Szkolenia BHP Cieszyn - Najlepsi w 2024

Najlepsze Oferty na Szkolenia BHP w Cieszynie, 2024

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Szkolenia BHP Cieszyn - ranking Najlepsi 2024

ranking info

Oto ranking najlepszych Firm Szkoleniowych BHP I PPOŻ w Cieszynie w 2024 r. wybranych z 52 firm w Oferteo. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 4.97 na podstawie 447 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Wszystkie firmy
Szkolenia BHP Cieszyn
best badge

1. KLS Szymon Kolanek

Wiktor K.

Polecam usługę sporządzenia Swiadectwa Charakterystyki Energetyki Lokalu. Wysoka kultura pracy i pełen profesjonalizm. Dziękuje!

5.0 (53 opinie)

Więcej firm szkoleniowych bhp i ppoż z Cieszyna

WALKIR BHP KADRY PŁACE - Okresowe Szkolenia BHP Cieszyn

WALKIR BHP KADRY PŁACE

 • Cieszyn
Witkowitz Envi a.s.

Dobrá domluva, ochota, platnost dohodnutých termínů. Tłumaczenie: Dobra umowa, chęci, ważność ustalonych terminów.

5.0 (32 opinie)
Pobierz aplikację Oferteo i wygraj iPhone 14!
Odpowiedz na pytanie i weź udział w konkursie.
iPhone14 QRCode
Zeskanuj kod
tabletem lub
telefonem
Regulamin
Agencja szkoleniowo-reklamowa AXON - Szkolenia BHP Online Dzięgielów 2

Agencja szkoleniowo-reklamowa AXON

 • Dzięgielów 2

Wybranie odpowiednich szkoleń BHP online może być niełatwe, ale Agencja szkoleniowo-reklamowa AXON na 100% pomoże Ci w znalezieniu produktu. Zadzwoń i dowiedz się więcej.

5.0 (3 opinie)
FHU SZKOLENIA I DORADZTWO Kalina Antoszewska - Szkolenia BHP Ustroń

FHU SZKOLENIA I DORADZTWO Kalina Antoszewska

 • Ustroń

Witamy , Posiadamy doświadczenie ponad 10 lat stażu w branży BHP. Szkolenia i doradztwo są naszą pasją. Zapraszamy Państwa do kontaktu, ceny atrakcyjne do negocjacji nie ujmują jakości świadczonych usług. Przeprowadzamy również usługi w zakresie P.poż Chętnie doradzimy i pomożemy. Działalność posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Twoje BHP.

"PROFFESOR" KOMPLEKSOWA OBSŁUGA BHP SZKOLENIA KURSY AUDYTY - Szkolenie Wstępne BHP Skoczów

Bezkonkurencyjne Szkolenie Wstępne BHP Cieszyn

 • Skoczów
 • "PROFFESOR" KOMPLEKSOWA OBSŁUGA BHP SZKOLENIA KURSY AUDYTY

1) Kompleksowa obsługa BHP Szkolenia Kursy Audyty (wypadki, analizy stanu bhp, szkolenia, ocena ryzyka zawodowego, instrukcje, itp) 2) w każdym segmencie zawodów 3) firmy od 1-go pracownika do 5000 pracowników 4) 20 lat w służbach BHP (od górnictwa...... do szkolnictwa) 5) Główny Specjalista do spraw BHP, Audytor Systemów Zarządzania (bhp, środowisko, jakość); biegły sądowy w dziedzinie bhp 6) Profesjonalizm, prowadzenie szkół policealnych: wprowadzanie nowych pracowników służb BHP na rynek pracy 7) Celujące opinie firm współpracujących z Ośrodkiem "PROFFESOR"

Cespol Sp. z o.o. - Usługi BHP Cieszyn

Cespol Sp. z o.o.

 • Cieszyn

Cespol Business Service - Twoja droga na rynek czeski i słowacki. Nasza firma wraz ze spółką czeską i słowacką oraz zespołem ok. 30 specjalistów z dziedziny prawa, księgowości, marketingu, handlu tworzą Cespol Business Service, który ułatwi wejście/rozwój Twojej firmy na rynku Polska-Czechy-Słowacja. Możesz swobodnie porozumiewać się z nami w Twoim rodzimym języku. Działamy od 1991 roku - trafiając do nas, korzystasz z doświadczenia, zaangażowania i wiedzy, jaką oferuje Ci Cespol Business Service. Z nami: a) założysz firmę w Czechach czy na Słowacji b) wynajmiesz biuro (wirtualne, lub w pełni wyposażone) dla nowej siedziby c) znajdziesz i sprawdzisz zagranicznego partnera/klienta d) uzyskasz satysfakcjonującej odpowiedzi z dziedziny

Dołącz do naszych Firm Szkoleniowych BHP I PPOŻ w Cieszynie

Działasz na rynku jako Firma Szkoleniowa BHP i PPOŻ. i szukasz nowych Klientów z Cieszyna lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

KGS Projekt mgr inż. Krzysztof Szalbot - Szkolenia BHP Goleszów

KGS Projekt mgr inż. Krzysztof Szalbot

 • Goleszów

Firma KGS Projekt mgr inż. Krzysztof Szalbot świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Cieszyn i okolic. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

avatar icon

Biuro Doradcze Aleksandra Szostek

 • Strumień

Doradztwo, audity, szkolenia, wdrażanie, opracowywanie dokumentacji, doskonalenie w zakresie: GHP, GMP, HACCP, IFS, BRC, ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000. Specjalizujemy się w usługach doradczych dla branży spożywczej. Posiadamy wyszkolonych i doświadczonych fachowców. Do tej pory z naszych usług doradczych skorzystało ponad 150 zakładów spożywczych (m.in. zakłady produkcyjne, cukiernie, piekarnie, restauracje, stołówki, pensjonaty, sklepy spożywcze). Przeszkoliliśmy ponad 1500 osób. Nie zamierzamy na tym poprzestać ;-)

avatar icon

Korzystne Szkolenia BHP Cieszyn

 • Istebna
 • WPB

Wciąż nie znalazłeś szkoleń BHP, mimo iż próbujesz znaleźć od niezliczonych dni? WPB może Ci pomóc. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Studio Edukacji Creator - Szkolenia BHP Online Cieszyn

Doskonałe Szkolenia BHP Online Cieszyn

 • Cieszyn
 • Studio Edukacji Creator

Firma szkoleniowa: szkolenia miękkie: integracja,komunikacja,budowanie zespołu,trening interpersonalny.Szkolenia jezykowe: stacjonarne,wyjazdowe,intensywne: angielski,niemiecki,czeski,hiszpański,francuski polski dla obcokrajowców.Obozy językowe dla dzieci i młodziezy.

avatar icon

Prof-IT-Chem Sp.z o.o.

 • Skoczów

W dalszym ciągu nie znalazłeś szkolenia PPOŻ, pomimo że próbujesz znaleźć od kilku tygodni? Prof-IT-Chem Sp.z o.o. może być Twoim wybawieniem. Ażeby uzyskać wycenę skontaktuj się - to Ci się opłaci.

Porównanie cen i kosztów szkoleń BHP w Cieszynie

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów szkoleń BHP? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Cieszynie? Złóż zapytanie, a specjaliści od szkoleń BHP z Cieszyna sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Jakie szkolenie Cię interesuje?
Josh Language Center - Kursy BHP Cieszyn

Josh Language Center

 • Cieszyn

Nauczanie jezykow obcych, szkolenia la firm, lekcje prywatne, kursy, kursy intensywne

avatar icon

Tanie Okresowe Szkolenia BHP Cieszyn

 • Cieszyn
 • Przedsiębiorstwo MMXL - Reklama Promocja Internet

Pragnąc dotrzeć do okresowych szkoleń BHP natkniesz się na firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale Przedsiębiorstwo MMXL - Reklama Promocja Internet jest najwyższej próby. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

avatar icon

Josh Language Center

 • Cieszyn

Lepszej propozycji wstępnego szkolenia BHP szybko nie znajdziesz na terenie Cieszyna, więc jeżeli poszukujesz najwyższej klasy wstępnego szkolenia BHP to od razu zobacz Josh Language Center. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

avatar icon

Rewelacyjne Szkolenia BHP Online

 • Cieszyn
 • Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości Społecznej "Być Razem"

Osoby z Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości Społecznej Być Razem zaproponują Ci bezkonkurencyjną ofertę szkoleń BHP online. Mają na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Już teraz zadzwoń do nich, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

KGS Projekt mgr inż. Krzysztof Szalbot - Szkolenie BHP Dla Pracowników Goleszów

Odpowiednie Szkolenie BHP Dla Pracowników Cieszyn

 • Goleszów
 • KGS Projekt mgr inż. Krzysztof Szalbot

Profesjonalizm, wiedza oraz umiejętności podparte doświadczeniem i kwalifikacjami. Posiadam doświadczenie w branży transportowej , budownictwa drogowego i szeroko pojętych szkoleń. Korzystając z naszych szkoleń i działań, masz gwarancję pełnego profesjonalizmu oraz spokojną głowę w problemach związanych z BHP jak i potrzebną dokumentacją.

Agencja szkoleniowo-reklamowa AXON - Okresowe Szkolenia BHP Dzięgielów 2

Bezkonkurencyjne Okresowe Szkolenia BHP

 • Dzięgielów 2
 • Agencja szkoleniowo-reklamowa AXON
logan

Firma godna polecenia, działająca szybko i realizująca projekty zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Profesjonalne podejście i duża dawka kreatywnosci.

5.0 (3 opinie)
FHU SZKOLENIA I DORADZTWO Kalina Antoszewska - Szkolenia BHP Pracowników Ustroń

Odpowiednie Szkolenia BHP Pracowników

 • Ustroń
 • FHU SZKOLENIA I DORADZTWO Kalina Antoszewska

Witamy , Posiadamy doświadczenie ponad 10 lat stażu w branży BHP. Szkolenia i doradztwo są naszą pasją. Zapraszamy Państwa do kontaktu, ceny atrakcyjne do negocjacji nie ujmują jakości świadczonych usług. Przeprowadzamy również usługi w zakresie P.poż Chętnie doradzimy i pomożemy. Działalność posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Twoje BHP.

avatar icon

Josh Language Center

 • Cieszyn

Pracownicy Josh Language Center przedstawią Ci doskonałą ofertę szkolenia PPOŻ. Mają na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

WALKIR BHP KADRY PŁACE - Okresowe Szkolenia BHP Cieszyn

Doskonałe Okresowe Szkolenia BHP

 • Cieszyn
 • WALKIR BHP KADRY PŁACE
Witkowitz Envi a.s.

Dobrá domluva, ochota, platnost dohodnutých termínů. Tłumaczenie: Dobra umowa, chęci, ważność ustalonych terminów.

5.0 (32 opinie)
Josh Language Center - Szkolenie PPOŻ Cieszyn

Josh Language Center

 • Cieszyn

Wciąż nie znalazłeś szkolenia PPOŻ, mimo iż próbujesz znaleźć od wielu dni? Josh Language Center może być Twoim rozwiązaniem. Wybierz ich numer, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Opinie i porady na temat szkoleń BHP

Jeśli interesują Cię opinie na temat szkoleń BHP, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Cieszyna. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
"PROFFESOR" KOMPLEKSOWA OBSŁUGA BHP SZKOLENIA KURSY AUDYTY - Kursy BHP Skoczów

Dobre Kursy BHP

 • Skoczów
 • "PROFFESOR" KOMPLEKSOWA OBSŁUGA BHP SZKOLENIA KURSY AUDYTY

1) Kompleksowa obsługa BHP Szkolenia Kursy Audyty (wypadki, analizy stanu bhp, szkolenia, ocena ryzyka zawodowego, instrukcje, itp) 2) w każdym segmencie zawodów 3) firmy od 1-go pracownika do 5000 pracowników 4) 20 lat w służbach BHP (od górnictwa...... do szkolnictwa) 5) Główny Specjalista do spraw BHP, Audytor Systemów Zarządzania (bhp, środowisko, jakość); biegły sądowy w dziedzinie bhp 6) Profesjonalizm, prowadzenie szkół policealnych: wprowadzanie nowych pracowników służb BHP na rynek pracy 7) Celujące opinie firm współpracujących z Ośrodkiem "PROFFESOR"

NEW ENERGY CIESZYN - Szkolenia BHP Ogrodzona

Odpowiednie Szkolenia BHP

 • Ogrodzona
 • NEW ENERGY CIESZYN

Firma specjalizuje się w odbiorze i sortowania odpadów na terenie całego kraju. Odbieramy odpady komunalne oraz przemysłowe takie jak : -szkło, -tworzywa sztuczne, -papier -złom -odpady wielkogabarytowe Produkcja paliw zastępczych RDF

Ranking Firm Szkoleniowych BHP I PPOŻ w Cieszynie obejmuje również takie miejscowości jak Ustroń, Skoczów, Wisła, Brenna, Chybie, Zebrzydowice, Istebna, Kaczyce, Goleszów, Pogwizdów, Jaworzynka, Koniaków, Górki Wielkie, Strumień, Dębowiec, Pruchna, Drogomyśl, Hażlach, Zbytków.
Podobne zlecenia: Usługi Cieszyn