Seksuolog Wałbrzych - Najlepsi w 2021

Najlepsi Seksuolodzy w Wałbrzychu, 2021

55 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 55 firm
w kategorii Seksuolodzy

Gabriel Zagrodny

 • Wałbrzych

W poradni, którą stworzyliśmy odbywają się terapie małżeńskie, psychoterapia dla par i psychoterapia indywidualna, mające na celu poprawić komfort Państwa życia. Każde spodkanie z pacjentem to okazja aby go poznać i podpowiedzieć jak może poradzić sobie z problemem i poprawić jakość swojego życia. Nasza poradnia mieści się we Wrocławiu i jest otwarta dla wszystkich poszukujących pomocy. Nie ważne czy ile masz lat, jakiej jesteś płci i z jakimi problemami się borykasz pomożemy każdemu kto się do nas zgłosi. Gwarantujemy o naszym wieloletnim doświadczeniu i dyskrecji. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony gdzie zapoznacie się z ofertą oraz do kontaktu.

Dołącz do naszych Seksuologów w Wałbrzychu

Działasz na rynku jako Seksuolog i szukasz nowych Klientów z Wałbrzycha lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Centrum Psyche

 • Wrocław

Centrum Balans

 • Wrocław

Proterapeutica

 • Wrocław

ALTEREGO

 • Wrocław

Ego Progres Wrocławski Niepubliczny Zespół Psychologów i Psychoterapeutów

 • Wrocław

Wrocławski Niepubliczny Zespół Psychologów i Psychoterapeutów został stworzony specjalnie z myślą o zapewnieniu Państwu wysokiej jakości usług. Dzięki odpowiednio utworzonemu zespołowi, w którego skład wchodzą najlepsi oraz odpowiednio wykwalifikowani specjaliści, tworzymy miejsce z profesjonalną, bezpieczną oraz komfortową atmosferą. Nasi specjaliści to osoby posiadające doświadczenie w placówkach klinicznych.Regularnie uczestniczą w szkoleniach, aby na bieżąco uzupełniać oraz pogłębiać swoją wiedzę. Każdy z nich poddaje swoją pracę superwizji u certyfikowanych superwizorów. Celem naszej placówki jest budowanie miejsca, w którym będą Państwo mogli uzyskać kompleksową pomoc z zakresu zdrowia psychicznego, oraz mieli gwarancję, że zostanie

Martyna Szewczyk

 • Wrocław

Instytut Terapii Poznawczo Behawioralnej

 • Wrocław

Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej to miejsce profesjonalnej pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej dla dorosłych, dzieci, par i rodzin. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy zdobyli wykształcenie w rekomendowanych ośrodkach terapeutycznych i stale poddają się superwizji. Większość naszych specjalistów to praktycy oraz wykładowcy akademiccy. W pracy kierujemy się Kodeksem Etyczno - Zawodowym Psychologa. Bardzo ważna jest dla nas bezpieczna, przejrzysta relacja z drugim człowiekiem, profesjonalizm, sprawdzone metody zgodne z aktualnymi trendami w psychoterapii. Udzielamy wsparcia osobom doświadczającym depresji, nerwicy, lęków, zaburzeń odżywiania. Pracujemy także z rodzicami oraz dziećmi z: ADHD, autyzmem, nieśmiałością,

Psycholog Psychoterapeuta Izabela Nowak

 • Wrocław

Psycholog psychoterapeuta Wrocław. W ramach prywatnej praktyki psychologiczno-psychoterapeutycznej zapraszam do skorzystania z oferty terapeutycznej oraz diagnostycznej. Zakres usług: konsultacje, psychoterapia indywidualna i dla par, diagnoza psychologiczna, pomoc psychologiczna młodzieży i osobom dorosłym. Diagnoza psychologiczna.

Twoje Centrum Specjaliści Pomocy Psychologicznej

 • Wrocław

Jesteśmy zespołem wszechstronnie wykształconych psychologów. Współpracujemy ze sobą od kilku lat. Naszym atutem jest różnorodne doświadczenie zawodowe, dzięki któremu możemy lepiej pomagać naszym klientom. W centrum naszego zainteresowania jest człowiek. Swoją pracą staramy się wspierać Państwa rozwój osobisty i pomagać w radzeniu sobie z trudnościami. Naszym celem jest udzielanie profesjonalnej pomocy popartej najnowszym badaniami naukowymi. Nieustannie doskonalimy swoje umiejętności w renomowanych ośrodkach psychoterapeutycznych oraz uczestniczymy w konferencjach dotyczących pomocy psychologicznej. Specjalizujemy się w terapii osób dorosłych.  Oferujemy pomoc w zakresie kryzysów życiowych, trudności w relacjach, radzenia sobie z

Gabinet Psychoterapii Anna Markowska

 • Wrocław
Barbara S.

Witam, przy pierwszym kontrakcie pani Ania, wykazała dużo zrozumienia i empatii. Z pewnością polecę każdemu, kto będzie potrzebował pomocy. Dobrego dnia.

Psycholog Psychoterapeuta Poznawczo- Behawioralny Małgorzata Ostańska

 • Lubin

Doświadczenie w pracy zawodowej zdobywała na oddziale dziennym psychiatrycznym, oddziale dziennym rehabilitacji psychiatrycznej. Pracuje z młodzieżą od 16 roku życia i dorosłymi. Głównym obszarem oddziaływań terapeutycznych są zaburzenia lękowe, zaburzenia odżywiania, depresja, zaburzenia obsesyjno- kompulsywne, zespół stresu pourazowego PTSD, trudności w relacjach interpersonalnych (asertywność, niska samoocena). Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Jarosław Ostański

 • Bolesławiec

Witam, jestem naturoterapeutą - zajmuję się masażami, klawiterapią, bańkami ogniowymi, doradztwem prozdrowotnym skanowaniem organizmu z omówieniem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowana moimi usługami proszę o kontakt. Pozdrawiam

Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne Psychomed

 • 45 - 472 Opole
Piotr K.

Wszystko na wysokim poziomie. Dobry kontakt z rejestracją, wizyta online odbyła się punktualnie i bez problemów. Pan Doktor rzeczowo i konkretnie wytłumaczył źródło problemu. Polecam wizyty w Centrum.

NaLigonia

 • Głogówek

Gabinety Gołębiewscy

 • Zielona Góra

Psycholog mgr Rachela Nowak

 • Ostrów Wielkopolski

Tomasz Skoppek

 • Strzelce Opolskie

Centrum Psychoterapii Terapiatuli

 • Kalisz

Centrum Psychoterapii - Terapiatuli to zespół doświadczonych specjalistów, który jest po to, abyś w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze, mógł rozwiązać swoje problemy. W Terapiatulli możesz wybrać odpowiednią dla siebie formę pomocy z szerokiej oferty, którą proponujemy. Nasza oferta obejmuje: Konsultacje psychologiczne Psychoterapię indywidualną dzieci, młodzieży i dorosłych Psychoterapię rodzinną Psychoterapię par Psychoterapię grupową Terapię seksuologiczną Terapię uzależnień Konsultacje wychowawcze dla rodziców Konsultacje i terapię psychodietetyczną Warsztaty rozwojowe dla dzieci i młodzieży Doradztwo zawodowe dla młodzieży

ZDAN-MED

 • Gliwice

Irena Ozdoba

 • Gliwice
Mariusz P.

Jeszcze nie byłem ale w ciemno daje 5 i wierze, że się nie pomylę.

Gabinet Prywatny: Psycholog, Psychoterapeuta, Seksuolog, Tearapauta Uzaleznień

 • Wodzisław Śląski
Szymon J.

Na plus profesjonalne podejście do pacjenta, spokojna atmosfera. Pani Agnieszka bardzo pomogła mi w walce ze swoimi słabościami.

Centrum Zdrowia Psychicznego Feniks

 • Gliwice

Na rynku istniejemy 18 lat. Pomagamy naszym pacjentom odzyskać komfort i zdrowie psychiczne. Swoje ośrodki mamy w Gliwicach, Katowicach, Zabrzu, Sosnowcu i Bielsko - Białej. Oferujemy pomoc: -psychologa, -psychiatry, -seksuologa, -terapeuty rodzinnego i par.

Hipnoza Zmiany Sandra Jakubowska

 • Gliwice
Tomasz R.

Rzadko można spotkać tak uczciwego i prawdomównego specjalistę. Wielkie podziękowania w stronę Pani Sandry za pomoc!

HUMAN-RESOURCES.PL

 • Poznań

Jestem psycholożką ze specjalnością kliniczną. Ukończyłam Studium Psychoterapii Par i Podyplomowe Studia Seksuologii Klinicznej – Opiniowanie, Edukacja, Terapia. Brałam udział w rocznej Szkole Coachingu, Kursie Terapii Systemowej, cyklu szkoleń z zakresu psychoonkologii, Kursie Redukcji Stresu Opartym na Uważności MBSR/Mindfulness, warsztatach dotyczących konsentu (zgody) w relacjach intymnych, zazdrości i radzenia sobie z nią w związku, świadomego budowania związków. Uczestniczyłam również w licznych konferencjach dotyczących seksualności. Udzielam konsultacji psychologicznych, prowadzę poradnictwo seksuologiczne dla osób dorosłych i młodzieży wchodzącej w dorosłe życie oraz par/związków (również niemononormatywnych: otwartych,

Bell Med Centrum Medyczne

 • Tarnowskie Góry

Psychoterapia Michał Buczek

 • Tarnowskie Góry

Terapia ma w Polsce coraz większe znaczenie. Psychoterapia par pozwala parom wyciszyć emocje oraz podjąć rozmowy. Zapraszam do mojego gabinetu po profesjonalną pomoc psychoterapeutyczną.

Ranking Seksuologów obejmuje również takie miejscowości jak: Wałbrzych. więcej...
Jaki jest twój problem?