Tynki maszynowe gipsowe kilka wolnych terminów, Lublin - Oferta nr152162 - Oferteo.pl
 

Tynki maszynowe gipsowe kilka wolnych terminów, Lublin


Cena brutto: 30.00 PLN

www.tynkbud-lublin.pl

http://tynkbud-lublin.pl/

Kontakt 570-580-560

Wykonam tynki maszynowe gipsowe z własnym materiałem lub materiałem inwestora

Tynki gipsowe – dlaczego warto?

Ich cechą jest doskonała izolacja zarówno ciepła, jak i dźwięku. Ta pierwsza właściwość jest szczególnie istotna dla tych, którzy pragną zaoszczędzić na energii zużywanej do ogrzania pomieszczenia.

Co więcej, nasze tynki wykazują właściwości higroskopijne, a więc poprzez wchłanianie nadmiaru wilgoci i oddawanie jej w razie przesuszenie pomieszczenia, gwarantują odpowiednie warunki bytowe. A co w przypadku (odpukać) pożaru? Dzięki wchłanianiu
wilgoci, nasze tynki wykazują znakomite właściwości ognioodporne (ekstremalna temperatura spowoduje wytworzenie pary wodnej).

Nasza firma prowadzi usługi w zakresie tynkow maszynowych . Swoją działalnością obejmujemy głównie w woj. Lubelskim, lecz swoje prace wykonujemy również w innych regionach kraju jak również na rynkach zagranicznych.

To co nas wyróżnia to solidność, dokładność, szybkość w działaniu.Jesteśmy słowni i dbamy o szczegóły. Rozumiejąc wymagania dzisiejszego rynku i jednocześnie zdając sobie sprawę z ogromnej konkurencji, nie możemy sobie pozwolić na zaniedbania czy jakiekolwiek niedociągnięcia.

Wykonywane przez naszą firmę tynki zadowolą nawet najbardziej wymagających inwestorów. Posiadamy odpowiednio wyszkolony zespół pracowników z dużymi umiejętnościami i doświadczeniem. Swoją pracę wykonujemy z pasją, poświęcając jej dużo czasu. Ciągle się doskonalimy.

Zadowolenie klienta to dla nas priorytet.

Zapraszamy do współpracy.

Lubelskie, Lublin
 
 


Liczba wyświetleń strony: 105