Umowy, prawo umów Wrocław - Najlepsi w 2022

Kancelarie Prawa Umów we Wrocławiu, 2023

390 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Umowy, prawo umów Wrocław - Ranking Najlepsi 2023

Już 390 Specjalistów od Prawa Umów z Wrocławia złożyło 68460 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie specjalisty od prawa umów może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od Prawa Umów w 2023 r. z Wrocławia.

Średnia ocena specjalistów od prawa umów we Wrocławiu to 4.97 (na podstawie 1691 opinii).

Umowy, prawo umów Wrocław
best badge
Grzegorz S.

Pani Ania prezentuje bardzo profesjonalne podejście do prowadzonych spraw. Dla Pani Ani liczy się przede wszystkim zabezpieczenie interesów Klienta, rzetelnie i bardzo sumiennie podchodzi do każdej powierzonej sprawy. Polecam.

5.0 (5 opinii)
best badge
Monika S.

Pozytywne podejście do klienta. Konkretna I rzeczowa pomoc. Profesjonalne podejście do klienta. Firma godna polecenia

5.0 (3 opinie)
best badge
Osoba prywatna

Polecam. Bardzo konkretna kancelaria, otrzymałam wszystkie informacje jakie były potrzebne dla sprawy. Polecam Arkadiusza.

4.88 (68 opinii)
best badge
Grzegorz W.

Fachowa pomoc i obsługa. Bardzo indywidualne podejście do klienta, kontakt o każdej porze, korzystałem z pomocy w sprawach cywilnych, oraz karnej. Polecam każdemu kto ceni sobie profesjonalizm.

5.0 (27 opinii)
best badge
Ilona S.

Adwokat P. Bartosz jest profesjonalistą w pełnym tego słowa znaczeniu, doskonale zna prawo i potrafi znaleźć rozwiązanie w nawet najtrudniejszej sprawie. Po za profesjonalizmem w swojej dziedzinie mecenas Bartosz jest człowiekiem, który potrafi zrozumieć drugą stronę i doradzić co robić w kryzysowej sytuacji, zawsze pozostaje w kontakcie co również jest bardzo ważne dla klienta. Adwokat P. Bartosz niewątpliwie należy do jednych z tych adwokatów, którzy potrafią interpretować prawo w nieco bardziej wnikliwy jednocześnie bardziej skuteczny i ciekawy sposób. Nie jest adwokatem, który traktuje powierzoną mu sprawę powierzchownie i byle jak, a już z pewnością nie rutynowo. Życzę sobie jak również wszystkim innym, którzy znajdą się w

5.0 (12 opinii)

Więcej Specjalistów od Prawa Umów z Wrocławia

Dominika W.

Miałam okazję współpracować z panem Jakubem w dużym skrócie z czystym sumieniem godny polecenia fachowiec, z dużym zaangażowaniem i empatią podchodzi do pracy, sprawa karna która oczywiście zakończona pozytywnie. Współpraca z panem Jakubem to czysta przyjemność. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

4.97 (149 opinii)
Kamil M.

Bardzo Krótko mówiąc profesjonalna i skuteczna kancelaria w wielu dziedzinach, na bieżąco udziela informacji o postępach w sprawie, Pan Dominik jest wyrozumiały, cierpliwy i życzliwy, a co najważniejsze to osoba kompetentna, jestem bardzo zadowolony ze współpracy, polecam z czystym sumieniem. Pozytywny pan wyciągnął mnie już z nie jednych kłopotów!

5.0 (14 opinii)
Wiesława M.

Profesjonalne i przede wszystkim ludzkie podejście do klienta. Pan detektyw wykazał się ogromną empatią do klienta. Usługa wykonana rzetelnie i prawidłowo.

5.0 (2 opinie)
Ewa G.

Pan Tomasz to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, życzliwy i profesjonalny. Ogrom wiedzy i kompetencji sprawiają, że ze spokojem można powierzyć mu każdą sprawę. Dziękujemy za nieustępliwość i dbałość o każdy detal w naszej sprawie. Pozdrawiamy.

5.0 (16 opinii)
Emilia N.

Jestem bardzo zadowolona z porady prawnej, którą uzyskałam w ,,Kancelarii Bielawski,, uzasadnienie: - otrzymałam fachową odpowiedz na moje pytania, - oraz materiały, w których wszystko było jasno wyjaśnione,a co dotyczyło mojej sprawy. Polecam

5.0 (105 opinii)

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Umów we Wrocławiu

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Umów i szukasz nowych Klientów z Wrocławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Paweł M.

Szybko, sprawnie i profesjonalnie. kancelaria jest godna zaufania. nie naciągają. poleciłem kancelarię również znajomym i oni też są zadowoleni. Jeśli będę potrzebował pomocy prawnej jeszcze raz to na pewno się zgłoszę do Lexi kancelarii prawnej.

5.0 (100 opinii)
Agnieszka G.

Pani Iga jest niewyczerpanym źródłem wiedzy. Fachowo i rzetelnie podchodzi do klienta, wyjaśniła mi wszystkie zawiłości prawnicze w mojej sprawie. Na każde pytanie odpowiada bardzo obszernie, przy okazji tłumacząc trudny, prawniczy język. Śmiało polecam współpracę z Panią Igą.

5.0 (61 opinii)
Andrzej W.

Witam wszystkich i tych ponurych i tych radosnych z działań mecenasa. Prowadził moją sprawę o pieczę nad wnuczką przez 3 lata. Sprawa była beznadziejna z uwagi na zmowę instytucji towarzyszących, prących do oddania wnusi do Domu Dziecka o podejrzanej reputacji w Wojnowie. Przegrałem sprawę w Sądzie Rejonowym w Oławie, ale mój kochany adwokat napisał 27-mio stronicową apelację do Sądu Okręgowego, gdzie na pierwszej sprawie opierając się na niepodważalnych dowodach i świadectwach Sąd Okręgowy wydał pozytywne postanowienie. Wnusia moja została URATOWANA! Na podstawie tego procesu, dzięki wielkiemu zaangażowaniu adwokata, jego skrupulatnej wiedzy oraz wyłapaniu wszystkich błędów ułomnych na umyśle i duchu sędziów, kuratorów, pracowników

5.0 (22 opinie)
Darek P.

Unieważnienie kredytu frankowego w Millenium Bank, 5 gwiazdek za zaangażowanie, poświęcony czas i przede wszystkim wynik. Dziękuję.

5.0 (46 opinii)
Danuta F.

Pan Mecenas! Przede wszystkim człowiek wielkiego formatu. Profesjonalizm, skuteczność, wysoka kultura osobista, oraz empatyczna osobowość tworzą nieskomplikowaną i prostą drogę wzajemnej współpracy! Odciążał mnie w wielu trudnych kwestiach biorąc na siebie decyzje, które miały istotny wpływ na przebieg sprawy i moje interesy! Do samego końca wykazywał wolę i dokonał tego, aby w jak najwyższym stopniu wywalczyć dla mnie satysfakcjonujące profity. Przyznaję, że szybkość i skuteczność działania przeszły moje oczekiwania ( niespełna rok), jestem pełna podziwu i wdzięczności! Ps. Sprawa dotyczyła podziału majątku po rozwodzie. Nadmienię jeszcze, że Pana Mecenasa cechuje duże poczucie humoru, co ma oczywisty wpływ na rozładowanie

5.0 (18 opinii)

PAREMIA Kancelaria Radców Prawnych M. Żaczek i Partnerzy Sp. p. we Wrocławiu

 • Wrocław
Małgorzata N.

Bardzo polecam Kancelarię, a zwłaszcza Panią Adwokat Natalię. Bardzo dobry kontakt, wysokie kwalifikacje, bardzo duże zaangażowanie w rozwiązywanie problemów klienta. Wysoka znajomość Prawa Medycznego oraz spory wgląd w sytuację środowiska medycznego. Gorąco polecam!

5.0 (2 opinie)

Pruski & Różyło Kancelaria Radców Prawnych Sp.p.

 • Wrocław
Piotr W.

Rzetelnie, sprawnie a przede wszystkim szybko załatwione wszystkie sprawy. Dobra komunikacja i wyjaśnienie toczących się postępowań na język zrozumiały dla mnie. Tłumaczenie z języka prawniczego na język Polski wychodzi im bardzo dobrze. Jeśli będę rozwodził się drugi raz, znów wybiorę tę kancelarię.

5.0 (6 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bagiński

 • Wrocław
Ryszard B.

Z całego serca polecam kancelarię Radcy Prawnego Pana mecenasa Marcina który z wielkim zaangażowaniem i poświęceniem zajął się moją bardzo zawiłą sprawą i doprowadził do korzystnego rozstrzygnięcia na moją korzyść. Jeżeli będzie taka potrzeba moja lub moich znajomych z całego serca polecę właśnie tą kancelarię. Jeszcze raz serdecznie dziękuję Panu mecenasowi.

5.0 (23 opinie)

Kancelaria Prawna CERTUS D. Bielski D. Sroka Radcowie Prawni spółka partnerska

 • Wrocław
Adrian M.

Świetne, indywidualne podejście do klienta, fachowe załatwienie sprawy.

5.0 (1 opinia)

Immobi Group sp. z o.o.

 • Wrocław
Robert K.

Pełen profesjonalizm, uzyskałem najlepszą pomoc z prawa budowlanego. Napewno skorzystam z usług tej firmy jeszcze raz. Polecam serdecznie

5.0 (22 opinie)

Kancelaria Radców Prawnych STRICTE Konsorcjum

 • Wrocław
Marek Dutkiewicz

Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z Kancelarią. Bardzo profesjonalna obsługa, doradztwo, bezproblemowy kontakt, nie wygórowane ceny. Polecam z przekonaniem o wysokim standardzie usług.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Mażewska-Woźniak

 • Wrocław
Kasia N.

Adwokat profesjonalną i skuteczna, wygrała moją sprawę, jasno wyjaśniła zapisy w umowie i wskazała na ryzyka, dochodziła od Banku moich należności, jest dobrym negocjatorem i zawsze mogę ufać jej doświadczeniu.

5.0 (7 opinii)

Kancelaria Radców Prawnych Drapała i Wspólnicy

 • Wrocław
Anita P.

Miałam sprawę pracowniczą, bezzasadnie wypowiedziano mi umowę. Współpraca z tą kancelarią to był bardzo dobry wybór. Przede wszystkim uspokoili mnie, miałam przekonanie, że pracodawca potraktował mnie nieuczciwie i tutaj znalazłam potwierdzenie, że mam rację. Sprawa skończyła się na moją korzyść więc jestem naprawdę zadowolona.

5.0 (10 opinii)

Kancelaria Adwokacka Piotr Szkulik

 • Wrocław
Teresa K.

Wybór Kancelarii P. Mecenasa Piotra Szkulika uważam za bardzo trafny. Stawiałam na wybór Kancelarii młodej, nie skażonej rutyną a jednak doświadczonej, kompetentnej. Nie zawiodłam się! Wygrana sprawa frankowa! Teresa

5.0 (10 opinii)

Kancelaria GetLaw Bielawski & Partnerzy

 • Wrocław
Bogdan B.

Bardzo dobra współpraca na każdym etapie prowadzonej sprawy. Kancelaria rzetelnie i profesjonalnie prowadziła moja sprawę. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i polecam. Bogdan.

5.0 (38 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego

 • Wrocław
Tomasz P.

Pan Mecenas to nieoceniony prawnik. Nad naszymi sprawami zawsze pochylał się bardzo szczegółowo. W sumie, jak na razie wygraliśmy z nim wszystkie sprawy i co również ważne, bardzo mocno kładzie nacisk na etykę zawodową. Polecam!

5.0 (8 opinii)

DKOW Wierzytelności Sp. z o.o. Sp. K.

 • Wrocław
Olga M.

Szybko nawiązano że mną kontakt. Prawnik mi szczegółowo wyjaśnił kolejne kroki, choć uważam że jego wersja jest dość optymistyczna. Dokumenty które dostałam, były wystawione na dłużnika na błędny adres-mój. Czyli korespondencja do tego człowieka miałaby przychodzić do mnie. To z pewnością ich minus

5.0 (4 opinie)

REGIDO Karol Zaczek

 • Wrocław
Bogusław W.

Nie jestem fachowcem od malowania mieszkań, ale umiem ocenić podejście do klienta, a w tym przypadku jest to rzecz, na którą od razu zwróciłem uwagę. Pierwsze zgłoszenie chęci pomalowania kilku wybranych ścian naszego mieszkania (w sumie około 100 m2) pojawiło się w Internecie w kilka chwil po moim zapytaniu. Telefonicznie ustaliliśmy termin i zakres prac, na drugi dzień rano, punktualnie tak jak się umówiliśmy, przedstawiciel firmy przyjechał na „wizję lokalną”. Uzgodniliśmy rodzaj farby, koszt i czas wykonania pracy. Już o południu otrzymałem wstępny projekt umowy (kilka stron!). Dodam, że ta umowa była napisana perfekcyjnie - zrozumiale i bezbłędnie, określała czas i koszty wykonania pracy. Wyodrębniała koszt materiałów i

5.0 (4 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Czerniak

 • Wrocław
Artur Ł.

Z czystym sumieniem polecam usługi Pana Łukasza. Pełen profesjonalizm w każdym calu. Stały kontakt, wyczerpujące odpowiedzi, fachowe doradztwo. Po wielu miesiącach walki sprawa zakończona sukcesem. Jestem wdzięczny za wszystko.

5.0 (11 opinii)

Kancelaria Prawnicza i Doradztwa Finansowego dr Arkadiusz Ścigała

 • Wrocław
Jan M.

Po tym jak Kancelaria Prawnicza Pana Mecenasa mi pomogła, jestem zobligowany podzielić się tutaj efektem pracy Mecenasa, a Ścigały i jego kancelarii, która bardzo rzetelnie podeszła w 2017 roku do sprawy mojej związanej z odzyskaniem pieniędzy od dłużnika. Bez problemu i bardzo sprawnie Pan mecenas wytoczył na podstawie udzielonego pełnomocnictwa, postępowanie sądowe, ostatecznie na podstawie uzyskanego tytułu wykonawczego wszczynając egzekucję przed komornikiem, nadzorując właściwie cały przebieg egzekucji. Pozdrawiam Pana Mecenasa.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Grzegorz Tarczyński

 • Wrocław
Karolina S.

Widać, że Pan Grzegorz posiada ogromną wiedzę, ale co najważniejsze szybko potrafi przełożyć ją na konkretne działania. Jestem zadowolona z usług Pana Grzegorza, oprócz ogromnej wiedzy wykazał się także zrozumieniem, a także potrafił wyjaśnić mi w jasny sposób wszystkie szczegóły. Oby było więcej takich specjalistów. Polecam.

5.0 (11 opinii)

KANCELARIA ADWOKACKA RITE LEGAL OGRODNIK PASIERSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

 • Wrocław
Wiktor W.

Polecam kancelarię Rite. Prawnicy pracujący w tej kancelarii mają bogate doświadczenie i zawsze byli w stanie odpowiedzieć na moje pytania i wyjaśnić wszelkie wątpliwości związane z moją sprawą, jestem zaskoczony, jak dokładnie przeprowadzili ze mną rozmowę i pomogli rozwiązać problem.

5.0 (8 opinii)

Kancelaria Adwokacka Anna Kozioł

 • Wrocław
Agnieszka Ł.

Polecam najmocniej Panią mecenas! Zawsze bardzo rzetelnie przygotowana. Z bardzo dużą wiedzą oraz celnymi pomysłami. Informowała mnie na każdym etapie sprawy o wszystkim, oraz o wszystkich możliwych opcjach i następnych krokach. Widać było, że w pełni angażuje się w to co robi. Czułam się przez cały czas dobrze zaopiekowana mimo niełatwej dla mnie sytuacji - sprawy rozwodowej.

5.0 (4 opinie)

Kancelaria Prawna - Radca Prawny Krystian Antosz - Prawnicy dla biznesu

 • Wrocław
Grzegorz J.

Konkretny i rzeczowy radca prawny, który zna się na swoim fachu. Pan Krystian bardzo skrupulatnie przygotował umowę spółki, tak aby zabezpieczyć interes klienta, wielokrotnie służył mi pomocą i doradzał we wszystkich kwestiach, które były dla mnie niejasne. Polecam współpracę z tym radcą prawnym.

5.0 (2 opinie)
avatar icon

Kancelaria Adwokacka adw. Piotr Capała

 • Wrocław
Arkadiusz M.

bardzo dobra wspolpraca dziekuje serdecznie polecam

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Juliusz Barylski

 • Wrocław
Przemysław M.

Polecam. Plusy to rzetelna, profesjonalna, miła obsługa.

5.0 (1 opinia)

Jolanta Oleszczuk Kancelaria Radcy Prawnego

 • Wrocław
AC Serwis

Szybka, rzetelna i bardzo miła współpraca, polecam!

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Prawna Miśko-Pawłowska i Wspólnicy sp.k.

 • Wrocław
Marcin W.

Polecam Kancelarię Prawną Kancelarię Prawną Miśko-Pawłowska i wspólnicy sp.k. jako Kancelarię, która charakteryzuje się rzetelnością, skutecznością i dużą otwartością na potrzeby swoich klientów

5.0 (40 opinii)

T-Law Kancelaria Prawna Ewa Sławińska-Ziaja

 • Wrocław
BIRDki AUTO TRANSPORT

Usługi pomocy prawnej świadczone przez kancelarię T-Law cechuje najwyższa staranność a podejmowane czynności wykonywane są terminowo i w formie dla nas dogodnej. Warto podkreślić, że Kancelaria prezentuje bardzo wysoki poziom profesjonalizmu, który pozostawia swoim klientom poczucie całkowitej satysfakcji. Można powiedzieć bez wahania, że jest ona cennym partnerem godnym polecenia. Współpraca z Kancelarią T-Law układa się prawidłowo, a usługi wykonywane są na wysokim poziomie. Prawnicy Kancelarii cechują się wysokim poziomem wiedzy merytorycznej , dyspozycyjnością i zrozumieniem specyfiki transportowej i nie tylko. Usługi realizowane są szybko i profesjonalnie. Z powyższych względów udzielamy Kancelarii T-Law swoich referencji.

5.0 (5 opinii)

Kancelaria Adwokacka adw. Tomasz Dziedziński

 • Wrocław
Magdalena

Kontakt miły i rzetelny, cena za usługę w całości bardzo konkurencyjna. Trzymam kciuki, gdyż przed nami kilka lat zmagań sądowych z bankiem.

5.0 (5 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Beaty Kielar-Tammert

 • Wrocław
Aneta Z.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, duże doświadczenie. Serdecznie polecam.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Radcy Prawnego Dawid Kleszcz

 • Wrocław
Cecylia

Bardzo rzeczowy, poświęcił dużo czasu na rozpoznanie mojej sprawy przy tym miły i uprzejmy. Jestem b. zadowolona z wyniku prowadzonej sprawy.

5.0 (6 opinii)

Kancelaria Adwokacka adw. S. Maciejewska-Sidoruk

 • Wrocław
Marcin N.

Bardzo dobra porada, polecam bardzo tą kancelarie.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka B. Piechowiak P. Królikowski

 • Wrocław
Arkadiusz

Bardzo dobrze, klarowna, wyjaśniająca, wciąż prowadzi dla mnie sprawę, dziękuję.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Radcy Prawnego Justyna Zimoląg-Szwaja

 • Wrocław
Jakub Agnieszka Żygadło-Rudnicka

Polecam Panią Justynę bardzo rzetelna i godna zaufania osoba. Jej wiedza prawna w sprawach działalności gospodarczej jest na bardzo wysokim poziomie. Zawsze mogę liczyć na pomoc Pani Justyny.Polecam Panią Justynę bardzo rzetelna i godna zaufania osoba. Jej wiedza prawna w sprawach działalności gospodarczej jest na bardzo wysokim poziomie. Zawsze mogę liczyć na pomoc Pani Justyny.

5.0 (4 opinie)

NEXT KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH KUCHARSKA KUTKIEWICZ-GRZONKOWSKA SPÓŁKA JAWNA

 • 53-231 Wrocław
Krzysztof S.

Bardzo profesjonalne i uczciwe podejście. Polecam.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka Aleksandra Sankowska

 • Wrocław
DEN Colsulting

Bardzo kompetentna i z dużą wiedzą. Sprawa trwa długo ale udało się załatwić niemożliwe. Jestem bardzo wdzięczny że Pani Mecenas podjęła się sprawy której nikt nie chciał.

5.0 (1 opinia)

Doradztwo Prawne "Paragraf" Mateusz Alaszewicz

 • Wrocław
Przemysław K.

Wynająłem mieszkanie okazało się, że z tyłu nie ma ogrodzenia, a 15 metrów dalej jest staw mam 3 dzieci w wieku 5lat 7lat, 9 lat. Niestety sprawdzałem dom ogrodzenie przód i boki były ok, plac był naprawdę duży przeoczyłem, że działka z tyłu nie jest ogrodzona. Podpisałem umowę pani która wynajęła dom nie poczuwała się do rozwiązania umowy za porozumieniem stron i chciała żebym uiścił opłatę za 3 miesiące Pan Mateusz rozwiązał umowę odzyskał pieniądze za pierwszy miesiąc plus depozyt, a od razu zaznaczył że sprawa jest trudna i nic nie może obiecać. Nadmieniam, że podczas konwersacji zajmującą Pan Mateusz był cały czas w kontakcie sobota wieczór i niedziela i pomagał podejmować kolejne kroki i decyzje. Bardzo dziękuję bo byłem już

5.0 (4 opinie)

Kancelaria Adwokacko - Radcowska M. Niemiec & M. Zapolski s. c.

 • Wrocław
Andrzej S.

Merytoryczni i skuteczni asystentki również POZDRAWIAM klient Andrzej

5.0 (6 opinii)

Kancelaria Prawnicza

 • Wrocław

Nasza działalność rozpoczęła się w 1992 roku. Nasza specjalność to prawo gospodarcze, samorządowe, cywilne, spółki, rodzinne, ochrona środowiska, gospodarka nieruchomościami. Działamy na terenie Wrocławia i okolic.

5.0 (3 opinie)
Ranking Specjalistów od Prawa Umów obejmuje również takie miejscowości jak: Wrocław, Iwiny, Ramiszów, Karwiany, Pruszowice, Wysoka, Psary, Kiełczówek, Krzyżanowice, Szymanów, Komorowice, Zacharzyce, Samotwór, Zabrodzie, Blizanowice, Suchy dwór, Mokry dwór.
więcej...