Węgorzewo

Nie wiesz jak to zrobić, by szybko porównać propozycje kilku firm z Węgorzewa i woj. warmińsko-mazurskiego? Potrzebny jest Ci cennik i koszty w Twojej okolicy? Oferteo umożliwia odszukanie dostawcy, upraszcza porównanie cen oraz pozwala sprawdzić punkt widzenia osób, które już pracowały z tą firmą. Oferteo jest doskonałą odpowiedzią dla tych, którzy planują własne zadanie, nawet jeśli jest to usługa pozyskania dotacji unijnych czy zakup minikoparki jcb. Na dzień dzisiejszy w Węgorzewie swoją działalność w Oferteo posiada już 277 specjalistów najwyższych lotów, których Klienci oceniają na 4.4 (skala od 1 do 5). Liczba kategorii jest w tym regionie naprawdę spora. Zarejestrowani w serwisie specjaliści składają oferty już w 354 branżach, w szerokim zakresie np. domy z bala, fundamenty, usługi budowlane, naprawa lodówek, serwis komputerów, telefonów, internetu, posadzki przemysłowe. Z Oferteo odpowiedniej firmy w powiecie szukało już 277 osób, które w sumie otrzymały 664 ofert od firm. Spróbuj, a bardzo szybko poznasz właściwego wykonawcę z Węgorzewa. Pierwsze propozycje możesz poznać w kilka minut. Nie zwlekaj, kliknij jedną z branż poniżej i przekonaj się!

Wybierz branżę w mieście Węgorzewo

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Węgorzewa

Krzysztof Mikuła Usługi Budowlane

Krzysztof Z., Węgorzewo

Jestem inwestorem różnymi doświadczeniami z wieloma firmami. Jeśli zależy Ci na bezkonfliktowej fachowej robocie, to nie mogłeś lepiej trafić. Jestem bardzo zadowolony z wykonania tradycyjnych tynków cementowo-wapiennych (jakość rewelacyjna) jak również z gładzi na ściankach kartonowo gipsowych. Łazienka wykonana perfekcyjnie z białym montażem Duża znajomość starych i nowych technologii. Na budowie ład i porządek. Naprawdę szczerze polecam tę firmę.

Usługi Elektryczno Hydrauliczne Krzysztof Pucyk

Agnieszka C., Węgorzewo

Rozmowa z firmą elektryczno-hydrauliczną KRZYSZTOF PUCYK przebiegła bardzo sprawnie. Szybko się dogadaliśmy finansowo i po dwóch dniach już przyjechali z materiałem i rzetelnie pracują. Bardzo miła, pracowita i fachowa firma. Polecam z całą pewnością Pana KRZYSZTOFA PUCYK, jest słowny a to rzadkość w dzisiejszych czasach.

K&A TRANS

Wanda E., Krzywińskie

Znakomity kontakt z właścicielem firmy panem Krzysztofem. Fachowcy z prawdziwego zdarzenia. Dokładni, dobrze zorganizowani i do tego pracę wykonują w ekspresowym tempie. Panowie pracują od samego rana, uczciwie i rzetelnie podchodzą do tematu. Polecam każdemu, komu zależy na czasie i dobrze wykonanej pracy.

Przykładowe zlecenia mieszkańców Węgorzewa

Szukam usługi brukarskiej, pow. 150-200m2, Węgorzewo

Zakres zlecenia: wykonanie parkingu, placu. Zakres prac: kompleksowe ułożenie kostki. Powierzchnia prac: 150-200m2. Rodzaj materiału: kostka betonowa. Dostawca materiałów: preferowana firma wykonawcza. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 2-3 miesięcy

Monika Ł., brukarstwo.

Pellet drzewny, 6t co roku, Węgorzewo

Ilość: 6 ton. Rodzaj pelletu: drzewny. Dostawa: tak. Rodzaj zapotrzebowania: coroczny zakup. Wymagania dodatkowe: Zależy mi na dobrej jakości peletu, tak by zostawalo po nim jak najmniej popiołu, i nie tworzyły się zlepki. Termin zakupu: w ciągu miesiąca.

Monika Ł., pellet drzewny.

Zapytanie o dotację unijną na założenie firmy, 20000zł, Węgorzewo

Cel dotacji: założenie firmy. Miejsce inwestycji: obszar wiejski do 5 tysięcy ludności. Wkład własny: nie. Kwota dotacji: 20000zł. Liczba utworzonych miejsc pracy: 5. Klient aktywny zawodowo: tak - własna działalność. Informacje o firmie Klienta: Klient nie prowadzi własnej działalności. Przeznaczenie dotacji: zakup maszyn i/lub urządzeń. Termin zakupu usługi: jak najszybciej. Informacje dodatkowe:...

Grzegorz K., fundusze i dotacje unijne.

Kupię drewno opałowe, 5m³ co roku, Węgorzewo

Ilość: 5m³. Dostawa: tak. Rodzaj zapotrzebowania: coroczny zakup. Wymagania dodatkowe: nie określono. Termin zakupu: jak najszybciej.

Jolanta M., drewno, drewno kominkowe.

Zlecenie na panele fotowoltaiczne, dach do 150m², Węgorzewo

Kierunek, w jakim zwrócony jest dach domu: południowy. Powierzchnia dachu: do 150m². Czy dach jest lub może być zacieniony: nie. Liczba mieszkańców domu: 1-2 osoby. Klient szuka ofert na: zakup i montaż systemu. Dodatkowe informacje: jedna faza on-gird 6kw. Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą.

Jarosław D., ekologiczne źródła energii - urządzenia.