Tonda Zakład Budowlany Krzysztof Koń Szczecin - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Tonda Zakład Budowlany Krzysztof Koń nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Tonda Zakład Budowlany Krzysztof Koń

O specjaliście

Firma budowlana założona w 1991 roku. Wieloletnie doświadczenie w całym zakresie budownictwa, uprawnienia budowlane i drogowe. Stali pracownicy od kilkunastu lat. Podwykonawcy z branż elektrycznej i sanitarnej. Certyfikat w technologi Ytong i Silka Schiedel, i wielu innych. Wykonujemy roboty od wykopów aż pod klucz.
Zrealizowaliśmy budowę ponad 150 domów jednorodzinnych, Pracowaliśmy przy budowie hoteli Ibis, Nowotel, Etap w Szczecinie, wykonywaliśmy roboty budowlane przy budowie galerii Turzyn oraz Galaxy, obiektach sanatoryjnych w Kołobrzegu i Świnoujściu. Budujemy małe domki i rezydencje z takim samym zaangażowaniem,Własny sprzęt budowlany i transport gwarantuje elastyczność i niższe koszty. Wykonujemy wycenę- kosztorys na podstawie którego ustalamy koszty budowy, umowę.Nie pobieramy żadnych zaliczek. Obiekty ochraniamy przez okres budowy i odpowiadamy do zakończenia robót i umowy.Gwarancje na wykonane roboty-nowe co najmniej 36 miesięcy. Własny geodeta gwarantuje postawienie obiektu zgodnie z dokumentacją a nadzór budowlany z uprawnieniami przestrzeganie technologii i dokumentacji budowlanej.
Kontakt tel. 509802568
e-mail tondak@interia.pl

Branża

Domy murowaneElewacjeFundamentyOcieplanie Pianką PUROcieplanie elewacjiRemonty domów i kamienicTynki maszynoweOcieplanie poddaszy

Obszar działania

Zachodniopomorskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

Gwiazdki opinii 5 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

Michał Jasiukiewicz, Sales Manager, 12 stycznia 2019
Negatywna opinia

Konto użytkownika zostało tymczasowo zablokowane. Powodem blokady jest brak terminowej płatności za zamówione usługi.

Mierzyn, 17 maja 2015
Pozytywna opinia

Firma realizowała budowę mojego domu w MIERZYNIE, wykonała stan surowy budynku oraz tynki i posadzki. Zakład bardzo dobrze zorganizowany, posiada stałą załogę fachowców. Prace wykonano w umownym terminie. Poleciłem tą firmę dwóm moim znajomym którzy zlecili i zrealizowali budowę ich domów.

Kliniska Wielkie, 14 maja 2015
Pozytywna opinia

Firma TONDA budowała mi dwa domy jednorodzinne do stanu surowego zamkniętego w technologii Ytong Energo 40. Wykonawcę polecił mi przedstawiciel Ytong na targach budowlanych. Negocjacje zakresu rzeczowe, umowa profesjonalna spełniająca wymagania. Ceny rozsądne. Robota rozpoczęta i prowadzona zgodnie z ustalonym harmonogramem. Płatności dopiero po odbiorach ustalonego zakresu prac. Teren budowy chroniony przez Wykonawcę. Liczna i solidna ekipa budowlana znająca się na budowaniu w technologii Ytong. Murowanie w tym systemie pozwala na szybkie stawianie murów. Majster cały czas na budowie. Właściciel Pan Krzysztof Koń nadzorujący budowę. Reakcje Wykonawcy na błędy projektowe i sugestie rozwiązania. Techniczne spotkania na budowie bardzo rzeczowe. Właściciel profesjonalista i bardzo kontaktowy. Bez problemu można było się dogadać na wykonanie robót dodatkowych. Robota wykonana rzetelnie. Wykonawca godny polecenia! Osobiście żałuję, że nie zleciłem Panu Krzysztofowi całości zakresu prac. Teraz pewnie bym tak zrobił!

pokaż więcej

Oferta

budowa domów jednorodzinnych
Polska
do uzgodnienia

twój projekt moje wykonanie domów jednorodzinnych Ytong, silka

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Macierzanki 18, Szczecin

Telefon

509****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Krzysztof Koń

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy TONDA ZAKŁAD BUDOWLANY KRZYSZTOF KOŃ
Imię (pierwsze) KRZYSZTOF
Nazwisko KOŃ
Data rozpoczęcia działalności 1991-10-23
NIP 8521828510
Regon 810527690

Siedziba

Kraj Polska
Województwo ZACHODNIOPOMORSKIE
Powiat m. Szczecin
Gmina M. Szczecin
Miejscowość Szczecin
Kod pocztowy 71499
Poczta Szczecin
Ulica ul. Macierzanki
Numer nieruchomości 18

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data powstania 1991-10-23
Data rozpoczęcia działalności 1991-10-23

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4120Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH
Przeważające PKD
4399Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.