Świdnik

W poszukiwaniach odpowiedniego dostawcy lub wykonawcy w województwie lubelskim, Klienci zwykle zapoznają się z ceną oraz poleceniami poprzednich Klientów. Szukają kalkulatorów i rankingu firm z Świdnika i regionu. Nasz serwis pozwala na znalezienie wykonawcy, upraszcza porównanie cen oraz pozwala zweryfikować zdanie osób, które już korzystały z usług tej firmy. Oferteo jest doskonałą odpowiedzią dla tych, którzy chcą skończyć własny projekt, bez względu na to, czy jest to usługa przeprowadzkowa czy zakup ogrodu i rośliny. Jesteśmy dumni z tego, że w Świdniku swoją działalność w Oferteo posiada już 980 specjalistów najwyższych lotów, którzy przez Klientów oceniani są na 4.1 (skala od 1 do 5). Z sukcesem, dzięki szerokiemu spektrum ofert w 718 branżach, w ostatnich latach połączyliśmy 731 kupujących i zlecających z właściwymi firmami, dzięki serwisowi przedstawiono aż 2 257 ofert! Myśląc o liczbie mieszkańców w regionie, 2 257 to naprawdę satysfakcjonująca liczba. Przykładowe branże to usługi murarskie, tynkarskie, telekomunikacja, leasing maszyn i urządzeń do 99 tys. zł, usługi kurierskie, naprawa lodówek Korzystając z Oferteo bardzo szybko poznasz odpowiedniego wykonawcę z Świdnika. Pierwsze propozycje możesz poznać już w kilka minut. Nie zwlekaj, wybierz jedną z poniższych kategorii i przekonaj się - bezpłatnie i niezobowiązująco!

Wybierz branżę w mieście Świdnik

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Świdnika

Kowbud

Maciej I., Świdnik

Firma a przede wszystkim szefostwo oraz cała ekipa zorganizowana, kompetentna, uprzejma i potrafią zaproponować dużo dobrych rozwiązań. Wstępne uzgodnienia ceny i terminy wykonania zgadzały się w 100%. Czasami nawet pracowali w deszczu, ale zrobili w terminie tak jak mówili. Na budowie jako jedyna ekipa zostawili taki porządek, że warto to również pochwalić. Cała konstrukcja domu została wykonana profesjonalnie oczywiście pion i poziom wszędzie zachowany i wszelkie wymiary również. Ponadto na kon...

Domiro Ireneusz Basiak

Mariusz P., Świdnik

Jakość wykonania bardzo wysoka! Profesjonalne podejście do klienta. Pracownicy firmy zajmowali się kompleksowym wykończeniem naszego świeżo wybudowanego domu. Od stanu surowego zamkniętego do stanu pod klucz. Fachowe doradzanie na każdym etapie, szukanie rozwiązań innowacyjnych, zgodnie z gustem klienta. Właściciel jest bardzo kreatywny i kompetentny. Współpraca z tą firmą układała się bardzo dobrze, dlatego polecamy jego usługi wszystkim naszym znajomym.

Spółdzielnia Socjalna "Ikar''

Jerzy B., Świdnik

Poleciłbym po pierwsze dlatego, że że oferta obejmuje całość potrzebnych czynności, w tym dostarczenia nowych materiałów i utylizacji starych. Klient nie musi niczym się zajmować prócz ewentualnego nadzoru. Po drugie jest to spółdzielnia, a ja popieram tego rodzaju inicjatywy. Po trzecie człowiek dokonujący oględzin i wyceny w jakiś sposób przypominał mi mojego nieżyjącego już od dość dawna wujka, który był wspaniałym facetem.

Przykładowe zlecenia mieszkańców Świdnika

Szukam wykonawcy brukowania, do 50m², Świdnik

Praca do wykonania: ułożenie kostki przy domu, budynku. Zakres prac: kompleksowe ułożenie kostki. Powierzchnia prac: do 50m². Rodzaj materiału: kostka betonowa. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą.

Katarzyna J., brukarstwo.

Zlecę budowę domu z pustaka ceramicznego, SSO, 125,58m2, Świdnik

Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien, z dachem. Technologia: murowana z pustaka ceramicznego. Materiał na dach: dachówka ceramiczna. Dostawca materiałów: Wykonawca. Budynek podpiwniczony: raczej nie. Projekt: "Dom w Aksamitach 2" biura Archon, zakup w ciągu 6 miesięcy. Link do projektu:. https://www.archon.pl/projekty-domow/projekt-dom-w-aksamitkach-2-ver-2-m7121f7814591c. Powierzchnia ...

Adam S., budowanie stanu surowego.

Zlecenie na tapicerowanie, Świdnik

Przedmiot zlecenia: Siedzisko kanapy. Typ usługi: Guziki w siedzisku kanapy. Liczba przedmiotów: 1. Przedmioty: sofa. Materiał obicia: tkanina. Zapewnienie materiału: po stronie zlecającego. Wycena szukanej usługi: najtańsza. Transport mebli: po stronie zlecającego. Termin realizacji: jak najszybciej. Dodatkowe informacje: nie określono.

Grażyna S., tapicerstwo.

Kupię okna, PCV, 10szt., Świdnik

Klient jest zainteresowany ofertami na: okna i drzwi balkonowe. Klient chce otrzymać oferty na: zakup i montaż okien. Liczba okien: 10. Rodzaj okien: PCV. Informacje dodatkowe: nie określono. Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca. Klient szuka również ofert na: Klient nie szuka dodatkowych ofert.

Anna F., okna.

Pozyskanie dotacji UE na rozwój firmy, 50000zł, Świdnik

Cel dotacji: rozwój firmy. Miejsce inwestycji: obszar wiejski powyżej 5 tysięcy ludności. Wkład własny: tak. Kwota dotacji: 50000zł. Liczba utworzonych miejsc pracy: 3. Klient aktywny zawodowo: nie, ale nie jest zarejestrowany w Urzędzie Pracy. Informacje o firmie Klienta: firma generuje zyski. Przeznaczenie dotacji: zakup maszyn i/lub urządzeń. Termin zakupu usługi: jak najszybciej. Informacje dod...

Piotr S., fundusze i dotacje unijne.