Szkolenia interpersonalne Bydgoszcz - Najlepsi w 2021

Firmy prowadzące Szkolenia Interpersonalne w Bydgoszczy, 2021

56 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi 2021

Promowani
Szkolenia interpersonalne Bydgoszcz
Promowany
AUTOSHOP.LA Sp. z o.o.

Firma Conception jest naszym pierwszym partnerem księgowym w Polsce. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Firma Conception świadczy usługi księgowe i doradztwo podatkowe na wysokim poziomie. Polecamy firmę Conception wszystkim firmom, które chcą uzyskać terminowe i profesjonalne wsparcie w zakresie usług księgowych i doradztwa podatkowego.

Ritter Eksperci Finansowi Joanna Ritter - Szkolenia interpersonalne Bydgoszcz
QAL Group Sp. z o.o.

Joanna to świetny fachowiec i fantastyczny trener. Szkolenia i warsztaty, które prowadzi są ciekawe i merytorycznie odpowiadają na potrzeby uczestników. Ogromną zaletą Joanny jest podążanie za energią grupy, tym samy duża elastyczność i uważność na każdego z uczestników szkoleń. Polecam współpracę z Joanną jeśli zależy Ci na rozwoju własnym lub Twojego zespołu. Szkolenia i Coaching.

Więcej profesjonalistów

Expertio Sp. z o.o. - Szkolenia interpersonalne Bydgoszcz

W dalszym ciągu nie znalazłeś treningu asertywności, chociaż poszukujesz od wielu dni? Expertio Sp z oo może Ci pomóc. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - sprawdź!

B&N CENTRUM RACHUNKOWOŚCI I SZKOLEŃ SP. Z O.O. - Szkolenia interpersonalne Bydgoszcz

Rewelacyjny Trening Asertywności

 • Bydgoszcz
 • B&N CENTRUM RACHUNKOWOŚCI I SZKOLEŃ SP. Z O.O.

Specjaliści z BN CENTRUM RACHUNKOWOŚCI I SZKOLEŃ SP Z OO złożą Ci najlepszą ofertę treningu asertywności. Mają na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Active Finances Natalia Błaszczyk - Szkolenia interpersonalne Bydgoszcz

Najwyższej Klasy Trening Asertywności

 • Bydgoszcz
 • Active Finances Natalia Błaszczyk
Jagoda C.

Bogate merytorycznie szkolenie prowadzone z dużym zaangażowaniem, które spełniło moje oczekiwania w 100%. Każda kwestia poruszona była w sposób przystępny i prosty, a jednocześnie z należytą dokładnością. Bardzo polecam, sama mam już planach kolejne szkolenia u Pani Natalii. :)

Szkolenie z motywacji oraz detale z tym związane już nie będą dla Ciebie skomplikowanym zagadnieniem, jeśli skorzystasz z oferty Electra Polska. Doświadczeni eksperci z dziedziny szkolenia z motywacji pomogą Ci stworzyć najlepsze rozwiązanie. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby uzyskać szczegółowe informacje.

BHP, PPOŻ I PRZYJACIELE - Szkolenia interpersonalne Bydgoszcz

Świetne Szkolenie z Motywacji

 • Bydgoszcz
 • BHP, PPOŻ I PRZYJACIELE

Działamy na rynku od 2017. Dostępne u nas usługi to szkolenia, kompleksowa obsługa BHP., ppoż . pierwsza pomoc .Dodatkowo prowadzimy szkolenia iz zakresu G!,G2,G3,dozór,eksplatacja upr.sep. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to woj. kujawsko-pomorskie, dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klienta. www.bpip.pl

Dołącz do naszych Specjalistów od Szkoleń Interpersonalnych w Bydgoszczy

Działasz na rynku jako Specjalista od Szkoleń Interpersonalnych i szukasz nowych Klientów z Bydgoszczy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
PROPSYCHE SP Z O O - Szkolenia interpersonalne Bydgoszcz

PROPSYCHE SP Z O O

 • Bydgoszcz

Firma PROPSYCHE SP Z O O oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Koncentruje się na Klientach z Bydgoszczy oraz przyległych powiatów. Ustal pasujący termin już teraz!

Szkolenie Antystresowe

 • Niemcz
 • 5 km od Bydgoszcz
 • Edu Design Małgorzata Tyszkowska

Planujesz wybrać sprawdzonego specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Edu Design Małgorzata Tyszkowska z Bydgoszczy jest na to najlepszym rozwiązaniem. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej oferty - sprawdź!

Dobre Motywowanie Pracowników

 • Cierpice
 • 34 km od Bydgoszcz
 • GROW Szkolenia Coaching Doradztwo HR

GROW SZKOLENIA COACHING DORADZTWO HR to firma prowadząca szkolenia, treningi, coachingi i warsztaty mające na celu rozwijanie wiedzy, umiejętności oraz proaktywnych postaw uczestników. Główny nacisk kładziemy na EFEKTY, stąd nasze działania koncentrują się na zaangażowaniu, pozytywnej motywacji, zaufaniu, konsekwencji. SZKOLENIA Treningi umiejętności handlowych *Psychologia sprzedaży *Telemarketing – sprzedaż przez telefon *Negocjacje handlowe *Perswazja w sprzedaży *Merchandising *Zarządzanie zespołem handlowym *Optymalizacja procesów w procesie handlowym Customer service *Psychologia obsługi klienta *SOK czyli Standardy Obsługi Klienta *Obsługa procesu reklamacyjnego *Praca z tzw. trudnym klientem *Komunikacja w procesie obsługi

Frieelancer

 • Inowrocław
 • 42 km od Bydgoszcz

Pracownicy Frieelancer przedstawią Ci bezkonkurencyjną ofertę szkolenia motywacyjnego. Mają na swoim koncie wiele pozywnych opinii od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Skontaktuj się z nimi od razu, aby otrzymać ofertę.

Pracownia Psychoedukacji MENTE Sylwia Ziółkowska - Szkolenia interpersonalne Inowrocław

Szkolenie Motywacyjne

 • Inowrocław
 • 42 km od Bydgoszcz
 • Pracownia Psychoedukacji MENTE Sylwia Ziółkowska
Agnieszka K.

Polecam. Pełen profesjonalizm, przyjazna atmosfera. Właściwe podejście Pani Sylwii sprawiło, że trudne tematy i skomplikowane sytuacje okazały się możliwe do rozwiązania. Z pewnością będę korzystać nadal z takiej pomocy.

Porównanie cen i kosztów w Bydgoszczy

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów szkoleń interpersonalnych? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Bydgoszczy? Złóż zapytanie, a specjaliści od szkoleń interpersonalnych z Bydgoszczy sami prześlą Ci wyceny.

Jakiego typu szkolenia szukasz?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

EDUCATIVO

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

Gdy szukasz rewelacyjnej współpracy to specjaliści z EDUCATIVO są dla Ciebie idealni. Poproś o ofertę już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

Life and Business Coaching Monika Błendowska - Szkolenia interpersonalne Toruń

Life and Business Coaching Monika Błendowska

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

Coaching czyli osobisty rozwój cieszy się coraz większym powodzeniem i zainteresowaniem. Chcemy się rozwijać, realizować swoje cele i osiągać sukces. W osiągnięciu tego pomaga coach. Life and Business Coaching to konsultacje prowadzone przez certyfikowanego coacha z zakresu coachingu. W ramach oferty usług jest coaching indywidualny (zawodowy, osobisty) oraz coaching biznesowy (team coaching, szkolenia). Misją coachingu jest motywowanie i wspieranie w osiąganiu zamierzonego celu w celu szczęśliwego i pełnego życia. Jeśli chcesz zatem zmienić swoje życie, już dziś zapisz się na spotkania. Szczegóły: https://mbcoaching.pl

Grażyna Mikusek #TwójCoach - Szkolenia interpersonalne Toruń

Motywowanie Pracowników

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz
 • Grażyna Mikusek #TwójCoach

Lepszej propozycji kursu komunikacji interpersonalnej prędko nie znajdziesz na terenie Bydgoszczy, więc jeśli szukasz odpowiedniego kursu komunikacji interpersonalnej to koniecznie poznaj Grażyna Mikusek TwójCoach. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Grażyna Mikusek #TwójCoach - Szkolenia interpersonalne Toruń

Odpowiedni Kurs Komunikacji Interpersonalnej

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz
 • Grażyna Mikusek #TwójCoach
Ubezpieczenia i Finanse RAVAN Sylwia Rawska

Najbardziej zadowolona jestem we współpracy z Grażyną Mikusek, z ciekawości potencjału, jaki drzemie w jej Klientach. Sama doświadczyłam niejednej sesji i nie zakłada rozwiązań, tylko zadaje pytania z otwartością i nadaje kierunek na rozwiązanie problemu. Jestem bardzo zadowolona.

Petrosduo - Szkolenia interpersonalne Toruń

Petrosduo

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz
Kamila E.

Jestem wdzięczna za ciekawe doświadczenie i zastrzyk praktycznej wiedzy, którą dostałam od Petrosduo. Sposób, w jaki szkolicie sprawia, że szkolenie można przełożyć na swoją pracę, a informacje zostają w głowie na długo. Pani Emilio, Panie Piotrze, polecam Was z pełnym przekonaniem! Pozdrawiam.

Psycholog Sportu - Paulina Bonk - Szkolenia interpersonalne Toruń

Bezkonkurencyjne Motywowanie Pracowników

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz
 • Psycholog Sportu - Paulina Bonk

Świadczone przez nas usługi to trening mentalny indywidualny i grupowy, szkolenia, trening umiejętności interpersonalnych, trening EEG, biofeedback. Wykonujemy prace od 2013. Firma świadczy usługi na obszarze takim jak woj. kujawsko-pomorskie. Zależy nam na budowaniu i utrzymywaniu zaufania wśród klientów.

RINJO Knioła Marek - Szkolenia interpersonalne Wyrzysk

RINJO Knioła Marek

 • Wyrzysk
 • 50 km od Bydgoszcz

Firma RINJO prowadzi szkolenia w zakresie: - nowoczesnych technik sprzedaży - kompetencji miękkich dla pracowników ( komunikacja, współpraca w grupie, umiejętności interpersonalne, adaptacji w miejscu pracy, zarządzania w czasie ) - naturalnych wystąpień publicznych - pobudzania kreatywności - zarządzania emocjami - motywacją w miejscu pracy Jako stały mediator sądowy zajmuję się również rozwiązywaniem konfliktów pracowniczych i poprawą jakości nawiązywania relacji między współpracownikami. Wyróżniam się tym, że w trakcie szkolenia nie korzystam z gotowych prezentacji i projekcji multimedialnych. Skupiam się na ćwiczeniach praktycznych z wykorzystaniem gier szkoleniowych i pracy grupowej. Każde szkolenie dopasowane jest do

Rzemieślnicze Centrum Kształcenia Zawodowego - Szkolenia interpersonalne Grudziądz

Odpowiedni Trening Asertywności

 • Grudziądz
 • Rzemieślnicze Centrum Kształcenia Zawodowego

Centrum szkoleniowe przyjazne, otwarte, skupiający silną, wykwalifikowaną kadrę specjalistów z różnych dziedzin. Szkolimy, rozwijamy nowe umiejętności, pomagamy rozwinąć skrzydła. Każdy jest dla nas ważny i jest kimś wyjątkowym, dlatego indywidualnie podchodzimy do potrzeb każdego. Prowadzimy: - turnusy dokształcania i doskonalenia dla młodocianych pracowników - kursy przygotowujące do egzaminów czeladniczych 80 godzin - szkolenia grupowe i indywidualne - bezpłatne doradztwo zawodowe - kursy pedagogiczne dla instruktorów praktycznej nauki zawodu - kursy florystyczne - kursy SEP do 1kW wszystkie kategorie - kursy komputerowe (Pakiet Office, grafika komputerowa, obsługa programów księgowych, walutowych itp) - kursy gastronomiczne

KOMPLEKSOWE FINANSE KAMILA SANOK - Szkolenia interpersonalne Gniezno

KOMPLEKSOWE FINANSE KAMILA SANOK

 • Gniezno
Sebastian L.

Osoba godna polecenia, ja na pewno jeszcze skorzystam z pomocy Pani Kamili. Indywidualne podejście do klienta, stały kontakt, pomoc w uzyskaniu odpowiedzi na wszelakie pytania. Polecam

Better & Co. Consulting - Szkolenia interpersonalne Skoki

Better & Co. Consulting

 • Skoki

Firma Better Co Consulting oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z Bydgoszczy oraz przyległych powiatów. Już nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Opinie i porady na temat szkoleń interpersonalnych

Jeśli interesują Cię opinie na temat szkoleń interpersonalnych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Bydgoszczy. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

Beata Biegała

 • Łubowo

Planujesz wybrać godnego uwagi profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Beata Biegała z Bydgoszczy będzie najszybszą drogą. Zapraszamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

Tani Kurs Komunikacji Interpersonalnej

 • Piła
 • GABINET PSYCHOTERAPII JAGODA JOSIAK NEUMANN

Szukający szkolenia z motywacji winien zgłosić się do GABINET PSYCHOTERAPII JAGODA JOSIAK NEUMANN i poznać dobre oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Jeśli chcesz poznać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

Innovation Sp. z o.o. - Szkolenia interpersonalne Września

Najwyższej Klasy Szkolenie z Motywacji

 • Września
 • Innovation Sp. z o.o.
Eko Media Karol Przybylak

Duża wiedza, elastyczność, doświadczenie i kreatywność. Przyjemna i efektywna współpraca w dziedzinach związanych z marketingiem i promocja offline i online.

Świetny Kurs Komunikacji Interpersonalnej

 • Słupca
 • BAKO Kreatywni

Takiej oferty szkolenia z motywacji szybko nie znajdziesz na terenie Bydgoszczy, więc jeśli szukasz świetnego szkolenia z motywacji to bezzwłocznie zobacz BAKO Kreatywni. Ażeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

Circinus Training Center Adam Pluciński - Szkolenia interpersonalne Siekierki wielkie

Szkolenie z Motywacji

 • Siekierki wielkie
 • Circinus Training Center Adam Pluciński
Arkadiusz M.

Bardzo ciekawa forma prowadzenia szkolenia. Trener godny polecenia.

Znakomite Szkolenia Miękkie

 • Starogard Gdański
 • Krzysztof Kwasniewski

Planujesz wybrać godnego zaufania partnera do realizacji swoich planów? Krzysztof Kwasniewski będzie najszybszą drogą. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Dobry Kurs Komunikacji Interpersonalnej

 • Gortatowo
 • 4HR ANNA NOWAK

Szukasz oferty dotyczącej motywowania pracowników? 4HR ANNA NOWAK na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów i dopasuje je do Twoich potrzeb. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Tomasz gasiul wtwojejfirmie.pl

 • Szczecinek

Każdy, kto potrzebuje motywowania pracowników winien już dziś zgłosić się do Tomasz gasiul wtwojejfirmiepl i poznać atrakcyjne oferty oraz najwyższą jakość obsługi. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - sprawdź!

COLIBRI GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNO - PSYCHOLOGICZNY ALDONA JACHOWICZ - Szkolenia interpersonalne Kościerzyna

Motywowanie Pracowników

 • Kościerzyna
 • COLIBRI GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNO - PSYCHOLOGICZNY ALDONA

Motywowanie pracowników i niuanse z tym związane już nie będą dla Ciebie kłopotem, jeśli wybierzesz ofertę COLIBRI GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNO - PSYCHOLOGICZNY ALDONA JACHOWICZ. Profesjonalni doradcy z branży motywowania pracowników pomogą Ci wybrać skrojone na miarę rozwiązanie. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

Wojciech Jałoszyński - Po radość z życia - Szkolenia interpersonalne Miłosław

Wojciech Jałoszyński - Po radość z życia

 • Miłosław

Szukasz dobrej oferty dotyczącej szkoleń miękkich? Wojciech Jałoszyński - Po radość z życia na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów i dopasuje je do Twoich potrzeb. Już teraz umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

DEA Konsulting Izabela Tokarska - Szkolenia interpersonalne Poznań

Dobre Szkolenia Miękkie

 • Poznań
 • DEA Konsulting Izabela Tokarska

Szukający szkolenia z komunikacji winien już dziś zgłosić się do DEA Konsulting Izabela Tokarska i poznać dobre oferty oraz pochlebne opinie zadowolonych Klientów. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

Premium Consulting - Szkolenia interpersonalne Poznań

Premium Consulting

 • Poznań

Premium Consulting jest firmą zajmującą się świadczeniem profesjonalnych usług consultingowych. Nadrzędnym celem firmy jest wspieranie biznesów swoich klientów w tworzeniu wartościowych produktów oraz dochodowych relacji. Firma posiada wieloletnie doświadczenie oraz zatrudnia wykwalifikowanych doradców. Premium Consulting wykonuje między innymi szkolenia dla firm oraz audyty i konsultacje marketingowe. Usługi/Produkty: - doradztwo marketingowe - doradztwo biznesowe - audyty marketingowe - szkolenia sprzedażowe - szkolenia marketingowe

Szkolenie z Komunikacji

 • Poznań
 • Akademia Rozwoju IM

Akademia Rozwoju IM zapewnia bogatą ofertę świetnego kursu komunikacji interpersonalnej gwarantując przy tym fachową obsługę, a dla zainteresowanych również usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Świetny Kurs Komunikacji Interpersonalnej

 • Poznań
 • Integra Consulting Poland

Pracownicy Integra Consulting Poland przedstawią Ci najlepszą ofertę motywowania pracowników. Mają na swoim koncie wiele pozywnych opinii od Klientów, co świadczy o ich profesjonalnym podejściu do pracy. Nie czekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Integra Consulting Poland sp. z o.o. sp. k. - Szkolenia interpersonalne Poznań

Integra Consulting Poland sp. z o.o. sp. k.

 • Poznań

Zamiast wykonywać pracę na rzecz korporacji, jakikolwiek człowiek wolał by mieć coś swojego, w jakim miejscu nikt nie będzie ponad nim, a sam sobie będzie prezesem. Aktualnie coraz pokaźniejsza liczba osób zakłada prywatne firmy, co się wiąże rzecz jasna z bardzo wieloma celowymi aspektami, jak chociażby oczywiście to, iż tylko od siebie samego wolno wszystkiego wymagać i wszystkie kwestie są uzależnione od siebie właśnie w taki sposób - potwierdza to Integra Consulting Poland sp. z o.o. sp. k. . Sami ustalają w owym czasie stawki, zaś zyski, jakie z tego otrzymają, są w kluczowej mierze podległe od nich samych, bo sami na siebie pracują.

PRACOWNIA EDUKACYJNA EMPATIA - Szkolenia interpersonalne POZNAŃ

PRACOWNIA EDUKACYJNA EMPATIA

 • POZNAŃ

Planujesz wybrać solidnego partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? PRACOWNIA EDUKACYJNA EMPATIA jest na to skuteczną metodą. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej informacji.

Doskonały Kurs Komunikacji Interpersonalnej

 • Poznań
 • OŚRODEK

Szkolenie motywacyjne oraz detale z tego wynikające skończą być dla Ciebie kłopotem, jeśli skorzystasz z oferty OŚRODEK. Doświadczeni specjaliści z zakresu szkolenia motywacyjnego pomogą Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

HUMAN-RESOURCES.PL - Szkolenia interpersonalne Poznań

HUMAN-RESOURCES.PL

 • Poznań

Zdecydowanie o wyborze szkolenia z motywacji nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z HUMAN-RESOURCESPL pomogą Ci i wybiorą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Integra Consulting Poland

 • Poznań

Jeżeli szukasz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z Integra Consulting Poland są dla Ciebie idealni. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

Skills In Motion Katarzyna Dziadkowska - Szkolenia interpersonalne Poznań

Skills In Motion Katarzyna Dziadkowska

 • Poznań

Jeśli szukasz doskonałej jakości wykonywanych usług to eksperci z Skills In Motion Katarzyna Dziadkowska perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Pracownia dla Rozwoju Spółka z o.o. - Szkolenia interpersonalne Poznań

Pracownia dla Rozwoju Spółka z o.o.

 • Poznań

Nie możesz znaleźć dobrej oferty dotyczącej kursu komunikacji interpersonalnej? Pracownia dla Rozwoju Spółka z oo na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie bogaty wybór produktów i dopasuje je do Twoich oczekiwań. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

ECO AREA Sp. z o.o. - Szkolenia interpersonalne Poznań

ECO AREA Sp. z o.o.

 • Poznań

Jeżeli poszukujesz świetnej współpracy to profesjonaliści z ECO AREA Sp z oo są dla Ciebie stworzeni. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - skontaktuj się!

Splot

 • Poznań

Każdy, kto potrzebuje szkoleń miękkich winien niezwłocznie zgłosić się do Splot i zobaczyć na własne oczy świetne oferty oraz najwyższą jakość obsługi. Zapraszamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

Kancelaria Prawna Meritum - Szkolenia interpersonalne Poznań

Doskonałe Szkolenia Miękkie

 • Poznań
 • Kancelaria Prawna Meritum
Anna K.

Obecnie jestem zadowolona z kancelarii prawnej Vis-legis, choć początki były nieco "ospale". Zobaczymy rezultaty działań.

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa - Szkolenia interpersonalne Poznań

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

 • Poznań

Poszukując szkoleń interpersonalnych trafisz na wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa jest najwyższej próby. Tylko krok dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - sprawdź!

Open Direct

 • Poznań

Od 6 lat zajmuję się bezpłatnym pozyskiwaniem dla moich Klientów kredytów oraz pożyczek na zakup / budowę nieruchomości. Pomagam również przy konsolidacjach zobowiązań i kredytach gotówkowych. Dysponuję ofertą 23 banków, dlatego Klient ma szeroki wybór oferty. Wnioski skłam równocześnie do 3 banków z najkorzystniejszą ofertą, dzięki czemu Klient ma realny wybór najlepszej opcji a ja- negocjacji warunków cenowych z bankami by uzyskać tańszą ofertę. Dla Klientów zainteresowanych lokowaniem kapitału celem zabezpieczenia finansowego dzieci, lub zapewnienia obie prywatnej emerytury oraz ubezpieczeniami na życie / nieruchomości również posiadam kilkanaście opcji do wyboru. Równocześnie - jako certyfikowany Trener Sprzedaży - od 2 lat prowadzę

Wielkopolskie Centrum Edukacji GAMMA Monika Bandura - Szkolenia interpersonalne Poznań

Korzystny Kurs Komunikacji Interpersonalnej

 • Poznań
 • Wielkopolskie Centrum Edukacji GAMMA Monika Bandura

Jeszcze nie znalazłeś kursu komunikacji interpersonalnej, choć próbujesz znaleźć od dawna? Wielkopolskie Centrum Edukacji GAMMA Monika Bandura może rozwiązać Twój problem. Szczegółową ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Idealne Szkolenie Antystresowe

 • Poznań
 • Maria Szymiec

Pracownicy Maria Szymiec złożą Ci najlepszą ofertę szkolenia antystresowego. Mają na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Tani Trening Asertywności

 • Poznań
 • Jakub Sawicki

Firma Jakub Sawicki oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Skupia się na Klientach z Bydgoszczy i z sąsiednich miast. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

Concordia Design - Szkolenia interpersonalne Poznań

Concordia Design

 • Poznań

Dotarcie do tanich szkoleń miękkich może być skomplikowane, ale Concordia Design na 100% pomoże Tobie w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Więcej informacji możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Szkolenia, Coaching Mirosława Kopta - Chlebowska - Szkolenia interpersonalne Poznań

Szkolenia, Coaching Mirosława Kopta - Chlebowska

 • Poznań

Prowadzę sesje indywidualne hipnoterapii, coachingu odchudzania oraz zmiany osobistej przy pomocy neurocoachingu. Przyjmuję w gabinetach w Poznaniu, Warszawie oraz prowadzę sesje online. Prowadzę również szkolenia z rozwoju osobistego i autohipnozy. Tą działalność prowadzę od 2005 roku, najpierw współpracując z firmami i na zlecenia szkół, później pod swoim szyldem. Pracuję z klientami, którzy pragną rozwoju własnego, chcą zmienić swoje zachowania, nastawienie, motywację.

AgaPe - psychologia & psychodietetyka - Szkolenia interpersonalne Poznań

Korzystne Szkolenie z Komunikacji

 • Poznań
 • AgaPe - psychologia & psychodietetyka

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza oraz dietetykę na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Jestem psychoterapeutą w trakcie szkolenia w ramach kursu psychoterapii w podejściu integratywnym oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Regularnie poszerzam swoją wiedzę poprzez udział w dodatkowych szkoleniach i konferencjach. ​ Doświadczenie zdobywałam w różnych placówkach zdrowia psychicznego, m. in.: w Szpitalu Klinicznym im. K. Jonschera w Poznaniu, Centrum Zdrowia Psychicznego HCP oraz w Ośrodku Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej IN SPE. Obecnie pracuję w Fundacji Kreacja Ciała Plus w Poznaniu, gdzie udzielam indywidualnych konsultacji oraz prowadzę szkolenia i warsztaty grupowe. W swojej

Rewelacyjne Motywowanie Pracowników

 • Sztum
 • Centrum Positive Energy

Każdy, kto poszukuje motywowania pracowników powinien koniecznie zgłosić się do Centrum Positive Energy i zobaczyć dobre oferty oraz najwyższą jakość obsługi. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

BELFER Kursy i Szkolenia Lidia Mączkowska - Szkolenia interpersonalne Rokitki

Znakomite Szkolenie z Komunikacji

 • Rokitki
 • BELFER Kursy i Szkolenia Lidia Mączkowska

Podjęcie decyzji o wyborze szkolenia z komunikacji nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z BELFER Kursy i Szkolenia Lidia Mączkowska poradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Gabinet Psychologiczno-Seksuologiczny - Szkolenia interpersonalne Tczew

Szkolenia Miękkie

 • Tczew
 • Gabinet Psychologiczno-Seksuologiczny

Jestem psychologiem seksuologiem klinicznym, terapeutą TSR i zapraszam do skorzystania z wizyt w gabinecie przy ul. Jarosława Dąbrowskiego 12 w Tczewie (nad sklepem Rossmannn) lub online za pośrednictwem Skype, Whatsapp. Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Sopocie. Podczas studiów ukończyłam zaawansowany poziom psychologii klinicznej, interwencji kryzysowej oraz uzależnień. Ukończyłam Seksuologię Kliniczną na Studiach Podyplomowych SWPS. Jestem w trakcie szkolenia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach i pracuję w tym nurcie. Obecnie pracuję: Na stanowisku psychologa w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Wydziale Interwencji Kryzysowej. Prowadzę indywidualne konsultacje psychologiczne, pracę

Bydgoszcz więcej...
Jakiego typu szkolenia szukasz?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.