Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Wood-House

5

O specjaliście

Www.wood-house.net.pl
Indywidualne budowanie. Każdy z budowanych przez nas domów drewnianych jest niepowtarzalny. Klient może stworzyć swój unikalny dom wybierając rozwiązania architektoniczne spośród dostępnych projektów po najdrobniejsze szczegółu wykończenia domu – kolory tynku, dachu, ścian zewnętrznych do urządzeń sanitarnych glazur i terakot. Budując z naszą firmą zyskują Państwo czas, komfort oraz gwarantowany efekt w postaci wysokiej jakości realizowanej inwestycji.

Firma Wood-House jest przedsiębiorstwem prywatnym, którego założycielami są Wiesław i Paweł Weznerowiczowie. Swoja działalność rozpoczęliśmy w 1997r pod szyldem „Usługi ogólnobudowlane”, a w 2002r skupić się na budowie domów drewnianych i zmienić nazwę firmy na „Dom-Eko”.
Współpracowaliśmy z Firma dla której postawiliśmy około 50 domów w Polsce oraz wykonywaliśmy zlecenia w Hiszpanii, Włoszech i Francji. Poza współpracą wybudowaliśmy niezależnie około 20 domów w kraju i Hiszpanii. Dzięki zdobytemu doświadczenia w roku 2012 rozszerzyliśmy naszą działalność stając się głównym wykonawcą domów drewnianych w Polsce rozpoczynając działalność pod nazwą
Wood-House.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą jak również wybrania odpowiedniego dla Państwa projektu domów drewnianych (http://wood-house.net.pl/przykladowe-projekty/).

Branża

Budowa domów, Dekarz, Domy szkieletowe, Domy z bali, Skład drewna, Domy pod klucz, Montaż więźby dachowej, Wymiana dachu, Krycie dachów, Elektryk, Ocieplanie Pianką PUR, Hydraulik, Malowanie elewacji

Obszar działania

Zachodniopomorskie, Lubuskie, Wielkopolskie, Kujawsko-pomorskie, Pomorskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

16 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Daniel B. 26 listopada 2019
Pozytywna opinia

Budowa domu jednorodzinnego parterowego o pow. 110m2 (stan deweloperski bez fundamentu). Dwa tygodnie temu wprowadziłem się do tego budynku. Jeżeli chodzi o robociznę, organizację pracy, czas wykonania, jakość materiałów (zapewniał je wykonawca) itd., to nie mam żadnych zastrzeżeń. Na tym etapie mogę powiedzieć, że według mnie jakość wykonania jest na wysokim poziomie. Jest to firma lokalna, pochodząca z miejscowości, w której mieszkam. Wybrałem ją na zasadzie intuicji i zaufania. Stwierdziłem, że skoro działają lokalnie, w małej miejscowości, to rzetelnie podejdą do tematu, bo będzie zależało im na dobrej opinii w okolicy. I tak też było. Nie kontaktowałem się i nie rozmawiałem z innymi klientami tej firmy, widziałem jedynie zdjęcia wykonanych inwestycji, poczytałem o wykonawcy opinie w Internecie (były pozytywne). Kontakt z panem Pawłem również był i jest bezproblemowy, w przypadku jakiegokolwiek serwisu można na niego błyskawicznie liczyć. Na pierwszym miejscu z zalet Wood-House na pewno jest czas realizacji zlecenia – bardzo szybko i sprawnie, według uzgodnionych terminów, aż wszyscy byliśmy zaskoczeni, że tak szybko prace się odbywały. Krótko mówiąc: po prostu zaufałem panu Pawłowi i - jak na razie - nie zawiodłem się!

Władysław K. 22 października 2019
Pozytywna opinia

Przez firmę Wood-House został postawiony budynek letniskowy z poddaszem użytkowym o pow. 260m2 (stan surowy zamknięty bez elewacji). Do realizacji zlecenia wykonawca zapewniał materiały. Do firmy pana Pawła dotarłem poprzez wyszukiwarkę internetową. Na firmowej wizytówce można było zobaczyć m.in. wizualizacje dotychczasowych budów. Zresztą umowa została podpisana w biurze na jednej z budów, więc mogłem sam na własne oczy przekonać się, jaki jest poziom jakości. Zasadniczo widać, że firma świadczy usługi rzetelnie. Konsultacje i rozmowy były między nami konstruktywne. Same prace odbywały się zgodnie z projektem, a każdy etap odebrany został zgodnie z protokołem. Największym atutem firmy pana Pawła jest staranność w wykonaniu robót, np. dach wykonywała inna firma i w przypadku dachu właśnie różnie to wyglądało, natomiast jeśli chodzi o prace Wood-House, to nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko było bardzo dobrze zrobione. Usługa wykonana solidnie, zgodnie ze sztuką. Pracownicy sprawnie wykonywali swe prace, bez chodzenia na skróty - po prostu każdy wiedział, jakie ma obowiązki do zrealizowania. Widać było, że to zgrana ekipa. Polecam.

Agnieszka M. 11 października 2019
Pozytywna opinia

Firma Wood-House wybudowała dom jednorodzinny parterowy o pow. 80m2 (stan surowy zamknięty bez fundamentu). W 100% pozytywnie oceniam jakość świadczonych usług przez firmę pana Pawła. Wszystko mi się podobało – i kwestie dotyczące pracy, i sumienność, np. jak powiedzieli, że będą w danym dniu, to byli, wszystko odbywało się na czas, nie musiałam niczym się przejmować, zero jakichkolwiek problemów. Wszystkie materiały zapewniał wykonawca: okna, drzwi, tynki itd. Dla nas to było duże ułatwienie, że nie musieliśmy nigdzie jeździć i niczego załatwiać, zwłaszcza że przenosiliśmy się z Mierzei Wiślanej do Bornego Sulinowa, więc trudno byłoby nam cokolwiek organizować na miejscu. Do firmy pana Pawła dotarłam dzięki wyszukiwarce internetowej. W Krągach firma budowała podobny dom szkieletowy, podjechaliśmy tam i w sumie od razu dogadaliśmy się w pierwszym dniu. Umówiliśmy się wtedy na kolejne spotkanie i pojechaliśmy bodajże w ciągu 1-2 tygodni do biura w Czaplinku, i podpisaliśmy umowę. Termin był ustalony na wrzesień, jednak w końcu okazało się, że już w połowie sierpnia mogli zacząć praktycznie budować. Budowa rozpoczęła się ok. 20 sierpnia, prace zakończyły się w moją rocznicę ślubu, czyli 5 października. Nie zawsze pogoda pozwalała im pracować. Ogólnie dom powstał bardzo szybko, ale np. przez 2 tygodnie ciągle lało. Myślę, że gdyby przez miesiąc pogoda była dobra, to i w miesiąc zdążyliby wszystko zrobić. Dla mnie to firma na wysokim poziomie. Podobało mi się to, że wszystko załatwiali, nie było żadnych obsuw – wszystko ładnie się zazębiało. Naprawdę nie mam do czego się przyczepić. W 100% każdemu mogę polecić tę firmę.

Daniel  K. Białogard, 20 grudnia 2016
Pozytywna opinia

Zlecenie dotyczyło budowy domu począwszy od fundamentów aż do stanu deweloperskiego. Do projektu „Z71D” zostały wprowadzone drobne, kosmetyczne zmiany, nieobciążające i niezmieniające konstrukcji. O Wood-House dowiedziałem się od znajomych, którzy budowali dom, korzystając z usług tej firmy. Byłem też w innych miejscowościach, gdzie domy były budowane przez tego wykonawcę, więc dokonany wybór nie był tak naprawdę z pierwszej łapanki. Termin realizacji był dopasowany do mnie, był też zależny od czasu uzyskania zgody na budowę. Komunikacja od samego początku, czyli od kiedy wykonawcę poznałem, była dobra. Mogłem liczyć na naprawdę dobre podpowiedzi, np. niektóre założenia projektowe nie zdały egzaminu, dlatego wykonawca podpowiadał, wychodził z próbą kompromisu, jak można by to było zrobić lepiej. Ostateczny efekt jest zadowalający. Oprócz tego chciałem podnieść jakość materiałów. Porozumiewaliśmy się z wykonawcą i wspólnie szukaliśmy na rynku dobrej jakości towaru i w przystępnej cenie, np. zależało mi, by zastąpił dachówkę betonową lepszą dachówką ceramiczną. Firma zamawiała materiały z hurtowni i przywoziła na miejsce. Profesjonalizm oceniam na -5. Usługa została dobrze wykonana. Jedyne opóźnienia wynikały nie z winy Wood-House, lecz dostawcy wiązarów dachowych. Moje oczekiwania co do tej firmy się spełniły. Największe zalety Wood-House to: komunikatywność, przejrzystość, rzetelność, odpowiedzialność, życzliwość, fachowe doradztwo, kompromisowość, brak sprzeczek czy awantur. Myślę, że jest to firma godna polecenia!

Danuta S. Czaplinek, 21 października 2016
Pozytywna opinia

Firma Wood-House wybudowała dla mnie dom począwszy od fundamentów, aż do stanu deweloperskiego. Złożyłam zapytanie w serwisie Oferteo.pl, na które odpowiedziała firma Wood-House. Przy wyborze konkretnego wykonawcy domu drewnianego zasugerowałam się również tym, że jest to firma miejscowa i nie będę musiała zapewniać jej pracownikom żadnego lokum, oprócz tego udało mi się zobaczyć dwie wcześniejsze realizacje tej firmy w Szczecinie. Umowę zawarliśmy w formie pisemnej, łącznie z przedwstępną umową. Profesjonalizm Wood-House oceniam w stopniu dość dobrym. Jako jej zalety mogę wymienić: solidność, terminowość, brak spożywania alkoholu w miejscu pracy, utrzymywanie porządku na budowie, usuwanie usterek w terminie.

Maria K. Rusinowo, 5 września 2016
Zlecę budowę SSZ domu szkieletowego, pow. 140-160m2, Rusinowo
Pozytywna opinia

Jerzy K. Biały Bór, 25 lipca 2016
Zlecę budowę domu szkieletowego, "pod klucz", pow. 77m2, Biały Bór
Pozytywna opinia

Wiktor  S. Trzebawie, 29 kwietnia 2016
Pozytywna opinia

Domek letniskowy został wykonany zgodnie z projektem, według założeń. Materiały po wcześniejszych uzgodnieniach zapewniała firma Wood-House. I tak naprawdę były one zgodne z ustaleniami. Kontaktowałem się z przedstawicielem tej firmy. Jak dla mnie komunikacja z nim była na bardzo dobrym poziomie. Jeśli pojawiały się jakieś niuanse do zmiany, to były one natychmiast wdrażane. Dlatego jakość świadczonych usług oceniam bardzo, bardzo dobrze (nie ma żadnych uchybień względem projektu i wykonania). Prace zakończyły się o wiele wcześniej niż to zostało założone. Krótko mówiąc: wszystko odbyło się szybko, ładnie, terminowo, dosyć sprawnie. Widziałem wiele domków innych firm, ale żaden nie został tak dobrze wykonany jak mój domek. Jeśli w przyszłości będę miał do wykonania podobne zlecenie, to na pewno skorzystam z usług Wood-House. Takie firmy trzeba i warto polecać!

Irek C. Szczecin, 27 września 2015
Pozytywna opinia

Do wykonania domu Firma Wood-House została przeze mnie wybrana po dogłębnej analizie lokalnego rynku w branży budowy domów w szkielecie drewnianym. Umowa została podpisana na wykonanie stanu surowego wraz z ociepleniem zewnętrznym i tynkami. Budowa przebiegała szybko i bezproblemowo. Wszelkie uwagi z mojej strony oraz kierownika budowy były brane pod uwagę i na bieżąco poprawiane. Jestem bardzo zadowolony z jakości wykonania oraz terminowości. Jeżeli nadal macie problem z wyborem wykonawcy swojego domu w technologii szkieletu drewnianego to ze swojej strony mogę polecić tę technologię jako ciepłą, zdrową oraz energooszczędną, a firmę Wood-House jako doświadczonego oraz solidnego wykonawcę.

Grzegorz K. Szczecin, 19 września 2015
Pozytywna opinia

Oglądaliśmy realizowany dom przez firmę Wood-House. Wykonanie solidne, dobre materiały, ocena pozytywna. Bardzo dobra i miła obsługa. Polecamy. Alicja i Grzegorz

Marcin N. Drożyska Wielkie, 20 maja 2015
Pozytywna opinia

Jestem zadowolony z usług firmy Wood-House. Szybka realizacja zamówionego materiału dobry kontakt z właścicielem firmy. Polecam.

Ewa N. Santoczno, 5 maja 2015
Pozytywna opinia

Firma bardzo solidna, terminowa. Bardzo dobra jakość materiałów, solidne wykonanie. Ceny niższe niż w innych firmach. Gorąco polecam!

Bogumiła W. 78-500 Drawsko Pomorskie, 11 lutego 2015
Pozytywna opinia

Konkretna oferta, wykonanie zgodne z umowa i terminami, sprawni, solidni, z doświadczeniem, bardzo dobrzy fachowcy.

Łukasz B. Mierzyn, 18 listopada 2014
Pozytywna opinia

Firmę Wood-House poleciła mi sąsiadka, której panowie pracujący na zlecenie innej firmy budującej domy w technologii drewnianej stawiali dom przed dwoma laty. Aktualnie właśnie ci panowie pod swoim szyldem własnej firmy realizują takie budowy bez innych pośredników po drodze. Dom, na który się z żoną zdecydowaliśmy jest prosty, nieduży (dla rodziny 2+2) o pow. 110 m2 po podłodze. Firma Wood-House postawione zadanie - budowa domu w stanie surowym zamkniętym wg dostarczonego projektu zrealizowała przede wszystkim bardzo szybko, sprawnie i bez większych uwag. Drobne "niedoskonałości" i przekazywane uwagi były realizowane na bieżąco. Na pochwałę zasługuje fakt wykorzystania do budowy przyzwoitej jakości materiałów, a w niektórych przypadkach jak. np. taśmy, izolacje itp. ważne elementy niezbędne do budowy były z górnej półki produktów budowlanych. Poza tym najważniejszy fakt to codzienna praca od rana do wieczora, panowie dojeżdżają autami więc o piciu nie ma nawet mowy. Cały dom (nie wliczając fundamentu) został postawiony w stanie surowym zamkniętym w niecały miesiąc. Wykończeniówką zajmuję się już sam w systemie gospodarczym, ale jestem przekonany że silna ekipa Pana Wiesława, jego syna, kuzyna (rodzinna firma) równie przyzwoicie wykończyłaby mi cały dom gdybym na taki zakres prac się zdecydował. Poza tym najważniejsze - cena, rozsądna do negocjacji i niższa niż u konkurencji, która często nawet nie zbliża się jakością materiałów używanych w budowie. Ogólnie mogę polecić firmę Wood-House jako wiarygodną, rzetelną i sprawnie realizującą postawione zadania. Pozdrawiam i dziękuję, Łukasz B.

Tomasz  . Szczecin, 12 listopada 2014
Pozytywna opinia

Jestem zadowolony z wykonania zlecenia. Terminowo i solidnie. Jakość bardzo dobra. Mogę polecić. Zlecenie dotyczyło ocieplenia i elewacji.

Karol M. Mierzyn, 29 września 2014
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam. Prace zostały wykonane fachowo i bardzo sprawnie (dom był gotowy w 2,5 miesiąca). W domu zbudowanym przez Wood-House mieszkamy już ponad rok i wszystko jest w najlepszym porządku (dom jest bardzo ciepły zimą).

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Wood-House

Powiązane produkty i usługi: Domy konteneroweDomy w stanie surowymFirmy budujące domy pod kluczBudowa domu z bali cenaDomy kontenerowe Drawsko PomorskieDomy w stanie surowym Drawsko Pomorskie,  Firmy budujące domy pod klucz Drawsko Pomorskie, Budowa domu z bali cena Drawsko Pomorskie, ElewacjeFundamenty,  Wiatyaltany, Więźby i pokrycia dachowe

Oferta

Stan surowy zakmniety domu murowanego
Polska
do uzgodnienia

Stan surowy zamknięty domu murowanego

Stan surowy zamkniety
Polska
do uzgodnienia

Stan surowy zamknięty domu drewnianego

Stan developerski domu drewnianego
Polska
do uzgodnienia

Oferuje stan developerski domu drewnianego

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Pławieńska 11c , Czaplinek

WWW

www.wood-house.net.pl

Telefon

502 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy WOOD-HOUSE PAWEŁ WEZNEROWICZ
Imię (pierwsze) PAWEŁ
Nazwisko WEZNEROWICZ
Data rozpoczęcia działalności 2012-02-27
NIP 6731891850
Regon 321192494

Siedziba

Kraj Polska
Województwo ZACHODNIOPOMORSKIE
Powiat drawski
Gmina Czaplinek
Miejscowość Czaplinek
Kod pocztowy 78550
Poczta Czaplinek
Ulica ul. Pławieńska
Numer nieruchomości 11C

Kontakt

Email biuro@wood-house.net.pl
Strona www www.wood-house.net.pl

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2012-02-28
Data powstania 2012-02-27
Data rozpoczęcia działalności 2012-02-27

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4391Z WYKONYWANIE KONSTRUKCJI I POKRYĆ DACHOWYCH
Przeważające PKD
1610Z PRODUKCJA WYROBÓW TARTACZNYCH
4110Z REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW
4120Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH
4339Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH
4673Z SPRZEDAŻ HURTOWA DREWNA, MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH I WYPOSAŻENIA SANITARNEGO
4690Z SPRZEDAŻ HURTOWA NIEWYSPECJALIZOWANA
4752Z SPRZEDAŻ DETALICZNA DROBNYCH WYROBÓW METALOWYCH, FARB I SZKŁA PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4941Z TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW

Jednostki lokalne

Regon Nazwa Adres
32119249400028 WOOD-HOUSE PAWEล WEZNEROWICZ ul.Gรณrna
Czaplinek
ZACHODNIOPOMORSKIE
drawski

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.

Skontaktuj się