Szkolenia interpersonalne Szczecin - Najlepsi w 2021

Firmy prowadzące Szkolenia Interpersonalne w Szczecinie, 2021

52 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 52 firm
w kategorii Szkolenia Interpersonalne

Szkolenia interpersonalne Szczecin

Dobre Pytanie

 • Szczecin
ARJA S.C

wszystko :)), fachowość, rzetelność, zaangażowanie, perfekcyjne przygotowanie

Gabinet Psychologiczny mgr Monika Świątek - Szkolenie Antystresowe Szczecin

Idealne Szkolenie Antystresowe Szczecin

 • Szczecin
 • Gabinet Psychologiczny mgr Monika Świątek
Marek S.

Pełny profesjonalizm, kompleksowo. Gdyby nie p. Monika dalej bym tkwił w traumie. Uświadomiła mi bardzo wiele rzeczy, dała nowe spojrzenie na rzeczywistość. Kilka wizyt i życie nabrało innych barw. Jestem bardzo wdzięczny za poprawę jakości życia. Polecam każdemu tego specjalistę. Usługi na najwyższym poziomie, dyskretnie, fachowo. Bardzo empatyczna osoba. Widać, że człowiek jest tutaj na pierwszym miejscu.

 • Oferteo.pl
 • Strefa Rozwoju i Terapii Rodzin "Fabryka Relacji" - Szkolenie z Komunikacji Szczecin

  W mojej ofercie jest terapia dla par w Szczecinie, terapia rodzinna w Szczecinie, terapia dzieci i młodzieży w Szczecinie. Pracuję z osobami dorosłymi, dziećmi i młodzieżą w nurcie systemowym. Jestem wykwalifikowanym specjalistą, z dużym doświadczeniem. W swojej pracy korzystam wyłącznie ze sprawdzonych metod o potwierdzonej naukowo skuteczności. Mój gabinet psychoterapii w Szczecinie to miejsce, gdzie znajdziecie zrozumienie, empatyczne wsparcie, spojrzycie na swoje problemy z innej perspektywy i znajdziecie ich rozwiązania. Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu umówienia wizyty.

  PsychoTech Pracownia Psychologiczna zapewnia bogatą ofertę rewelacyjnego treningu asertywności gwarantując przy tym rzetelną obsługę, a dla chętnych także usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

  Eximus - Trening Asertywności Świnoujście

  Rewelacyjny Trening Asertywności Szczecin

  • Świnoujście
  • 54 km od Szczecin
  • Eximus

  Co czyni moją pro­po­zy­cję wyjąt­kową? 1. Per­spek­tywa „holi­styczna”. Moje uni­kalne doświad­cze­nie (kie­row­nika ducho­wego, nauczy­ciela, coacha, mówcy, tre­nera, sprze­dawcy, mana­gera) pozwala mi spoj­rzeć na kon­kretne pro­blemy czło­wieka pra­gną­cego lub potrze­bu­ją­cego zmiany w kon­tek­ście cało­ści życia, z uwzględ­nie­niem wielu per­spek­tyw, m. in. zawo­do­wej, spo­łecz­nej, bio­lo­gicz­nej, psy­chicz­nej, etycz­nej i wresz­cie ducho­wej, z całym jego baga­żem życio­wym i głę­bią, dzięki czemu zmiany doko­nują się na głę­bo­kim pozio­mie oso­bo­wo­ści – i tym samym są trwałe. 2. Zro­dze­nie z pasji. Pomysł na bycie tre­ne­rem zro­dził się w wyniku wie­lo­let­niej obser­wa­cji i pracy w kon­tak­cie z ludźmi szu­ka­ją­cymi

  Dołącz do naszych Specjalistów od Szkoleń Interpersonalnych w Szczecinie

  Działasz na rynku jako Specjalista od Szkoleń Interpersonalnych i szukasz nowych Klientów z Szczecina lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

  Gabinet Psychologiczny Monika Hołownia - Szkolenia Interpersonalne Choszczno

  Motywowanie pracowników i niuanse z tym związane już nie będą dla Ciebie kłopotem, jeśli wybierzesz ofertę Gabinet Psychologiczny Monika Hołownia. Profesjonalni doradcy z branży motywowania pracowników pomogą Ci wybrać skrojone na miarę rozwiązanie. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

  Działamy w branży od 2012 roku. Nasza specjalność to ochrona ppoz. BHP, na terenie całego kraju. Dzień dobry, Inżynier pożarnictwa oraz Starszy Inspektor ds. BHP (Absolwent Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie oraz studiów podyplomowych z zakresu BHP) podejmie współpracę dot. kompleksowego prowadzenia czynności z zakresu BHP oraz ochrony PPOŻ w zakładzie pracy. Ponadto oferuję: - pełnienia obowiązku służby BHP – specjalista spoza zakładu pracy, - pomoc, obecność przy kontrolach prowadzonych przez PIP, PSP, - sporządzanie oraz aktualizacja Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego, - przeprowadzanie szkoleń wstępnych oraz okresowych BHP, - przeprowadzanie szkoleń z zakresu ochrony Ppoż., - opracowywanie zarządzeń

  Optymalny Sp.z.o.o. - Kurs Komunikacji Interpersonalnej Łobez

  Szukasz solidnej oferty dotyczącej kursu komunikacji interpersonalnej? Optymalny Spzoo na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów i dopasuje je do Twoich oczekiwań. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów.

  Firma Ośrodek Terapii i Mediacji Piotr Blumensztajn świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z rejonu Szczecina i okolic. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

  Gabinet Psychologiczny Elżbieta Dietrich - Szkolenie z Motywacji Gorzów Wielkopolski

  Od 14 lat jestem czynnym zawodowo psychologiem, który pracował w wielu miejscach, zetknął się z wieloma ludźmi i ich kłopotami, kryzysami, a tym samym dane mi było nabyć sporo praktyki. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Łódzkim, a później na SWPS w ramach studiów podyplomowych szkoliłam się w psychologii dziecięcej. Teraz przyszedł czas, by powoli stawiać kroki w szkoleniu się na terapeutę w nurcie skoncentrowanym na rozwiązaniu (TSR), bo praca ukierunkowana na konkretny cel i w oparciu o postrzeganie klienta jako eksperta z zasobami, a nie tylko postać pełną problemów i deficytów, jest tym, co mnie najbardziej inspiruje. Staram się wciąż dokształcać i poszerzać swoją wiedzę, a moją pracę poddaję superwizji (omawianie trudnych przypadków

  Porównanie cen i kosztów w Szczecinie

  Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów szkoleń interpersonalnych? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Szczecinie? Złóż zapytanie, a specjaliści od szkoleń interpersonalnych z Szczecina sami prześlą Ci wyceny.

  Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

  Jakiego typu szkolenia szukasz?
  Ewa Rytwińska - Motywowanie Pracowników Gorzów Wielkopolski

  Motywowanie Pracowników Szczecin

  • Gorzów Wielkopolski
  • Ewa Rytwińska

  Jeszcze nie znalazłeś kursu komunikacji interpersonalnej, choć próbujesz znaleźć od dawna? Ewa Rytwińska może rozwiązać Twój problem. Szczegółową ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

  Korzystny Kurs Komunikacji Interpersonalnej

  • Gorzów Wielkopolski
  • DIAGNOSTYKA I TERAPIA PSYCHOLOGICZNA MAREK TOMASZEWSKI

  Firma DIAGNOSTYKA I TERAPIA PSYCHOLOGICZNA MAREK TOMASZEWSKI oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Szczecin i okolic. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

  CZART Edyta Kopeć

  • Gorzów Wielkopolski

  Nadal nie znalazłeś szkoleń interpersonalnych, chociaż próbujesz znaleźć od wielu dni? CZART Edyta Kopeć może Ci pomóc. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

  You can - Szkolenia Interpersonalne Kalisz Pomorski

  Najwyższej Klasy Szkolenia Interpersonalne Szczecin

  • Kalisz Pomorski
  • You can

  Znalezienie odpowiedniego treningu asertywności jest niełatwe, ale You can na pewno pomoże Tobie w znalezieniu dopasowanego produktu. Zapraszamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

  Odpowiedni Trening Asertywności

  • Międzychód
  • "W AKCJI" Ratownictwo medyczne, szkolenia, eventy - Rafał

  Szukasz dobrej oferty dotyczącej szkoleń miękkich? W AKCJI Ratownictwo medyczne szkolenia eventy - Rafał Gajda na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów i dopasuje je do Twoich potrzeb. Już teraz umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

  Hotel Bursztynowy Pałac Adrianna Angelard - Szkolenia Miękkie Włoki

  Dobre Szkolenia Miękkie

  • Włoki
  • Hotel Bursztynowy Pałac Adrianna Angelard

  Firma Hotel Bursztynowy Pałac Adrianna Angelard oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Skupia się na Klientach z Szczecina i z sąsiednich miast. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

  Biuro Szkoleniowo-Doradcze Progres Wioletta Pawliczek - Trening Asertywności Koszalin 75-412

  Tani Trening Asertywności

  • Koszalin 75-412
  • Biuro Szkoleniowo-Doradcze Progres Wioletta Pawliczek

  Planujesz wybrać godnego uwagi profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Biuro Szkoleniowo-Doradcze Progres Wioletta Pawliczek z Szczecina będzie najszybszą drogą. Zapraszamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

  EASY2SAY trener językowy - Kurs Komunikacji Interpersonalnej Koszalin

  Tani Kurs Komunikacji Interpersonalnej

  • Koszalin
  • EASY2SAY trener językowy

  Szkolenia miękkie oraz detale z tego wynikające nie będą dla Ciebie kłopotem, jeśli skorzystasz z oferty EASY2SAY trener językowy. Doświadczeni pracownicy z zakresu szkoleń miękkich pomogą Ci stworzyć skrojone na miarę rozwiązanie. Zadzwoń i poznaj ofertę - nie będziesz żałować.

  Tanie Szkolenia Miękkie

  • Szczecinek
  • Tomasz gasiul wtwojejfirmie.pl

  Jeżeli szukasz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z Tomasz gasiul wtwojejfirmiepl są dla Ciebie idealni. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

  Psychologiczna pracownia badań kierowców;gabinet psychologiczny

  • Szczecinek

  Właśnie wybierasz solidnego specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Psychologiczna pracownia badań kierowcówgabinet psychologiczny jest na to najlepszym rozwiązaniem. Ustal pasujący termin od razu!

  Opinie i porady na temat szkoleń interpersonalnych

  Jeśli interesują Cię opinie na temat szkoleń interpersonalnych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Szczecina. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

  Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

  Proszę o wycenę
  GABINET PSYCHOTERAPII JAGODA JOSIAK NEUMANN - Szkolenie z Komunikacji Piła

  GABINET PSYCHOTERAPII JAGODA JOSIAK NEUMANN

  • Piła

  Dotarcie do idealnych szkoleń miękkich jest trudniejsze niż może się wydawać, ale GABINET PSYCHOTERAPII JAGODA JOSIAK NEUMANN na pewno pomoże Tobie w znalezieniu produktu. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

  Tomasz Groszczyk - Szkolenia Miękkie Grodzisk Wielkopolski

  Idealne Szkolenia Miękkie

  • Grodzisk Wielkopolski
  • Tomasz Groszczyk
  Aleksandra Ż.

  Szkolenie prowadzone przez Tomasza jest na najwyższym poziomie, ogromna wiedza z zakresu wiedzy dotyczącej organizacji pracy handlowca oraz umiejętności dotarcia do potrzeb klienta, ale również innych dziedzin związanych z uzyskaniem lepszych efektów. Bardzo pomocny i służący radą oraz indywidualnym podejściem. Materiały omawiane zgodnie z założeniami szkolenia. Organizacja bez zarzutu.

  Smart Hunter

  • Zielona Góra

  Jeżeli szukasz współpracy to profesjonaliści z Smart Hunter są dla Ciebie stworzeni. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

  Artur Zakrzewski

  • Zielona Góra

  Szukając szkolenia z motywacji trafisz na firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale Artur Zakrzewski nia ma konkurentów. Więcej informacji możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

  Max Szkolenia Anna Kamińska

  • Zielona Góra

  Takiej oferty treningu asertywności prędko nie znajdziesz w miejscowości Szczecin i okolicy, więc jeżeli poszukujesz świetnego treningu asertywności to bez wahania zobacz Max Szkolenia Anna Kamińska. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

  JasRec Dorota Jas

  • Zielona Góra

  Nie możesz znaleźć godnej uwagi oferty dotyczącej szkoleń miękkich? JasRec Dorota Jas na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie bogaty wybór produktów i dopasuje je do Twoich oczekiwań. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

  Firma Szkoleniowa New Players - Szkolenia Miękkie Baranowo

  Firma Szkoleniowa New Players

  • Baranowo

  Jesteśmy innowacyjnym, skutecznym i pełnym pasji zespołem doświadczonych trenerów biznesu, którzy współpracują ze sobą od ponad 20 lat. Znamy sukcesy i wyzwania dużych i małych firm. Od lat szkolimy z powodzeniem pracowników, doradzamy zarządom korporacji, prowadzimy coachingi i organizujemy długoterminowe projekty rozwojowe. Znamy i czujemy potrzeby rozwojowe uczestników naszych szkoleń. Wiemy, że zmiana to proces, który wymaga nieustannego wsparcia i powtarzania zdobytych umiejętności. Mamy na to autorski pomysł! Jesteśmy twórcami innowacyjnych narzędzi, służących utrwalaniu wiedzy i umiejętności i tworzenia dobrych nawyków. Są to Gry poszkoleniowe. - projektujemy gry poszkoleniowe (motywacyjne, sprzedażowe, menedżerskie), -których zadaniem jest symulowanie sytuacji zawodowych, tak aby wykształcić w -organizacji pożądane kompetencje - oferujemy skuteczne szkolenia sprzedażowe, szkolenia z umiejętności miękkich oraz treningi kompetencji komunikacyjnych - zajmujemy się doradztwem, w obszarze zarządzania ludźmi, w ramach stosowania gier poszkoleniowych - posługujemy się coachingiem w rozwoju indywidualnym manedżerów i sprzedawców - rozwijamy kompetencje kadry menedżerskiej i pracowniczej za pomocą szkoleń oraz treningów - wzmacniamy efekty naszych szkoleń, poprzez stosowanie nowatorskich rozwiązań (gier poszkoleniowych) do utrwalania wiedzy i nawyków, co wpływa na umacnianie się pożądanych zmian w danej organizacji - regulujemy napięcia i konflikty w organizacji, dbając w ten sposób o wynik biznesowe i jakość współpracy

  RINJO Knioła Marek - Szkolenie z Motywacji Wyrzysk

  Szkolenie z Motywacji

  • Wyrzysk
  • RINJO Knioła Marek

  Firma RINJO Knioła Marek oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Koncentruje się na Klientach z Szczecina oraz przyległych powiatów. Ustal pasujący termin już teraz!

  Szkolenie Antystresowe

  • Poznań
  • Integra Consulting Poland

  Wybranie korzystnego szkolenia z komunikacji może być skomplikowane, ale Integra Consulting Poland na 100% pomoże Ci w znalezieniu produktu. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

  HUMAN-RESOURCES.PL - Szkolenie z Komunikacji Poznań

  Korzystne Szkolenie z Komunikacji

  • Poznań
  • HUMAN-RESOURCES.PL

  Jestem psycholożką ze specjalnością kliniczną. Ukończyłam Studium Psychoterapii Par i Podyplomowe Studia Seksuologii Klinicznej – Opiniowanie, Edukacja, Terapia. Brałam udział w rocznej Szkole Coachingu, Kursie Terapii Systemowej, cyklu szkoleń z zakresu psychoonkologii, Kursie Redukcji Stresu Opartym na Uważności MBSR/Mindfulness, warsztatach dotyczących konsentu (zgody) w relacjach intymnych, zazdrości i radzenia sobie z nią w związku, świadomego budowania związków. Uczestniczyłam również w licznych konferencjach dotyczących seksualności. Udzielam konsultacji psychologicznych, prowadzę poradnictwo seksuologiczne dla osób dorosłych i młodzieży wchodzącej w dorosłe życie oraz par/związków (również niemononormatywnych: otwartych,

  Pracownia dla Rozwoju Spółka z o.o. - Trening Asertywności Poznań

  Pracownia dla Rozwoju Spółka z o.o.

  • Poznań

  PRACOWNIA DLA ROZWOJU specjalizuje się w projektowaniu i realizacji badań ilościowych z wykorzystaniem kwestionariuszy online oraz badań jakościowych opartych na wywiadach indywidualnych i grupowych oraz w szkoleniach pracowniczych. Nasza obecna działalność koncentruje się głównie na prowadzeniu projektów badawczych w zakresie satysfakcji pracowników oraz satysfakcji klientów. Przede wszystkim zapraszamy do współpracy te firmy, którym zależy na poznaniu postrzegania ważnych aspektów środowiska pracy z punktu widzenia pracownika. PRACOWNIA DLA ROZWOJU została założona w 2016 roku przez dwóch psychologów. Początkowo działalność pracowni skupiała się na prowadzeniu badań psychologicznych pracowników (w zakresie psychologii transportu oraz

  Kancelaria Prawna Meritum - Motywowanie Pracowników Poznań

  Kancelaria Prawna Meritum

  • Poznań

  Poszukując szkoleń interpersonalnych trafisz na wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale Kancelaria Prawna Meritum jest najwyższej próby. Tylko krok dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - sprawdź!

  Gabinetpsychologiczno-terapeutyczny - Motywowanie Pracowników Poznań

  Gabinetpsychologiczno-terapeutyczny

  • Poznań
  Piotr A.

  Profesjonalizm i empatia. Wreszcie ktoś postawił trafną diagnozę.

  Wielkopolskie Centrum Edukacji GAMMA Monika Bandura - Szkolenie z Motywacji Poznań

  Wielkopolskie Centrum Edukacji GAMMA Monika Bandura

  • Poznań
  Rafał R.

  Nowy Rok to nowe wyzwania. Po spotkaniu z Panią Moniką jestem nastawiony pozytywnie i myślę, że właśnie pod jej okiem uda mi się osiągnąć swoje cele. Dziękuję za profesjonalne podejście i poświęcony czas który został wykorzystany przeze mnie w 100%.

  Rewelacyjny Trening Asertywności

  • Poznań
  • Jakub Sawicki

  W dalszym ciągu nie znalazłeś treningu asertywności, chociaż poszukujesz od wielu dni? Jakub Sawicki może Ci pomóc. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - sprawdź!

  AgaPe - psychologia & psychodietetyka - Trening Asertywności Poznań

  Odpowiedni Trening Asertywności

  • Poznań
  • AgaPe - psychologia & psychodietetyka

  Podjęcie decyzji o wyborze treningu asertywności nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z AgaPe - psychologia psychodietetyka udzielą rad i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - skontaktuj się!

  Znakomite Szkolenia Interpersonalne

  • Poznań
  • Splot

  Szukasz dobrej oferty dotyczącej szkoleń interpersonalnych? Splot na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie bogaty wybór produktów i dopasuje je do Twoich oczekiwań. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj wstępną ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

  ECO AREA Sp. z o.o. - Szkolenia Miękkie Poznań

  ECO AREA Sp. z o.o.

  • Poznań
  KOMPLEKSOWE FINANSE KAMILA SANOK

  Polecam z całego serca bardzo wysoki profesjonalizm, przygotowanie merytoryczne na 5.0. Mój zespół po szkoleniu naprawdę zaczął współpracować z sobą - cel szkolenia został osiągnięty.

  OŚRODEK

  • Poznań

  Szukający szkolenia z komunikacji winien już dziś zgłosić się do OŚRODEK i poznać dobre oferty oraz pochlebne opinie zadowolonych Klientów. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

  Consilium - Motywowanie Pracowników Plewiska

  Bezkonkurencyjne Motywowanie Pracowników

  • Plewiska
  • Consilium
  MIEJSKIE BUDOWNICTWO MIESZKANIOWE SP. Z O.O.

  Firma jest bardzo rzetelna. Terminowo wspiera działania Spółki w Internecie. Wysoki poziom profesjonalizmu. Kontakt bardzo dobry. Firma bardzo godna polecenia. Współpraca układa się idealnie.

  Premium Consulting - Szkolenia Miękkie Poznań

  Dobre Szkolenia Miękkie

  • Poznań
  • Premium Consulting

  Premium Consulting jest firmą zajmującą się świadczeniem profesjonalnych usług consultingowych. Nadrzędnym celem firmy jest wspieranie biznesów swoich klientów w tworzeniu wartościowych produktów oraz dochodowych relacji. Firma posiada wieloletnie doświadczenie oraz zatrudnia wykwalifikowanych doradców. Premium Consulting wykonuje między innymi szkolenia dla firm oraz audyty i konsultacje marketingowe. Usługi/Produkty: - doradztwo marketingowe - doradztwo biznesowe - audyty marketingowe - szkolenia sprzedażowe - szkolenia marketingowe

  Concordia Design - Kurs Komunikacji Interpersonalnej Poznań

  Concordia Design

  • Poznań

  Concordia Design to niezwykle ceniona oraz popularna agencja z Poznania, która zajmuje się organizacją szkoleń, spotkań biznesowych, koncertów, wystaw, warsztatów artystycznych. Jej oferta jest skierowana zarówno do firm oraz instytucji, jak i klientów indywidualnych. Do tego także posiada ofertę dla dzieci. Sprawdź już teraz pełna ofertę a także wiele przydatnych informacji o tej niezwykłej poznańskiej agencji. Usługi i produkty: - Centrum Konferencyjne - Warsztaty - Konsulting - Projekty specjalne

  Akademia Rozwoju IM

  • Poznań

  W dalszym ciągu nie znalazłeś treningu asertywności, pomimo że próbujesz znaleźć od wielu dni? Akademia Rozwoju IM może rozwiązać Twój problem. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

  PRACOWNIA EDUKACYJNA EMPATIA - Szkolenie Motywacyjne POZNAŃ

  Szkolenie Motywacyjne

  • POZNAŃ
  • PRACOWNIA EDUKACYJNA EMPATIA

  Pracownicy PRACOWNIA EDUKACYJNA EMPATIA przedstawią Ci bezkonkurencyjną ofertę szkolenia motywacyjnego. Mają na swoim koncie wiele pozywnych opinii od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Skontaktuj się z nimi od razu, aby otrzymać ofertę.

  Integra Consulting Poland sp. z o.o. sp. k.

  • Poznań

  Integra Consulting Poland sp z oo sp k zapewnia bogatą ofertę najwyższej klasy szkolenia z komunikacji gwarantując przy tym sympatyczną obsługę, a opcjonalnie też usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

  Fundacja Laboratorium Marzeń - Trening Asertywności Poznań

  Fundacja Laboratorium Marzeń

  • Poznań

  Jeśli szukasz doskonałej jakości wykonywanych usług to eksperci z Fundacja Laboratorium Marzeń perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

  Integra Consulting Poland sp. z o.o. sp. k. - Szkolenia Miękkie Poznań

  Integra Consulting Poland sp. z o.o. sp. k.

  • Poznań

  Nadal nie znalazłeś szkoleń miękkich, pomimo że szukasz od sam nie wiesz jak dawna? Integra Consulting Poland sp z oo sp k może Ci pomóc. Zadzwoń teraz i poznaj ofertę - nie pożałujesz.

  Integra Consulting Poland

  • Poznań

  Szkolenie z motywacji oraz detale z tego wynikające przestaną być dla Ciebie trudnością, jeśli wybierzesz ofertę Integra Consulting Poland. Wykwalifikowani pracownicy z branży szkolenia z motywacji pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie. Określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

  Dobre Motywowanie Pracowników

  • Poznań
  • Open Direct

  Od 6 lat zajmuję się bezpłatnym pozyskiwaniem dla moich Klientów kredytów oraz pożyczek na zakup / budowę nieruchomości. Pomagam również przy konsolidacjach zobowiązań i kredytach gotówkowych. Dysponuję ofertą 23 banków, dlatego Klient ma szeroki wybór oferty. Wnioski skłam równocześnie do 3 banków z najkorzystniejszą ofertą, dzięki czemu Klient ma realny wybór najlepszej opcji a ja- negocjacji warunków cenowych z bankami by uzyskać tańszą ofertę. Dla Klientów zainteresowanych lokowaniem kapitału celem zabezpieczenia finansowego dzieci, lub zapewnienia obie prywatnej emerytury oraz ubezpieczeniami na życie / nieruchomości również posiadam kilkanaście opcji do wyboru. Równocześnie - jako certyfikowany Trener Sprzedaży - od 2 lat prowadzę

  ProBono - szkolenia, mediacje,coaching Andrzej Zabawa - Motywowanie Pracowników Słupsk

  Rewelacyjne Motywowanie Pracowników

  • Słupsk
  • ProBono - szkolenia, mediacje,coaching Andrzej Zabawa
  Trusk Finanse Jakub Trzaskawka

  Usługa wykonana zgodnie z umową, termin zlecenia dotrzymany, kontakt z osobami sprawny i rzeczowy. Polecam firmę.

  DEA Konsulting Izabela Tokarska - Szkolenie z Motywacji Poznań

  DEA Konsulting Izabela Tokarska

  • Poznań

  Firma DEA Konsulting Izabela Tokarska oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z Szczecina oraz przyległych powiatów. Już nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

  Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa - Szkolenia Miękkie Poznań

  Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

  • Poznań

  Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa jest pierwszą i najbardziej wyspecjalizowaną uczelnią w szeroko pojętym obszarze bezpieczeństwa. Studia przygotowują profesjonalistów do podjęcia pracy w służbach mundurowych i innych zawodach, w których ważne jest bezpieczeństwo. Nasi studenci to specjaliści gotowi do podjęcia pracy już w trakcie lub po ukończeniu studiów w wybranym przez siebie kierunku. Uczelnia stawia na zajęcia praktyczne prowadzone przez wyspecjalizowaną kadrę. Uczelnia posiada swoje wydziały w Poznaniu, Gdańsku, Gliwicach, Giżycku, Bartoszycach, Jaworznie, Skoczowie oraz w Jastrzębiu Zdrój. Co wyróżnia Wyższą Szkołę Bezpieczeństwa? - Szeroka oferta edukacyjna studiów dostosowana do aktualnych potrzeb rynku - Program nauczania

  Ranking Specjalistów od Szkoleń Interpersonalnych obejmuje również takie miejscowości jak: Szczecin, Bezrzecze, Załom, Ustowo, Pilchowo. więcej...
  Jakiego typu szkolenia szukasz?