Szczytno

Zamierzasz dotrzeć do fachowca z Szczytna słynącego w całym województwie województwie warmińsko-mazurskim z dobrej ceny? Oferteo pozwala na zatrudnienie dostawcy, ułatwia weryfikację cen oraz pozwala sprawdzić opinie osób, które już korzystały z usług tej firmy. Oferteo jest dobrą odpowiedzią dla tych, którzy rozpoczynają zlecenie, nie ważne czy jest to usługa naprawy kuchenki czy zakup odzieży. Z nami w Szczytnie możesz skorzystać z ofert 902 firm i poznać najelpszą dla Ciebie, która pomoże zrealizować Twoje założenia. Średnia ocena w powiecie szczycieńskim to 4.4 w skali od 1 do 5. Korzystając z solidnej wiedzy i dzięki licznym ofertom w 644 kategoriach, w ostatnim czasie połączyliśmy 1 012 kupujących i zlecających z naszymi specjalistami, przez serwis przesłano aż 3 146 ofert! 3 146 ofert to 3 146 możliwości. Przykładowe kategorie to serwis sprzętu rtv, doradztwo, audyt, kierownik budowy, wynajem namiotów, parasoli, wywóz śmieci, gruzu Z Oferteo w łatwy sposób poznasz właściwego wykonawcę z Szczytna. Pierwsze propozycje możesz dostać nawet w kilka minut. Nie zastanawiaj się, kliknij jedną z poniższych kategorii i przekonaj się, to nic nie kosztuje!

Wybierz branżę w mieście Szczytno

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Szczytna

Łukasz Zadrożny

Tomasz K., Szczytno

Witam. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą P. Łukasza Zadrożnego na naszych obiektach letniskowych. Szybko i sprawnie doszliśmy do porozumienia w zakresie obowiązków i świadczonych usług przez tą firmę. Zaimponował nam brak przeciwwskazań ze strony firmy do miejsca świadczonych usług. Ta firma ma bardzo konkurencyjne ceny w porównaniu z miejscowymi firmami u nas w Biskupcu ! Bardzo polecam tą firmę do współpracy na 100%. pozdrawiam Tomasz K

Ogrodzenia betonowe MAR-BET Czujak Marcin

Emilia K., Szczytno

Firma MAR-BET wykonała nam ogrodzenie z panelu fi 5 plus podmurówka wraz z bramą przesuwaną i furtką w sumie ok. 320 metrów bieżących. Kontakt z właścicielem firmy bardzo konkretny, telefony odbierane są o każdej porze dnia. Ogrodzenie wykonane z materiałów wysokiej jakości, sumienie, starannie i fachowo. Dotrzymany termin prac, a co najważniejsze cena najlepsza na rynku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ogrodzenia, które podoba się wielu osobą. Serdecznie polecamy.

Ogrodzenia betonowe MAR-BET Czujak Marcin

Mariusz W., Szczytno

Właśnie jesteśmy po odbiorze prac ogrodzenia panelowego. Po pierwsze kontakt z właścicielem szybki i konkretny, po drugie szybko załatwione zlecenie, po trzecie cena promocyjna zimowa robi wrażenie i co najważniejsze żona zaakceptowała :-) Wszystko zrobione profesjonalnie i bez zarzutów. Dzięki chłopaki. Mariusz i Ula.

Przykładowe zlecenia mieszkańców Szczytna

Szukam pelletu, drzewny, 2t, docelowo 7t co roku, Szczytno

Ilość: 2 tony. Rodzaj pelletu: drzewny. Dostawa: tak. Rodzaj zapotrzebowania: zakup próbny, docelowo co roku 7t. Wymagania dodatkowe: nie określono. Termin zakupu: w ciągu miesiąca.

Paweł S., pellet drzewny.

Ocieplenie poddasza wełną, 101-200m², Szczytno

Materiał do ocieplenia poddasza: wełna mineralna. Rodzaj budynku: dom jednorodzinny. Powierzchnia dachu: 101-200m². Dostawca materiałów: do uzgodnienia. Dodatkowe prace: Klient nie potrzebuje zlecić dodatkowych prac. Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna. Informacje dodatkowe: Kupię wełnę skalną rockwool 15 cm i 5 cm 0,036 . Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą.

Rafał O., elewacje, ocieplanie, izolacje.

Dam zlecenie na wykonanie parkingu, placu, 301-500m², Szczytno

Praca do wykonania: wykonanie parkingu, placu. Zakres prac: kompleksowe ułożenie kostki. Powierzchnia prac: 301-500m². Rodzaj materiału: kostka betonowa. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz.

Artur L., brukarstwo.

Kupię okna, PCV, do 5szt., Szczytno

Klient jest zainteresowany ofertami na: okna. Klient chce otrzymać oferty na: zakup okien (bez montażu). Liczba okien: do 5. Rodzaj okien: PCV. Informacje dodatkowe: nie określono. Termin skorzystania z oferty: jak najszybciej. Klient szuka również ofert na: nie określono.

Teresa B., okna.

Zlecenie na pompę ciepła, 201-300m2, Szczytno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u., Klient prosi o poradę. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę. Liczba mieszkańców: 5-6 osób. Powierzchnia budynku: 201-300m2. Stan obiektu: kilkumiesięczny, kilkuletni lub starszy budynek. Klient szuka ofert na: zakup i montaż pompy ciepła. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą.

Leszek S., ekologiczne źródła energii - urządzenia.