Umowy, prawo umów Gdańsk - Najlepsi w 2021

Kancelarie Prawa Umów w Gdańsku, 2021

53 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi 2021

Umowy, prawo umów Gdańsk
Jakub S.

Profesjonalna i miła obsługa, Pani Notariusz wykonuje czynności z zachowaniem wszystkich procedur. Polecam!

Więcej profesjonalistów

HABER & HABER KANCELARIA ADWOKACKA - Umowy, prawo umów Gdańsk
Ula G.

Pani Mecenas to naprawdę świetna specjalistka godna polecenia. Pomogła mi w mojej sprawie, odpowiadała na każde nurtujące mnie pytanie. Poza tym Pani Mecenas jest niezwykle miłą osobą.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dawid Suszyński - Umowy, prawo umów Gdańsk
Anna S.

Współpraca bezproblemowa, duża wiedza i empatia dla klienta. Szczera ocena sytuacji i wsparcie na wszystkich etapach.

Kancelaria Prawna PARTNERZY - Umowy, prawo umów Gdańsk
Marzena M.

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Tłumaczenie w sposób prosty, zrozumiały dla klienta. Bardzo szczegółowe omówienie problemu, bez pośpiechu i stresu. Bardzo przyjazna atmosfera. Miało się wrażenie iż rozmawia się z dobrym znajomym, a nie z prawnikiem, co jeszcze bardziej stawia akurat tą kancelarię na duży plus. Jestem bardzo zadowolona i już wiem gdzie się udać, gdy będę potrzebowała porady prawnej.

adw. Antoni Koprowski Kancelaria Adwokacka - Umowy, prawo umów Gdańsk
Dariusz B.

bylem w beznadziejnej sytuacji, tzn przebywam w USA z poważnymi zarzutami, listem gończym i bez szans na powrót jednak gdy zgłosiłem się do adwokata Antoniego Koprowskiego wszystko się zmieniło!!! ten adwokat dla mnie zrobił rzeczy które są niemożliwe, na dzień dzisiejszy wracam do polski ze zdjętym listem gończym!!! współpraca z tym Panem jest super,bardzo bardzo bardzo polecam,jest to dla mnie przykład perfekcyjnej pracy tego Adwokata

Kancelaria Lex Causa - Umowy, prawo umów Gdańsk
Agata K.

Pani mecenas Marta - bardzo pomogła mi przez telefon. Poświeciła swój czas i doradziła mi co robić "tu i teraz". Byłam u niej w kancelarii również - zapoznała się z dokumentami wcześniej przed wizytą. Byłam pod wrażeniem. Cena za rozwód -najlepsza wiec podpisałam już umowę.

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Umów w Gdańsku

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Umów i szukasz nowych Klientów z Gdańska lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Kancelaria Radcy Prawnego Jakub Kulczyński - Umowy, prawo umów Gdańsk
Kamil K.

Radca prawny Jakub Kulczyński reprezentował mnie w sprawie pracowniczej przeciwko pracodawcy. Wykazał się dużym zaangażowaniem i indywidualnym, nieszablonowym podejściem do sprawy. Sprawa wygrana w obu instancjach.

DoctorJurisprudent Kancelaria Radcy Prawnego Dr Bartłomiej Krzyczkowski - Umowy, prawo umów Gdańsk
Maria K.

Pan dr Bartlomiej prowadził moje sprawy z prawa rodzinnego jak tez egzekucyjnego. Zawsze solidny, bardzo dobrze przygotowany do każdej rozprawy. Ceny przystępne, jestem bardzo zadowolona zw współpracy. Polecam.

Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Suchecka - Umowy, prawo umów Gdańsk
Izabela W.

Profesjonalna pomoc prawna. Pani Mecenas Małgorzata Suchecka jest niezwykle empatyczna i cierpliwa. Jej wiedza, doświadczenie i autentyczne zaangażowanie w sprawę sprawia, że możemy mieć pewność, że jesteśmy w dobrych rękach. Polecam.

Kancelaria Radcy Prawnego Radosław Politowski - Umowy, prawo umów Gdańsk
Michał S.

Sprawę załatwiłem szybko. Rzetelne i fachowe podejście do tematu.

Kancelaria Adwokacka BP Adwokat Bartosz Pustkowski - Umowy, prawo umów Gdańsk
Rekompensja

Świetny, godny polecenia specjalista. Od dwóch lat obsługuje moją firmę w wielu sprawach i mogę z czystym sumieniem potwierdzić, że współpraca z nim przebiega w sposób profesjonalny i bezproblemowy. Daję najwyższą możliwą ocenę, na którą sobie po prostu zapracował.

Kancelaria Adwokacka Paulina Żęgota-Bąk

 • Gdańsk
Marzena Ś.

Mam bardzo pozytywne doświadczenie z ta Kancelarią. Obsługa jest w pełni profesjonalna; bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy oraz ogromne wsparcie merytoryczne. Otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie i wątpliwość już podczas pierwszej rozmowy, na pewno uspokoiło mnie to. Mam nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby w przyszłości ale jeżeli będę potrzebowała porady prawnej na pewno znów zwrócę się do Pani Adwokat.

SKRYBA - Umowy, prawo umów Gdańsk

SKRYBA

 • Gdańsk
Alicja G.

Przede wszystkim zaangażowanie już na wczesnym etapie współpracy.

asdasdasd - Umowy, prawo umów Gdańsk

asdasdasd

 • Gdańsk

usługi transportowe

 • Gdańsk

Kancelaria Adwokacka Joanna Małecka-Bednarska - Umowy, prawo umów Gdańsk

Kancelaria Adwokacka Joanna Małecka-Bednarska

 • Gdańsk

Adwokat Joanna Małecka-Bednarska jest absolwentem kierunku prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Odbywała aplikację adwokacką przy Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Gdańsku. Po ukończonej aplikacji adwokackiej oraz wpisie na listę adwokatów Pomorskiej Izby Adwokackiej praktykuje w ramach własnej Kancelarii Adwokackiej w Gdańsku. Specjalizuje się w prawie cywilnym (rodzinnym i opiekuńczym, gospodarczym, spadkowym) oraz prawie pracy, ze szczególnym uwzględnieniem prawa oświatowego, w tym specyfiki Karty Nauczyciela. Zajmuje się również prawem administracyjnym oraz karnym. Reprezentuje osoby prawne i fizyczne przed sądami powszechnymi i organami administracji publicznej. Posiada kilkuletnią praktykę w stałej

Agnieszka Zając Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Podatkowego - Umowy, prawo umów Gdańsk

Agnieszka Zając Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Podatkowego

 • Gdańsk

Nasza specjalność to prawo cywilne, prawo gospodarcze, prawo podatkowe, na terenie Gdańsk, Żukowo, Kartuzy. Umowy gospodarcze, kredyty we frankach (indeksowane lub denominowane), dochodzenie wierzytelności, prawo budowlane i administracyjne, prawo podatkowe; Właścicielka jest doktorem nauk prawnych w dziedzinie prawa cywilnego, a także radcą prawnym i doradcą podatkowym. Posiada ponad 10 lat doświadczenia zawodowego. Nie zawaha pojąć się zarówno udzielenia prostej porady, jak również prowadzenia spraw najbardziej złożonych. Usługi prawne świadczy osobiście, co potwierdza wysoką jakość usług.

Tomasz Sad

 • Gdańsk

Kancelaria Radcy Prawnego

 • Gdańsk

Business Law Finanse i Rachunkowość sp. z o.o. - Umowy, prawo umów Gdynia

Business Law Finanse i Rachunkowość sp. z o.o.

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk
Bożena P.

Jakość obsługi i świadczonych usług na najwyższym poziomie. Firma godna polecenia.

Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Rynas - Umowy, prawo umów Gdynia

Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Rynas

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk
Anna K.

Bardzo polecam Panią Joannę Rynas. Bardzo mi pomogła, rzetelnie z chęcią pomocy podeszła do sprawy. Serdecznie wszystkim polecam.

Kancelaria Notarialna Małgorzata Wolecka Notariusz

 • Żukowo
 • 16 km od Gdańsk

notariusz dokonuje następujących czynności notarialnych: ◾sporządza akty notarialne, ◾sporządza akty poświadczenia dziedziczenia, ◾sporządza poświadczenia:•własnoręczności podpisu, •zgodności odpisu, wyciągu lub kopii z okazanym dokumentem, •daty okazania dokumentu, •pozostawania osoby przy życiu lub w określonym miejscu, ◾doręcza oświadczenia, ◾spisuje protokoły, ◾sporządza protesty weksli i czeków, ◾przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe, ◾sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów, ◾sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów, ◾sporządza akt poświadczenia dziedziczenia ustawowego lub testamentowego, z wyłączeniem dziedziczenia na podstawie testamentów

Kancelaria Adwokacka dr Tomasz Zienowicz - Umowy, prawo umów Gdynia

Kancelaria Adwokacka dr Tomasz Zienowicz

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk
Beata P.

Pan mecenas był przygotowany do rozmowy i faktycznie zainteresowany moim problemem. Zapoznał się z dokumentami wcześniej przed wizytą. Spędziłam w kancelarii tyle czasu ile potrzebowałam, przy tym uprzejmy i miły. Jestem zadowolona z wizyty i oddam w Pana mecenasa ręce moja sprawę.

Kancelaria Prawna Mohylak Adwokaci i Radcy Prawni s.c.

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk
Edward K.

Pan Mecenas poprowadził sprawę spadkową, w której pod wątpliwość zostało poddane moje prawo do części spadku. Sprawa zakończona z sukcesem. Polecam!

Kancelaria Adwokacka - Umowy, prawo umów Gdynia

Kancelaria Adwokacka

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk

Świadczymy usługi na rynku od 2008. Specjalizujemy się w usługach typu prawo karne i gospodarcze, sprawy rozwodowe, kredyty frankowe. Firma świadczy usługi na obszarze takim jak Trójmiasto i Warszawa. Angażujemy się w 100% w realizację oczekiwań naszych Klientów.

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Lisiecka

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk
JKN Doradztwo podatkowe

Zaletą Kancelarii jest duża elastyczność w podejściu oraz kreatywność działania. Wystarczyło rzucić temat, a Pani Mecenas Aleksandra i Pani Mecenas Maria podpowiadały możliwe rozwiązania. Obecnie nawiązałem stałą współpracę i wiem, że kwestie prawne są dobrze zaadresowane.

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT MICHAŁ GULCZ - Umowy, prawo umów Gdynia

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT MICHAŁ GULCZ

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk
Anna G.

Wyjątkowy profesjonalista. Nie wyobrażam sobie korzystania z usług innego prawnika. Szczerze i gorąco polecam!

KANCELARIA PRAWA UPADŁOŚCIOWEGO KPU - Umowy, prawo umów Gdynia

KANCELARIA PRAWA UPADŁOŚCIOWEGO KPU

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk
Beata Ś.

Witam, Bardzo polecam usługi KPU. Niesamowicie profesjonalne podejście do klienta, dbałość o każdą prowadzoną sprawę. Gorąco polecam.

LEGALAID Kancelaria Adwokacka - Umowy, prawo umów Gdynia

LEGALAID Kancelaria Adwokacka

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk
Joanna J.

Kancelaria Prawna Legalaid z siedzibą w Gdyni świadczy pomoc prawną ze szczególnym uwzględnieniem doradztwa prawnego z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy, prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa ochrony konsumentów, ochrony przed windykacją, a także windykacji należności. Doświadczenie nabyte na rynku prawniczym pozwala świadczyć nasze usługi z najwyższą jakością.

Kancelaria Prawna Griffin - Umowy, prawo umów Gdynia

Kancelaria Prawna Griffin

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk
Bartłomiej B.

Czy coś mogło pójść lepiej? Z tą firmą poszło wszystko najlepiej. Sprawa z którą bujałem się od 4 lat załatwili w 3 miesiące. Świetni ludzie. Życzliwi, kompetentni. Bez podlizywania się - polecam

Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Podatkowego Marta Bandzmer - - Umowy, prawo umów Gdynia

Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Podatkowego Marta Bandzmer -

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk
Małgorzata

Biuro godne polecenia, usługa zrealizowana szybko i zgodnie z oczekiwaniami. Bardzo dobry kontakt z klientem na odległość. Ogólnie realizację zlecenia oceniam bardzo pozytywnie dlatego bardzo zachęcam do korzystania z usług tego biura.

Kancelaria Radcy Prawnego Maria Wiktorowicz - Umowy, prawo umów Gdynia

Kancelaria Radcy Prawnego Maria Wiktorowicz

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk

Kancelaria, dzięki współpracy z najlepszymi praktykami łączy wiedzę ekspercką z zakresu prawa, ekonomii i ubezpieczeń majątkowych. Znajomość rynku finansowego pomaga nam rozumieć potrzeby biznesowe naszych klientów i wypracowywać dla nich zawsze najkorzystniejsze rozwiązania.  Radca Prawny Maria Wiktorowicz Ukończyła prawo na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, pracę magisterską obroniła w katedrze Prawa Cywilnego i  Międzynarodowego Obrotu Gospodarczego. Od 2014 r. jako doktorantka związana jest z Uniwersytetem Gdańskim, gdzie w Katedrze Prawa Handlowego i Międzynarodowego Prawa Prywatnego, przygotowuje rozprawę doktorską z zakresu restrukturyzacji przedsiębiorstw.  W grudniu 2017 r. z bardzo dobrym wynikiem złożyła egzamin na

Kancelaria Prawna Mat Kancelaria - Umowy, prawo umów Gdynia

Kancelaria Prawna Mat Kancelaria

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk

Rozpoczęliśmy działalność od 2012. Dla Klientów zapewniamy obsługę nieruchomości, upadłość konsumencką, dochodzenie roszczeń odszkodowawczych, ochronę danych osobowych, postępowanie administracyjne, ochronę praw konsumenta, prawo pracy i ochronę praw pracowniczych. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak Gdynia, Sopot, Gdańsk, Warszawa. Zapraszamy do współpracy.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Bednarek

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk

Dzień dobry, kancelarię adwokacką założyłem pod koniec 2020 roku. Od ponad 5 lat prowadzę sprawy powierzane przez osoby fizyczne i prawne. W trakcie aplikacji adwokackiej, którą odbywałem przy Warszawskiej i Pomorskiej Izbie Adwokackiej obsługiwałem klientów po okiem swoich patronów. Te lata pracy pod okiem doświadczonych adwokatów pozwoliły mi bezpośrednio zetknąć się z problemami zwykłych ludzi i zdobyć cenne doświadczenie, którym dziś mogę się z Państwem dzielić. Stworzona przeze mnie kancelaria adwokacka zajmuje się praktyką ogólną w zakres której wchodzi prowadzenie spraw karnych, cywilnych (rodzinnych, spadkowych, zobowiązań) i gospodarczych. Do moich zainteresowań należy również rejestracja spółek prawa handlowego, czy

Kancelaria Radcy prawnego Wiktoria Bartosiewicz - Umowy, prawo umów Gdynia

Kancelaria Radcy prawnego Wiktoria Bartosiewicz

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk
Jan B.

Z przyjemnością piszę opinię o Kancelarii Wiktorii Bartosiewicz, ponieważ jestem bardzo zadowolony z odzyskania mojej należności. Cały proces odzyskiwania pieniędzy odbył się dla mnie w sposób bardzo prosty, bezstresowy i bezkosztowy.. Jeśli w przyszłości będę miał podobnego typu kłopoty, znowu zwrócę się do tej samej Kancelarii z prośbą o pomoc.

Kancelaria Radcy Prawnego Marek Foryś - Umowy, prawo umów Gdynia

Kancelaria Radcy Prawnego Marek Foryś

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk
Radosław B.

Dzięki współpracy z kancelarią udało mi się odzyskać całą należność od dłużnika wraz z odsetkami w sposób bardzo profesjonalny. Obecnie prowadzą dla mnie kolejne dwie sprawy o odzyskanie wierzytelności. Jestem zadowolony z wykonanej usługi. Z cała pewnością Kancelaria godna polecenia.

ITC Biuro Rachunkowe Iwona Tomaszewska-Czynsz - Umowy, prawo umów Rumia

ITC Biuro Rachunkowe Iwona Tomaszewska-Czynsz

 • Rumia
 • 26 km od Gdańsk
Julia P.

Fachowa i rzetelna obsługa. Bardzo dobry kontakt z pracownikami biura. Właścicielka biura - Pani Iwona zawsze służy radą i pomocą ze swojej strony. Niewątpliwym plusem jest możliwość zdalnego prowadzenia księgowości. Polecam to biuro rachunkowe, nigdy nie spotkałam się z takim profesjonalizmem i dbałością o rozliczenia danego podmiotu gospodarczego.

Kancelarie Adwokackie Kowalik/Pajewski - Umowy, prawo umów Rumia

Kancelarie Adwokackie Kowalik/Pajewski

 • Rumia
 • 26 km od Gdańsk
Magdalena P.

Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej pomocy adwokackiej jaką otrzymałam od Pana Piotra Pajewskiego. Przychodząc do niego z moim problemem, miałam wrażenie, że jest to sprawa nie do wygrania, a dzięki niemu proces zakończył się sukcesem po naszej stronie! Profesjonalne podejście do klienta, polecam gorąco!

Kancelaria Adwokacka

 • Tczew
 • 33 km od Gdańsk

W zakresie naszej działalności jest prawo cywilne, spadkowe, karne, rodzinne, itp. Wykonujemy prace od 2011. Firma świadczy usługi na obszarze takim jak woj. pomorskie. Zależy nam na zadowoleniu Klientów.

Mariusz Tobolski

 • Drużno
 • 53 km od Gdańsk
Firma Kocuła II

Dobry kontakt telefoniczny, szybkie i bezproblemowe załatwienie sprawy, szybkie i sprawne odesłanie dokumentów.

Kancelaria Adwokacka Bernadeta Strzelecka

 • Elbląg
 • 57 km od Gdańsk

Nasza firma jest dla Ciebie, jeśli szukasz ofert na prawo karne, prawo cywilne w tym rodzinne, rozwody. Rozpoczęliśmy działalność od 1996. Firma obsługuje Elbląg. W naszym działaniu pielęgnujemy troskę o dobro Klienta.

Dams

 • Elbląg
 • 57 km od Gdańsk

Kancelaria prawna ProLegis - Radca Prawny Michał Kiesiński - Umowy, prawo umów Grudziądz

Kancelaria prawna ProLegis - Radca Prawny Michał Kiesiński

 • Grudziądz
Krzysztof K.

Profesjonalnie i szybko. Na pewno skorzystam z usług kancelarii ponownie, gdy będę potrzebował natychmiastowej porady. Dziękuję i polecam.

Kancelaria Radcy Prawnego Lucyna Kowalczyk - Umowy, prawo umów Słupsk

Kancelaria Radcy Prawnego Lucyna Kowalczyk

 • Słupsk
Sławomir G.

Radca Prawny Lucyna Kowalczyk reprezentowała mnie przed Sądem Pracy. To był mój strzał w dziesiątkę. Posiada talent do przedstawiania istotnych zagadnień mających na celu naświetlenie Sądowi Twoich racji i uchybień pracodawcy. Choć w istocie o to właśnie chodzi, ale Ona robi to naprawdę w sposób profesjonalny. Oczywiście moją sprawę wygraliśmy.

Doradztwo Finansowo-Ubezpieczeniowe Nationale-Nederlanden - Umowy, prawo umów Kobylnica

Doradztwo Finansowo-Ubezpieczeniowe Nationale-Nederlanden

 • Kobylnica
Pramar

Profesjonalne podejście czyli takie, jakiego się spodziewaliśmy. Firma jest bardzo elastyczna i dopasowała się w 100% do potrzeb naszych i naszych pracowników. Ponadto kontakt jest natychmiastowy, a każde pytanie jest bezpośrednio rozwiązywane. Pan Janusz, który zajmuje się naszym ubezpieczeniem jest człowiekiem reprezentującym klasę dżentelmena, co przekłada się na miłą, pewną i profesjonalną obsługę.

Biuro Rachunkowe CREDO Anna Głodowska - Umowy, prawo umów Lidzbark Warmiński

Biuro Rachunkowe CREDO Anna Głodowska

 • Lidzbark Warmiński
Firma Handlowo Usługowa Ilona Dawid

Korzystam z usług biura Pani Ani. Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście i duża pomoc. Polecam każdemu Panią Anię i jej biuro rachunkowe.

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Bujko - Umowy, prawo umów Olsztyn

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Bujko

 • Olsztyn
Tomasz K.

Podczas rozmowy z firmą Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Bujko uzyskałem rzetelne informacje dotyczące mojej sprawy. Polecam tę kancelarię ze względu na profesjonalną, rzeczową obsługę klienta.

Kancelaria Radcy Prawnego Andrzej Kampa - Umowy, prawo umów Olsztyn

Kancelaria Radcy Prawnego Andrzej Kampa

 • Olsztyn
1985

Szczegółowe wyjaśnienie z satysfakcją klienta, że może dążyć do swojego celu, a moim celem jest wolność. Za to polecam Kancelarię Radcy Prawnego Andrzeja Kampa.

KANCELARIA DORADCZA Jacek Konieczny - Umowy, prawo umów Koszalin

KANCELARIA DORADCZA Jacek Konieczny

 • Koszalin
Mikołaj K.

Jestem właścicielem mikrofirmy na rynku szkoleniowym. Pan Jacek Konieczny pomógł mi wyjaśnić problem interpretowania doradztwa (i różne stawki opodatkowania w związku z tym). Jako jedyny prawnik, z którym rozmawiałem rozwiązał w sposób skuteczny i konkretny problem. Zrobił to ponadto w 10 minut. Przemawia za nim czyste doświadczenie.

Katarzyna Borowa Kancelaria Radcy Prawnego - Umowy, prawo umów Olsztyn

Katarzyna Borowa Kancelaria Radcy Prawnego

 • Olsztyn
Natalia K.

Polecam z całego serca współpracę z P. Katarzyną. Ogromna wiedza, duże zaangażowanie, świetny kontakt, dostępna zawsze kiedy tego potrzebowałam.Polecam każdemu kto będzie potrzebował fachowej pomocy prawnej. Natalia K.

Kancelaria Radcowska radca prawny Jarosław Maj - Umowy, prawo umów Olsztyn

Kancelaria Radcowska radca prawny Jarosław Maj

 • Olsztyn
Żaneta S.

Współpraca na wysokim poziomie. Szybka i profesjonalna pomoc w rozwiązania sprawy.

Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Rudowski - Umowy, prawo umów Olsztyn

Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Rudowski

 • Olsztyn
Ewa O.

Sprawa o rozwód i podział majątku zakończona pomyślnie. Polecam Kancelarię Radcy Prawnego Tomasza Rudowskiego.

Kancelaria Adwokacka adw. Maciej Karpiński - Umowy, prawo umów Olsztyn

Kancelaria Adwokacka adw. Maciej Karpiński

 • Olsztyn
Andrzej J.

Wszystko poszło bardzo dobrze. Przede wszystkim mecenas Karpiński jest adwokatem zaangażowanym w sprawę. Poświęca jej dużo czasu i wyjaśnia klientowi bez owijania w bawełnę jakie są możliwości, jakie szanse i co on jako adwokat może zrobić. Wszystkie działania podejmuje bardzo terminowo i bez zbędnej zwłoki. I jeszcze jedno. Bardzo konkurencyjna, realnie skalkulowana cena za usługę bez dodatkowych niespodzianek. Zdecydowanie polecam tego adwokata. Zainteresowanym radzę zadzwonić i samemu się przekonać.

Leźno Gdańsk Jankowo gdańskie Nowy świat Czaple Kowale Borkowo Otomin więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.