. Pojawiał się na budowie kiedy to MY po niego dzwoniliśmy by odebrał kolejny etap. Na co dzień go nie ma, nie wie co jest wykonane. W efekcie pojawiają się BŁĘDY zepchnięte pod dywan. U nas została zalana betonem rura doprowadzająca powietrze do kominka. Kiedy to zauważyliśmy, niezwłocznie się skontaktowaliśmy z Inż. Nie było „przepraszam” tylko „ nie ma tego u Państwa w projekcie” co było kłamstwem! Po przepychance mailowej na dowody, firma zaproponowała alternatywne rozwiązanie które wykonała. Gdyby był Kierownik z prawdziwego zdarzenia taka sytuacja nie miała by miejsca! Wielkim + współpracy z Abakon: 1 generalny wykonawca, brak przepychanek z ekipami, ustalenia z 1 osobą, budowa w zaplanowanym tempie, ceny z góry ustalone. Nie wyobrażam sobie by ogarnąć to trybem gospodarczym. Już mieszkamy w domu od pół roku. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Dom jest dobrze zaizolowany, nie odnotowaliśmy żadnych usterek. Trafiliśmy na naprawdę fachowe ekipy. Polecam firmę Abakon, ale warto patrzyć na ręce i reagować jak tylko coś wzbudzi naszą wątpliwość i porządnie ustalić sobie kwestie związane z Kierownikiem bo to powinna być skarbnica wiedzy, a nie tylko pieczątka.

Ireneusz P. 19 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Wybudowałem z Abakonem dom. Wbicie pierwszej łopaty - czerwiec, a Abakon oddał mi dom w listopadzie, także czas imponujący. Generalnie z współpracy jestem zadowolony, było kilka problemów, jak to na każdej budowie, aczkolwiek wszystkie zostały rozwiązane. Bardzo polecam oddział w Krakowie, a w szczególności Panią Julię - zawsze i cierpliwie starła się pomagać i sumiennie odpowiadała na wszystkie nasze pytania, (a było ich sporo!) Gdybym miał budować dom drugi raz - postawiłbym na Abakon jeszcze raz!

Marcin S. 7 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Budowa domu to bardzo duże przedsięwzięcie, które wiąże się z setkami decyzji do podjęcia. Większość z nas nie jest specjalistą we wszystkich dziedzinach dlatego potrzebujemy kogoś komu można zaufać i powierzyć realizację naszych marzeń. Bardzo dobrą decyzją jest postawić na Abakon, firma ta ze swoim, profesjonalnym podejściem i doświadczeniem w wielu realizacjach, pomoże nam popełnić jak najmniej błędów i uczyni proces budowy jak najbardziej bezbolesny. Szczerze polecam.

Łukasz S. 22 marca 2021
Pozytywna opinia

Szczerze polecam firmę Abakon. Od 3,5 roku mieszkamy w domu który budowała nam firma Abakon. Cała współpraca począwszy od uzyskania informacji na temat technologii do momentu odbioru kluczy przebiegła bardzo pozytywnie. Mimo iż siedziba firmy znajduje się w Bielsku, a budowa była pod Krakowem i wiele kwestii była omawianych telefonicznie, oraz w wiadomościach mailowych kontakt był rewelacyjny. Pod koniec stycznia wylana została płyta, na początku marca przyjechały ściany a na początku maja dostaliśmy klucze i mogliśmy wykańczać. W naszym przypadku firma miała zawrotne tempo ponieważ budowa dotyczyła bliźniaka. Zarówno opiekun jak i kierownik budowy, a przede wszystkim Pan Łukasz z Krakowskiego biura na bieżąco rozwiewali nasze wątpliwości, a także cierpliwie odpowiadali na wszystkie nasze pytania. Wybraliśmy gotowy projekt oferowany przez firmę, ale wprowadziliśmy kilka zmian, Pan Łukasz bazując na swoim doświadczeniu doradzał lub odradzał wprowadzenie pewnych zmian i jesteśmy za to bardzo wdzięczni. Zgłaszaliśmy 1 reklamację dotyczącą okien, została przyjęta a usterka bez problemu naprawiona. Z własnego doświadczenia, z czystym sumieniem mogę polecić firmę. My jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy i gdybyśmy mieli budować dom jeszcze raz to z pewnością byłaby to współpraca z firmą Abakon.

Andrzej F. 10 marca 2021
Pozytywna opinia

Współpracę z firmą Abakon rozpoczęliśmy w kwietniu 2020 roku, ale już w 2019 roku nawiązaliśmy kontakt z Panem Łukaszem. Z oddziału w Bielsku Białej. Śmiało możemy powiedzieć, że podjęcie decyzji o budowie domu zawdzięczamy jemu, biorąc pod uwagę to, że mieszkamy za granica i obecni na placu budowy byliśmy tylko wirtualnie. Pan Łukasz jest osoba niezwykle profesjonalna, kompetentna, cierpliwa, zawsze chętną do pomocy przy kolejnych zapytaniach i wątpliwościach, których z naszej naszej strony nie brakowało. Po podpisaniu umowy (do stanu surowego otwartego) szczegóły związane z budową omawialiśmy już bezpośrednio z Panem Pawłem- inżynierem prowadzącym naszą inwestycję. Na początku września rozpoczęły się prace na naszym placu budowy. Prace przebiegały sprawnie, bez zbędnych przestojów, mimo, że nie uniknęliśmy błędów i usterek, które w momencie ich wystąpienia były dla nas dużym stresem i powodowały wiele emocji. Z upływem czasu, przekonaliśmy się jednak, że plac budowy to nie apteka, ani sala operacyjna i różne niespodziewane rzeczy się zawsze zdarzają. Trzeba tez uczciwie przyznać, że wszelkie błędy, czy niedociągnięcia zostały przez Abakon usunięte, przed zakończeniem robot. W trakcie wykonywania prac budowlanych korzystaliśmy z usług inspektora nadzoru budowlanego, który w naszym imieniu sprawdzał czy wszystko przebiega zgodnie ze sztuką budowlaną i odbierał poszczególne etapy robot. Podsumowując, jesteśmy zadowoleni, zarówno ze współpracy z Abakonem jak i z wykonania prac w zakresie naszej umowy. Prace będące przedmiotem naszej umowy, zostały zakończone i skutecznie odebrane przez inspektora nadzoru w grudniu. W tym miejscu chcemy podziękować wszystkim którzy mieli udział w realizacji naszej umowy, w szczególności Panu Pawłowi który sprawnie koordynował wykonane robot. Specjalne podziękowania należą się Panu Łukaszowi z oddziału w Bielsko-Białej.

Dorota R. 25 lutego 2021
Pozytywna opinia

Współpracę z firmą Abakon oceniam na pozytywną. Przede wszystkim świetny kontakt z klientem i zaangażowanie pracowników. Z tego miejsca szczególne podziękowania dla Pani Julii z krakowskiego oddziału za jej profesjonalizm i ogromną wiedzę, a także indywidualne podejście do klienta. Bardzo polecam!

Daniel G. 27 grudnia 2020
Pozytywna opinia

Wykonawcy budowy domu poszukiwałem wśród kilku firm, zebrałem kilka ofert i ostatecznie zdecydowałem się na Abakon. Umowa była czytelna, kosztorys prac także. Dużym plusem była możliwość znaczącej adaptacji ich projektu oraz duża swoboda w wyborze użytych materiałów. Można było zobaczyć inne budowy tej firmy, zapoznać się z możliwościami adaptacji i pomysłami innych klientów tej firmy (zarówno na ogólnych jak i dotyczących poszczególnych projektów). Do istotnych zalet można zaliczyć możliwość zlecenia budowy od A do Z czyli łącznie z etapem wykończeniowym. W czasach często wielomiesięcznego oczekiwania na ekipy organizowane przez osoby budujące bez generalnego wykonawcy usługi Abakonu posiadającego na każdy etap własne doświadczone ekipy są świetnym rozwiązaniem. Oszczędza to nie tylko koszty ale także czas. W związku z taką organizacją budowa zakończyła się w ciągu zaledwie 9 miesięcy (w tym czas na budowę drogi dojazdowej, przyłączy, wykończenia wnętrz; trzeba też wziąć pod uwagę, że początek prac przypadł na zimę). Jak na każdej budowie były też problemy, ale ostatecznie wszystkie udawało się na bieżąco rozwiązywać za pośrednictwem inżyniera i kierownika budowy. W szczególnych sytuacjach potrzebna była pomoc Pana Łukasza R., szefa krakowskiego Abakonu, który zawsze był bardzo pomocny, i co najważniejsze skuteczny. Co ważne uzgodniona cena nie uległa najmniejszej zmianie, oczywiście poza dodatkowymi modyfikacjami / zakresami prac o jakie poprosiłem już w trakcie budowy. Jakość wykonania prac została potwierdzona wykonanymi próbami szczelności budynku. Obecnie, po paru miesiącach użytkowania domu, także w praktyce dom spisuje się bardzo dobrze. Reasumując zdecydowanie polecam Abakon, gdybym ponownie miał dokonać wyboru wykonawcy, na pewno pozostał by nim Abakon. Dziękuję zarówno osobom pracującym w centrali w Bielsku-Białej jak i w oddziale krakowskim za spore zaangażowanie i świetną realizację!

Anna A. 30 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Współpracę z firmą ABAKON oceniamy bardzo pozytywnie. Szczególne podziękowania dla: - Pana Daniela za cały proces "papierkowy" związany z pozwoleniem na budowę itp. (nie wyobrażamy sobie zrobić tego szybciej i lepiej) - Pana Łukasza za zapoczątkowanie współpracy, porady oraz zaoferowanie umowy rezerwacyjnej, gwarantującej pakiet energooszczędny w tej samej cenie, - Pana Piotra za odpowiedzi na wszystkie nasze pytania, wątpliwości i niepewności, a było ich sporo. Reakcje na nasze maile, telefony zawsze bardzo szybkie. Niewielkie problemy zawsze rozwiązane szybko i sprawnie. Panie Piotrze ogromne "dziękuję" za cierpliwość, poświęcony czas i tłumaczenie wielu procesów budowy. Dom wykończony do stanu "pod klucz" przez firmę ABAKON jest dla nas idealny. Polecamy dla osób, które same nie są w stanie, lub nie chcą budować domu, kupować materiałów, pilnować ekip. Gdyby nie firma ABAKON, która bierze odpowiedzialność za cały proces budowy, nigdy nie zdecydowalibyśmy się na budowę własnego domu. Oszczędzony czas, nerwy, wakacje spędzone nie na budowie, lecz regenerując siły jak należy to ogromny plus budowy domu z ABAKON.

Wojtek K. 1 marca 2020
Pozytywna opinia

W 2019 roku zleciliśmy firmie Abakon budowę domu jednorodzinnego wraz z wykończeniem "pod klucz". Od samego początku współpracy nasze wrażenia były bardzo dobre, a wraz z biegiem czasu i postępu prac budowlanych mogliśmy się tylko utwierdzić w słuszności wyboru wykonawcy. Abakon profesjonalnie i rzetelnie realizował kolejne etapy prac. Całość inwestycji została zakończona zgodnie z przyjęta wyceną i w terminie. Osobne słowa uznania należą się inżynierowi prowadzącemu projekt, panu Pawłowi, który w stosunku do naszych pomysłów zawsze wykazywał się ogromna cierpliwością oraz służył nam swoją radą i doświadczeniem przez caly okres realizacji inwestycji. Pan Paweł i firma Abakon, to zespół, któremu z pewnością można spokojnie powierzyć realizacje takich inwestycji. Bardzo dziękujemy!

Artur K. Polanka Wielka, 29 lutego 2020
Budowa domu szkieletowego, stan deweloperski, 101-150m², Polanka Wielka
Pozytywna opinia

Jarosław T. 30 stycznia 2020
Pozytywna opinia

Współpracę z firmą Abakon rozpoczęliśmy w sierpniu 2018 roku. Na początku rozmawialiśmy z Panem Hubertem z oddziału w Krakowie. Podziwialiśmy go za cierpliwość kiedy kolejny raz wysyłał nam wyceny projektów/konfiguracji domu oraz odpowiadał na niekończące się pytania (polecamy na tym etapie pytać o wszystko, pozwala to uniknąć nieporozumień w przyszłości). Dowiedzieliśmy się jak będzie wyglądała nasza współpraca od momentu podpisania umowy do stanu deweloperskiego. Po podpisaniu umowy szczegóły związane z budową omawialiśmy już bezpośrednio z Panem Wojciechem - inżynierem prowadzącym naszą inwestycję. W międzyczasie procesowało się pozwolenie na budowę, o które zadbał Abakon. W połowie lutego pierwsze maszyny wjechały na plac budowy. Inwestycja przebiegała sprawnie, nie było żadnych przestojów. Postanowiliśmy skorzystać z usług inspektora nadzoru budowlanego, który w naszym imieniu sprawdzał czy wszystko jest zgodnie ze sztuką budowlaną. Całościowo bardzo podobało mu się wykonanie prac. Ciepły montaż okien był tak książkowy, że nawet robił zdjęcia aby pokazać innym inwestorom jak to powinno prawidłowo wyglądać. Natomiast jak miał uwagi w trakcie budowy, to po zgłoszeniu były one sprawnie poprawiane. Prace zakończyły się we wrześniu i odebraliśmy stan deweloperski. Obecnie mieszkamy już 2 miesiące i jesteśmy bardzo zadowoleni. Chcieliśmy podziękować całemu zespołowi Abakon, a w szczególności Panu Wojtkowi za zaangażowanie (nawet na placu budowy) i przeprowadzenie naszej inwestycji od początku do końca. Wielu znajomych odradzało nam budowę domu, jako że to droga przez mękę i polecało rynek wtórny. W naszym przypadku budowa okazała się przyjemnością.

Marta J. 9 grudnia 2019
Pozytywna opinia

Polecam budowę domu z firmą Abakon. Od lutego mieszkamy we własnym domu. Wybraliśmy projekt "Abakon 2009Se" ze zmianami, dom niewielki, ale bardzo funkcjonalny. Wszyscy pracownicy, z którymi mieliśmy kontakt od momentu szukania oferty (podziękowania dla oddziału w Krakowie) do ostatniego etapu byli pomocni i gotowi do współpracy. Dzięki ich zaangażowaniu budowa przebiegła sprawnie i bez większych opóźnień.

Paulina W. 5 grudnia 2019
Pozytywna opinia

Zakończyliśmy budowę z firma Abakon i chcieliśmy bardzo podziękować za miła współpracę od początku do końca, odział Abakon z Krakowa nam towarzyszył. Już na pierwszym spotkaniu z Panem Łukaszem było odczucie profesjonalnego podejścia do klienta, dlatego wiedzieliśmy, że będzie to miła współpraca. Pomimo bardzo wąskiej działki udało się stworzyć projekt indywidualny z którego jesteśmy bardzo zadowoleni (projekt majstersztyk). Etapy budowy szły sprawnie i bez problemów, pełna elegancja jeśli chodzi o logistykę i wykonawstwo. Chcieliśmy bardzo podziękować, ponieważ nie mieszkając w Polsce firma pomagała w załatwianiu wszystkich formalności (projekt, dokumentacje, pozwolenie na budowę) nie mieliśmy nic na głowie. Na koniec chcemy jeszcze napisać, że gdybyśmy mieli budować dom jeszcze raz również była by to firma Abakon. Z czystym sumieniem polecamy Pana Łukasza odział Kraków za świetna robotę którą dla nas wykonał, za pełne zaangażowanie, solidność rzetelność od początku do końca budowy.

Mateusz P. 20 września 2019
Pozytywna opinia

Szukałem firmy, która zrealizuje nie tylko samą budowę domu, ale pomoże również z dokumentami potrzebnymi do uzyskania pozwolenia. Pracownicy Abakonu bardzo pomogli nam na etapie projektu jak i przygotowania dokumentacji do uzyskania pozwolenia na budowę, a w zasadzie zrobili to za nas. Jeśli chodzi o sam etap budowy, to generalnie jestem bardzo zadowolony. Oczywiście jak na każdej (tak mi się wydaje) budowie zdarzały się niedociągnięcia, pomyłki czy obsuwy w terminach, jednak po rozmowie udawało się wszystkie z tych rzeczy naprawić i dogadać. Dom na podstawie projektu indywidualnego również przygotowanego przez Abakon został zbudowany w niecały rok (od września 2018 do sierpnia 2019) Uważam, że jest to firma godna polecenia, jeśli szukamy przede wszystkim solidności i rzetelności. Pan Łukasz z oddziału krakowskiego, z którym rozpoczynaliśmy współpracę, to bardzo pomocna i rzetelna osoba.

Anna M. 16 września 2019
Pozytywna opinia

Firma Abakon absolutnie bez zarzutów wywiązała się z umowy, stawiając nam dom w technologii keramzytowej. Nawet przez moment nie zostaliśmy zostawieni sami sobie i mogliśmy zawsze liczyć na Pana Łukasza, czy Pana Konrada, jak najbardziej firma godna polecenia.

Tomek i. 11 kwietnia 2019
Pozytywna opinia

Żeby napisać obiektywną opinię o firmie Abakon, najlepiej odczekać chwilę po zakończeniu współpracy, aż opadną emocje a wspomnienia lekko zamażą Budowa domu z Abakonem to faktycznie krótki epizod. W sześć miesięcy dom jest gotowy do wprowadzenia. W ciągu tych sześciu miesięcy, współpraca „rozbija się” na dwa oddziały. Etap początkowy (wybór projektu, zmiany w projekcie) dogadywaliśmy w Krakowskim biurze. Złego słowa nie możemy powiedzieć. Współpraca z Panem Łukaszem była bardzo sprawna, wszystko na czas i w miłej atmosferze, w przypadku wątpliwości wystarczył telefon, i wszystko było wyjaśnione. Pan Łukasz jest bardzo sympatyczny i naprawdę dba o dobre stosunki z inwestorami. Niezastąpiony w ponaglaniu kolegów z działu wykonawczego. Szczerze polecamy! Kolejny etap, to już wycieczka do centrali firmy Bielska Białej. Na miejscu wszystko fajnie, na tym etapie przypisany zostaje Inżynier budowy, który przeprowadza nas przez kolejne etapy budowy. Spotkanie w centrali trwa ok. 3 godzin, dogadywane są tam szczegóły takie jak rozkład instalacji w domu, kolor elewacji, okien, dachu itd. Nam inżynier „trafił się" bardzo zapracowany, „obłożony” innymi budowami. No i np. kolor dachu mamy jednak inny niż ustaliliśmy (różnica koloru w odcieniu nie w samej barwie). Z telefonem Panu też nie zawsze było po drodze i czasami trudno było o kontakt. Na budowie radzimy być codziennie, no chyba że nie przeszkadza nam krzywy poziom okien po frontowej stronie domu. Ale Abakon to nie deweloper żeby przyjechać „na gotowe. Lepiej też nie chodzić po domu z ekierką i darować sobie dostawianie wyposażenia w nadziei o kąt prosty. Ale gołym okiem różnice nie są zauważalne. Jeśli ktoś zdecyduje się na współpracę i ma możliwość zaangażowania własnego kierownika budowy, warto rozważyć. Na plus jest fakt, że Abakon załtawia dokumentację i nie musimy błąkać się po urzędach.

ABAKON Kraków, 12 kwietnia 2019

Przed podpisaniem umowy zawsze wspominamy o tym, że budowa to praca z ludźmi i materiałem. Problemy na pewno się pojawią i będziemy się starać je rozwiązywać. Nie koloryzujemy tak trudnego procesu jak budowa domu, że to same "ochy", "achy" ;) Cieszymy się, że mimo małych przeciwności udało nam się zbudować Państwu dom, który będzie służył na długie lata. Polecamy się na przyszłość i pozostajemy w kontakcie :). Pozdrawiamy Abakon Kraków.

Adam D. 20 stycznia 2019
Pozytywna opinia

Bardzo dobra obsługa przy tworzeniu projektu. Pan Łukasz był z nami w kontakcie na bieżąco, nie mieliśmy żadnych problemów, wszystkie nasze pomysły zostały fachowo ocenione, a pytania nie pozostawione bez odpowiedzi.

Wiesław O. 15 stycznia 2019
Pozytywna opinia

Jestem zadowolony. Spełniły się moje oczekiwania czyli wybudowałem z Abakonem dom w 6 miesięcy od chwili wejścia koparki na budowę do momentu zamieszkania, mimo okresu zimowego. Gdyby w pełni wykorzystać organizację ekip podwykonawczych można by to zrobić w 5 miesięcy. Największa porażka Abakonu w moim przypadku to prace wykończeniowe (zleciłem dom pod klucz). Gdyby nie to, miałbym pretensje wyłącznie o drobiazgi.

Michał T. 13 stycznia 2019
Pozytywna opinia

Polecam współpracę z Panem Łukaszem Różyckim, w tamtym roku zakończyliśmy budowę z firmą Abakon. Projekt domu wybraliśmy z Archonu, firma Abakon doprowadziła budynek do stanu deweloperskiego. Formalności (projekt, pozwolenie, kredyt) od zakupu działki do rozpoczęcia budowy trwały ok. 8 miesięcy, następnie budowa zgodnie z umową 6 miesięcy. W trakcie samej budowy wszystko przebiegało sprawnie i na bieżąco byliśmy o wszystkim informowani, nie pojawiały się żadne dodatkowe koszty (chyba że sami chcieliśmy coś więcej niż było w pierwotnej wycenie z umowy). Do tego momentu wszystko przebiegało bez problemów, jednak po ostatnim etapie pojawiło się kilka rzeczy które wymagały poprawek (w większości były to drobnostki), no i tutaj moim zdaniem mogło być to o wiele sprawniej załatwione, ale niestety trochę musieliśmy się o nie dopominać. Na szczęście po zaangażowaniu Pana Łukasza udało się pozamykać wszystkie tematy i doprowadzić pracę do końca. Finalnie mieszkamy już w domu kilka miesięcy i jesteśmy zadowoleni :)

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak ABAKON Kraków
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Budowa wraz z załatwieniem pozwolenie na budowę.

Polska

Wykonujemy nowoczesne projekty domów bez jakichkolwiek ustępstw czy kompromisów. Dom ma być dopasowany do Waszych preferencji, potrzeb i wymagań. Nigdy odwrotnie… Szybciej niż w przypadku szukania gotowego domu. Taniej niż w przypadku decyzji o kupnie własnego mieszkania w budownictwie wielorodzinnym. Z Abakonem stworzysz swój wymarzony, własny dom...

Rozwiń

PROJEKTY INDYWIDUALNE

Małopolskie - Kraków i okolice

PROJEKT INDYWIDUALNY. Jeżeli nie znaleźli Państwo na naszej stronie projektu, który spełnia Państwa oczekiwania, wykonamy taki projekt dla Państwa od podstaw. Jest to projekt koncepcyjny, przy podpisaniu umowy na budowę z naszą firmą w cenie zapewniamy załatwienie pozwolenie na budowę, projekt architektoniczny, konstrukcyjny, projekty instalacyjne...

Rozwiń

BUDOWA DOMU W 3 MIESIĄCE do stanu deweloperskiego.

Polska - Małopolska

Budowa domu pod klucz na działce inwestorów. Kompleksowa budowa od A-Z, włącznie z załatwieniem pozwolenia na budowę. Bez ponoszenia dodatkowych opłat, otrzymujecie Państwo: - Dokumentację projektową. - Badania geologiczne gruntu. - Zmiany w projekcie. - Opiekę architekta przy adaptacji projektu do indywidualnych wymagań klienta. - Uzgodni...

Rozwiń

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Opolska 18, 31-323 Kraków

WWW

www.abakon.com

Telefon

503 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy ABAKON BD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Data rozpoczęcia działalności 2011-07-01
NIP 9372649782
Regon 241974149

Siedziba

Kraj Polska
Województwo ŚLĄSKIE
Powiat Bielsko-Biała
Gmina Bielsko-Biała
Miejscowość Bielsko-Biała
Kod pocztowy 43300
Poczta Bielsko-Biała
Ulica ul. Wyzwolenia
Numer nieruchomości 49A

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 1 - Osoba prawna
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 117 - Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
Kod i nazwa formy własności 224 - Własność mieszana w sektorze prywatnym z przewagą własności krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Organ rejestrowy SĄD REJONOWY W BIELSKU-BIAŁEJ, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Rodzaj rejestru lub ewidencji 138 - REJESTR PRZEDSIĘBIORCÓW
Data wpisu do bazy REGON 2011-06-17
Data powstania 2011-06-07

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4110Z REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW
Przeważające PKD
7111Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE ARCHITEKTURY
6810Z KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK
6419Z POZOSTAŁE POŚREDNICTWO PIENIĘŻNE
4391Z WYKONYWANIE KONSTRUKCJI I POKRYĆ DACHOWYCH
4332Z ZAKŁADANIE STOLARKI BUDOWLANEJ
4322Z WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH I KLIMATYZACYJNYCH
4321Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
4311Z ROZBIÓRKA I BURZENIE OBIEKTÓW BUDOWLANYCH
4120Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.