Instalatorstwo telekomunikacyjne Wrocław - Najlepsi w 2021

Firmy Telekomunikacyjne we Wrocławiu, 2021

96 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi 2021

Instalatorstwo telekomunikacyjne Wrocław
Magdalena S.

W naszym przypadku chodziło o przerobienie/dostosowanie istniejącej instalacji elektrycznej, dodanie kolejnych punktów świetlnych, zaplanowanie ich umiejscowienia itp. Wszystko było zrobione w terminie, dokładnie tak jak się umawialiśmy, dodatkowo bardzo pomogły nam praktyczne uwagi dotyczące umiejscowienia gniazdek i oświetlenia.

Dobry Elektryk Wrocław - Instalatorstwo telekomunikacyjne Wrocław
Marcin K.

Bardzo uczciwe podejście do klienta, dawno nie widziałem tak rzetelnych specjalistów. Praca wykonana szybko w miłej atmosferze. Szczerze polecam.

DKTEL - Instalatorstwo telekomunikacyjne Wrocław

3. DKTEL

Dominika B.

Bardzo szybko i sprawnie chłopaki zajęli się przespawaniem mufy po poprzedniej ekipie Polecam.

Więcej profesjonalistów

PROINSTALER - Profesjonalne Instalacje Elektryczne i Inteligentne - Instalatorstwo telekomunikacyjne Wrocław
Rodzina C.

O panu Dawidzie możemy się wypowiadać tylko w samych superlatywach Po prostu zna się jak mało kto i zdecydowanie zna się bardzo dobrze na ty co robi Kontakt z klientem= 5 gwiazdek Z czystym sumieniem POLECAMY

DK INSTAL - Instalatorstwo telekomunikacyjne Wrocław

DK INSTAL

 • Wrocław
Jarenty K.

Wszystko w najlepszym porządku. Fachowiec słowny, uczciwy. Młody człowiek wiec głowa otwarta na ciekawe pomysły. Zdecydowanie polecam.

JAMP - Instalatorstwo telekomunikacyjne Wrocław

JAMP

 • Wrocław
Fer-Bud Sp. z o.o.

Współpracujemy z firmą JAMP od wielu lat i z przyjemnością możemy ją polecić jako solidnego, rzetelnego oraz uczciwego Wykonawcę. Jakość wykonywanych prac, jak również umiejętność dostosowania się do potrzeb czy też zachcianek Zamawiającego, zasługuje na pochwałę.

DKA Metal Group - Instalatorstwo telekomunikacyjne Wrocław

DKA Metal Group

 • Wrocław
Oleg D.

Dziękuje bardzo za współpracę, moje zamiłowanie wykonane w bardzo dobrej jakości, i najważniejsze w przyzwoitej cenie. Polecam tą firme:)

Kaer Group Krzysztof Radziwon - Instalatorstwo telekomunikacyjne Wrocław
Michał K.

Firmę Kaer group miałem przyjemność zatrudnić tydzień temu. Miałem do pomalowania małą hale 20x10 500 m^2 i konstrukcje wsporczą dachu. Komunikacje z panem Krzysztofem oceniam na bardzo dobrą ale za ważniejszy fakt uważam to że chłopaki uwinęli się w terminie ze zleceniem i po dokonaniu drobnych poprawek nie miałem żadnych zastrzeżeń do wykonanej pracy. Podsumowując firmę Kaer polecił bym każdemu z czystym sumieniem.

Dołącz do naszych Specjalistów od Instalacji Telekomunikacyjnych we Wrocławiu

Działasz na rynku jako Specjalista od Instalacji Telekomunikacyjnych i szukasz nowych Klientów z Wrocławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Electric Pro Marcin Lubiszewski - Instalatorstwo telekomunikacyjne Wrocław
Rafał K.

Wszystko przebiegło sprawnie, od momentu pierwszego kontaktu do zakończenia zlecenia. Pan Lubiszewski to sprawny, zorientowany elektryk.

Visan-home Andrzej Niemczyk - Instalatorstwo telekomunikacyjne Wrocław
Marcin K.

Szybko, sprawnie, profesjonalnie, dobry kontakt, a przede wszystkim natychmiastowa diagnoza usterki. Gorąco polecam.

Cas It Solutions Wrocław - Instalatorstwo telekomunikacyjne Wrocław
Arkadiusz K.

Rozmowy tylko telefoniczne, ale wszystko realizowane było według ustaleń.

GETMON - Instalatorstwo telekomunikacyjne Wrocław

GETMON

 • Wrocław
Robert M.

Młodzi kompetentni ludzie. Klima 7.0 kW powieszona na ścianie. Montaż około 4 godziny. Posprzątane po sobie. Jedynie to przed montażem nie mogłem się do nich dodzwonić. Już miałem zrezygnować z ich usług, ale udało się. Ogólnie polecam.

Smile Home - Instalatorstwo telekomunikacyjne Wrocław

Smile Home

 • Wrocław
Julia K.

Pan Robert i jego pracownicy to profesjonaliści. Rzetelność i uczciwość to ich mocne strony. Jestem bardzo zadowolona oraz gorąco polecam!

RAMZES Usługi Elektryczne Krzysztof Plata-Przechlewski - Instalatorstwo telekomunikacyjne Wrocław

RAMZES Usługi Elektryczne Krzysztof Plata-Przechlewski

 • Wrocław
Krzysztof K.

Kompleksowe wykonawstwo w dziedzinie instalacji elektrycznych dla małych i średnich inwestycji. Wykonuję: - Nowe instalacje elektryczne - Instalacje domofonowe - Instalacje alarmowe - Montaż systemów monitoringu - Przyłącza elektryczne - Instalacje odgromowe i uziomy - Modernizację starych instalacji - Wymianę instalacji aluminiowych na miedziane - Łączenie rozdzielnic elektrycznych - Pomiary elektryczne - Montaż lamp i plafonów - Montaż osprzętu elektrycznego - Usuwanie awarii - Podłączanie urządzeń AGD (z podbiciem karty gwarancyjnej) Swoje usługi świadczymy na terenie powiatów wrocławskiego, trzebnickiego, oleśnickiego, oławskiego, świdnickiego, średzkiego oraz wołowskiego

HELCOM Robert Pinkiewicz - Instalatorstwo telekomunikacyjne Wrocław

HELCOM Robert Pinkiewicz

 • Wrocław
Karolina M.

Kontakt z wykonawcą na najwyższym poziomie. Mega profesjonalizm i doskonała znajomość tematu oraz wykończenie. Wszystko przebiegło sprawnie i w kwestiach niepewnych wykonawca konsultował się ze mną. Bardzo polecam!

Lan Kontakt - Instalatorstwo telekomunikacyjne Wrocław

Lan Kontakt

 • Wrocław
Connecta Sp. z o.o.

Bardzo dobre i sprawne wykonanie sieci komputerowych w kilku budynkach (kable, koryta, rurki, itp.) i kanalizacji teletechnicznych w terenie (rury, przecieki, studzienki, itd.) - dogadują szczegóły z kierownikami budów, sami rozwiązują pojawiające się problemy, można sobie odpuścić wszystkie stresy :)

DNV Realiz LTD Sp. Z o.o. S.k - Instalatorstwo telekomunikacyjne Wrocław

DNV Realiz LTD Sp. Z o.o. S.k

 • Wrocław
Marcin M.

Instalacja wykonana szybko i bardzo estetycznie. Mimo tego iż posiadałem bardzo podstawowy projekt instalacji, gdyż projekt na budowę domu był gotowy z Archonu, to dla Pana Pawła nie było żadnego problemu, by przejść się ze mną i pozaznaczać dodatkowe punkty oraz zaproponować ciekawe rozwiązania, które pomogą w codziennym funkcjonowaniu. Fajna i pozytywnie nastawiona ekipa. Serdecznie polecam Pana Pawła.

A-Z Networks - Instalatorstwo telekomunikacyjne Wrocław

A-Z Networks

 • Wrocław
Chudowski Auto Serwis Chudowski Wojciech

Witam wszystkich potencjalnych Klientów firmy A-Z Network. Miałem niewątpliwą przyjemność do skorzystanie z bardzo dużej wiedzy właścicieli w zakresie "reanimowania", naprawy oraz usprawniania komputerów domowych jak i firmowych. Duża kultura osobista właścicieli, fachowość oraz szybkość w ocenie stanu komputerów oraz ich naprawia daje mi prawo do polecenia tej firmy. Wojciech Chudowski

ESIB Sp. z o.o. - Instalatorstwo telekomunikacyjne Wrocław

ESIB Sp. z o.o.

 • Wrocław
Krzysztof M.

Profesjonalnie, szybko i sprawnie!! Od zamówienia do wykonania w 1 tydzień. Domofon zainstalowany a przy okazji udało się wprowadzić kilka usprawnień. Fachowa robota!

KRYZA - Instalatorstwo telekomunikacyjne Wrocław

KRYZA

 • Wrocław
SILPUR Sp. z o.o

Polecam serdecznie, prace wykonane sprawnie i fachowo. Pan Marcin zorganizował materiały, zaplanował prace oraz wykonał je zgodnie ze sztuką. Dowodzi to, iż posiada szeroką wiedzę i doświadczenie.

MS-COMM / Pracownia Artystyczna Justyna Bałoniak - Instalatorstwo telekomunikacyjne Wrocław

MS-COMM / Pracownia Artystyczna Justyna Bałoniak

 • Wrocław
Adrianna G.

Szybka, konkretna i miła usługa. Na pewno skorzystam jeszcze nie raz.

Daninstal - Instalatorstwo telekomunikacyjne Wrocław

Daninstal

 • Wrocław
Tomasz M.

Profesjonalna osoba, szybki i dokładny montaż w korzystnych cenach. Jesteśmy z Żoną bardzo zadowoleni z usług świadczonych przez Pana Daniela. Polecamy!

Led Elektronik sp. z o.o. - Instalatorstwo telekomunikacyjne Wrocław

Led Elektronik sp. z o.o.

 • Wrocław
Media & Kreacja

Świetny wykonawca, rzetelny, zna się na swojej pracy. Firma istnieje na rynku 20! lat, wiadomo, że nie zniknie po montażu, dają gwarancję produktu i wykonania. Polecam.

HENTEL - Henryk Zajma - Instalatorstwo telekomunikacyjne Wrocław

HENTEL - Henryk Zajma

 • Wrocław
Daniel W.

Firma Hentel Henryk Zajma istniejąca od 1994 roku, proponuje nowoczesne rozwiązania teleinformatyczne renomowanych firm krajowych i zagranicznych dla biznesu, instytucji państwowych i odbiorców indywidualnych. Dzięki wysokiej jakości połączeń w technologii VoIP oraz stałego stabilnego dostępu do internetu oferujemy Klientom możliwość bezpłatnych połączeń między oddziałami firm, a brak abonamentu daje wymierną korzyść finansową. Zakres usług: kompleksowe opracowanie projektu zgodne z potrzebami Klienta instalację, konfigurację sprzętu i oprogramowania w tym - central telefonicznych - aparatów telefoniczych w tym aparatów ISDN i systemowych - bramek GSM - liczników kosztów - dyskryminatory niechcianych połączeń Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich zainstalowanych urządzeń.

ALTECH - Instalatorstwo telekomunikacyjne Wrocław

ALTECH

 • Wrocław
Wimar

Mogę polecić ta firmę. Profesjonalna, terminowa ekipa, która zna się na rzeczy. Montowali 24 kamery oraz wideodomofon. To co ich na pewno wyróżnia to porządek po zakończonej pracy, co rzadko widywałem u innych. 2 raz korzystałem z firmy Altech i na pewno przy kolejnej inwestycji wrócę. Wszystko działa jak należy.

ELEKTRO POINT Piotr Krysmalski - Instalatorstwo telekomunikacyjne Wrocław

ELEKTRO POINT Piotr Krysmalski

 • Wrocław
Nina G.

Firma Elektro Point została założona przez Piotra Krysmalskiego, który posiada ponad 20 letnie doświadczenie w branży elektroinstalacyjnej, teletechnicznej oraz przy systemach bezpieczeństwa. Na wszystkie wykonywane instalacje posiadamy wymagane prawem uprawnienia. Materiały wykorzystywane do budowy instalacji zawsze posiadają atesty i świadectwa dopuszczenia ważne w PL i UE. Posiadamy specjalistyczne mierniki do badania prawidłowości wykonywanych instalacji. Zawsze sporządzamy protokoły z przeprowadzonych badań. Posiadamy doskonały park maszynowy zapewniający sprawne i szybkie wykonanie zleconych robót. Nasi pracownicy to doskonali technicy posiadający przynajmniej kilkuletni staż na wykonywanym stanowisku. Na wykonywane roboty udzielamy minimum 5 letniej gwarancji (przy okablowaniu strukturalnym nawet do 25 lat przy certyfikacji sieci). Gwarancja na materiały zgodnie z gwarancją producenta. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

APM-ELEKTRO - Instalatorstwo telekomunikacyjne Wrocław

APM-ELEKTRO

 • Wrocław
Anna S.

Rozmowy rzeczowe i konkretne, realizacja punktualna i zgodna z oczekiwaniami.

mdelectronics - Instalatorstwo telekomunikacyjne Wrocław

mdelectronics

 • Wrocław
Arkadiusz G.

Rozmowy z wykonawcą z firmy MDELECTRONICS przebiegały w miłej atmosferze i bezproblemowo. Wykonawca to: inżynier elektronik i elektryk z uprawnieniami. Solidność, fachowość i wysoka kultura usługi w jednej osobie. Podpowiada klientowi optymalne i niedrogie rozwiązania. W moim przypadku w zakresie instalacji (videodomofonu) - systemu otwierania i zamykania bramy wjazdowej oraz furtki wejściowej na posesję. Oferta rozsądna cenowo i uzgodniona na wstępie w wyniku negocjacji z uwzględnieniem oczekiwań klienta. Wykonawca sympatyczny, bezzwłocznie odpowiada na telefony od inwestora i wykazuje dużą dbałość o czas klienta (punktualny). Zdecydowanie polecam tego wykonawcę do prac instalacyjno-montażowych elektroniki i elektryki.

IT-PUNKT Jacek Konieczny

 • Wrocław
Tomasz B.

Fachowo, terminowo i szybko. Pełne doradztwo i sprawne wykonanie.

NM SYSTEM sp.zo.o.

 • Wrocław
Kryspin S.

Nasz zakres działania to instalacje elektryczne nowe i remonty, pomiary. Działamy na rynku od 1984. Obsługujemy Klientów na terenie Dolnego Śląska. Liczymy, iż będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.

Zając i Rudy

 • Wrocław
Tomasz W.

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą ZAJĄC I RUDY. Realizacja zleconych prac w terminie, bardzo dobra komunikacja, profesjonalne podejście do klienta. Polecam.

Stachowicz i S-ka sp.j - Instalatorstwo telekomunikacyjne Wrocław

Stachowicz i S-ka sp.j

 • Wrocław
Czesław W.

Biuro Nieruchomości Homedom24.pl jest biurem zaufanym. Każda transakcja jest prowadzona jest rzetelnie z troską o dobro klienta.

Adam Robak - Instalatorstwo telekomunikacyjne Wrocław

Adam Robak

 • Wrocław
Tomasz K.

Profesjonalizm, terminowość oraz szybkość decyzji, polecam, Tomasz.

NaBruk - Instalatorstwo telekomunikacyjne Wrocław

NaBruk

 • Wrocław
Robert M.

Bardzo polecam usługi tej firmy ze względu na: - profesjonalny kosztorys - kompleksowe wykonanie usługi razem z zakupem materiału i transportem - dokładność wykonania - krótki termin realizacji zamówienia ( u mnie 44 m2 zamknęło się w ciągu 5 dni) - po zakończonej pracy firma wywozi resztki materiałów i zostawia po sobie idealny porządek Każdy inwestor będzie zadowolony i pewny wysokiej jakości wykonanego zlecenia. Bardzo polecam usługi tej firmy ze względu na: - profesjonalny kosztorys - kompleksowe wykonanie usługi razem z zakupem materiału i transportem - dokładność wykonania - krótki termin realizacji zamówienia ( u mnie 44 m2 zamknęło się w ciągu 5 dni) - po zakończonej pracy firma wywozi resztki materiałów i zostawia po

TSK TELEINFORMATYCZNE SYSTEMY KOMPUTEROWE ARTUR BONARSKI - Instalatorstwo telekomunikacyjne Wrocław

TSK TELEINFORMATYCZNE SYSTEMY KOMPUTEROWE ARTUR BONARSKI

 • Wrocław

Sieci światłowodowe Posiadamy niezwykle bogate doświadczenie w budowie światłowodowych sieci transmisji danych – FTTx (FTTC/FTTCab, FTTB, FTTH). Wykonujemy instalacje w każdej dostępnej na rynku technologii i staramy się zawsze być w pierwszym rzędzie firm oferujących nowatorskie rozwiązania. Monitoring wizyjny Jest technologią stosowaną coraz częściej i coraz bardziej skuteczną. Dzięki doświadczeniu w realizacji różnej wielkości projektów monitoringu miejskiego proponujemy nasze usługi we wszystkich etapach inwestycji – od koncepcji, poprzez projekt, aż do realizacji. ETTH ETTH (Ethernet to the Home) – Dołączenie do sieci za pośrednictwem technologii Ethernet w oparciu o stałe łącze miedziane zakończone w switchu dostępowym (ACC), portem

SK LINE - Instalatorstwo telekomunikacyjne Wrocław

SK LINE

 • Wrocław

Spawanie światłowodów. Instalacja światłowodów w budynkach. Wdmuchiwanie swiatłowodów. Podwieszanie kabli na słupach.

PHU Netko Piotr Jasianek - Instalatorstwo telekomunikacyjne Wrocław

PHU Netko Piotr Jasianek

 • Wrocław

Rozpoczęcie działalności 09-1998. Zakres wykonywanych prac : 1. światłowodowe instalacje abonenckie dla operatorów telekomunikacyjnych 2. budowa infrastruktury telekomunikacyjnej ( nowe przyłącza, piony, sieci wewnątrz budynków ) 3. instalacje teletechniczne Zapraszamy do współpracy.

BOKA TECH - Instalatorstwo telekomunikacyjne Wrocław

BOKA TECH

 • Wrocław

Kompleksowe wykonawstwo wszystkich usług związanych z teletechniką. Wieloletnie doświadczenie i znajomość każdej technologii (pon,etth,cu itp.) *spawanie światłowodów *wdmuchiwanie światłowodów *instalacje światłowodowe (wewnętrzne i zewnętrzne) *instalacje i serwis monitoringu (Jakość HD, zdalny dostęp) *budowa linii światłowodowych *budowa sieci wewnętrznych *serwis światłowodowy 24h *konserwacja modernizacja sieci *projektowanie sieci

Sp.z o.o DANILOV

 • Wrocław

Działamy od 2017 roku. Zakres naszych usług obejmuje instalacje anten, instalatorstwo telekomunikacyjne. Obszar działania to teren całego kraju. Ważne jest dla nas zadowolenie Klientów. Zapraszamy do współpracy.

DB System - Instalatorstwo telekomunikacyjne Wrocław

DB System

 • Wrocław

Od 2011 roku zajmujemy się wdrażaniem oraz projektowaniem inteligentnych systemów bezpieczeństwa. Wprowadzając innowacyjne technologie i rozwiązania wykonujemy krok w przyszłość, w dziedzinie monitorowania obiektów i zabezpieczenia danych. Dzięki tym rozwiązaniom zapewniamy klientom usługi najwyższej jakości z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Nasze doświadczenie wykorzystujemy w celach edukacyjnych. Pozwala to również na zdobycie i podniesienie kwalifikacji kadry pracowniczej. Współpracując z doświadczonymi firmami i organizacjami przeprowadzamy szkolenia oraz kursy na najwyższym poziomie.

P. P. H. U. RED BOX - Instalatorstwo telekomunikacyjne Wrocław

P. P. H. U. RED BOX

 • Wrocław

Jesteśmy zespołem budującym i utrzymującym szeroko pojętą telekomunikację. Począwszy od projektu przez budowę po utrzymanie. Ponad 15 letnie doświadczenie na rynku pozwala nam sprawnie poruszać się po systemach teleinformatycznych ICT,

VeliWgroup - Instalatorstwo telekomunikacyjne Wrocław

VeliWgroup

 • Wrocław

Jesteśmy rozwijającą się, małą firmą. Zajmujemy się wypełnieniem zleceń związanych z instalacją kablów światłowodowych od prawie dwóch lat. Mamy za sobą 2 duże i 2 średnie i kilka mniejszych projektów po całej Polsce. Obecnie kontynujemy pracę na ponad 5 projektach (w tym też projekty na ponad 100km). Nasz zespół składa się z narodowości wschodnich.

PHU NETKO - Instalatorstwo telekomunikacyjne Wrocław

PHU NETKO

 • Wrocław

Www.netko.pl

Lisu Sp. z o.o

 • Wrocław

Działamy w branży od 2012 roku. Nasza specjalność to spawanie Światłowodów, na terenie Wrocław, Gostyń, Poznań, Rawicz, Śrem.

BD Serwis

 • Wrocław

Usługi Montażowe Patryk Wereński

 • Wrocław

Uslugi elektryczne

VeliWgroup

 • Wrocław

RETOCOM

 • Wrocław

SJ SERVICE

 • Wrocław

Działamy w branży od 2009 roku. Nasza specjalność to spawanie swiatlowodów, na terenie Wroclaw.

ID CONCEPT

 • Karwiany
 • 7 km od Wrocław

Ranking Specjalistów od Instalacji Telekomunikacyjnych obejmuje również takie miejscowości jak: Wrocław, Iwiny, Ramiszów, Karwiany, Pruszowice, Wysoka, Psary, Kiełczówek, Krzyżanowice, Szymanów, Komorowice, Zacharzyce, Samotwór, Zabrodzie, Blizanowice, Suchy dwór, Mokry dwór. więcej...

Więcej poradników o instalacjach telekomunikacyjnych

Jakiej usługi poszukujesz?