Świdwin

Myślisz o tym w jaki sposób najszybciej otrzymać oferty wielu firm z Świdwina i woj. zachodniopomorskiego? Chcesz poznać cennik branżowy w Świdwinie? Nasz serwis umożliwia znalezienie dostawcy, upraszcza porównanie cen oraz pozwala zweryfikować zdanie osób, które już współpracowały z tymi specjalistami. Oferteo jest idealną odpowiedzią dla wszystkich, którzy chcą skończyć własny projekt, bez względu na to, czy jest to usługa aranżacji i wystroju wnętrz czy zakup ogrodzenia drewnianego. W pięknym mieście, jakim jest Świdwin swoje usługi w Oferteo oferuje już 686 specjalistów najwyższych lotów, których średnia ocen wynosi 4.3 (skala od 1 do 5). Ilość branż jest na tym terenie naprawdę spora. Zarejestrowani w serwisie specjaliści składają oferty już w 487 branżach, w tym kosztorysowanie, ekspertyzy, serwis maszyn, kredyty, pożyczki, raty, naprawa kuchenek i piekarników, wynajem nieruchomości. Z Oferteo odpowiedniej firmy w powiecie szukało już 746 osób, które łącznie otrzymały 1 687 ofert. Z Oferteo w łatwy sposób poznasz swojego profesjonalistę z Świdwina. Pierwsze propozycje możesz otrzymać w kilka minut. Nie czekaj, kliknij jedną z poniższych kategorii i przekonaj się całkowicie za darmo!

Wybierz branżę w mieście Świdwin

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Świdwina

Kancelaria Triconsult Jakub Mielcarek Radcowie Prawni i Adwokaci

Joanna Ś., Świdwin

Polecam serdecznie fachowe i profesjonalne porady prawne TRICONSULT MIELCAREK WOJCIECHOWSKI RADCOWIE PRAWNI. Zaangażowanie i doświadczenie zawodowe pracujących w niej radców prawnych zaowocowało sukcesem w trudnej sprawie rozwodowej. Powierzona sprawa była prowadzona z najwyższą starannością i zaangażowaniem, a prowadzone w jej ramach czynności podejmowane były według wcześniej określonych procedur. Z przyjemnością mogę stwierdzić również, iż kontakt z Panem Mecenasem był rewelacyjny. Pan Mecenas...

Kancelaria Triconsult Jakub Mielcarek Radcowie Prawni i Adwokaci

Sylwia K., Świdwin

Pełen profesjonalizm,co wyróżnia ich Kancelarie, szybkość,sprawność,bardzo dobry kontakt telefoniczny czy emailowy,bardzo elastyczne ceny usług oraz bezproblemowa pomoc w odwołaniu się przed samymi Świętami Bożego Narodzenia co uratowało moją sprawę:-)Jeśli chodzi o prowadzącego moja sprawę Pana Jakuba Mielcarek opinia moja to bardzo sympatyczny z wysoka kultura osobista ,inteligentny,rzeczowy mecenas.Polecam gorąco usługi tejże Kancelarii Prawnej.

Kancelaria Triconsult Jakub Mielcarek Radcowie Prawni i Adwokaci

Ludwika D., Świdwin

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy prawnej. Bardzo szybka odpowiedź na pierwsze zapytanie i umówienie się na spotkanie. Spotkanie nastąpiło w przeciągu kilku dni. Duże zaangażowanie podczas spotkania, odpowiedzi na każde pytanie z dużą cierpliwością i w pełni wyczerpujące. Sympatyczny kontakt. Rzeczowa rozmowa na temat zagadnienia. Sformułowanie wyniku końcowego w przeciągu kilku dni. Cena umiarkowana. Polecam.

Przykładowe zlecenia mieszkańców Świdwina

Zapytanie o pellet drzewny, 3t co roku, Świdwin

Ilość: 3 tony. Rodzaj pelletu: drzewny. Dostawa: tak. Rodzaj zapotrzebowania: coroczny zakup. Wymagania dodatkowe: 6 mm, bez spieków, mało popiołu, wysoka kaloryczność. Termin zakupu: w ciągu miesiąca.

Jacek G., pellet drzewny.

Zamówię drewno na opał, 10-20m3, Świdwin

Ilość: 10-20m3. Dostawa: tak. Charakter zlecenia: zakup próbny, potem stała współpraca. Wymagania dodatkowe: Suche drewno kominkowe, grab, jesion, buk lub dąb. na paletach. Termin zakupu: jak najszybciej.

Andrzej P., drewno, drewno kominkowe.

Poszukuję ekipy do prac na elewacji, budynek pow. ok. 120m², Świdwin

Zakres prac: kompleksowe wykonanie elewacji. Rodzaj budynku: dom jednorodzinny. Powierzchnia: prace na budynku o pow. ok. 120m². Rodzaj materiału: tynk sylikonowy, tynk akrylowy, tynk sylikatowy, styropian. Dostawca materiałów: do uzgodnienia. Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna. Dodatkowe informacje: Proszę o kalkulację kosztów robocizny za m2. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodni...

Krzysztof W., elewacje, ocieplanie, izolacje.

Zlecę transport materiałów budowlanych, do 24 ton, Stężyca PL - Sławoborze PL

Dodatkowe informacje od Klienta:. - kilka ładunków na tej trasie - transport płyt Yomb po 24 tony, - załadunek 23.08.2018r., - rozładunek 27.08.2018r. Zlecenie od: bezpośredniego zleceniodawcy. Aktualizacja z dnia 28.08.2018r. Informacje dodatkowe:. - na chwilę obecną 20 palet płyt betonowych Yomb, - załadunek 28.08.2018r., - rozładunek 31.08.2018r.

Krzysztof L., transport krajowy powyżej 3,5t.

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Świdwin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna. Liczba mieszkańców: 3-4 osoby. Powierzchnia budynku: do 150m². Stan obiektu: w trakcie budowy. Klient szuka ofert na: zakup i montaż pompy ciepła. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin skorzystania z oferty: 2018-11-08.

Marlena B., ekologiczne źródła energii - urządzenia.