Powiedz jak możemy Ci pomóc

Uczelnia Nauk Społecznych

Łódź

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

STUDIUJ PRZYJAŹNIE I NOWOCZEŚNIE !
bo studia są dla Ciebie, a nie Ty dla nich ...

Wybór uczelni oraz kierunku studiów to ważna decyzja w życiu każdego człowieka. Wybór ten może zdecydować o naszym sukcesie zawodowym. W obecnych czasach rynek pracy stał się bardziej wymagający dla absolwentów szkół wyższych. W coraz mniejszym stopniu liczą się zapisy na uzyskanym dyplomie, a w coraz większym kwalifikacje i praktyczna wiedza zdobyta podczas studiów. To było celem powołania do życia Uczelni Nauk Społecznych - chęć przekazania praktycznych umiejętności i aktualnej wiedzy niezbędnej do znalezienia pracy oraz odniesienia sukcesu we współczesnej rzeczywistości gospodarczej.
• Zebraliśmy grono czynnych zawodowo praktyków życia społecznego i gospodarczego - i to oni stanowią naszą kadrę dydaktyczną.
• Wykorzystaliśmy najlepsze własne doświadczenia w organizowaniu procesu edukacji, dzięki czemu możemy zaproponować metody i techniki kształcenia unikatowe na Polskim rynku, które pozwalają uzyskać najbardziej poszukiwane kompetencje zawodowe zarówno tym, którzy dopiero wkraczają na rynek pracy, jak i tym, którzy są czynni zawodowo i planują swój awans zawodowy
• Praktyczność i nowoczesność naszych studiów stanowią dla nas największą wartość, którą chcielibyśmy przekazać Wam - obecnym i przyszłym Studentom UNS !

Uczelnia Nauk Społecznych prowadzi kształcenie na studiach licencjackich, magisterskich oraz studiach podyplomowych o profilu praktycznym, pozwalającym na rozwijanie wiedzy stosowanej oraz praktycznych umiejętności i kompetencji społecznych, zmierzających do przygotowania studentów i słuchaczy do pracy zespołowej oraz projektowej. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez odpowiednio przygotowaną kadrę dydaktyczno-naukową oraz doświadczonych praktyków z danego obszaru kształcenia. Oferta studiów na prowadzonych kierunkach budowana jest w oparciu o aktualne trendy edukacyjne oraz realne potrzeby, tak aby kierunki kształcenia, umożliwiały zdobycie kwalifikacji kluczowych z punktu widzenia aktualnych potrzeb rynku pracy. Uczelnia Nauk Społecznych koncentruje swoje działania na poszerzaniu oferty kształcenia oraz ciągłym jej doskonaleniu. Dlaczego warto nas wybrać?
• Profesjonalna kadra - doświadczeni pracownicy dydaktyczno-naukowi oraz praktycy, specjaliści w swoich dziedzinach.
• Kameralna atmosfera - dla nas ważny jest każdy Student i wzajemne relacje
• Praktyczny profil studiów - zdobywasz wiedzę, ale przede wszystkim kluczowe umiejętności i kompetencje
• Dogodna forma - studia wspomagane metodami i technikami kształcenia na odległość

TRYBY STUDIOWANIA

Wszystkie kierunki studiów realizowane w Uczelni Nauk Społecznych wspomagane są metodami i technikami kształcenia na odległość, dlatego też jesteśmy w stanie zaproponować naszym Studentom ciekawe formuły studiowania:

• STUDIA STACJONARNE - zajęcia są realizowane podczas 15-18 dni zjazdowych w semestrze (wybrane soboty i niedziele)*
• STUDIA NIESTACJONARNE - zajęcia są realizowane w formie e-learningowej (poprzez Platformę E-learningową UNS) połączonej z tradycyjnymi zajęciami dydaktycznymi - w każdym semestrze podczas maksymalnie 8 dni zjazdowych w semestrze (trzy weekendowe zjazdy dydaktyczne w Łodzi + zjazd zaliczeniowy)**
* w przypadku jednolitych studiów magisterskich jest to 20 dni zjazdowych w semestrze
** w przypadku jednolitych studiów magisterskich jest to 10 dni zjazdowych w semestrze (5 zjazdów)

E-learning w teorii i praktyce - istota e-learningu

Kształcenie na odległość to wszelkie formy wspomagania i prowadzenia procesu dydaktycznego (uczenie się, nauczanie, sprawdzanie wiedzy i umiejętności) niewymagające bezpośredniego kontaktu nauczającego i uczącego się, w których wykorzystuje się technologie informacyjne i komunikacyjne (ICT). Realizowanie procesu dydaktycznego z wykorzystaniem ICT może przybierać różne formy, w zależności od stopnia wykorzystania metod i technik kształcenia na odległość. W tym kontekście możemy wyróżnić:
• blended learning - kształcenie komplementarne, mieszane, hybrydowe stanowiące połączenie tradycyjnego procesu dydaktycznego z kształceniem zdalnym. Sposób połączenia zajęć w strukturze kursu oraz ich zawartość i funkcje dydaktyczne mogą być dowolne i wynikać jedynie z przesłanek merytorycznych;
• e-learning- proces dydaktyczny odbywa się w całości za pośrednictwem Internetu. Brak jest bezpośredniego kontaktu pomiędzy nauczycielem a uczącym się (wyjątek może stanowić egzamin)
• wspomaganie/wspieranie uczenia się i nauczania metodami i technikami kształcenia na odległość - całość procesu dydaktycznego odbywa się w formie tradycyjnej (nauczyciel i uczący się spędzają wymaganą liczbę godzin na zajęciach tradycyjnych a nowoczesne metody i techniki kształcenia na odległość stanowią jedynie uzupełnienie tego procesu (bazę wiedzy lub testów sprawdzających).
W kursach komplementarnych materiały stanowią zazwyczaj uzupełnienie wiedzy przekazywanej w ramach zajęć tradycyjnych, podczas gdy w kursach odbywających się wyłącznie w Internecie stanowią główne źródło wiedzy. Każdorazowo jednak zadaniem materiałów kursu jest wspieranie studentów w samodzielnej pracy, inspirowanie do indywidualnych przemyśleń i rozwiązywania problemów.

Branża

Obszar działania

Warmińsko-mazurskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie, Zachodniopomorskie, Łódzkie, Mazowieckie, Pomorskie, Podlaskie, Wielkopolskie, Opolskie, Lubelskie, Lubuskie, Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Małopolskie, Śląskie

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

1 opinia

5 5
(1)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Amanda M. 5 czerwca 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Uczelnia naprawdę robi wrażenie. Psychologia- bardzo fajny kierunek, ciekawy i przyszłościowy, bardzo fajnie prowadzony.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Uczelnia Nauk Społecznych
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Bezpieczeństwo wewnętrzne - studia I stopnia

Polska - Łódź

Studia I stopnia na kierunku BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE trwają 6 semestrów i kończą się nadaniem tytułu licencjata. Studia licencjackie na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne powstały w odpowiedzi na obecne i przyszłe oczekiwania wewnętrznej polityki państwa, ukierunkowanej na profesjonalne przygotowanie oraz wyszkolenie kadr zarówno w korpusie sł...

Rozwiń

Pedagogika - studia I stopnia

Polska - Łódź

Studia I stopnia na kierunku PEDAGOGIKA trwają 6 semestrów i kończą się nadaniem tytułu licencjata. Jeżeli chcesz lepiej poznać siebie, a w przyszłości pomagać innym, wspierać ich w rozwoju, pomagać w przygotowywaniu się do życia w społeczeństwie, zapraszamy Cię do podjęcia studiów na kierunku Pedagogika. Studia na kierunku PEDAGOGIKA skierowane...

Rozwiń

PSYCHOLOGIA - jednolite studia magisterskie

Polska - Łódź

Studia jednolite magisterskie, trwające 10 semestrów, kończące się uzyskaniem tytułu magistra Proponowane specjalności: • Psychologia kliniczna z psychoterapią • Psychologia wspomagania rozwoju człowieka w cyklu życia Jeśli chcesz zdobyć wiedzę na temat natury człowieka oraz odkryć mechanizmy rządzące ludzką psychiką i zachowaniem wybierz k...

Rozwiń

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Kamińskiego 21, 90-229 Łódź

WWW

https://www.uns.lodz.pl/

Telefon

42 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/Uczelnia.Nauk.Spolecznych