Tynki maszynowe, Lublin


Cena do uzgodnienia

Wykonam tynki maszynowe gipsowe i gipsowe twarde

Potrzebujesz ekipy na już? Zadzwoń!

Tynki gipsowe – dlaczego warto?

Pragniesz zaoszczędzić na energii zużywanej do ogrzania pomieszczenia? Na pewno zależy Ci również na szybkim, lecz trwałym tynkowaniu – my wiemy jak spełnić Twoje oczekiwania.
Cechą naszych tynków gipsowych jest doskonała izolacja zarówno ciepła, jak i dźwięku. Co więcej, wykazują właściwości higroskopijne, a więc poprzez wchłanianie nadmiaru wilgoci i oddawanie jej w razie przesuszenie pomieszczenia, gwarantują odpowiednie warunki bytowe Twojej rodzinie. A co w przypadku (odpukać) pożaru? Dzięki wchłanianiu wilgoci, nasze
tynki wykazują znakomite właściwości ognioodporne (ekstremalna temperatura spowoduje wytworzenie pary wodnej).
Kolejną niezwykle istotną cechą stosowanego przez nas tynku gipsowego, jest to, iż w łatwy sposób możemy uzyskać gładką powierzchnię niewymagającą dalszej obróbki w postaci szpachlowania. Koniec z nieprzyjemną, chropowatą powierzchnią, która zaburza estetykę domu.
To również idealne rozwiązanie dla majsterkowiczów i innych żądnych zmian dekoratorów! Kładzione przez nas tynki gipsowe to wzorowa baza pod tapetowanie, malowanie, czy wiercenie bez powstawania odprysków! Oczywiście, nie ma produktów idealnych. Dlatego jako firma dbająca o Twoje potrzeby musimy nadmienić, iż tego rodzaju tynki nie są najlepszą opcją do zastosowań zewnętrznych. Zamiast tego z czystym sumieniem polecimy maszynowe tynki cementowo-wapienne.

Tynki gipsowe twarde

Każdy kochający rodzic doskonale wie o tym, iż dzieci to najlepsza ekipa od demolki, jaką można sobie wyobrazić. Niestety, najczęściej demolka ta nie wynika z potrzeby rodziców, a z potrzeby rozładowania swojej dziecięcej energii. Zadaj sobie pytanie – czy twoje ściany są dziecioodporne?
Nasze tynki gipsowe twarde to połączenie najlepszych cech tynków cementowo-wapiennych i gipsowych lekkich. Doskonale właściwości higroskopijne pochłoną nadmiar wilgoci z powietrza, a w razie potrzeby – oddadzą ją, zapewniając odpowiedni komfort. A wizualnie? Co z wizualiami? Mówią, że są równi i równiejsi, a nasze tynki? Są zdecydowane najrówniejsze! W przeciwieństwie do tynków cementowo-wapiennych, nie powstaje tutaj chropowata struktura, a brak efektu kurczenia się zapobiega powstaniu nieestetycznych pęknięć.
Jednak najbardziej imponującą cechą jest niezwykła odporność na uszkodzenia. Tynki gipsowe twarde są w stanie przetrwać nawet najlepszą zabawę! Kładzione przez nas tynki przetrwały już nie jedno i nieważne czy była to klatka schodowa, poomieszczenia gospodarcze, czy nawet przedszkole. Zaufaj nam, a stworzymy z Twojej ściany mur nie do pokonania!

Zapraszamy do współpracy i do kontaktu

Lubelskie, Lublin
 
 


Liczba wyświetleń strony: 159