Wood-House Czaplinek - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Wood-House nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Wood-House

O specjaliście

Www.wood-house.net.pl
Indywidualne budowanie. Każdy z budowanych przez nas domów drewnianych jest niepowtarzalny. Klient może stworzyć swój unikalny dom wybierając rozwiązania architektoniczne spośród dostępnych projektów po najdrobniejsze szczegółu wykończenia domu – kolory tynku, dachu, ścian zewnętrznych do urządzeń sanitarnych glazur i terakot. Budując z naszą firmą zyskują Państwo czas, komfort oraz gwarantowany efekt w postaci wysokiej jakości realizowanej inwestycji.

Firma Wood-House jest przedsiębiorstwem prywatnym, którego założycielami są Wiesław i Paweł Weznerowiczowie. Swoja działalność rozpoczęliśmy w 1997r pod szyldem „Usługi ogólnobudowlane”, a w 2002r skupić się na budowie domów drewnianych i zmienić nazwę firmy na „Dom-Eko”.
Współpracowaliśmy z Firma dla której postawiliśmy około 50 domów w Polsce oraz wykonywaliśmy zlecenia w Hiszpanii, Włoszech i Francji. Poza współpracą wybudowaliśmy niezależnie około 20 domów w kraju i Hiszpanii. Dzięki zdobytemu doświadczenia w roku 2012 rozszerzyliśmy naszą działalność stając się głównym wykonawcą domów drewnianych w Polsce rozpoczynając działalność pod nazwą
Wood-House.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą jak również wybrania odpowiedniego dla Państwa projektu domów drewnianych (http://wood-house.net.pl/przykladowe-projekty/).

Branża

Domy szkieletoweDomy murowaneDomy z BaliDomy pod kluczCiesielskie, dekarskie inneOcieplanie elewacjiFundamentyWyburzeniaTynkowanie elewacjiMontaż więźby dachowejNaprawa dachówOcieplanie poddaszyKrycie dachówRoboty ziemneMontaż ogrodzeniaMurowanie ścianDrewno konstrukcyjne, więźbaDomy z keramzytuOcieplanie Pianką PURElektrykElewacjeHydraulikPokrycia dachowe

Obszar działania

Zachodniopomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Austria, Belgia, Czechy, Dania, Francja, Hiszpania, Holandia, Niemcy, Norwegia, Szwecja, Włochy

Weryfikacja Oferteo

Opinie

Gwiazdki opinii 11 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

Firma Wood-House jest polecana przez Klientów i Partnerów biznesowych. Dlatego otrzymała Certyfikat Polecają Nas Klienci.
Białogard, 20 grudnia 2016
Pozytywna opinia

Zlecenie dotyczyło budowy domu począwszy od fundamentów aż do stanu deweloperskiego. Do projektu „Z71D” zostały wprowadzone drobne, kosmetyczne zmiany, nieobciążające i niezmieniające konstrukcji. O Wood-House dowiedziałem się od znajomych, którzy budowali dom, korzystając z usług tej firmy. Byłem też w innych miejscowościach, gdzie domy były budowane przez tego wykonawcę, więc dokonany wybór nie był tak naprawdę z pierwszej łapanki. Termin realizacji był dopasowany do mnie, był też zależny od czasu uzyskania zgody na budowę. Komunikacja od samego początku, czyli od kiedy wykonawcę poznałem, była dobra. Mogłem liczyć na naprawdę dobre podpowiedzi, np. niektóre założenia projektowe nie zdały egzaminu, dlatego wykonawca podpowiadał, wychodził z próbą kompromisu, jak można by to było zrobić lepiej. Ostateczny efekt jest zadowalający. Oprócz tego chciałem podnieść jakość materiałów. Porozumiewaliśmy się z wykonawcą i wspólnie szukaliśmy na rynku dobrej jakości towaru i w przystępnej cenie, np. zależało mi, by zastąpił dachówkę betonową lepszą dachówką ceramiczną. Firma zamawiała materiały z hurtowni i przywoziła na miejsce. Profesjonalizm oceniam na -5. Usługa została dobrze wykonana. Jedyne opóźnienia wynikały nie z winy Wood-House, lecz dostawcy wiązarów dachowych. Moje oczekiwania co do tej firmy się spełniły. Największe zalety Wood-House to: komunikatywność, przejrzystość, rzetelność, odpowiedzialność, życzliwość, fachowe doradztwo, kompromisowość, brak sprzeczek czy awantur. Myślę, że jest to firma godna polecenia!

Czaplinek, 21 października 2016
Pozytywna opinia

Firma Wood-House wybudowała dla mnie dom począwszy od fundamentów, aż do stanu deweloperskiego. Złożyłam zapytanie w serwisie Oferteo.pl, na które odpowiedziała firma Wood-House. Przy wyborze konkretnego wykonawcy domu drewnianego zasugerowałam się również tym, że jest to firma miejscowa i nie będę musiała zapewniać jej pracownikom żadnego lokum, oprócz tego udało mi się zobaczyć dwie wcześniejsze realizacje tej firmy w Szczecinie. Umowę zawarliśmy w formie pisemnej, łącznie z przedwstępną umową. Profesjonalizm Wood-House oceniam w stopniu dość dobrym. Jako jej zalety mogę wymienić: solidność, terminowość, brak spożywania alkoholu w miejscu pracy, utrzymywanie porządku na budowie, usuwanie usterek w terminie.

Trzebawie, 29 kwietnia 2016
Pozytywna opinia

Domek letniskowy został wykonany zgodnie z projektem, według założeń. Materiały po wcześniejszych uzgodnieniach zapewniała firma Wood-House. I tak naprawdę były one zgodne z ustaleniami. Kontaktowałem się z przedstawicielem tej firmy. Jak dla mnie komunikacja z nim była na bardzo dobrym poziomie. Jeśli pojawiały się jakieś niuanse do zmiany, to były one natychmiast wdrażane. Dlatego jakość świadczonych usług oceniam bardzo, bardzo dobrze (nie ma żadnych uchybień względem projektu i wykonania). Prace zakończyły się o wiele wcześniej niż to zostało założone. Krótko mówiąc: wszystko odbyło się szybko, ładnie, terminowo, dosyć sprawnie. Widziałem wiele domków innych firm, ale żaden nie został tak dobrze wykonany jak mój domek. Jeśli w przyszłości będę miał do wykonania podobne zlecenie, to na pewno skorzystam z usług Wood-House. Takie firmy trzeba i warto polecać!

pokaż więcej

Oferta

Stan surowy zakmniety domu murowanego
Polska
do uzgodnienia

Stan surowy zamknięty domu murowanego

Stan surowy zamkniety
Polska
do uzgodnienia

Stan surowy zamknięty domu drewnianego

Stan developerski domu drewnianego
Polska
do uzgodnienia

Oferuje stan developerski domu drewnianego

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Sikorskiego 35/5, Czaplinek

Telefon

502****** Pokaż numer

Telefon

502****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Paweł Weznerowicz

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy WOOD-HOUSE PAWEŁ WEZNEROWICZ
Imię (pierwsze) PAWEŁ
Nazwisko WEZNEROWICZ
Data rozpoczęcia działalności 2012-02-27
NIP 6731891850
Regon 321192494

Siedziba

Kraj Polska
Województwo ZACHODNIOPOMORSKIE
Powiat drawski
Gmina Czaplinek
Miejscowość Czaplinek
Kod pocztowy 78550
Poczta Czaplinek
Ulica ul. gen. Władysława Sikorskiego
Numer nieruchomości 35
Numer lokalu 5

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2012-02-28
Data powstania 2012-02-27
Data rozpoczęcia działalności 2012-02-27

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4391Z WYKONYWANIE KONSTRUKCJI I POKRYĆ DACHOWYCH
Przeważające PKD
4339Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH
4120Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH

Jednostki lokalne

Regon Nazwa Adres
32119249400028 WOOD-HOUSE PAWEล WEZNEROWICZ ul.Gรณrna
Czaplinek
ZACHODNIOPOMORSKIE
drawski

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.