Instalatorstwo telekomunikacyjne Śrem - Najlepsi w 2020

Firmy Telekomunikacyjne w Śremie, 2021

52 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 52 firm
w kategorii Instalatorstwo telekomunikacyjne

Instalatorstwo telekomunikacyjne Śrem

Music Line Sp.zo.o.

Książ Wielkopolski, 15 km od Śrem
Grzegorz G.

Profesjonalna obsługa. Serwisant wykazał się sporą wiedzą i w sposób zadowalający rozwiązał problem odbiorem sygnału telewizji naziemnej.

ELPOT Radosław Potocki - Instalatorstwo telekomunikacyjne Śrem

Nasz firma wykona profesjonalne instalacje elektryczne, odgromowe, TV-SAT, monitoring, SSWIN (alarm), Pomiary ochronne, montaż i sprzedaż agregatów prądotwórczych, iluminacje świetlne, budowa sieci komputerowych oraz światłowodowych, ogólne prace elektroinstalatorskie.

SKY-TEL Alpinistyczne Prace Wysokościowe

Zaniemyśl, 13 km od Śrem

Connect Maciej Zalega - Instalatorstwo telekomunikacyjne Kórnik

Connect Maciej Zalega

Kórnik, 19 km od Śrem

Firma Connect została założona w 2014 roku w odpowiedzi na wysokie wymagania klientów, chcących powierzyć zabezpieczenie swojego mienia profesjonalistom. Większość firm traktuje klientów szablonowo, co spowodowane jest chęcią szybkiego zysku oraz ograniczoną wiedzą o rodzajach i sposobach zabezpieczenia mienia. W efekcie otrzymujemy system, który nie spełnia oczekiwań klienta. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży bezpieczeństwa gwarantuje wysoką jakość wykonania oraz profesjonalizm. Nasze kompetencje potwierdzone są szeroką gammą certyfikatów, dzięki czemu możemy kompleksowo oraz indywidualnie, rozpatrywać każde zlecenie. Firma zajmuje się instalacjami niskoprądowymi: - systemy alarmowe (SSWiN) - systemy przeciwpożarowe (PPOŻ) -

ARTOLID - Instalatorstwo telekomunikacyjne Mosina

ARTOLID

Mosina, 22 km od Śrem

Rozpoczęcie budowy obiektu to niewątpliwie duże wyzwanie dla inwestora. Każdy z nas chciałby osiągnąć piorunujący efekt końcowy, na który składa się estetyka wykonania idąca w parze z bezpieczeństwem. Naszą firmę tworzą ludzie z pasją, którzy chcą dokonać wszelkich starań, aby Twój efekt końcowy był właśnie taki. Zapewniamy rozwiązania bezpieczne. Staramy się również podpowiadać, co może być dla Ciebie najlepsze w Twoim własnym domu, wykorzystując przy tym nasze wieloletnie doświadczenie pracy z inwestorami. Idąc wraz z postępem technologicznym, staramy się proponować szeroko rozumiane rozwiązania związane z automatyką budynkową. Inteligentny dom nie tylko zadba o Twój komfort ale również portfel. Inteligentne zarządzanie energią w domu

Dołącz do naszych Specjalistów od Instalacji Telekomunikacyjnych w Śremie

Działasz na rynku jako Specjalista od Instalacji Telekomunikacyjnych i szukasz nowych Klientów z Śremu lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto

JP INSTAL-SYSTEM Jakub Piotrowski

Środa Wielkopolska, 26 km od Śrem
Wspólnota Mieszkaniowa

Lekarska szczegółowość zapytań o awarii, szybka decyzja co do terminu naprawy, punktualność oraz szybka i fachowa naprawa. Polecam.

ENERGORAD Radosław Gołuch - Instalatorstwo telekomunikacyjne Środa Wielkopolska

ENERGORAD Radosław Gołuch

Środa Wielkopolska, 26 km od Śrem

Firma specjalizuje się w budowie kompleksowych instalacji elektrycznych i teletechnicznych na terenie wielkopolski. Dysponujemy dużym zapleczem technicznym i wykwalifikowaną kadrę pracowników. Firma wykonuje z powodzeniem realizacje inwestycji budowy oświetlenia drogowego dla Gmin m.in Dopiewo, Pobiedziska, Kórnik, Jarocin, Mosina, Środa Wielkopolska, Kleszczewo W zakres oferowanych prac wchodzą: * Instalacje elektryczne * Instalacje teletechniczne * Sieć LAN * SAP, AKPiA, BMS * Instalacje odgromowe * Pomiary elektryczne * Pomiary termowizyjne specjalistyczną kamerą FLUKE * Usługi podnośnikiem koszowym * Usługi minikoparką Zapraszamy do współpracy!!

Piotr

Środa Wielkopolska, 26 km od Śrem

Dominik Straszewski

Środa Wielkopolska, 26 km od Śrem

VIS ELECTRICA - Instalatorstwo telekomunikacyjne Kościan

VIS ELECTRICA

Kościan, 24 km od Śrem
Marcin Woźniak

Firma Vis Electrica Marcin Danielczak wykonała dla mnie kompleksowe instalacje elektryczne w dwóch budynkach. W budynku usługowym wykonana została tradycyjna instalacja elektryczna a w budynku mieszkalnym instalacja w stylu belgijskim z kablami ukrytymi w bardzo wytrzymałych peszlach puszczonych podłogą. Łącznie około 600 punków - elektryka, ethernet cat. 6, TV, odgromy, automatyka ogrzewania rynien, zasilanie rolet, kamery, domofony IP, zasilanie wentylacji i klimatyzacji oraz przyłącze do sieci. Jestem bardzo zadowolony z jakości wykonanych prac jak i ze współpracy z Panem Marcinem. Podczas realizacji zlecenia Pan Marcin również pomagał mi w etapach budowy poza jego zakresem jak robienie odwiertów w żelbecie B30, bo jako jedyny na budowie

Mateusz Grobelny

Kościan, 24 km od Śrem

Grzegorz Miler Elektromil

Kościan, 24 km od Śrem

Nasza firma świadczy usługi w zakresie prac wysokościowych. Realizujemy prace od 2016. Obsługujemy Klientów na terenie Wielkopolski. Wystarczy, że skontaktujesz się, a otrzymasz ofertę.

VASCONET Systemy Zabezpieczeń - Instalatorstwo telekomunikacyjne Kościan

VASCONET Systemy Zabezpieczeń

Kościan, 24 km od Śrem

Projektowanie, montaż i serwis instalacji alarmowych SSWiN, monitoringu CCTv, rejestracji czasu pracy RCP, kontroli dostępu KD, abonenckich central telefonicznych. Wykonujemy również sieci strukturalne LAN, instalacje antenowe i domofonowe. Automatyka budynkowa.

ALL-TELL

Kościan, 24 km od Śrem

Działalność prowadzimy od 1993r. w zakresie instalacji elektrycznych NN i SN , sieci alarmowe , komputerowe , kontrola dostępu , monitoring wizyjny , systemy p.poż .

Instalacje Elektryczne Marcin Chwaliszewski - Instalatorstwo telekomunikacyjne Krzemieniewo

Instalacje Elektryczne Marcin Chwaliszewski

Krzemieniewo, 27 km od Śrem

Rozpoczęliśmy działalność w 2020 roku. Nasza specjalność to branża elektryczna. Montujemy również alarmy, instalujemy domofony. Obsługujemy Klientów na terenie województwa wielkopolskiego, dolnośląskiego. Zapraszamy do kontaktu.

Smart Contact Błażej Mizera - Instalatorstwo telekomunikacyjne Czapury

Smart Contact Błażej Mizera

Czapury, 29 km od Śrem
flexodruk

profesjonalna obsługa, szybki czas realizacji, miły kontakt wykonawcą. Zakres usługi: instalacje elektryczne do maszyn przemysłowych.

United Network Solutions Daniel Adamczak - Instalatorstwo telekomunikacyjne Rosnowo

United Network Solutions Daniel Adamczak

Rosnowo, 32 km od Śrem

asaa

Olejniczak Serwis - Instalatorstwo telekomunikacyjne Mieszków

Olejniczak Serwis

Mieszków, 30 km od Śrem

Nasza firma zajmuje się montażem bram, napędów oraz stolarki okiennej, systemów inteligentnego budynku, systemy kontroli dostępu, projektowaniem, montażem oraz serwisem systemów alarmowych oraz systemów telewizji przemysłowej. Naszym celem jest budowa najlepszych systemów automatyki oraz dobre relacje z klientami. W naszych projektach wykorzystujemy najnowsze technologie co podnosi jakość i trwałość wykonanych instalacji, ciągle się szkolimy i rozwijamy. Doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej pracy gwarantuje, że państwa instalacją zajmą się profesjonaliści.Naszym priorytetem w zakresie bezpieczeństwa jest ochrona waszych najbliższych oraz waszych dóbr jak również zachowanie wysokich standardów świadczonych usług. Współpraca z nami to

Netcom Fotowoltaika - Instalatorstwo telekomunikacyjne Krobia

Netcom Fotowoltaika

Krobia, 33 km od Śrem
Katarzyna S.

Instalacja fotowoltaiczna założona w terminie, ekipa młodych, sumiennie wykonujących swoją pracę fachowców. Panowie mili, uprzejmi, chętnie udzielający odpowiedzi na zadawane pytania. Netcom Fotowoltaika, to fachowcy na szóstkę z plusem. Przychodzą robią co należy, sprzątają, że widać tylko to, co ma być widać, czyli instalację. Zainteresowanym fotowoltaiką szczerze polecam fachowców z Netcom Fotowoltaika.

Biuro Projektowo Wykonawcze TELPRO Sławomir Machowiak - Instalatorstwo telekomunikacyjne Jarocin

Biuro Projektowo Wykonawcze TELPRO Sławomir Machowiak

Jarocin, 36 km od Śrem

Projekty sieci, przyłączy i instalacji telekomunikacyjnych. Kierownik robót telekomunikacyjnych.

Telemechanika A.Z.S. - Instalatorstwo telekomunikacyjne Jarocin

Telemechanika A.Z.S.

Jarocin, 36 km od Śrem
Mieczysław K.

Fachowa firma. Usługa została wykonana bez problemów, z zachowaniem estetyki.

MAPI-IT PIOTR MAĆKOWIAK - Instalatorstwo telekomunikacyjne Jarocin

MAPI-IT PIOTR MAĆKOWIAK

Jarocin, 36 km od Śrem

Mariusz Marszałek

Jarocin, 36 km od Śrem

MK-NET Sp. z o.o.

Pępowo, 35 km od Śrem

Działamy w branży od 2013 roku. Nasza specjalność to sieci komputerowe, na terenie Wielkopolska.

INTER Bartosz Feder

Luboń, 32 km od Śrem

EF Systemy sp zoo - Instalatorstwo telekomunikacyjne Luboń

EF Systemy sp zoo

Luboń, 32 km od Śrem

Usługi elektryczne i teletechniczne wymagają nie tylko kompetencji, ale również najwyższej jakości i dbałości o każdy szczegół, dlatego współpracujemy z każdym Klientem, który posiada w tym kontekście potrzeby – od klienta biznesowego (korporacje, instytucje, generalni wykonawcy) po klienta indywidualnego, bez względu na zakres prac. Służymy pomocą w pełnym zakresie realizacji inwestycji. Posiadamy kompetencje do kompleksowej realizacji: obiektów biurowych, przemysłowych, galerii, wszelkich lokali produkcyjnych i usługowych Świadczymy usługi z zakresie: • linie kablowe i napowietrzne, • stacje transformatorowo rozdzielcze sn / nn, • rozdzielnice nn, • szafy sterownicze, • instalacje siłowe, • instalacje oświetlenia i gniazd wtykowych, •

Krzysztof G

Luboń, 32 km od Śrem

Dawid Łupicki - Instalatorstwo telekomunikacyjne Przysieka polska

Dawid Łupicki

Przysieka polska, 29 km od Śrem

Świadcze usługi: Instalacje elektryczne Instalacje światłowodowe Instalacje antenowe ##################

DAW

Przysieka polska, 29 km od Śrem

SevenComp - Instalatorstwo telekomunikacyjne Swarzędz

SevenComp

Swarzędz, 37 km od Śrem
Sonia S.

Profesjonalnie wykonana strona i monitoring do firmy. Szybka realizacja. Cierpliwie wysłuchali moich próśb i doradzili wybór odpowiedniego sprzętu.

Michał Dopieralski - Instalatorstwo telekomunikacyjne Swarzędz

Michał Dopieralski

Swarzędz, 37 km od Śrem
Marek M.

Profesjonalne podejście, wszystkie prace wykonane w terminie, umiarkowane ceny.

ŚWIATŁOBUD

Swarzędz, 37 km od Śrem
Angelika S.

Polecam współpracę z Panem Sebastianem i Piotrem. Przede wszystkim za profesjonalne podejście do pracy. Najwyższa kultura w podejściu do klienta, ogromne doświadczenie. Mogę spokojnie przyznać, że klient jest dla nich ważny, a nie wygodny. Doceniamy jakość usług i uczciwość. Dziękuje!

APROCO - Instalatorstwo telekomunikacyjne Swarzędz

APROCO

Swarzędz, 37 km od Śrem

IGMAR

Swarzędz, 37 km od Śrem

Profesjonalne instalacje alarmowe, CCTV, anteny, LAN, WiFi, spawanie światłowodów, domofony, kontrola dostępu itp. Dla firm, mieszkań, domów jednorodzinnych, zabudowań wielorodzinnych, osiedli... Cechuje nas przede wszystkim profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta.

PZ

Kostrzyn, 38 km od Śrem

F.A.R. TECH Paczkowski i KAczmarek Spółka Jawna

Kostrzyn, 38 km od Śrem

Firma posiada kilkuletnie doświadczenie w branży światłowodowej - konserwacje sieci, montaże, prace ziemne, przyłącza do budynków. Od tego roku została poszerzona działalność o budowe sieci z przyłączami do budynków, w tym: - teleoptyka: wdmuchiwanie kabli światłowodowych, spawanie światłowodów - przyłącza techniką przecisków urządzeniami typu HP 70 i HP 95M - prowadzenie otwartych wykopów wraz z umieszczaniem okablowania w ziemi - budowa infrastruktury światłowodowej (piony)

Mikom Michał Jaskuła

Kostrzyn, 38 km od Śrem

Nasza działalność rozpoczęła się w 2009 roku. Nasza specjalność to instalacje elektryczne, niskoprądowe, CCTV, alarmy, SAP, na terenie województwa wielkopolskiego, zachodnio-pomorskiego oraz mazowieckiego.

Leszek Tabaka

Swarzędz
Jakub M.

Dekomat tarasy kompozytowe - Instalatorstwo telekomunikacyjne Poznań

Dekomat tarasy kompozytowe

Poznań, 38 km od Śrem
Artur T.

Wstępnie przedstawiona oferta już była interesująca a po kolejnych negocjacjach jej atrakcyjność rosła na tle konkurencji mimo, że koloru deski jakiej szukaliśmy nie było w ofercie Pana Macieja. Przekonał nas jednak dużą cierpliwością i elastycznością oraz chęcią negocjacji.

Fiber#1 - Instalatorstwo telekomunikacyjne Poznań

Fiber#1

Poznań, 38 km od Śrem

Fiber1 działa na rynku telekomunikacyjnym od ponad 20-tu lat. Okres ten pozwolił spółce zbudować wizerunek solidnego partnera technologicznego oraz wykonawczego na rynku operatorów i przedsiębiorców telekomunikacyjnych. Zdobywane przez lata doświadczenie w projektowaniu i budowaniu multimedialnych oraz szerokopasmowych sieci telekomunikacyjnych, a także ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych kadry pracowniczej zaowocowało licznymi wyróżnieniami zarówno w sferze rzetelności biznesowej : ◄ Gazela Biznesu 2010, 2011, 2012, 2013, ◄ Ranking 100 Głosu Wielkopolskiego i BBC 2011, 2012, ◄ Diamenty Forbesa 2014 jak i profesjonalizmu potwierdzonego w środowisku operatorskim referencjami: ◄ UPC, INEA, PROMAX, ANTECH, TESAT, CITYNET oraz

InstalBajt - Instalatorstwo telekomunikacyjne Poznań

InstalBajt

Poznań, 38 km od Śrem
BHP Konkret

Konkretna oferta, konkretna rozmowa. Usługa wykonana bez zarzutów. Fachowe doradztwo, cierpliwość i zaangażowanie. W pełni polecam!

SER - Instalatorstwo telekomunikacyjne Poznań

SER

Poznań, 38 km od Śrem

"Widex elektro" od 10 lat zajmuje sie świadczeniem usług elektrycznych jak i teletechnicznych. Mamy za sobą wieloletnie doświadczenie w tej branży w kraju jak i za granica. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, staranie i solidnie Prosze o kontakt: tel. 730303202

PHT Dariusz Kałek

Poznań, 38 km od Śrem

Link Service

Poznań, 38 km od Śrem

- budowa i utrzymanie sieci światłowodowych - projektowanie i budowa zbiorczych instalacji teletechnicznych - instalacja anten telewizyjnych - budowa sieci LAN i WLAN

JMP instal - Instalatorstwo telekomunikacyjne Poznań

JMP instal

Poznań, 38 km od Śrem

Jesteśmy na rynku od 1994 roku. Nasza specjalność to budowa sieci teletechnicznych, na terenie Wielkopolska.

Łukasz Ihnatowicz

Poznań, 38 km od Śrem

TomAndSystem

Poznań, 38 km od Śrem

Spectronic - Technologia dla bezpieczeństwa - Instalatorstwo telekomunikacyjne Poznań

Spectronic - Technologia dla bezpieczeństwa

Poznań, 38 km od Śrem

Firma SPECTRONIC łączy w sobie kompleksowe projektowanie i wykonawstwo. Nasza oferta to przede wszystkim: - techniczne systemy zabezpieczeń, systemy alarmowe i kontrola dostępu - monitoring wizyjny (CCTV oraz IP) - projektowanie i montaż dyskretnych systemów obserwacyjnych - instalacje elektroenergetyczne - okablowanie strukturalne budynków - integracja systemów - nowoczesne systemy automatyki budynku Stosujemy urządzenia najwyższej jakości znanych i sprawdzonych światowych producentów. Posiadamy uprawnienia do prowadzenia tego typu działalności: - uprawnienia do projektowania systemów alarmowych i telewizji przemysłowej SA 1-4 TECHOM - poświadczenie bezpieczeństwa - certyfikat inspektora bezpieczeństwa teleinformatycznego - uprawnienia

INFORCAM - Instalatorstwo telekomunikacyjne Poznań

INFORCAM

Poznań, 38 km od Śrem
Janusz C.

Moje doświadczenie z firmą INFORCAM jak najbardziej pozytywne. W naszym domu jednorodzinnym przestał działać alarm. Wieczorem mieliśmy z rodziną wyjechać na weekend do rodziny a tutaj nagle taki problem. Mimo, że kontaktowaliśmy się telefonicznie przed samym zamknięciem firmy w piątek i przedstawieniu problemu to Panowie zdecydowali się pomóc i przyjechali rozwiązać problem nie marudząc, że muszą sprawdzić wpierw kalendarz, że godzina już późna, itd. w przeciwieństwie do innych firm które potrafią dużo marudzić. Naprawdę polecam, Panowie znają się na swojej pracy - nie tylko rozwiązali problem ze systemem alarmowych a dodatkowo sprawdzili całą instalację pod względem prawidłowego działania, czy sygnał dochodzi do centrali firmy

Tomasz Jankowski - Instalatorstwo telekomunikacyjne Poznań

Tomasz Jankowski

Poznań, 38 km od Śrem
Piotr K.

ELNOM Świadczymy usługi z zakresu m.in. montażu instalacji elektrycznych, sieci teletechnicznych, nagłośnienia różnego typu obiektów oraz automatyki domowej. Działamy na terenie województwa wielkopolskiego, w miejscowościach takich jak np. Poznań, Kórnik, Kostrzyn, Swarzędz czy Murowana Goślina. Zachęcamy do zapoznania się z przedstawioną poniżej, szczegółową ofertą. Instalacje elektryczne w Poznaniu: wykonujemy instalacje elektryczne zarówno klasyczne, jak i inteligentne (przewodowe oraz bezprzewodowe). Instalacje alarmowe: nasze instalacje alarmowe (m.in. monitoring) spełniają wszystkie wymogi firm ochroniarskich, jak też ubezpieczeniowych. Nagłośnienie obiektów w Poznaniu: nagłaśniamy obiekty podczas pojedynczych wydarzeń (spotkania, koncerty itp.), montujemy instalacje nagłośnieniowe w kościołach, salach wykładowych, aulach koncertowych, restauracjach, kawiarniach itp., pomagamy dobrać, a następnie montujemy domowe nagłośnienie, jak również system video, po to, abyś we własnym salonie, mógł poczuć się jak w kinie. Oświetlenie obiektów w Poznaniu: zajmujemy się doborem oraz wykonaniem oświetlenia obiektów, głównie przy użyciu technologii LED, wykonujemy profesjonalne oświetlenie scen z wykorzystaniem systemu sterowania DMX 512. Automatyka domowa i przemysłowa Poznań: zajmujemy się szeroko pojętą automatyką – od prostych napędów bram w domach jednorodzinnych, poprzez skomplikowane, programowalne systemy mikroprocesorowe stosowane w przemyśle. Rozpoczęliśmy działalność w 2006 roku.

mts sp.z o.o

Poznań, 38 km od Śrem

AGNES S.A

Poznań, 38 km od Śrem

Książ Wielkopolski Włościejewice Sulejewo Marianowo Obreda Esterpole Lipówka Bodzyniewo Orliniec Pinka Łężek Wirginowo Ostrowieczno Sosnowiec Ostrowo Gawrony Pełczyn Pysząca Brześnica Niesłabin Olsza Międzybórz Jaszkowo Ostrowieczko Kadzewo Mełpin Dobczyn Podlesie Trąbinek Wyrzeka Sebastianowo Kiełczynek Charłub Mateuszewo Manieczki Wieszczyczyn Gogolewo Chaławy Kotowo Zaborowo Iłówiec Piotrowo Tworzykowo Mchy Górka Małachowo Brodniczka Mechlin Masłowo Binkowo Łęg Kaleje Kiełczyn Ogieniewo Szołdry Grodzewo Grzymysław Chrząstowo Rusocin Przylepki Grzybno Mszczyczyn Konarskie Luciny Zakrzewice Żabno Góra Boreczek Chwałkowo kościelne Ludwikowo Śrem Brzóstownia Radoszkowo drugie Sucharzewo Lubiatówko Ługi Dąbrowa Brodnica Tesiny Gaj Bystrzek Marszewo Brzednia Dalewo Kołacin Nowieczek Zawory Psarskie Nochówko Pokrzywnica Drzonek Dolsk Sroczewo Księginki Błażejewo Lubiatowo Międzychód Żurawiec Zbrudzewo Gogolewko Borgowo Radoszkowo Grabianowo Konarzyce Krzyżanowo Pucołowo Szymanowo Kawcze Błociszewo Rogaczewo Świączyń Mórka Jarosławki Iłówiec wielki Nochowo Kopyta Włościejewki Feliksowo Orkowo Gajewo więcej...

Więcej poradników o instalacjach telekomunikacyjnych

Jakiej usługi poszukujesz?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.