Wągrowiec

Szukając właściwego dostawcy lub wykonawcy w woj. wielkopolskim, Klienci zawsze interesują się cennikiem a także poleceniami poprzednich Klientów. Poszukują porównywarek cen i rankingu firm z Wągrowca i regionu. Jeżeli masz zamiar zlecić wykonanie usługi komuś, kto będzie rewelacyjnym i pasującym do Ciebie wykonawcą czy też chcesz kupić towar na najlepszych warunkach jesteśmy odpowiedzią na Twoje potrzeby. Z nami w Wągrowcu możesz skorzystać z ofert 1 144 firm i wybrać najelpszą dla Ciebie, która pomoże zrealizować Twoje założenia. Oceny firm w powiecie wągrowieckim to 4.2 (skala od 1 do 5). Korzystając z solidnej wiedzy i dzięki szerokiemu spektrum ofert w 699 kategoriach oraz sprawnej obsłudze, w ostatnich latach połączyliśmy 959 kupujących i zlecających z współpracującymi z nami profesjonalistami, dzięki czemu przekazano aż 3 430 ofert! 3 430 ofert to 3 430 możliwości. Przykładowe branże to kolonie, obozy, remonty innych obiektów, kosztorysowanie, ekspertyzy, strony internetowe, szycie pościeli Przekonaj się sam, wybierz jedną z kategorii poniżej, daj znać nam czego potrzebujesz i pozwól nam znaleźć dobranego specjalistę z Wągrowca za Ciebie!

Wybierz branżę w mieście Wągrowiec

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Wągrowca

Zakład Usługowo - Produkcyjno - Handlowy Wojciech Zdrzałka

Jerzy O., Wągrowiec

Telefonicznie i osobiście. Merytorycznie, bezproblemowe i przede wszystkim szybkie przybycie na teren inwestycji. Same konkrety, szybkie i dokładne pomiary. W ciągu kilku dni realistyczna wycena usługi, duża elastyczność na drobne zmiany i korekty w zleceniu oraz duża i bezproblemowa chęć współpracy w drobnych i dużych dodatkowych robotach. Same superlatywy. W 100% rzetelność oraz fachowość. Co do jakości robót wypowiedzieć się będę mógł po ich zakończeniu.

Sfinansowani Magdalena Szkatulska

Krzysztof M., Damasławek

Magdalena jest to bardzo miła i sympatyczna osoba. Mocno zaangażowana w swoją pracę. Pełen profesjonalizm, sam korzystałem z usług i pomocy Magdaleny, sam też poleciłem ją znajomym którzy też byli równie zadowoleni jak ja. Kontakt jak i podejście do klienta bez jakichkolwiek zastrzeżeń.Gorąco polecam Magdalenę Szkatulską. Jeśli kiedyś znów będę musiał korzystać z tego typu usług to tylko u Pani Magdaleny. Dlatego moja ocena jest BARDZO POZYTYWNA.

Rem-putz firma ogólnobudowlana

Paulina N., Poznań

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług wykonanych przez tą firmę. Ściany są jak lustro :) Firma ta za bardzo przystępną cenę wykonała nam 170 m kw. tynków maszynowych. Wykonano także drobne inne prace, które nie wliczały się w zlecenie, a p.Piotr nawet nie chciał za to dodatkowych pieniążków. Polecam! W stosunku do firmy z Poznania, która wyceniała to zlecenie zaoszczędziliśmy 2000 zł.

Przykładowe zlecenia mieszkańców Wągrowca

Kupię piec na węgiel i pellet z dodatkowym rusztem żeliwnym

Kupię piec na węgiel i pellet z dodatkowym rusztem żeliwnym na paliwo stałe, z automatyką. Piec do mieszkania w domu o powierzchni 80m2, z automatyką. Oferta z montażem. Termin skorzystania z oferty możliwy od zaraz. Proszę o oferty.

Krzysztof J., węgiel ekogroszek.

Zlecę kompleksowe wykonanie elewacji styropianem, do 200m², Wągrowiec

Zakres prac: kompleksowe wykonanie elewacji. Rodzaj budynku: dom jednorodzinny. Powierzchnia: do 200m². Rodzaj materiału: styropian. Dostawca materiałów: wykonawca. Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz.

Dorota S., elewacje, ocieplanie, izolacje.

Zapytanie o manicure dla 1 osoby, Wągrowiec

Rodzaj usługi: manicure. Rodzaj pielęgnacji skóry: mikrodermabrazja. Liczba obsługiwanych osób: 1 osoba. Miejsce wykonania usługi: u Klienta lub w salonie kosmetycznym. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin realizacji usługi: w ciągu kilku najbliższych dni.

Klaudia K., kosmetyka ciała i twarzy.

Zlecę pozyskanie dotacji unijnej na rozwój firmy, 100000zł, Wągrowiec

Cel dotacji: rozwój firmy. Miejsce inwestycji: obszar miejski. Wkład własny: tak. Kwota dotacji: 100000zł. Liczba utworzonych miejsc pracy: 2. Klient aktywny zawodowo: tak - własna działalność. Informacje o firmie Klienta: firma generuje zyski, regularnie opłaca składki ZUS. Przeznaczenie dotacji: nowe miejsca pracy, zakup maszyn i/lub urządzeń. Termin zakupu usługi: jak najszybciej. Informacje dod...

Krystian K., fundusze i dotacje unijne.

Szukam dostawcy pelletu, drzewny, 1 tona, Wągrowiec

Ilość: 1 tona. Rodzaj pelletu: drzewny. Dostawa: tak. Charakter zlecenia: zakup próbny, potem stała współpraca. Wymagania dodatkowe: nie określono. Termin zakupu: jak najszybciej.

Joanna G., pellet drzewny.

Poszukuję okien, do 5szt., PCV, Wągrowiec

Klient chce otrzymać oferty na: zakup i montaż okien. Liczba okien: do 5. Rodzaj okien: PCV. Informacje dodatkowe: wysokie 216 cm szwrokie146 kolor biały. Klient szuka również ofert na: nie określono. Termin skorzystania z oferty: jak najszybciej.

Sławomir B., okna.