Wschowa

Już od dawna zastanawiasz się jak można w prosty sposób poznać propozycje kilku firm z Wschowy i woj. lubuskiego? Interesuje Cię cennik konkretnych usług lub towarów w Twoim rejonie? Serwis Oferteo pozwala na znalezienie dostawcy, upraszcza porównanie cen oraz pozwala poznać opinię osób, które już z daną firmą współpracowały. Oferteo jest świetną odpowiedzią dla tych, którzy chcą skończyć własny projekt, nawet jeśli jest to usługa obróbki blacharskiej dachu czy zakup dachówek. Na terenie Wschowy swoją działalność w Oferteo posiada już 567 profesjonalistów najwyższych lotów, których średnia ocen wynosi 4.1 (skala od 1 do 5). Różnorodność obsługiwanych kategorii jest na tym terenie bardzo imponująca. Zarejestrowani w serwisie specjaliści składają oferty już w 388 branżach, między innymi baseny, fontanny, oczka, sesje zdjęciowe, wideofilmowanie, nadzór budowlany, zdrowie i uroda (usługi). Z Oferteo dopasowanej firmy w powiecie szukało już 561 osób, które w sumie otrzymały 1 219 ofert. Z Oferteo bardzo szybko poznasz odpowiedniego wykonawcę z Wschowy. Pierwsze propozycje możesz otrzymać nawet w kilka minut. Nie zwlekaj, wybierz jedną z branż poniżej i przekonaj się!

Wybierz branżę w mieście Wschowa

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Wschowy

Firma Remontowo Budowlana Tip-Top 695611817

Hieronim K., Zielona Góra

Właściciel firmy i pracownicy znają się na rzeczy,praca przebiegała bez problemu ,projekt został zrealizowany przy czym panował porządek i każdy wiedział co ma robić.Wysoka kultura osobista i zero alkoholu a nie jak to było z poprzednia ekipą.Kafle ułożone i wykończone super,ściany gładkie i pięknie pomalowane.Instalacja el.jak i wodna bez zarzutu a pomysłowość szefa i doradztwo bezcenne,firma na wysokim poziomie polecam...

ARTE DECOR

Marta P., Wschowa

Gorąco polecam firmę ARTE DECOR za profesjonalizm, szybkość działania, fachowe doradztwo, rzetelność, terminowość. Wszystkie zlecone prace zostały wykonane sumiennie i z należytą starannością. Jestem zadowoloną z łatwości kontaktu i realizacji zlecenia dlatego szczerze polecam tą firmę wszystkim zainteresowanym. Oby więcej takich fachowców na naszym rynku.

BELTEX

Przemysław W., Warszawa

Firma Beltex kilkukrotnie dostarczała do obiektów reprezentowanych przez moją firmę bieliznę pościelową i ręczniki oraz nakładki ochraniające materace na łóżkach hotelowych. Wszystkie transakcje przebiegały sprawnie, dostawa na czas, korzystne ceny i zawsze ta sama-wysoka jakość

Przykładowe zlecenia mieszkańców Wschowy

Zapytanie o ekogroszek, 6 ton, Wschowa

Ilość: 6 ton. Forma ekogroszku: luzem. Dostawa: tak. Wymagania dodatkowe: nie określono. Termin zakupu: jak najszybciej.

Marek O., węgiel ekogroszek.

Dam zlecenie na ułożenie kostki przy domu, budynku, 201-300m2, Wschowa

Praca do wykonania: ułożenie kostki przy domu, budynku. Zakres prac: kompleksowe ułożenie kostki. Powierzchnia prac: 201-300m2. Rodzaj materiału: kostka betonowa. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy.

Paweł D., brukarstwo.

Potrzebuję gruntową pompę ciepła, 180m2, Wschowa

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa. Liczba mieszkańców: 3-4 osoby. Powierzchnia budynku: 180m2. Stan obiektu: obiekt jest na etapie projektowym. Klient szuka ofert na: zakup i montaż pompy ciepła. Termin skorzystania z oferty: czerwiec 2019r.

Krzysztof J., ekologiczne źródła energii - urządzenia.

Zapotrzebowanie na pellet drzewny, 4t, potem 4t, Wschowa

Ilość: 4 tony. Rodzaj pelletu: drzewny. Dostawa: nie. Rodzaj zapotrzebowania: zakup próbny, potem jednorazowo 4t. Wymagania dodatkowe: Pelet 6mm najlepszej jakości. Termin zakupu: Klient nie wie.

Krzysztof W., pellet drzewny.