Firma Budmak oferuje wykończenia budynków, Warszawa


Firma Budmak świadczy fachowe usługi z zakresu wykonywania wysokiej jakości elewacji, dociepleń i termomodernizacji budynków. Jesteśmy firmą działającą na Terenie Województwa Mazowieckiego. Firma posiada doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy maja wieloletnie wykształcenie fachowe. Stawiamy na nowoczesne technologie, w tym zastosowanie metody natryskowej, która pozwala na uzyskanie idealnie gładkiej powierzchni elewacji.

W naszej ofercie znajduje się ponadto wykonywanie elewacji drewnianych, kamiennych i klinkierowych. W trosce o Państwa kieszeń korzystamy z technologii umożliwiającej oszczędność materiału. Podejmując z nami współpracę zyskują państwo rabat w wysokości 30% na zakup materiałów niezbędnych do wykonania zlecenia.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w usługach remontowo-budowlanych. Dzięki przeszło 20-letniemu doświadczeniu, kadrze wykwalifikowanych pracowników i zastosowaniu najnowszych technologii jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom wysoką jakość usług połączoną z konkurencyjnymi cenami i profesjonalizmem.

Firma Budmak, oferuje wykończenia budynków:
budowę obiektów handlowo - usługowych,
budowę budynków mieszkalnych wielorodzinnych w pełnym zakresie robót wraz z infrastrurktórą zewnętrzną,
budowę, remonty i modernizację obiektów użyteczności publicznej np: biura, szkoły, hotele, inne.
Naszą oferte kierujemy do dużych firm jak i do indywidualnych klientów.

Strona: www.budmak24.pl
Tel:

Polska, Warszawa
 
 


Liczba wyświetleń strony: 284