Włodawa - Usługi, Produkty, Opinie i Zlecenia

Przy wyborze najlepszego dostawcy lub wykonawcy w województwie lubelskim, Klienci zwykle kierują się cenami a także poleceniami poprzednich Klientów. Poszukują porównywarek i rankingów firm z Włodawy i regionu. Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się z pierwszej ręki jak kształtują się ceny i pozyskasz interesujące Cię informacje od specjalistów znających się na swoim fachu jak nikt inny. Nie ważne, czy szukasz niań czy dostawców produktu tartacznego. W pięknym mieście, jakim jest Włodawa swoje usługi w Oferteo prezentuje już 647 fachowców, którzy przez Klientów oceniani są na 4.6 w skali od 1 do 5. Różnorodność obsługiwanych kategorii jest w tym regionie naprawdę spora. Zarejestrowane w Oferteo firmy poruszają się już w 310 branżach, w szerokim zakresie np. transport krajowy do 3,5t, domy szkieletowe, instalatorstwo hydrauliczne, leasing samochodów, wynajem sprzętu budowlanego. Z Oferteo najlepszej firmy w tej okolicy szukało już 265 osób, które łącznie otrzymały 670 ofert od profesjonalistów. Spróbuj, a bardzo szybko poznasz odpowiedniego specjalistę z Włodawy. Pierwsze propozycje możesz dostać w kilka minut. Nie czekaj, wybierz jedną z branż poniżej i przekonaj się całkowicie za darmo!

Opinie o fachowcach z Włodawy

EWiKA

  • Opinia pozytywna
  • Przemysław T., Włodawa

Firma Ewika wybudowała mój dom. Była to usługa kompleksowa, od wykopania fundamentów po prace wykończeniowe. Oprócz bardzo miłej i fachowej obsługi spodobała mi się wszechstronność firmy. Mogłem liczyć nie tylko na cenne uwagi na etapie projektowania domu, bardzo szybkie tempo prac, a także pełny profesjonalizm przy rozliczeniu usługi. Polecam tę firmę wszystkim znajomym bo wiem, że są ewenementem na rynku usług budowlanych. Podczas kilku miesięcy prac nigdy nie miałem zastrzeżeń co do właściwego...

Rojek Marek Sysmark

  • Opinia pozytywna
  • Anna M., Włodawa

Jak na razie firma zachowuje się dość profesjonalnie, przed przedstawieniem oferty obejrzała teren i zakres prac, przedstawiła ofertę cenowa do zaakceptowania bez zbędnych targów, po prostu realną.

Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Aneta Kowalczuk

  • Opinia pozytywna
  • Konrad S., Włodawa

Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Aneta Kowalczuk ułatwia użytkownikom wzajemny kontakt, oszczędzając czas, który musieliby poświęcić na poszukiwanie dostawcy.

Przykładowe zlecenia mieszkańców Włodawy

Zlecę pozyskanie dotacji unijnej, 40.000zł, Włodawa

Cel dotacji: założenie firmy. Miejsce inwestycji: obszar miejski. Wkład własny: tak. Kwota dotacji: 40.000zł. Liczba utworzonych miejsc pracy: 2. Klient aktywny zawodowo: nie - jest zarejestrowany w Urzędzie Pracy. Informacje o firmie Klienta: Klient nie prowadzi własnej działalności. Przeznaczenie dotacji: zakup maszyn i/lub urządzeń. Termin zakupu usługi: w ciągu 3 miesięcy od 27.02.2015r. Inform...

Danuta P., fundusze i dotacje unijne.

Kupię z dostawą Solbet 600, łącznie 1 800 sztuk

Przedmiot zakupu: Solbet 600. Ilość:. - 1 200 całych, - 600 połówek. Dostawa: tak. Termin zakupu: luty 2016r., wybór Dostawcy możliwy jak najszybciej od 24 lipca 2015r.

Dawid S., materiały budowlane.

Kupię dachówkę miedzianą Roben Piemont, 60m2

Pokrycie dachowe: dachówki ceramiczne. Powierzchnia dachu: 60m2. Dostawa: tak. Wymagania dodatkowe:. - dachówka Roben Piemont miedziana angobowana, - gąsiory, - skrajne prawe i lewe. Termin zakupu: jak najszybciej od 10 lipca 2015r.

Paweł M., dachy, pokrycia.

Zlecę ocieplenie i malowanie elewacji, ok. 140m2, Włodawa

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny. Zakres zlecenia: ocieplenie elewacji, malowanie elewacji. Powierzchnia prac: ok. 140m2. Dostawca materiałów: zleceniodawca. Informacje dodatkowe: wykonawca ma być solidny i dobry w swoim fachu. Termin rozpoczęcia prac: lipiec - sierpień 2017r.

Dawid B., elewacje, ocieplanie, izolacje.