Świnoujście

Przy wyborze odpowiedniego dostawcy lub wykonawcy w zachodniopomorskim, Klienci często interesują się ceną a także opiniami poprzednich Klientów. Poszukują porównywarek i rankingu firm z Świnoujścia i regionu. Oferteo od dawna gromadzi przykładnych specjalistów z obszaru i łączy ich z gotowymi do współpracy Klientami, którzy potrzebują różnych usług czy towarów. Już teraz w Świnoujściu, jeśli tylko chcesz możesz skorzystać z ofert 808 firm i zatrudnić odpowiednią, która pomoże zrealizować Twoje założenia. Średnia ocena w powiecie Świnoujście to 4.5, gdzie najwyższa ocena to 5. Szybko i sprawnie, dzięki licznym ofertom w 439 branżach oraz sprawnej obsłudze, w trakcie naszej działalności połączyliśmy 834 kupujących i zlecających z właściwymi profesjonalistami, dzięki czemu przedstawiono aż 2 803 ofert! Przykładowe branże to fotografowanie, usługi geodezyjne, kartograficzne, prawo i finanse, nauka angielskiego, domy szkieletowe Spróbuj, wybierz jedną z kategorii poniżej, napisz nam czego szukasz i daj nam znaleźć najlepszego profesjonalistę z Świnoujścia za Ciebie!

Wybierz branżę w mieście Świnoujście

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Świnoujścia

APB sp. z o.o.

Grzegorz S., Świnoujście

Z Panam Adamem spotkałem się przy okazji całkowitego remontu mieszkania odebranego w stanie deweloperskim. Wykonał wszystkie prace związane z układaniem podłóg, glazury, terakoty, malowaniem i hydrauliką. Jestem osobą bardzo "czepialską". Lubie jak każdy drobiazg wygląda tak jak sobie to wymyśliłem. Niestety...wobec prac wykonanych przez pana Adama nie miałem żadnych uwag negatywnych !!! Zaskoczony byłem precyzją i dużym smakiem każdego wykonanego zadania. Przez cały czas współpracy miałem doskon...

CENTRUM USŁUG - DANIEL NOŻEWSKI

Piter S., Hamburg

Wszystkie prace roboty remontowo wykonane zostały w najwyższej jakości - profesjonalnie i w dobrej cenie. Zaznaczyć trzeba, że Firma bardzo nam pomogła doradzając tak w zakresie sposobu wykonania robót, jak i w doborze materiałów. Nie bez znaczenia jest to, że część materiałów Firma przywiozła z Polski - tym samym remont zrobiliśmy za dużo mniejsze pieniądze. Wszystkie roboty od płytek w łazienkach, montaż stolarki okiennej - po szpachlowanie i malowanie wykonane zostały szybko, sprawnie i w dobr...

APB sp. z o.o.

Hubert K., Świnoujście

Firma Apb robiła mi całe poddasze. Wymieniany był cały dach, na więźbę dachową położona blacha falista, ocieplenie perfekcyjnie wykonane wełną mineralną, stelaże i gipskarton kładzione ze olbrzymim zapałem i dokładnością. Robiona była cała hydraulika. Płytki w kuchni układane tak, jak marzyło się mojej ukochanej. Polecam w 100% przy następnym remoncie bez wahania dzwonię po daną ekipę.

Przykładowe zlecenia mieszkańców Świnoujścia

Zlecę docieplenie, tynkowanie i malowanie elewacji, do 200m2, Świnoujście

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny. Zakres zlecenia: docieplenie elewacji, tynkowanie elewacji, malowanie elewacji. Powierzchnia: do 200m2. Dostawca materiałów: Wykonawca. Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna. Termin rozpoczęcia prac: jak najszybciej

Halina S., elewacje, ocieplanie, izolacje.

Adwokat do reprezentacji w sprawie, prawo pracy, Świnoujście

Przedmiot sprawy: prawo pracy. Rodzaj usługi: reprezentacja w sprawie. Dodatkowe informacje: Sprawa dotyczy nie zapłacenia wynagrodzenia za pracę przez niemieckiego pracodawcę. Termin nawiązania współpracy: możliwy od zaraz.

Katarzyna K., adwokaci.

Zlecę prace remontowe w mieszkaniu, ok. 41-60m2, Świnoujście

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu. Remontowane pomieszczenia: pokój. Liczba remontowanych pomieszczeń: 1. Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: ok. 41-60m2. Rodzaj prac do wykonania:. - tynkowanie, - malowanie, - położenie parkietu lub paneli. Dodatkowe prace i wymagania: położenie gładzi. Termin skorzystania z oferty: możliwy od 1 maja 2017r.

Monika M., remonty mieszkań.

Zlecę usługę fryzjerską, dla 1 osoby, Świnoujście

Liczba obsługiwanych osób: 1 osoba. Okazja na jaką ma być wykonana fryzura: bez okazji. Rodzaj usługi: farbowanie. Rodzaj stylizacji: inna. Rodzaj farbowania: balejaż, ombre, pełne farbowanie. Wartość usługi: średniej klasy. Miejsce skorzystania z usługi: Klient dojedzie do fryzjera. Termin realizacji usługi: możliwy od zaraz.

Elżbieta B., usługi fryzjerskie.

Dam zlecenie na ułożenie kostki przy domu, budynku, 201-300m2, Świnoujście

Praca do wykonania: ułożenie kostki przy domu, budynku. Zakres prac: kompleksowe ułożenie kostki. Powierzchnia prac: 201-300m2. Rodzaj materiału: kostka betonowa. Termin rozpoczęcia prac: od 1 września 2017

Iwona S., brukarstwo.

Szukam do 5szt. okien PCV i do 5szt. drzwi wewn., Świnoujście

Zakres oferty: zakup oraz montaż okien i drzwi. Rodzaj okien: plastikowe (PCV). Liczba okien: do 5. Rodzaj drzwi: wewnętrzne. Łączna ilość drzwi: do 5. Informacje dodatkowe: nie określono. Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca. Klient poszukuje również ofert na: Klient nie szuka dodatkowych ofert.

Monika C., okna.