Usługi detektywistyczne, Warszawa - Oferta nr188363 - Oferteo.pl
 

Usługi detektywistyczne, Warszawa


Cena do uzgodnienia

Zapraszamy do współpracy : www.superspy.pl

Satysfakcja naszych klientów, to nasz priorytet . Działamy z dużym zaangażowaniem i rzetelnością, dzięki czemu możemy zagwarantować pełen profesjonalizm. Każdy klient jest dla nas cenny i zależy nam, aby atmosfera współpracy zawsze dawała naszemu klientowi poczucie bezpieczeństwa, zrozumienia pełni prowadzonych działań i wsparcia na każdym ich etapie.

Nasz zespół to wykwalifikowane grono specjalistów posiadających państwowe licencje uprawniające do wykonywania usług detektywistycznych. Uzyskaliśmy licencje Urzędu Lotnictwa Cywilnego, które gwarantują nam prawo do obsługi powietrznych statków bezzałogowych, wyposażonych w kamery 4k. Stawiamy na praktyczne zastosowanie innowacyjnych metod z użyciem rozwiązań technologicznych

Stale podnosimy nasze umiejętności regularnie uczestnicząc w branżowych szkoleniach. Doskonalimy sposoby i poszerzamy gamę narzędzi by móc jak najskuteczniej rozwiązywać różnego rodzaju skomplikowane sprawy i w pełni spełniać oczekiwania każdego, kto zgłosi się do nas o pomoc.

Posiadamy cenne, wieloletnie doświadczenie zdobyte w państwowych służbach mundurowych. Nasz zespół posiada między innymi 15 lat doświadczenia w branży zabezpieczeń, co obejmuje obsługę kamer, alarmów, kontroli dostępu, czy domofonów. Dzięki ścisłej partnerskiej współpracy, zawsze działamy w wysoce skoordynowany i zorganizowany sposób. Jesteśmy przy tym elastyczni i gdy tylko sprawa tego wymaga, natychmiast zmieniamy strategię działań dostosowując się do okoliczności. Do pracy podchodzimy z pasją, dzięki czemu z powodzeniem rozwiązujemy problemy naszych klientów.

Sprawy naszych klientów są traktowane w sposób bardzo indywidualny. Każdej sprawie poświęcamy należytą uwagę. Po konsultacji co do podejmowanych czynności, klient jest na bieżąco informowany o przebiegu operacji.

Szanujemy prywatność naszych klientów i gwarantujemy im pełną dyskrecję i poufność. Klienci nie muszą obawiać się, że o zgłaszanych do nas problemach dowiedzą się inni.

Działamy kompleksowo. Stosujemy wszelkie możliwe metody i narzędzia by rozwiązać sprawy naszych klientów z powodzeniem.

Dobro naszych klientów to kwestia najwyższej wagi i zależy nam by nie zawieść zaufania jakim nas obdarzają. Naszą domeną jest zrozumienie naszego klienta i udzielenie mu pomocy, po którą się do nas zwraca.

Realizujemy zlecenia zarówno osób indywidualnych, jak też podmiotów gospodarczych. Sporządzamy szczegółowy opis czynności, jakie zostały dokonane w ramach realizacji zlecenia wraz z dołączeniem materiałów dowodowych, tak aby klient mógł posłużyć się nimi przed sądem.

Zapraszamy do kontaktu, chętnie poznamy szczegóły Państwa problemu i zaproponujemy warunki współpracy. Jesteśmy po to, by wspierać naszych klientów - w każdej sprawie.

Nasze usługi to między innymi :

- obserwacja osób i obiektów
- sprawy rozwodowe
- wykrywanie zdrady małżonka / partnera
- sprawy majątkowe i spadkowe
- weryfikacja kandydatek na opiekunkę do dziecka
- poszukiwanie osób zaginionych i ukrywających się
- poszukiwanie mienia utraconego w wyniku przestępstwa
- wykrywanie podsłuchów oraz kamer najnowocześniejszym sprzętem dostępnym w Polsce
- wywiad gospodarczy
- badanie lojalności partnerów biznesowych i wiarygodności przyszłych kontrahentów
- weryfikacja nieuczciwych pracowników (kradzieże w firmach, symulowanie zwolnień lekarskich, itp.)

Kontakt telefoniczny 24h : 508 902 997

Polska, Warszawa
 
 


Liczba wyświetleń strony: 7