Starachowice

W poszukiwaniach przyszłego dostawcy lub wykonawcy w świętokrzyskim, Klienci zawsze zapoznają się z cenami oraz recenzjami innych. Szukają porównywarek cen i rankingu firm z Starachowic i regionu. Serwis Oferteo od samego początku zrzesza wybitnych profesjonalistów z obszaru i łączy ich z licznymi Klientami, którzy szukają przeróżnych usług czy produktów. W pięknym mieście, jakim jest Starachowice swoją działalność w Oferteo posiada już 1 079 profesjonalistów znających się na swoim fachu, którzy przez Klientów oceniani są na 4.2. Różnorodność obsługiwanych kategorii jest na tym terenie naprawdę imponująca. Zarejestrowane w Oferteo firmy poruszają się już w 791 branżach, w tym instalatorstwo energetyczne, transport krajowy do 3,5t, rzemiosło, remonty, wizytówki. Z Oferteo odpowiedniej firmy w tej okolicy szukało już 1 283 osób, które w sumie otrzymały 2 927 ofert od firm. Przekonaj się sam, kliknij w jedną z branż poniżej, opisz nam co jest Ci potrzebne i pozwól nam znaleźć odpowiedniego specjalistę z Starachowic za Ciebie!

Wybierz branżę w mieście Starachowice

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Starachowic

PPHU ''ORION'' STAWSKI KRZYSZTOF

Jerzy D., Libertów/Kraków

Wyszło 600m2 i 210m2 wylewki. Pan i jego dwuosobowa brygada bardzo ładnie położył mi tynk, sami sobie załatwiali materiał, zorganizowali mi brygadę do wylewek. Wszystko sprawnie, mimo uciążliwych warunków. Gorąco polecam. Dodatkowo zrobili parapety i pociągnęli przewody kominkowe. Bez problemów, bez żadnych niedomówień, bez opóźnień, bez poprawek. Mam nadzieję, że nie będą potrzebne :)

PRACOWNIA KRAWIECKA USŁUGOWO HANDLOWA TAILOR DANUTA SERWICKA-SWAT

Katarzyna M., Mirzec

Bardzo polecam usługi krawieckie Pani DANUTY SERWICKIEJ. Miałam specyficzne zlecenie, którego nikt nie chciał się podjąć - nie był to jednak problem dla PRACOWNII TAILOR. Świetna komunikacja, perfekcyjne, szybkie wykonanie i dodatkowe cenne sugestie. Powiedziałabym, Że w tej chwili Pani Danuta jest nie do zastąpienia dla mojej firmy!

PUR house

Mirosław W., Mirzec

Odezwali się w ciągu 10 godzin przedstawiając cenę jednostkową. Po kilku dniach i porównaniu cen zadzwoniłem i umówiłem się na obejrzenie miejsca budowy tarasu.Panowie przyjechali punktualnie i ustaliliśmy warunki. Przedpłatę na materiał wykonałem i czeka na dostawę.

Przykładowe zlecenia mieszkańców Starachowic

Zlecę pozyskanie dotacji unijnej, 20000zł, Starachowice

Cel dotacji: założenie firmy. Miejsce inwestycji: obszar miejski. Wkład własny: nie. Kwota dotacji: 20000zł. Liczba utworzonych miejsc pracy: 2. Klient aktywny zawodowo: tak - zatrudnienie na etat. Informacje o firmie Klienta: Klient nie prowadzi własnej działalności. Przeznaczenie dotacji: promocja firmy, zakup maszyn i/lub urządzeń. Termin zakupu usługi: w ciągu 3 miesięcy. Informacje dodatkowe: ...

Adam G., fundusze i dotacje unijne.

Zlecenie na kompleksowe wykonanie elewacji styropianem, do 200m², Starachowice

Zakres prac: kompleksowe wykonanie elewacji. Rodzaj budynku: dom jednorodzinny. Powierzchnia: do 200m². Rodzaj materiału: styropian. Dostawca materiałów: do uzgodnienia. Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą.

Krzysztof O., elewacje, ocieplanie, izolacje.

Poszukiwany adwokat, Starachowice

Przedmiot sprawy: Odwołanie od decyzji ZUS o przyznanie świadczenia wypadkowego. Sprawa w sądzie. Rodzaj usługi: reprezentacja w sprawie. Dodatkowe informacje: Odwołałam się od decyzji ZUS, ponieważ uznano, że wypadek, który miałam w pracy nie był spowodowany czynnościami należącymi do moich obowiązków. Jestem sprzedawcą i pomagałam przepchnąć samochód dostawczy, poślizgnęłam się i doznałam urazu n...

Agata R., adwokaci.

Szukam 16szt. okien PCV i 5szt. drzwi zewn., Starachowice

Zakres oferty: zakup oraz montaż okien i drzwi. Rodzaj okien: plastikowe (PCV). Liczba okien: 16szt. Rodzaj drzwi: zewnętrzne. Łączna ilość drzwi: 5szt. Informacje dodatkowe: nie określono. Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy. Klient poszukuje również ofert na: Klient nie szuka dodatkowych ofert.

Andrzej G., okna.

Zapotrzebowanie na wykonanie drogi, 201-300m2, Starachowice

Praca do wykonania: wykonanie drogi. Zakres prac: ułożenie kostki, ułożenie krawężników, obrzeży. Powierzchnia prac: 201-300m2. Rodzaj materiału: kostka betonowa. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą.

Katarzyna T., brukarstwo.