Usługi Ogólnobudowlane - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Usługi Ogólnobudowlane nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Usługi Ogólnobudowlane

5

O specjaliście

Jesteśmy firmą zajmującą się realizacją budynków do stanu surowego wraz z kompletnym zadaszeniem. Miła atmosfera i solidna praca to nasz atrybut. Nie robimy za najniższe stawki, ale u nas "cena = jakość" , a wszyscy wiemy, że najważniejsze jest to, aby wszystko było wykonane konkretnie z pasją. Zachęcamy do kontaktu i współpracy :)

Branża

Domy murowane, Dachy, Murowanie ścian, Montaż więźby dachowej, Fundamenty, Izolacja fundamentów, Domy pod klucz

Obszar działania

Zachodniopomorskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

3 opinie

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Joanna S. 22 lipca 2021
Pozytywna opinia

Dziękuję Panu Damianowi i jego ekipie za efektywne zabezpieczenie komina na dachu i uszczelnienie rynny. Pełen profesjonalizm i elastyczność, w milej atmosferze. Bardzo polecam!

Arkadiusz P. Usługi Budowlane Arkadiusz Pachut, 2 czerwca 2021
Zapytanie o wykonanie więźby dachowej, 198m², Lubczyna
Pozytywna opinia

Szybka odpowiedź, konkretna firma, szybki czas realizacji.

Paulina T. 3 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Polecam, firma godna polecenia, perfekcyjnie i szybko wykonana praca.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Usługi Ogólnobudowlane

Powiązane produkty i usługi: Domy w zabudowie szeregowej,  Budujemy dom, Budujemy domy, Tani dom w budowie, Dom z płaskim dachem, Koszt budowy domu parterowego, Domy w zabudowie szeregowej Goleniów,  Budujemy dom Goleniów, Budujemy domy Goleniów, Tani dom w budowie Goleniów, Dom z płaskim dachem Goleniów, Koszt budowy domu parterowego Goleniów

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Mikołajczyka 15/12, Goleniów

Telefon

Telefon

 

Dane rejestrowe

Firma

NIP 8561924651

Siedziba

Kraj Polska

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.