Z.U.B. MAZBUD TOMASZÓW MAZ. - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Z.U.B. MAZBUD nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Z.U.B. MAZBUD

O specjaliście

Firma Mazbud oferuje solidne wykonanie wylewek betonowych przy użyciu agregatu typu mixokret. Miesza on półsuchą zaprawę, którą poprzez węże i duże ciśnienie podaje poziomo jak i pionowo w dowolne miejsce. Dzięki specjalnej technologii uzyskujemy odpowiednią konsystencje zapraw, co ma niebagatelne znaczenie dla uzyskania trwałych, mocnych i niepylących wylewek. Uzyskujemy zawsze dokładną i idealną wysokość posadzki poprzez nanoszenie poziomów niwelatorem laserowym. Wylewkę zacieramy mechanicznie dzięki czemu powstaje idealnie gładka posadzka, przygotowana bezpośrednio pod prace wykończeniowo-dekoracyjne. Do zaprawy dodajemy zbrojenie w formie włókna polipropylenowego, dzięki czemu wylewki charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością na pęknięcia i skurcze. Dodajemy również plastyfikator, który jest niezbędny do posadzki na ogrzewanie podłogowe. Oferujemy także możliwość zastosowania siatki zbrojeniowej, która dodatkowo zabezpieczy powierzchnię wylewki narażoną na działanie dużych obciążeń (np. w garażu). Wylewkę odpowiednio dylatujemy poprzez zastosowanie taśmy przyściennej.
Wylewkę nacinamy także w przejściach i na większych powierzchniach w celu zapobiegania pęknięciom i skurczom.

Oferujemy również wykonanie tynków cementowo-wapiennych i gipsowych przy użyciu agregatu tynkarskiego. Miesza on suchą zaprawę z wodą do uzyskania jednolitej, gotowej do użycia masy. Do tynkowania z zastosowaniem agregatu tynkarskiego używa się mieszanek workowanych lub dostarczanych luzem w specjalnych silosach. Tynki wykonujemy ze sprawdzonego i odpowiednio dobranego materiału takich firm jak: Knauf, Kreisel, Dolina Nidy.

TYNKI WYKONUJEMY TYLKO NA TERENIE WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO


Firma Mazbud zajmuje się również wykonaniem izolacji natryskowej pianą poliuretanową PUR - pianą otwarto komórkową oraz zamknięto komórkową. Jest to nowoczesna metoda izolacji termicznych charakteryzująca się doskonałymi parametrami, żywotnością, oraz szybkością realizacji - do 250 m² dziennie. Zastosowanie izolacji natryskowych pianą PUR umożliwia zmniejszenie grubości izolacji termicznej przy utrzymaniu tych samych parametrów izolacyjnych.
Zaletą izolacji poliuretanowej jest to, że nie pozwala na rozwijanie się grzybów czy pleśni. Może być stosowana zarówno na konstrukcjach drewnianych jak i stalowych. Piankę natryskową można w krótkim czasie nanieść na różnorodne podłoża i większość istniejących powierzchni dachowych. Ponieważ pianka jest samo przylegająca, szybko i trwale wiąże się z podłożem, na które jest nanoszona.

Izolacje pianą PUR otwarto-komórkową
(poddasza domów jednorodzinnych itp.)

Izolacja poddasza pianką poliuretanową jest jednym z najskuteczniejszych sposobów izolacji. Ocieplenie poddasza pianką pozwala na stworzenie cienkiej warstwy ocieplenia o znakomitych właściwościach izolacyjnych oraz likwidację mostków cieplnych, o co trudno w przypadku wielu innych materiałów.
Piana otwarto komórkowa charakteryzuje się bardzo wysoką odpornością na ściskanie i rozciąganie - pracuje tak samo jak dach. Pozostając przy tym materiałem sztywnym, zwiększa stabilność konstrukcji dachowej.
Niski współczynnik oporu dyfuzyjnego – oznacza, że przez strukturę materiału będzie w stanie przejść duża ilość pary wodnej.

Izolacje pianą PUR zamknięto-komórkową
(fundamenty domów, dachy płaskie, budownictwo przemysłowe oraz rolne).

Piana zamknięto komórkowa jest idealnym materiałem izolacyjnym hal, przechowalni, chlewni, kurników. Piana ta jest nienasiąkliwa, odporna na wilgoć, gazoszczelna i zabezpieczająca przed roszeniem i kapaniem wody. Oczywiście doskonałe parametry izolacyjne (λd = 0,022 W/m.K) umożliwiają utrzymanie optymalnej temperatury wewnątrz obiektu przy minimalnym zużyciu energii.

Zalety izolacji pianą PUR:
Jednolita warstwa na całej izolowanej powierzchni
Brak mostków termicznych
Doskonała szczelność powietrzna
Doskonała przyczepność do ocieplanej powierzchni
Dokładnie wypełni i zaizoluje trudno dostępne miejsca
Zapobiega rozwojowi pleśni
Doskonała izolacja akustyczna
Nie pyli ani nie wydziela żadnych zapachów
Znacząco obniża zużycie energii
Z biegiem lat nie traci swoich parametrów izolacyjnych, a jej struktura nie ulega żadnym zmianom,
Zimą chroni przed utratą ciepła, latem przed nadmiernym nagrzewaniem się poddasza,
Zdrowsze i czystsze mieszkanie,
Szybka aplikacja, niskie koszty.

Wykonujemy docieplenia, izolacje, wygłuszenie:
• Poddaszy
• Dachów
• Stropów
• Stropodachów
• Ścian
• Sufitów
• Fundamentów
• Piwnic
• Posadzek
• Konstrukcji szkieletowych
• Domów drewnianych
• Garaży
• Magazynów
• Hal
• Kurników
• Chlewni
• Obór
I inne

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej oraz profesjonalny sprzęt. Dzięki temu świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Wykonane wylewki i tynki objęte są gwarancją.

Wykonujemy kompleksowo:

- posadzki betenowe
- wylewki mixokretem
- tynki cementowo-wapienne
- tynki gisowe
- posadzki na ogrzewanie podłogowe
- wylewki na stropach
- posadzki pod parkiety, kafelki, itp.
- chudziaki
- styrobeton: Równanie stropów granulatem styropianowym.
( wylewka lekka )
- rozkładanie styropianu, folii, dylatacji.
- ocieplenie pianą PUR
- izolacje natryskowe

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pełne dopasowanie do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Cieszymy się dużym uznaniem i poszanowaniem wśród naszych klientów poprzez profesjonalizm, doświadczenie i rzetelność. Ceny ustalamy indywidualnie, w zależności od potrzeb i wymagań klientów.

Kontakt:

tel. 791-653-762 888-632-539
Facebook: https://www.facebook.com/Z.U.B.MAZBUD/

Opinie

Brak opinii 0 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy Z.U.B. MAZBUD?

Dodaj swoje referencje

Oferta

Ocieplenie pianą PUR, Izolacje natryskowe
Łódzkie
50.00 złdo uzgodnienia

Firma Mazbud oferuje solidne wykonanie izolacji natryskowej pianą poliuretanową PUR - pianą otwarto komórkową oraz zamknięto komórkową. Jest to nowoczesna metoda izolacji termicznych charakteryzująca się doskonałymi parametrami, żywotnością, oraz szybkością realizacji - do 250 m²...  

Tynki Maszynowe cementowo-wapienne i gipsowe
Łódzkie
30.00 złdo uzgodnienia

Oferujemy wykonanie tynków cementowo-wapiennych i gipsowych przy użyciu agregatu tynkarskiego. Miesza on suchą zaprawę z wodą do uzyskania jednolitej, gotowej do użycia masy. Do tynkowania z zastosowaniem agregatu tynkarskiego używa się mieszanek workowanych lub dostarczanych luzem w...  

Wylewki, posadzki maszynowe mixokretem
Łódzkie
11.00 złdo uzgodnienia

Firma Mazbud oferuje solidne wykonanie wylewek betonowych przy użyciu agregatu typu mixokret. Miesza on półsuchą zaprawę, którą poprzez węże i duże ciśnienie podaje poziomo jak i pionowo w dowolne miejsce. Dzięki specjalnej technologii uzyskujemy odpowiednią konsystencje zapraw, co ma...  

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

ŁAZISKO 241, TOMASZÓW MAZ.

Telefon

888****** Pokaż numer

Telefon

888****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Mariusz Kubiak

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Kubiak Mariusz Zakład Usług Budowlanych "MAZBUD"
Imię (pierwsze) MARIUSZ
Drugie imię PAWEŁ
Nazwisko KUBIAK
Data rozpoczęcia działalności 2000-05-01
NIP 7731075105
Regon 590759140

Siedziba

Kraj Polska
Województwo ŁÓDZKIE
Powiat tomaszowski
Gmina Tomaszów Mazowiecki
Miejscowość Łazisko
Kod pocztowy 97200
Poczta Tomaszów Mazowiecki
Numer nieruchomości 268

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data powstania 2000-02-01
Data rozpoczęcia działalności 2000-05-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4339Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH
Przeważające PKD
4520Z KONSERWACJA I NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI
4399Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
4333Z POSADZKARSTWO; TAPETOWANIE I OBLICOWYWANIE ŚCIAN
4331Z TYNKOWANIE
4120Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.