Umowy, prawo umów Gdańsk - Najlepsi w 2021

Kancelarie Prawa Umów w Gdańsku, 2022

148 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Umowy, prawo umów Gdańsk - Ranking Najlepsi 2022

Już 148 Specjalistów od Prawa Umów z Gdańska złożyło 63752 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie specjalisty od prawa umów może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od Prawa Umów w 2022 r. z Gdańska.

Umowy, prawo umów Gdańsk
Ula G.

Pani Mecenas to naprawdę świetna specjalistka godna polecenia. Pomogła mi w mojej sprawie, odpowiadała na każde nurtujące mnie pytanie. Poza tym Pani Mecenas jest niezwykle miłą osobą.

5.0 (85 opinii)
Maria U.

Jestem bardzo zadowolona z odpowiedzi ktorej udzielił mi Pan w prawdzie przez telefon ale dla mnie była wystarczająca Bardzo dziękuję i polecam innym Maria

5.0 (16 opinii)
Ewa M.

Otrzymałam wystarczającą pomoc prawną. Jestem zadowolona.

5.0 (1 opinia)

Więcej Specjalistów od Prawa Umów z Gdańska

Marcin G.

Dziękuję za szybką reakcję. Po rozmowie z Panem Adamem uzyskałem przydatne informacje i rozwiałem wątpliwości dotyczące długów odziedziczonych w spadku. Polecam!

4.84 (51 opinii)
Anna S.

Współpraca bezproblemowa, duża wiedza i empatia dla klienta. Szczera ocena sytuacji i wsparcie na wszystkich etapach.

5.0 (29 opinii)
Katarzyna D.

Pani Gosia jest niezastąpiona! Bardzo profesjonalna i kompetentna Pani Mecenas z ogromnym zaangażowaniem i głową pełną wiedzy i rozwiązań. Współpracujemy od kilku lat i jest po prostu niezawodna! Polecam każdemu najlepszego prawnika w Trójmieście!

5.0 (8 opinii)
App4You.dev sp. z o.o.

Serdecznie rekomenduję Kancelarię Radcy Prawnego Pana Grzegorza Kubiaka. Przygotował dla naszej firmy informatycznej umowy wysokiej jakości, które stosujemy w naszym dziale zajmującym się oprogramowaniem oraz w dziale związanym z marketingiem. Polecam!

5.0 (1 opinia)
Alicja B.

Zdecydowanie polecam współpracę, pełen profesjonalizm i życzliwe podejście do klienta. Za każdym razem Panie poświęcały mi tyle czasu ile wymagało pełne wyjaśnienie wszystkich moich wątpliwości i rozwiązanie problemu.

5.0 (11 opinii)

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Umów w Gdańsku

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Umów i szukasz nowych Klientów z Gdańska lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Aneta R.

Bardzo wyczerpujące odpowiedzi na zadane pytania. Konkretnie i rzetelnie.

5.0 (4 opinie)
Rafał Ż.

Miałem problem z byłym pracodawcą, który nie chciał wypłacić ostatniego wynagrodzenia. Pani Targońskiej bardzo szybko udało się doprowadzić do satysfakcjonującej ugody. Sprawa została załatwiona szybko i profesjonalnie.

5.0 (8 opinii)
Kamil K.

Radca prawny Jakub Kulczyński reprezentował mnie w sprawie pracowniczej przeciwko pracodawcy. Wykazał się dużym zaangażowaniem i indywidualnym, nieszablonowym podejściem do sprawy. Sprawa wygrana w obu instancjach.

5.0 (16 opinii)
Agata K.

Pani mecenas Marta - bardzo pomogła mi przez telefon. Poświeciła swój czas i doradziła mi co robić "tu i teraz". Byłam u niej w kancelarii również - zapoznała się z dokumentami wcześniej przed wizytą. Byłam pod wrażeniem. Cena za rozwód -najlepsza wiec podpisałam już umowę.

5.0 (2 opinie)

Lead Sp. z o.o.

 • Gdańsk
Marlena Z.

Polecam z całego serca za terminowość i wykonanie usługi na najwyższym poziomie (sprzątanie poremontowe). Jestem bardzo zadowolona.

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Laura Lewańczyk

 • Gdańsk
Agnieszka K.

Godny polecenia Radca Prawny. Sprawa odszkodowania, z którą trafiłam do kancelarii została poprowadzona rzetelnie i skutecznie. Pani Mecenas z dużą dozą cierpliwości odpowiadała na wszystkie moje pytania i rozwiewała wątpliwości.

5.0 (15 opinii)

DoctorJurisprudent Kancelaria Radcy Prawnego Dr Bartłomiej Krzyczkowski

 • Gdańsk
Maria K.

Pan dr Bartlomiej prowadził moje sprawy z prawa rodzinnego jak tez egzekucyjnego. Zawsze solidny, bardzo dobrze przygotowany do każdej rozprawy. Ceny przystępne, jestem bardzo zadowolona zw współpracy. Polecam.

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Suchecka

 • Gdańsk
Izabela W.

Profesjonalna pomoc prawna. Pani Mecenas Małgorzata Suchecka jest niezwykle empatyczna i cierpliwa. Jej wiedza, doświadczenie i autentyczne zaangażowanie w sprawę sprawia, że możemy mieć pewność, że jesteśmy w dobrych rękach. Polecam.

5.0 (4 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Radosław Politowski

 • Gdańsk
Michał S.

Sprawę załatwiłem szybko. Rzetelne i fachowe podejście do tematu.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka Paulina Żęgota-Bąk

 • Gdańsk
Marzena Ś.

Mam bardzo pozytywne doświadczenie z ta Kancelarią. Obsługa jest w pełni profesjonalna; bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy oraz ogromne wsparcie merytoryczne. Otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie i wątpliwość już podczas pierwszej rozmowy, na pewno uspokoiło mnie to. Mam nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby w przyszłości ale jeżeli będę potrzebowała porady prawnej na pewno znów zwrócę się do Pani Adwokat.

5.0 (1 opinia)

Izabela Łukasiewicz Notariusz

 • Gdańsk
Carlund A.

Polecam panią Izabelle. Pani notariusz jest profesjonalna i w przystępny sposób pomogła mi załatwić kilka spraw. Obsługa miła i szybka. Pani notariusz cierpliwie nam wyjaśniła wszystkie wątpliwości.

5.0 (5 opinii)

KLUGMANN KANCELARIA ADWOKACKA

 • Gdańsk
Maciej S.

Polubowne rozwiązanie sporu, pan Klugmann sporządził bardzo profesjonalne pismo do drugiej ze stron, celem polubownego załatwienia sporu, chodziło tutaj o klienta któremu chcieliśmy zwrócić koszty produktu, lecz chyba nie tego chciał, pan adwokat bacznie przyjrzał się sprawie i przed działaniami wysunął jednoznaczne wniosku, dziękuje za cały wkład w tę sprawę.

5.0 (96 opinii)

Kancelaria Prawna TEMIDA adwokat Matylda Pruchniewska-Inowłodzka

 • Gdańsk
Kiara D.

Całość sprawy poprowadzona rzetelnie do samego końca. W trakcie dostępny był regularny Kontakt i konsultacje o różnym charakterze. Ogromne wsparcie, polecam serdecznie.

5.0 (31 opinii)

adw. Antoni Koprowski Kancelaria Adwokacka

 • Gdańsk
Dariusz B.

bylem w beznadziejnej sytuacji, tzn przebywam w USA z poważnymi zarzutami, listem gończym i bez szans na powrót jednak gdy zgłosiłem się do adwokata Antoniego Koprowskiego wszystko się zmieniło!!! ten adwokat dla mnie zrobił rzeczy które są niemożliwe, na dzień dzisiejszy wracam do polski ze zdjętym listem gończym!!! współpraca z tym Panem jest super,bardzo bardzo bardzo polecam,jest to dla mnie przykład perfekcyjnej pracy tego Adwokata

5.0 (28 opinii)

KOBEprojekt

 • Gdańsk
Natalia K.

Bardzo polecam współpracę z Panią Beatą. Od początku do końca współpraca szła zgodnie z planem i założeniami. Stały kontakt telefoniczny, wszystko uzgadniane na bieżąco, jestem zadowolona. Polecam!

5.0 (5 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Krzysztof Bigoszewski

 • Gdańsk
Sławomir S.

Bardzo rzetelna kancelaria. Pełen profesjonalizm i skuteczność. Adwokaci z tej kancelarii mają ogromne doświadczenie w sprawach o dochodzenie roszczeń od banków. Skutecznie uchylili mój bankowy tytuł egzekucyjny, dzięki czemu moja nieruchomość nie została zlicytowana. Ocena 10/10

5.0 (5 opinii)

Kancelaria Prawna Legitus s.c.

 • Gdańsk
MARTIS Arkadiusz Artemjew

Jestem bardzo zadowolony; Kancelaria rzetelna, szybka, rozsądna cenowo. Duże wsparcie w sprawach firmowych. Dziękuję i polecam Arkadiusz

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka Magdalena Rymkiewicz- Aranowska

 • Gdańsk
Bartosz K.

Pani adwokat ma bardzo ludzkie podejście i widoczne doświadczenie w zawodzie. Polecam!

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Radcy Prawnego PARAGRAF Kamila Pazur

 • Gdańsk
Anna Ł.

Kancelarię Paragraf znalazłam w internecie, po długich poszukiwaniach, gdyż niewielu jest prawników specjalizujących się w sprawach z ubezpieczeń społecznych i sporach z ZUS. Na spotkaniu z Panią Radcą Prawnym Kamilą Pazur, uzyskałam wyczerpującą i fachową poradę w mojej sprawie. Otrzymałam również wskazówki o dalszych, koniecznych czynnościach, jakie muszę wykonać, by doprowadzić do zakończenia sprawy. Polecam Kancelarię PARAGRAF i Panią Radcę Prawną Kamilę Pazur wszystkim osobom, które są zmuszone walczyć w sądzie z ZUS. Anna

5.0 (7 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Aneta Witkiewicz

 • Gdańsk
Karolina A.

Jak najbardziej polecam, do Pani Mecenas zwracałam się o pomoc i porady w różnych sprawach, z zakresu prawa rodzinnego i pracy. Pełen profesjonalizm, w sposób bardzo przystępny i zrozumiały potrafi wytłumaczyć zawiłości prawne.

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Malejko

 • Gdańsk
Magdalena K.

Jestem bardzo zadowolona z usług, Pan Krzysztof zadbał o moją sprawę jak należy i dzięki niemu osiągnęliśmy nasz cel.

5.0 (2 opinie)

Adwokat Gdańsk Kancelaria Adwokacka Adwokat Dawid Suszyński

 • Gdańsk
Lech M.

Z Dawidem jest zawsze szybki i dobry kontakt. Potrafi dobrze pomóc, a także jak zajdzie potrzeba - wyjaśnić rzeczy w mniej prawniczy sposób. Za każdym razem czułem się jakby jego cała uwaga i zasoby były skupione na mojej sprawie. Z czystym sumieniem mogę polecić Dawida do każdej sprawy - jeśli nie będzie ona w jego zakresie to przekieruje nas do odpowiedniej zaufanej osoby. Polecam!

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Notarialna Mateusz Kur Notariusz Gdańsk

 • Gdańsk
Rafał M.

Jestem bardzo zadowolony z usług Kancelarii Notarialnej, bardzo sprawna komunikacja z biurem, szybkie umówienie spotkania pomimo napiętego kalendarza ze strony Pana Notariusza Mateusza.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria radcy prawnego Katarzyna Tomaszewska-Huzarek

 • Gdańsk
Anna G.

Prężnie działająca Kancelaria potrafiąca zadbać o klienta. Radca prawny godny polecenia. Pani Katarzyna jest osobą kompetentna,rzetelną, sumienną,empatyczną,ale przede wszystkim skuteczną Pełen profesjonalizm,potrafi słuchać i zawsze dobrze doradzi.Na rozprawie walczy do końca z oczekiwanym skutkiem .Moja sprawa w sądzie z pracodawcą zakończyła się pozytywnie . Z całą odpowiedzialnością polecam korzystanie z usług kancelarii prawnej Pani Katarzyny - Tomaszewskiej Huzarek

5.0 (7 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Skwarło

 • Gdańsk
Karolina S.

Zgłaszasz się z problemem i dostajesz rozwiązanie. Pan Paweł do rzetelny i konkretny adwokat. Od początku czułam, że powierzam swoją sprawę właściwej osobie, która ma nie tylko ogromną wiedzę, ale też pasję do zawodu jaki wykonuje.

5.0 (5 opinii)

Kancelaria Notarialna Mateusz Kur Notariusz

 • Gdańsk
Janusz S.

Bardzo przyjazne podejście do klienta, świetny kontakt i znakomita wiedza. Do tego lokalizacja kancelarii w samym centrum, a przy tym brak problemu z parkowaniem. Dlatego wszystkie moje sprawy wymagające kontaktu z notariuszem powierzam właśnie Notariuszowi Mateuszowi.

5.0 (9 opinii)

Kancelaria Adwokacka Lenartowicz

 • Gdańsk
Olek G.

Zgłosiłem się w sprawie dotyczącej prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, dzięki fachowej pomocy zakończyło się warunkowym umorzeniem postępowania i nie figuruje jako osoba skazana a jako, ze mój pracodawca wymaga okresowo dostarczania zaświadczenia o niekaralności, nie straciłem źródła utrzymania. Tą opinia chce się odwdzięczyć za pomoc!

5.0 (6 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Milczanowska

 • Gdańsk
biuro rachunkowe - grupa mikosy

W naszej współpracy podoba mi się kompleksowe podejście do tematu. Cierpliwość w słuchaniu i trafne odnoszenie się do meritum spraw. Do tego spokój, uprzejmość, pełen profesjonalizm. Polecam Panią mecenas każdemu przedsiębiorcy i osobom prywatnym.

5.0 (3 opinie)

NEXUS-GROUP SP. Z O. O.

 • Gdańsk
Adrian P.

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, bez wątpienia najlepszy kontakt z windykacją jaki miałem, sami informowali o postępach i kolejnych działaniach a co najważniejsze udało się odzyskać kasę.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Lodziński

 • Gdańsk
Michał K.

Kancelaria mec. Lodzińskiego od 2 lat pomaga mi w sprawach windykacyjnych - dochodzenie zapłaty z tytułu faktur w działalności gospodarczej.

5.0 (2 opinie)

SKRYBA

 • Gdańsk
Alicja G.

Przede wszystkim zaangażowanie już na wczesnym etapie współpracy.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka Aleksandra Sompolińska

 • Gdańsk
Natalia S.

Polecam wszystkim tą kancelarię. Pani Aleksandra przemiła osoba z ogromną wiedzą i doświadczeniem, do każdej sprawy podchodzi bardzo rzetelnie. Jak dla mnie najlepsza kancelaria w Gdańsku.

5.0 (4 opinie)

Kancelaria Adwokacka BP Adwokat Bartosz Pustkowski

 • Gdańsk
Rekompensja

Świetny, godny polecenia specjalista. Od dwóch lat obsługuje moją firmę w wielu sprawach i mogę z czystym sumieniem potwierdzić, że współpraca z nim przebiega w sposób profesjonalny i bezproblemowy. Daję najwyższą możliwą ocenę, na którą sobie po prostu zapracował.

5.0 (5 opinii)

Kancelaria Adwokacka Anna Przytarska

 • Gdańsk
EXERIT

Polecamy współpracę z adwokat Anią, przemawia za tym jej doświadczenie, profesjonalizm i zaangażowanie. Pani Mecenas wzbudza zaufanie, bo ma bardzo życiowe podejście i naprawdę dużą wiedzę.

5.0 (6 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Piotrowski

 • Gdańsk
Elżbieta J.

Współpracowałam z panem Piotrem w sprawach dotyczących znęcania się nad zwierzętami. To kompetentny, rzeczowy i doświadczony adwokat, który z ogromnym zaangażowaniem i sukcesami prowadził swoją działalność. Gorąco polecam!

5.0 (10 opinii)

VOCA ADVISE MATLĘGA-STASIAK SIECZCZYŃSKI ADWOKACI SPÓŁKA PARTNERSKA

 • Gdańsk
Piotr C.

Współpracowałem z VOCA ADVISE w roku 2020 i 2021 Doświadczyłem profesjonalizmu na każdym etapie współpracy. Szybkie i trafne rozpoznanie sprawy, przygotowanie odpowiedzi na pozew, reprezentowanie przy kolejnych rozprawach- wszystko na najwyższym poziomie. Poza profesjonalizmem kancelaria i pani mecenas Anna Matlęga- Stasiak wykazała się ludzkim podejściem- mam na myśli wyjaśnienie zrozumiałym językiem trudnych dla laika zagadnień prawnych. Współpraca zakończyła się wygraniem przez nas sprawy w sądzie. Mocno rekomenduję współpracę i chętnie odpowiem na ewentualne pytania.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka Klaudia Pierzchalska

 • Gdańsk
Aleksandra N.

Pani Mecenas prowadziła moją sprawę o rozwód z orzeczeniem o winie męża. Sprawa zakończyła się pomyślnie. Uzyskałam alimenty, o których wcześniej nie myślałam, że są w ogóle możliwe do uzyskania. Z Panią Mecenas jest świetny kontakt. Pani Mecenas szczegółowo wyjaśnia zasady wynagrodzenia. Wszystko jest rozpisane i klarowne od samego początku. Z pewnością mogę polecić kancelarię mec. Pierzchalskiej.

5.0 (3 opinie)

F&B Consulting Sp. z o. o.

 • Gdańsk
JMM BUDOWNICTWO Marcin Milewczyk

Witam wszystkich! Polecam współpracę z firmą F&B Consulting! Wniosek z biznesplanem przeszedł bez najmniejszych zarzutów. Współpraca bardzo dobra - wszystko na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. Polecam wszystkim szukającym profesjonalnej firmy doradczej z dużym doświadczeniem.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Radcy Prawnego Mindykowski

 • Gdańsk
Łukasz M.

Mecenas, który umie słuchać, doradzić i odpowiednio poprowadzić sprawę. Dużo mu zawdzięczam, bo podjął się mojej sprawy. Człowiek warty zaufania.

5.0 (9 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Krzysztof Koziarski

 • Gdańsk
Adam S.

Pan Krzysztof Koziarski to Adwokat, do którego śmiało można udać się z problemami trudnymi i tymi najtrudniejszymi. Jego niezwykle indywidualne podejście wzbudziło moje pełne zaufanie. Z satysfakcjonującym rezultatem.

5.0 (8 opinii)

Kancealaria Adwokacka Adwokat Błażej Haber

 • Gdańsk
Małgorzata G.

Polecam Pana Mecenasa, ogromne zaangażowanie i profesjonalizm.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Radcy Prawnego Maria Styp-Rekowska

 • Gdańsk
Natalia R.

Zapraszam do obejrzenia strony internetowej kancelarii www.styp-rekowska.pl

5.0 (5 opinii)
Ranking Specjalistów od Prawa Umów obejmuje również takie miejscowości jak: Gdańsk, Borkowo, Kowale, Leźno, Otomin, Czaple, Jankowo gdańskie, Nowy świat. więcej...