Wood-House Czaplinek - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Wood-House nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Wood-House

O specjaliście

Www.wood-house.net.pl
Indywidualne budowanie. Każdy z budowanych przez nas domów drewnianych jest niepowtarzalny. Klient może stworzyć swój unikalny dom wybierając rozwiązania architektoniczne spośród dostępnych projektów po najdrobniejsze szczegółu wykończenia domu – kolory tynku, dachu, ścian zewnętrznych do urządzeń sanitarnych glazur i terakot. Budując z naszą firmą zyskują Państwo czas, komfort oraz gwarantowany efekt w postaci wysokiej jakości realizowanej inwestycji.

Firma Wood-House jest przedsiębiorstwem prywatnym, którego założycielami są Wiesław i Paweł Weznerowiczowie. Swoja działalność rozpoczęliśmy w 1997r pod szyldem „Usługi ogólnobudowlane”, a w 2002r skupić się na budowie domów drewnianych i zmienić nazwę firmy na „Dom-Eko”.
Współpracowaliśmy z Firma dla której postawiliśmy około 50 domów w Polsce oraz wykonywaliśmy zlecenia w Hiszpanii, Włoszech i Francji. Poza współpracą wybudowaliśmy niezależnie około 20 domów w kraju i Hiszpanii. Dzięki zdobytemu doświadczenia w roku 2012 rozszerzyliśmy naszą działalność stając się głównym wykonawcą domów drewnianych w Polsce rozpoczynając działalność pod nazwą
Wood-House.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą jak również wybrania odpowiedniego dla Państwa projektu domów drewnianych (http://wood-house.net.pl/przykladowe-projekty/).

Branża

DekarzDomy szkieletoweDomy murowaneDomy z baliDomy pod kluczOcieplanie elewacjiFundamentySkład drewnaMontaż więźby dachowejWymiana dachuOcieplanie poddaszyKrycie dachówElektrykOcieplanie Pianką PURElewacjeZbrojarz

Obszar działania

Kujawsko-pomorskie, Wielkopolskie, Lubuskie, Pomorskie, Zachodniopomorskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

Gwiazdki opinii 16 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

Daniel B., 26 listopada 2019
Pozytywna opinia

Budowa domu jednorodzinnego parterowego o pow. 110m2 (stan deweloperski bez fundamentu). Dwa tygodnie temu wprowadziłem się do tego budynku. Jeżeli chodzi o robociznę, organizację pracy, czas wykonania, jakość materiałów (zapewniał je wykonawca) itd., to nie mam żadnych zastrzeżeń. Na tym etapie mogę powiedzieć, że według mnie jakość wykonania jest na wysokim poziomie. Jest to firma lokalna, pochodząca z miejscowości, w której mieszkam. Wybrałem ją na zasadzie intuicji i zaufania. Stwierdziłem, że skoro działają lokalnie, w małej miejscowości, to rzetelnie podejdą do tematu, bo będzie zależało im na dobrej opinii w okolicy. I tak też było. Nie kontaktowałem się i nie rozmawiałem z innymi klientami tej firmy, widziałem jedynie zdjęcia wykonanych inwestycji, poczytałem o wykonawcy opinie w Internecie (były pozytywne). Kontakt z panem Pawłem również był i jest bezproblemowy, w przypadku jakiegokolwiek serwisu można na niego błyskawicznie liczyć. Na pierwszym miejscu z zalet Wood-House na pewno jest czas realizacji zlecenia – bardzo szybko i sprawnie, według uzgodnionych terminów, aż wszyscy byliśmy zaskoczeni, że tak szybko prace się odbywały. Krótko mówiąc: po prostu zaufałem panu Pawłowi i - jak na razie - nie zawiodłem się!

Władysław K., 22 października 2019
Pozytywna opinia

Przez firmę Wood-House został postawiony budynek letniskowy z poddaszem użytkowym o pow. 260m2 (stan surowy zamknięty bez elewacji). Do realizacji zlecenia wykonawca zapewniał materiały. Do firmy pana Pawła dotarłem poprzez wyszukiwarkę internetową. Na firmowej wizytówce można było zobaczyć m.in. wizualizacje dotychczasowych budów. Zresztą umowa została podpisana w biurze na jednej z budów, więc mogłem sam na własne oczy przekonać się, jaki jest poziom jakości. Zasadniczo widać, że firma świadczy usługi rzetelnie. Konsultacje i rozmowy były między nami konstruktywne. Same prace odbywały się zgodnie z projektem, a każdy etap odebrany został zgodnie z protokołem. Największym atutem firmy pana Pawła jest staranność w wykonaniu robót, np. dach wykonywała inna firma i w przypadku dachu właśnie różnie to wyglądało, natomiast jeśli chodzi o prace Wood-House, to nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko było bardzo dobrze zrobione. Usługa wykonana solidnie, zgodnie ze sztuką. Pracownicy sprawnie wykonywali swe prace, bez chodzenia na skróty - po prostu każdy wiedział, jakie ma obowiązki do zrealizowania. Widać było, że to zgrana ekipa. Polecam.

Agnieszka M., 11 października 2019
Pozytywna opinia

Firma Wood-House wybudowała dom jednorodzinny parterowy o pow. 80m2 (stan surowy zamknięty bez fundamentu). W 100% pozytywnie oceniam jakość świadczonych usług przez firmę pana Pawła. Wszystko mi się podobało – i kwestie dotyczące pracy, i sumienność, np. jak powiedzieli, że będą w danym dniu, to byli, wszystko odbywało się na czas, nie musiałam niczym się przejmować, zero jakichkolwiek problemów. Wszystkie materiały zapewniał wykonawca: okna, drzwi, tynki itd. Dla nas to było duże ułatwienie, że nie musieliśmy nigdzie jeździć i niczego załatwiać, zwłaszcza że przenosiliśmy się z Mierzei Wiślanej do Bornego Sulinowa, więc trudno byłoby nam cokolwiek organizować na miejscu. Do firmy pana Pawła dotarłam dzięki wyszukiwarce internetowej. W Krągach firma budowała podobny dom szkieletowy, podjechaliśmy tam i w sumie od razu dogadaliśmy się w pierwszym dniu. Umówiliśmy się wtedy na kolejne spotkanie i pojechaliśmy bodajże w ciągu 1-2 tygodni do biura w Czaplinku, i podpisaliśmy umowę. Termin był ustalony na wrzesień, jednak w końcu okazało się, że już w połowie sierpnia mogli zacząć praktycznie budować. Budowa rozpoczęła się ok. 20 sierpnia, prace zakończyły się w moją rocznicę ślubu, czyli 5 października. Nie zawsze pogoda pozwalała im pracować. Ogólnie dom powstał bardzo szybko, ale np. przez 2 tygodnie ciągle lało. Myślę, że gdyby przez miesiąc pogoda była dobra, to i w miesiąc zdążyliby wszystko zrobić. Dla mnie to firma na wysokim poziomie. Podobało mi się to, że wszystko załatwiali, nie było żadnych obsuw – wszystko ładnie się zazębiało. Naprawdę nie mam do czego się przyczepić. W 100% każdemu mogę polecić tę firmę.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Wood-House

Powiązane produkty i usługi: Domy konteneroweDomy w stanie surowymFirmy budujące domy pod kluczBudowa domu z bali cenaHale murowaneDomy kontenerowe Drawsko PomorskieDomy w stanie surowym Drawsko Pomorskie,  Firmy budujące domy pod klucz Drawsko Pomorskie, Budowa domu z bali cena Drawsko Pomorskie, Hale murowane Drawsko Pomorskie,  Wiatyaltany, Więźby i pokrycia dachowe

Oferta

Stan surowy zakmniety domu murowanego
Polska
do uzgodnienia

Stan surowy zamknięty domu murowanego

Stan surowy zamkniety
Polska
do uzgodnienia

Stan surowy zamknięty domu drewnianego

Stan developerski domu drewnianego
Polska
do uzgodnienia

Oferuje stan developerski domu drewnianego

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Pławieńska 11c , Czaplinek

Telefon

502****** Pokaż numer
502****** Pokaż numer

Telefon

502****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Paweł Weznerowicz

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy WOOD-HOUSE PAWEŁ WEZNEROWICZ
Imię (pierwsze) PAWEŁ
Nazwisko WEZNEROWICZ
Data rozpoczęcia działalności 2012-02-27
NIP 6731891850
Regon 321192494

Siedziba

Kraj Polska
Województwo ZACHODNIOPOMORSKIE
Powiat drawski
Gmina Czaplinek
Miejscowość Czaplinek
Kod pocztowy 78550
Poczta Czaplinek
Ulica ul. Pławieńska
Numer nieruchomości 11C

Kontakt

Email biuro@wood-house.net.pl
Strona www www.wood-house.net.pl

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2012-02-28
Data powstania 2012-02-27
Data rozpoczęcia działalności 2012-02-27

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4391Z WYKONYWANIE KONSTRUKCJI I POKRYĆ DACHOWYCH
Przeważające PKD
4752Z SPRZEDAŻ DETALICZNA DROBNYCH WYROBÓW METALOWYCH, FARB I SZKŁA PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4690Z SPRZEDAŻ HURTOWA NIEWYSPECJALIZOWANA
4673Z SPRZEDAŻ HURTOWA DREWNA, MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH I WYPOSAŻENIA SANITARNEGO
4339Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH
4120Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH
1610Z PRODUKCJA WYROBÓW TARTACZNYCH

Jednostki lokalne

Regon Nazwa Adres
32119249400028 WOOD-HOUSE PAWEล WEZNEROWICZ ul.Gรณrna
Czaplinek
ZACHODNIOPOMORSKIE
drawski

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.