Transport międzynarodowy do 3,5t Gdynia - Najlepsze w 2021

Najlepsze Oferty na Transport Międzynarodowy do 3,5t w Gdyni, 2021

79 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 79 firm
w kategorii Transport zagraniczny do 3,5t

Wojciech N.

Obsługa zna się na transporcie, wiedza czego klient oczekuje i łatwo się z nimi dogadać bardzo przyjemnie się rozmawia. Jeśli chodzi o samą usługę to kierowca się spisał, wszystko na czas i dopięte na ostatni guzik. jednym słowem Polecam!

CKM-PROTRANS Sp. z o.o. - Transport międzynarodowy do 3,5t Gdynia
Piotr K.

Jestem bardzo zadowolony z działań Pana Michała Przygockiego, który w nieprawdopodobnym czasie załatwił mi transport z Kalisza do Szczecina. Jeżeli będę potrzebował transportu to będziemy w kontakcie. Wielkie Dzięki.

Wypozyczalnia24.pl - Transport międzynarodowy do 3,5t Gdynia
Janusz J.

Jestem niezmiernie zadowolony z usług świadczonych przez firmę wypozyczalnia24.pl. Auto które zostało mi wypożyczone okazało się najlepszym samochodem w jakim miałem okazję jeździć. Było zadbane i pachnące niczym łąką podczas upalnego lata. Na pochwałę zasługują także pracownicy którzy obsłużyli mnie po mistrzowsku, dlatego jestem rad by wystawić im najwyższą możliwą ocenę na tym serwisie. Serdecznie polecam tę firmę!

Transport drogowy Jarosław Rum - Transport międzynarodowy do 3,5t Gdynia
Maciej L.

Super przewoźnik. Transport odbył się w przyjemnej atmosferze-korespondencja mailowa na bieżąco. Przesyłka dotarła o czasie do odbiorcy w stanie idealnym. Bardzo polecam tego przewoźnika.:)

INTER CARGO GDYNIA - Transport międzynarodowy do 3,5t Gdynia
Kleintransportgewerbe Wifron

Bardzo rzetelna i profesjonalna firma z branży TSL. Polecam.

Dołącz do naszych Firm Transportu Międzynarodowego do 3,5 tony w Gdyni

Działasz na rynku jako Firma Transportu Międzynarodowego do 3,5 tony i szukasz nowych Klientów z Gdyni lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
a2b transport 24/7 - Transport międzynarodowy do 3,5t Gdynia
Aleksandra R.

Usługa została wykonana profesjonalnie i szybko, a cena była konkurencyjna. Do tego sympatyczny i rzeczowy Pan kierowca. Polecam.

Den-cars - Transport międzynarodowy do 3,5t Gdynia

Den-cars

 • Gdynia
Barbara M.

Pełen profesjonalizm , solidnie oraz szybko wykonana usługa . Polecam !!!

Imius

Rozmowy przebiegły pomyślnie. Oferta cenowa była bardzo korzystna, dlatego też ten przewoźnik został wybrany. Pracownik bardzo kontaktowy. Całe zlecenie przebiegło pomyślnie.

Edmund P.

Super jakość - polecam. Sumienny, zna się na pracy 100%-towe zaufanie. Tanio. Możliwość negocjacji. Po prostu wie co robi.

P H U Gra-wit

Bardzo kontaktowa osoba, szybko, konkretnie i na temat odpowiedź. Brak pustych i zbędnych zapytań lub odpowiedzi. Jeżeli tak jest zawsze z góry i gorąco polecam każdemu.

Przeprowadzki Gdynia, Bagażówka - Transport międzynarodowy do 3,5t Gdynia

Przeprowadzki Gdynia, Bagażówka

 • Gdynia
Marta

Przede wszystkim punktualność i cena przeprowadzki. Panowie sprawnie poradzili sobie z moimi meblami.

Universum Logistics

 • Gdynia
P H U Gra-wit

Bardzo kontaktowa osoba, szybko, konkretnie i na temat odpowiedź. Brak pustych i zbędnych zapytań lub odpowiedzi. Jeżeli tak jest zawsze z góry i gorąco polecam każdemu.

PRIMUS Elżbieta Gabriel

 • Gdynia
Marek E.

Contra Międzynarodowa Spedycja Sp. z o.o. - Transport międzynarodowy do 3,5t Gdynia

Contra Międzynarodowa Spedycja Sp. z o.o.

 • Gdynia

Nasza firma została założona w roku 1990. Duże doświadczenie pozwala nam na zapewnienie klientom kompleksowej obsługi w zakresie logistyki i transportu. Oferujemy przewozy ładunków cało-pojazdowych i częściowych. Zakres naszych usług to cała Europa. Szczególny nacisk kładziemy na indywidualną obsługę każdego klienta, na rzetelność oraz na wysoki poziom kultury osobistej naszych spedytorów

SOBSEN

 • Gdynia

HECKSHER TRANSPORT Sp. z o.o.

 • Gdynia

HECKSHER TRANSPORT to firma oferująca kompleksowe rozwiązania z zakresu transportu,spedycji oraz logistyki. Zajmujemy się organizacją transportów całopojazdowych krajowych oraz zagranicznych. Świadczymy usługi transportu ładunków ponadgabarytowych. Główne kierunki przewozów to Skandynawia oraz Europa Zachodnia. Podczas organizacji transportu przykładamy szczególną uwagę do terminowości dostaw, szybkiej organizacji oraz solidności. Nasza profesjonalna obsługa pozwoliła nam na stworzenie długotrwałych relacji z Klientami, którzy już wielokrotnie obdarzyli nas swoim zaufaniem.

Transpprter - Transport międzynarodowy do 3,5t Gdynia

Transpprter

 • Gdynia

Nasza działalność rozpoczęła się w 2013 roku. Nasza specjalność to transport aut ładunków do 3.5t, na terenie Pl-UE.

PRIMUS Elżbieta Gabriel

 • Gdynia

Waldi Trans Rafał Falgowski

 • Gdynia

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Malwina Kacnerska

 • Gdynia

Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się przeprowadzkami międzynarodowymi. Interesują nas głownie przeprowadzki do UK oraz z UK do Polski. Dostosowujemy się do potrzeb klienta.

STONENORD sp.z o.o.

 • Gdynia

SPRZEDAŻ KAMIENIA NATURALNEGO - GRANITY , MARMURY , ONYKSY , TRAWERTYNY POCH. WŁOSKIEGO I HISZPAŃSKIEGO SPRZEDAŻ SPIEKI KWARCOWE LAMINAM TRANSPORT WŁOCHY POLSKA

GIZANOVA

 • Gdynia

KALTRANS

 • Gdynia

Arokis

 • Gdynia

Działamy w branży od 2016 roku. Nasza specjalność to wszystkim transport, na terenie cała europa.

Mariusz Matuszewski

 • Gdynia

Smart

 • Gdynia

TELEPORT Szymon Głowicki - Transport międzynarodowy do 3,5t Gdynia

TELEPORT Szymon Głowicki

 • Gdynia

Nasza firma zajmuje się transportem – przeprowadzki przewóz towarów. Działamy na terenie Pomorza, Trójmiasta, Poznania, Europy. Działamy w branży od 2017 roku. PRZEPROWADZKI W WYKONANIU FACHOWCÓW Realizujmy swoje usługi w oparciu o doświadczenie oraz solidne i rzetelne podejście do każdego zlecenia. Stawiamy na zadowolenie Klientów. Każdy transport realizujemy szybko, jednocześnie nie zapominając o kwestiach bezpieczeństwa. Klienci mogą spokojnie powierzyć nam swoje ładunki. Przy każdym zleceniu dbamy o odpowiednie zabezpieczenie towarów. Do zapewnienia odpowiednich warunków bezpieczeństwa stosujemy np. pasy, linki, folia, koce. Nasza firma zapewnia również ubezpieczenie ładunku. Skupiamy się głównie na wykonywaniu

Tomasz Krupa CATERING AND PARTY SERVICE - Transport międzynarodowy do 3,5t Gdynia

Tomasz Krupa CATERING AND PARTY SERVICE

 • Gdynia

Nasza firma działa z powodzeniem od 2006 roku. Zajmujemy się branżą transportową. TRANSPORT KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w zakresie transportu. Realizujemy przewozy krajowe i międzynarodowe. Zajmujemy się transportem towarów do 3,5 tony. Abyśmy mogli zapewnić Państwu najkorzystniejszą cenę najlepiej, by miejsce załadunku było ulokowane w woj. pomorskim lub kujawsko-pomorskim. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i zawsze podchodzimy do każdego transportu w pełni profesjonalnie. Każdy Klient może liczyć na wykonanie transportu w ustalonym czasie. Oferujemy również usługę typu „transport express”, aby jeszcze szybciej dostarczać Państwa ładunki we wskazane miejsca. Możliwe jest również

Visline Sp. z o.o. - Transport międzynarodowy do 3,5t Gdynia

Visline Sp. z o.o.

 • Gdynia

Visline | Transport i Spedycja Międzynarodowa Oferujemy niezawodne usługi w zakresie transportu i spedycji międzynarodowej. Specjalizujemy się w transportach całopojazdowych oraz częściowych, a także w ładunkach ekspresowych. Główne obszary zasięgu naszych usług: Wielka Brytania, Irlandia, Niemcy, Francja, Włochy, Benelux, Polska, Rosja oraz Ukraina. Visline jest rozwiązaniem wszystkich Państwa problemów transportowych - jakiekolwiek są Państwa potrzeby i wymagania. Nasze doświadczenie w wielu branżach jest tego dowodem! - motoryzacja, - chemia, - farmacja, - elektronika, - wystawy, - papier, - ADR. Dlaczego Visline jest dla Państwa idealnych partnerem? Oferujemy prostą i przejrzystą współpracę, która będzie wspierać Państwa

Obsluga Techniczna Nieruchomości - Transport międzynarodowy do 3,5t Gdynia

Obsluga Techniczna Nieruchomości

 • Gdynia

Serwisujemy pompy i przepompownie ścieków oraz deszczowe. Udrażniamy instalacje deszczowe,rynny,inspekcja kamerą. Remonty Instalacji kanalizacyjnych wodnych i co.Czyszczenie udrażnianie kanalizacji za pomocą maszyny. Serwisujemy separatory substancji ropopochodnych-posiadamy zezwolenie. PHU Ma Go Tel 602-279-004

Delphia Sp.J - Transport międzynarodowy do 3,5t Gdynia

Delphia Sp.J

 • Gdynia

To my, spedycja inna niż wszystkie ;-) Dbamy o to co trzeba... Organizowany przez nas transport drogowy na terenie całej Europy, objęty jest ochroną ubezpieczeniową OCP i OCS z uwzględnieniem zdarzeń takich jak rozbój i rabunek. Ale robimy też to czego nie trzeba , ale można... Posiadamy Złoty Certyfikat Rzetelności oraz Certyfikat Wiarygodności Biznesowej. Myślimy ekologicznie, wspieramy Pomorskie Hospicjum dla Dzieci oraz gdyńskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „Ciapkowo”. Nasze priorytety w dziedzinie transportu to pewność i punktualność dostaw oraz stały kontakt telefoniczny podczas realizacji transportu. I wierz mi...mamy świetnych spedytorów! wwww.delphia.com.pl ZADZWOŃ DO NAS (058) 783-04-50 NAPISZ DO NAS:

OMIDA Sea & Air SA

 • Gdynia

Omida Group składa się z kilku spółek, które poprzez ścisłą współpracę i wymianę doświadczeń są w stanie zapewnić Klientom kompleksowość rozwiązań z zakresu spedycji oraz każdej gałęzi transportu w kraju i za granicą. Partnerskie relacje wszystkich marek składających się na Omida Group, zgodnie z przyjętą dewizą „Together we are strong”, umożliwiają realizację wyznaczonych celów, przy zachowaniu najwyższej jakości usług i pełnej odpowiedzialności za powierzone zadania. W zakres usług świadczonych przez Omida Group zalicza się: transport lądowy, powietrzny i morski transport międzynarodowy ładunków o wadze do 3,5 t transport w systemie Door to Door i Just in Time przewóz materiałów wymagających specjalistycznych

AdoK Remonty

 • Gdynia

Szukasz firmy którą cechuje: -> wysoka jakość -> terminowość -> wieloletnie doświadczenie -> przystępna cena ??? Dobrze trafiłeś! Oferujemy kompleksowe usługi remontowo-budowlane. Specjalizujemy się w profesjonalnych wykończeniach wnętrz nowo budowanych obiektów domów i mieszkań w stanie deweloperskim, zajmujemy się również remontami wnętrz obiektów już istniejących. Zajmujemy się od hydrauliki, przez kompleksową elektrykę, wyburzenia, kafelkowanie, szpachlowanie, malowanie. Nie czekaj zadzwoń, a przyjedziemy i wycenimy Twój remont za darmo. Działamy na terenie Trójmiasta i okolic. 513240632

Universum Bałtyckie Centrum Logityczne sp. z o.o. - Transport międzynarodowy do 3,5t Gdynia

Universum Bałtyckie Centrum Logityczne sp. z o.o.

 • Gdynia

Bałtyckie Centrum Logistyczne Universum to profesjonalna firma z branży spedycyjnej, świadcząca usługi transportu towarów nie tylko drogą lądową, ale także lotniczą i morską. Oferujemy bezpieczny i (w miarę możliwości) szybki przewóz ładunków do atrakcyjnych rynków eksportowych na całym świecie. Docieramy do różnych krajów świata od Bliskiego Wschodu i Europy Wschodniej, aż po Daleki Wschód i Amerykę Północną. Gwarantujemy pełną obsługę celną towarów, kompletując dokumenty niezbędne do ich przewozu przez granicę. Konsultujemy się na bieżąco z naszymi Klientami informując o zachodzących zmianach w kodeksie celnym i związanych z tym wysokościach podatków celnych. Posiadamy liczne certyfikaty zapewniające profesjonalność naszych działań, takie

1996 - Transport międzynarodowy do 3,5t Gdynia

1996

 • Gdynia

Firma działa w branży przeprowadzkowej oraz transportu od 5 lat. Lata doświadczenia pozwoliły nam na zdobycie niezbędnej wiedzy i szczegółowe zapoznanie się ze specyfiką branży. Przez ten czas wypracowaliśmy sobie mocną pozycję na rynku i zdobyliśmy zaufanie tysięcy klientów.

M&M Magdalena Szablewska - Transport międzynarodowy do 3,5t Gdynia

M&M Magdalena Szablewska

 • Gdynia

Jesteśmy firmą transportową z siedzibą w Polsce, zaspokajającą potrzeby transportowo-spedycyjne klientów zarówno w kraju jak i za granicą. Chcielibyśmy zaproponować Państwu nasze usługi. Lata współpracy z najbardziej wymagającymi klientami udowodniły, iż jesteśmy godni zaufania, odpowiedzialni,punktualni oraz elastyczni cenowo.Ogromny nacisk kładziemy na rzetelne wywiązywanie się z powierzonych nam zadań. Gwarancję naszej najwyższej jakości usług stanowią nasi pracownicy, ich doświadczenie, zaangażowanie oraz jakość sprzętu jakim dysponujemy. Nietuzinkowa kombinacja wielu lat doświadczenia i entuzjazmu członków naszego zespołu jest tym co czyni nas tak wyjątkowymi. Nasi godni zaufania kierowcy dbający o bezpośredni kontakt z klientem z

MIKI

 • GDYNIA

Świadczymy usługi z zakresu transportu drogowego towarów samochodami dostawczymi do 3,5 tony jak i również organizujemy kompleksowo przeprowadzki mieszkań, domów, biur i całych firm. Posiadamy ubezpieczenie OCP dzięki któremu wszystkie towary jak i Państwa prywatne mienie jest ubezpieczone na czas transportu. Wszystko co przewozimy jest należycie zabezpieczone. Jesteśmy bardzo konkurencyjni cenowo - jesteśmy zdania że zawsze można się dogadać - tak aby obie strony były zadowolone. Robimy wszystko aby klient który raz skorzystał z naszych usług - chciał korzystać z nich nadal.

Northgate Logistics

 • Gdynia

Realizowane przez naszą firmę usługi to transport międzynarodowy, krajowy. Wykonujemy prace od 2017. Nasze usługi świadczymy na obszarze takim jak Niemcy, Francja, Włochy, Czechy, Szwecja, Szwajcaria, Słowacja, Słowenia, Ukraina, Białoruś, Turcja, Hiszpania, Portugalia, Norwegia, Wielka Brytania. Skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która będzie godna Twojej uwagi.

Henryk Świątek Auto-Tim

 • Gdynia

Dziedzina, w której się specjalizujemy to transport krajowy i międzynarodowy. Prowadzimy działalność w naszej branży od 2018. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to Gdynia. Angażujemy się w 100% w realizację oczekiwań naszych Klientów.

Alfa Forwarding

 • Gdynia

Dzień Dobry Chciałbym zaproponować współpracę związaną z kompleksową obsługą w transporcie drogowym, morskim i lotniczym oraz kolejowym. Mamy ponad 30-sto letnie doświadczenie w realizacji transportów. Realizujemy transporty po całym globie, posiadamy agencję celną i dostarczamy do drzwi klienta, dopasowując odpowiedni serwis przewoźnika, biorąc pod uwagę ramy czasowe, w których musimy się zmieścić. Obsługujemy ładunki morskie i lotnicze w odpowiednich warunkach, ładunki ponad-gabarytowe, organizujemy całe projekty logistyczne. Będę wdzięczny za pierwsze zapytania oraz podanie dogodnego terminu spotkania.

Inter Sense

 • Gdynia

Jesteśmy firmą z branży transportowej działającą na rynku od czterech lat. Obsługujemy firmy, jak i Klientów indywidualnych. Jeździmy najczęściej na trasie Polska-Niemcy- Holandia- Belgia-Anglia., jednak jesteśmy elastyczni i na specjalne życzenia Klientów potrafimy dopasować się do ich potrzeb. Polecamy się do współpracy!

Mustangi Transport Marcin Hanski

 • M. Gdynia

Nasza firma zajmuje się przeprowadzkami oraz transportem na terenie Trójmiasta oraz całej Polski i Europy. Firma powstała w 2012 roku, jednakże nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze przeprowadzek oraz załadunku i przewozie rzeczy wielkogabarytowych jak fortepiany, sejfy, szafy pancerne itp.

Morska Agencja Gdynia

 • Gdynia

Działamy na rynku od 2002. Nasza firma specjalizuje się w usługach typu transport towaru na paltach, materiały sypkie. Firma świadczy usługi na terenie takim jak Gdańsk, Gdynia, Europa, Polska. Liczymy, iż będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.

AM SPEDYCJA

 • Gdynia

AM SPEDYCJA Aleksandra Bartusch

 • Gdynia

Mac carol

 • Gdynia

Zbigniew Konkol USŁUGI TRANSPORTOWE

 • Gdynia

Rozpoczęliśmy działalność w 2011 roku. Nasza specjalność to TRANSPORT,PRZEPROWADZKI 3,5, na terenie Gdynia.

Universum Logistics sp. z o.o.

 • Gdynia

Kam-Car Kamil Ulkowski

 • Gdynia

Pure Trade Tomasz Byczyński

 • Gdynia

Ranking Firm Transportu Międzynarodowego do 3,5 tony obejmuje również takie miejscowości jak: Gdynia. więcej...
Określ rodzaj ładunku: