Usługi Proszowice - Najlepsi w 2021

Najlepsi Wykonawcy Usług w Proszowicach, 2021

822 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 822 firm
w kategorii Usługi

Usługi Proszowice
Asia L.

Projekt i wizualizacja naszej inwestycji przygotowana z pełnym profesjonalizmem. Bardzo dobry kontakt i jasno przedstawione informacje. Polecam w 100%.

DACH-MUS2 MATEUSZ MUSIAŁ

 • Pałecznica
 • 11 km od Proszowice
Radosław L.

Polecam Pana Mateusza firma naprawdę godna polecenia, terminowa. Budowa dachu wykonana szybko, bardzo dobre doradztwo. Polecam.

F. R. B. ROB-BUD

 • Proszowice
Jarosław Z.

Doświadczona firma z zakresu wylewek maszynowych. Wykonujemy posadzki metodą półsuchą. Wszelkie pomiary odbywają się za pomocą niwelatora laserowego podczas oględzin i bezpłatnej wyceny na miejscu budowy. Nasze wylewki stosowane są również do ogrzewania podłogowego. Dodajemy bardzo dobrej jakości plastyfikatory i dosypujemy włókna co zdecydowanie poprawia jakość i parametry betonu. Zacieranie odbywa się mechanicznie. Wylewki na gotowo są trwałe, nie krusza się i nie pękają. Nacinamy dylatacje na świeżym betonie co zapewnia że wylewki nie pękają '' gdzie chcą '' tylko wzdłuż Lini prowadzenia dylatacji. Wykonujemy również posadzki na balkonach, lokalach usługowych i garażach. Stosujemy maty zbrojeniowe na życzenie klienta. Każda wycena indywidualna. Stawki od 12 zł robocizna i z materiałem od 30 zł za m2. Zajmujemy się również wylewaniem styrobetonu. Nabywamy granulat i w połączeniu z cementem i dodatkowym płynem powstaje ciepła i lekka wylewka o bardzo dobrych właściwościach cieplnych. Stosowane na stropodachach jak również do wyrównania podłoża przed rozłożeniem styropianu. Więcej informacji pod nr tel 734 426 842 Pozdrawiam Robert.

Pasjona Sp. z o.o.

 • Proszowice
Zbigniew Ł.

Polecam tego dostawcę, rzetelna firma, wykonująca swoją prace szybko i profesjonalnie.

BIURO INŻYNIERSKIE ADAM KURA

 • Klimontów
 • 4 km od Proszowice
Piotr Ś.

Pan Adam dokonał odbioru mojego mieszkania. Był profesjonalnie przygotowany i wszystko zostało bardzo dokładnie sprawdzone. Przy wykończeniu mieszkania nie było żadnych problemów co świadczy o fachowości wykonanej usługi. Szczerze polecam.

Dołącz do naszych Wykonawców w Proszowicach

Działasz na rynku jako Wykonawca i szukasz nowych Klientów z Proszowic lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Pro-instal

 • Klimontów
 • 4 km od Proszowice
Grzegorz W.

Profesjonalna instalacja, sprawna realizacja i bardzo dobry kontakt. Pan Łukasz ze swoim praktycznym doświadczeniem wie co doradzić, żeby złożona instalacja CO działała niezawodnie i była prosta w obsłudze.

FU INTER GK

 • Koszyce
 • 20 km od Proszowice
Małgorzata W.

Bardzo profesjonalna firma . Zlecone prace wykonane bez zastrzeżeń . Wysoka kultura osobista . Duża pokora . Z serca polecam . Na pewno w lecie znów skorzystamy . Panie Pawle bardzo dziękujemy i życzymy samych sukcesów . Małgorzata Wójcik

KamBruk

 • Proszowice
Piotr K.

Firma Kambruk od razu zyskała moje zaufanie. Uzyskałem odpowiedzi na wszystkie mnie interesujące kwestie, praktycznie od ręki. Umówiliśmy się na pierwsze spotkanie, po którym już wszystko było jasne i miałem gotowy termin wykonania. Pracownicy przyjechali zgodnie z umową, rozpoczęli prace i w ciągu praktycznie dwóch dni wykonali całość. Jakość wykonanej pracy na bardzo wysokim poziomie. Odebranie pracy z właścicielem Firmy odbyło się w dogodnym terminie i chętnie od razu poleciłem tę Firmę sąsiadom. Zachowałem kontakty do Firmy Kambruk, bo wykonana praca pokazała wyjątkowość tej Firmy.

Krzysztof Łakomski

 • Proszowice
Piotr K.

W ramach naszego koncertu odbywającego się w Krakowie fotograf Krzysztof Łakomski wykonał sesje podczas gry oraz później w plenerze. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu jaki wspólnie uzyskaliśmy. Fotografie oddają energiczność oraz idealne dobrane chłodne spostrzeżenie na zespół wykonujący gatunek około metalowy. Mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze na sesji w przyszłości. Czy to na koncercie, czy to w plenerze. Bardzo polecam Krzysztofa za jego profesjonalne podejście do tematu i wiedzę w zakresie fotografii cyfrowej. Jednym słowem rewelacja!

Grzegorz K.

Firma Brukarska "BRUKMAN" oferuje swoje usługi. Jesteśmy zgraną ekipą wykonującą swoją pracę solidnie i rzetelnie. Na pierwszym miejscu stawiamy sobie zadowolenie klienta. Nasze usługi wykonujemy kompleksowo jak i z powierzonego materiału. Każdy projekt wyceniamy indywidualnie po wcześniejszym obejrzeniu miejsca budowy. Wykonujemy: -chodniki, -tarasy, -podjazdy, -schody, -opaski, -palisady, -ażury, -granit, -płyty chodnikowe, -parkingi, -kamień łupany, -niwelacja terenu, -krawężniki i obrzeża. Oferujemy bezpłatną możliwość wcześniejszego obejrzenia budowy w celu doradztwa oraz omówienia ewentualnych problemów. Działamy na terenie województwa małopolskiego i świętokrzyskiego. Serdecznie zapraszamy do współpracy. 539 244 179, 888 975 941

Porównaj ceny i koszty usług w Proszowicach

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysu usług? A może interesuje Cię najtańsza oferta na usługi w Proszowicach? Złóż zapytanie, a wykonawcy z Proszowic sami prześlą wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Inne pobliskie usługi: Zlecenia Proszowice

GABRO Gabriel Celuch

 • Proszowice
Grzegorz K.

Układanie kostki brukowej: - Ścieżki, - Podjazdy, - Tarasy, - Drogi, - Parkingi, - Place manewrowe, - Mała architektura. *Układamy kostkę brukową, kompleksowo lub z materiałów dostarczonych przez klienta. *Działamy na terenie woj. małopolskiego i świętokrzyskiego *Mamy w ofercie całą gamę kostki brukowej firmy JADAR, LIBET, BRUK BET POLBRUK w atrakcyjnych cenach. Zapewniamy wysoką jakość, fachowe doradztwo oraz konkurencyjne ceny! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Proszę o kontakt pod nr. 505 363 345

InsMar Mariusz Dziura

 • Więckowice
 • 3 km od Proszowice
Artur D.

konkretna wycena i oszacowanie prac, konkurencyjna cena, prace odebrane przez spółdzielnie bez zastrzeżeń.

Pro System

 • Proszowice
Iwona S.

Jesteśmy bardzo zadowoleni wraz z mężem z usługi jaką wykonała firma pro system, a mianowicie naprawa izolacji dachu zniszczonej przez kunę w wełnie mineralnej. Panowie bardzo sprawnie wyciągnęli starą wełnę i wypełnili poddasze celulozą. Na pewno będziemy polecać wśród znajomych.

FHU MON TYNK

 • Radziemice
 • 8 km od Proszowice
Macelina M.

Od kiedy nawiązaliśmy współpracę z firmą MONTYNK nasze zmartwienia związane z szybkim kładzeniem tynku stały się przeszłością - oferują super sprzęt i specjalistyczny serwis agregatów tynkarskich. Polecam!

IEH Bogusław Pałyga

 • Proszowice
Natalia T.

Produkcja i montaż schodów, podłogi klejone wielowarstwowe, drzwi dębowe z w całości z drewna , schody kompletne z balustradami,drewno klejone dębowe, lamele dębowe i inne drewno 2,5-12 mm grubości, stopnie,podstopnie,blaty,parapety, klejonka D4 elementy drzwi usługi wycinania lameli na mini traku Neva TR 88, nasze prace można zobaczyć ; http://stolarnia-woma.pl

Paweł Kopeć

 • Proszowice
Mateusz K.

Ekipa brukarska godna polecenia. Pan Paweł słucha Klienta, nie marudzi jak wynikają prace dodatkowe, nie wliczone wcześniej w plan robót (np. drenaż czy kratki odwadniające). Ma zgraną ekipę, w której każdy wie co ma robić. Nikt nie "pląta" się bezcelowo. Każdy ma określone zadania, niezastąpiony jest pracownik od wyznaczania poziomów, spadków, itd., powoli i z dużą dokładnością robi niwelety, pomiary i nie pomyli się nawet o milimetr w stosunku do projektu. Polecam! Ja jestem bardzo zadowolony.

NA-BUD POSADZKI MASZYNOWE

 • Proszowice
Janusz K.

Zlecenie zostało wykonane szybko i w uzgodnionym terminie. Panowie pracowali bez zbędnych przerw, a po wykonaniu pracy pozostawili po sobie porządek. Polecam tą firmę jako solidną.

"TYMEX" Tymoteusz Gałek

 • Pałecznica
 • 11 km od Proszowice
Jerzy K.

Firma TYMEX, to wieloletnie doświadczenie w dziedzinie budownictwa, specjalizujemy się budowach domów jednorodzinnych oraz wykańczaniem ich pod klucz. Posiadamy wyspecjalizowane ekipy z których każda zajmuje się oddzielną dziedziną budownictwa. Łączymy młodość, polot, finezję i werwę do pracy młodych pracowników z doświadczeniem, starannością, znajomością technologii i znakomitą techniką wykonania prac budowlanych naszych dojrzałych pracowników. Rejon w którym działamy to głównie województwo małopolskie oraz świętokrzyskie, często jednak zdarza się że wyjeżdżamy w odleglejsze miejsca, jeśli klient tego sobie życzy i wykonujemy na miejscy zlecenie. Rok założenia tej właśnie firmy to 2012, jednak w tym składzie istniejemy na rynku od ponad dwudziestu lat, Firmę prowadzę ja wraz z ojcem, mamy pod sobą około dziesięciu własnych pracowników oraz wiele firm podwykonawczych którym zlecamy różne roboty. Oczywiście jak na prawdziwych szefów (majstrów) przystało, pracujemy równo z naszymi pracownikami na budowach, dzięki czemu możemy kontrolować wszystko co się dzieje na placu budowy. To właśnie wyróżnia nas od wielu innych firm, że jesteśmy ciągle na miejscu i możemy dopilnować wszystkich szczegółów zlecenia. Ja od siebie mogę zaoferować państwu profesjonalizm, zaangażowanie, doradztwo w sprawie wykończeń i remontów, oraz będę starał się spełnić wszystkie państwa potrzeby z dziedziny budownictwa oraz materiałów budowlanych. Firma TYMEX

Firma Usługowo handlowa REMDREW

 • Nowe Brzesko
 • 9 km od Proszowice
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Rzezawie 32-765 Rzezawa ul. Szkolna 11

Firma wykonywała remont parkietu po zalaniu w Publicznej Szkole Podstawowej w Rzezawie. Wywiązała się z umowy w terminie. Praca została wykonana solidnie.

Remont duś

 • Proszowice
Kinga K.

Rzetelnie szybko i solidnie. Serdecznie polecam firmę, bezproblemowo i w przystępnej cenie.

Opinie i porady najlepszych fachowców

Jeśli interesują Cię opinie na temat usług, szukasz porad lub ofert skontaktuj się z fachowcami z Proszowic. Dodatkowo możesz tanio kupić produkty lub zlecić wykonanie usługi - koniecznie wyślij zapytanie do naszych firm i wybierz najlepszą ofertę.

Zapytanie prześlemy do wielu firm świadczącymi usługi w Proszowicach, a zainteresowane prześlą Ci potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

Kamil Czekaj Premium Parkiet

 • Proszowice
Joanna W.

Polecam firmę i jej pracę. Odnawiałam 20 letni parkiet dębowy. Cierpliwie pan Kamil tłumaczył w jaki sposób i jakimi materiałami będzie praca wykonana. Terminowe i rzetelne wykonanie.

Eco-Top Tomasz Psica

 • Proszowice
Adam K.

Sklep z oświetleniem LED Oferujemy: - żarówki - halogeny, naświetlacze - świetlówki - panele LED - lampy HighBay - taśmy RGB, kontrolery, sterowniki, piloty - moduły LED do reklam - oprawy typu downlight, backlight, zewnętrzne i wewnętrzne - plafony, plafoniery - wszelkiego rodzaju oświetlenie LED dla przemysłu, domu i ogrodu. - w ofercie także zasilacze i akcesoria montażowe. Prowadzimy sklep stacjonarny zlokalizowany Proszowice, B. Głowackiego 26 i internetowy z zasięgiem na całą Polskę. Szybki czas realizacji, i szeroka gama produktów, fachowa pomoc i doradztwo. Dodatkowo zajmujemy się montażem, serwisem i konserwacją systemów zabezpieczeń - monitoringu i alarmów.

DREW-KOM

 • Nowe Brzesko
 • 9 km od Proszowice
Ewa S.

Firma złożyła ofertę. Właściciel spotkał się z nami. Widać, że firma rzetelna i zależy mu na Kliencie. W momencie pisania opinii jeszcze nie wybraliśmy wykonawcy, dlatego nie możemy wystawić miarodajnej opinii dot. terminowości, czy jakości wykonanych usług.

M&S Garage Mechanika Pojazdowa Michał Skucha

 • Proszowice
Arkadiusz Z.

Działamy na rynku od 2017. Jeśli szukasz ofert skorzystaj z naszych usług w zakresie transportu samochodów. Obsługujemy Klientów na terenie Krakowa, Małopolski, Śląska, woj. świętokrzyskiego. Zależy nam na zadowoleniu Klientów.

Kerima Sp.zo.o.

 • Koniusza
 • 5 km od Proszowice
Paweł B.

Szybko, sprawnie i zawsze profesjonalnie. Polecam.

StanArt

 • Proszowice
Aneta G.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Michałem, bardzo kompetentna osoba, przygotował korzystną ofertę.

ELSID s.c

 • PROSZOWICE
Izabela C.

Polecam wszystkim tego wykonawcę, jestem zadowolona z realizacji usługi.

JohnClean - mobilna myjnia parowa

 • Proszowice
Sandra S.

Bardzo miła obsługa, atrakcyjne ceny, a samochód jak z salonu, polecam serdecznie firmę JohnClean.

Shelves Poland

 • Ostrów
 • 7 km od Proszowice
Dawid Z.

Firma wykonywała dla nas przeprowadzkę magazynu, demontaż, oraz ponowny montaż ok 8 tys mp (620 ram) Termin realizacji 13 dni (włącznie z sobotą i niedzielą), Panowie wykonali przeprowadzkę w 11 dni, więc 2 dni przed terminem.

Dawid Wilk TYNK-TECH

 • Koniusza
 • 5 km od Proszowice

FU Inter Gips

 • Koszyce
 • 20 km od Proszowice
Michał L.

INTER GIPS jest firmą założoną w 2016 roku.Oferujemy usługi suchej zabudowy wnętrz tzn. adaptacja poddaszy,sufity podwieszane,ścianki działowe oraz gładzie i malowanie.Naszymi klientami są prywatni inwestorzy oraz deweloperzy.Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Brocante

 • Żębocin
 • 3 km od Proszowice
Damian C.

Szybko i sprawnie, pełen profesjonalizm. Gorąco polecam.

Rafał KLOSKOWSKI KLOSPOL

 • Proszowice
Kasia C.

Kontakt telefoniczny i e-mail. Szybka dostawa i dostępna cena.

JGMG sp. z o. o.

 • Ostrów
 • 7 km od Proszowice
Mirosław S.

Realizujemy prace od 2010. Nasza branża to obsługa imprez, scena, nagłośnienie, oświetlenie. Nasz obszar działania to Polska. Zapraszamy do współpracy.

Zbigniew Baran

 • Koszyce
 • 20 km od Proszowice
Sławomir Ł.

Szybko sprawnie i bezproblemowo. Solidna robota i zgrana ekipa - polecam.

RB1

 • Koszyce
 • 20 km od Proszowice
Konrad G.

Rozmowy przebiegały bez problemowo. Polecę za profesjonalizm.

Bud-Kar Usługi Budowlane Szczepan Nowak

 • Proszowice
Michał K.

Długoletnie doświadczenie ekipy pozwala na szybkie i precyzyjne wykonywanie dla Państwa usług. Nasze ceny sa konkurencyjne i podlegają negocjacja. Stawiamy na czas i dokładność.

Drewinter rana sellou-żurek

 • Proszowice
Maciej K.

Elektro - HARD

 • Proszowice
Joanna G.

Polecam. Rozmowy wstępne prowadzone były bardzo rzetelnie i fachowo. Podano kilka ofert dopasowanych do stawianych wymagań. Klient od samego początku czuje się zaopiekowany. Super sprawna i zgrana ekipa montażowa. Montaż instalacji fotowoltaicznej wykonany profesjonalnie. Po montażu zostają tylko panele na dachu i urządzenia w kotłowni, bo Panowie zostawiają po sobie idealny porządek.

BIELECKI S.C. Bielecki Rafał, Bielecki Dawid

 • Proszowice
Urszula A.

Bardzo dziękuje za profesjonalną i szybka, oraz fachowa obsługę. Pracownicy bardzo mili, wyjaśniają i odpowiadają na pytania odnośnie urządzeń. Usługa i urządzenia rozsądnej cenie. Firma godna polecenia żeby było więcej takich firm w Polsce. Gorąco polecamy.

Jakub Fluder Wykładziny Obiektowe

 • Proszowice
Edyta M.

Bardzo polecam firmę Jakub Fluder Wykładziny Obiektowe! Bardzo dobry kontakt i współpraca. Zlecenie wykonane profesjonalnie i z uwagą na detale. Przesympatyczny zespół prawdziwych fachowców. Naprawdę polecam!

RAVTHERM RAFAŁ STĘPLOWSKI

 • Proszowice
Małgorzata M.

Pan Rafał to profesjonalista w każdym calu. Instalacja zamontowana szybko i sprawnie. Piec działa bez zarzutu. Pan Rafał zawsze służy radą i cierpliwie wszystko tłumaczy. Pomaga także przy wniosku w programie "Czyste powietrze". Duży plus za serwis na miejscu. Bardzo polecam firmę.

MK KlimaGUT

 • Proszowice
Marek M.

Dołączam do grona bardzo zadowolonych klientów! Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem firmy. Fachowe doradztwo i bardzo dobre ceny. Miałem wiele pytań na które uzyskałem szczegółowe informacje. Panowie pojawili się terminowo i wykonali swoją pracy w ustalonym czasie pozostawiając po sobie idealny porządek. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i będę polecał firmę znajomym z czystym sumieniem.

SOLARDE

 • Nowe Brzesko
 • 9 km od Proszowice
Rafał P.

Usługa w trakcie realizacji. Wykonawca jako jedyny przyjechał na miejsce obejrzeć instalację i przygotować pełną ofertę. Kontakt bardzo pozytywny.

CARBOMAR MARCIN NOWAK

 • Pałecznica
 • 11 km od Proszowice
Wojciech J.

Solidny, słowny wykonawca zlecenia i godny polecenia.

EKOELEKTRYKA

 • Kuchary
 • 12 km od Proszowice
Jan K.

Montarz 6.12 kw. przebiegał czysto, szybko, sprawnie i dokładnie. Szczerze Polecam.

"FINK PROJEKT" pracownia architektoniczna Katarzyna Walczyk

 • Koniusza
 • 5 km od Proszowice
Karolina H.

Pani Katarzyna zaprojektowała moje mieszkanie zgodnie z moimi oczekiwaniami, a nawet ponad je! W projekcie zawarła wszystko, każdy detal. Pani Katarzyna słucha klienta i na bieżąco wprowadza ewentualne uwagi w projekt. Cała praca wykonana solidnie, a ekipa remontowa nie miała z niczym problemu, ponieważ projekt był dokładnie i rzetelnie rozpisany. Bardzo polecam!

FHU Andrzej Kowalski

 • Proszowice
Wojtek N.

Nie mam żadnych zastrzeżeń co do wykonania montażu schodów. Tanio, solidnie, rzetelnie. Fachowiec terminowy, istnieje możliwość negocjowania ceny ze Sprzedającym :) Polecam!

SOLARDE

 • Nowe Brzesko
 • 9 km od Proszowice
Rafał P.

Usługa w trakcie realizacji. Wykonawca jako jedyny przyjechał na miejsce obejrzeć instalację i przygotować pełną ofertę. Kontakt bardzo pozytywny.

Mirosław Bujakowski "MIRO"

 • Proszowice

Jestem zawodowym , wykwalifikowanym glazurnikiem z długoletnim doświadczeniem w branży budowlanej . Działalność moja skoncentrowana jest wyłącznie na łazienkach . Wieloletnie doświadczenie w doskonaleniu swojego kunsztu rzemieślniczego przyczyniło się do osiągnięcia perfekcji w tym co robię . Pozwoliło mi to wyciągnąć odpowiednie wnioski i wykonanie usługi rozpoczynam od indywidualnego projektu , który ma na celu połączyć funkcjonalność z komfortem a wizualizacja przedstawić realistyczny wygląd przyszłej łazienki .

Ranking Wykonawców obejmuje również takie miejscowości jak: Proszowice, Nowe Brzesko, Koszyce, Koniusza, Klimontów, Pałecznica, Radziemice, Przesławice, Opatkowice, Wronin, Włostowice, Polekarcice, Szpitary, Posądza, Przemyków, Stogniowice, Czernichów, Gruszów, Hebdów, Piotrowice. więcej...

Poradniki o usługach