Rzeczoznawca budowlany Wrocław - Najlepsi w 2021

Najlepsi Rzeczoznawcy Budowlani we Wrocławiu, 2021

158 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi 2021

Promowani
Rzeczoznawca budowlany Wrocław
Promowany
Marcin S.

Firma pana Kijakowskiego wykonała dwa remonty, balkony i dach w kamienicy we Wrocławiu. Jesteśmy zadowoleni z jakości jak i organizacji pracy oraz elastyczności w kosztach. Pomimo naszej wielkiej odległości od Wrocławia inwestycje przebiegały sprawnie i bez komplikacji.

ROKE Sławomir Tomiczek - Kosztorys Powykonawczy Wrocław
Promowany
Łucja T.

Ekspertyza wykonana profesjonalnie. Plusem jest dobry kontakt z rzeczoznawca oraz zrozumienie potrzeb klienta. Polecam szczerze.

PU DAREX Dariusz Wolny - Przegląd Budowlany Wrocław
Promowany
Rafał B.

Pan Dariusz wie co robi, jest to fachowiec, od razu widać. Interesował mnie kosztorys/oszacowanie uszkodzeń po najmie, ponieważ najemca nie chciał polubownie załatwić sprawy. Kosztorys został zrobiony w sposób rzetelny, profesjonalny i w bardzo krótkim terminie. Jestem zadowolony, tym bardziej, że Pan Dariusz może być pomocny w sporach z wykonawcami/fachowcami, firmami ubezpieczeniowymi, najemcami, itp. które niestety się zdarzają. Bardzo cenny fachowiec przy remontach, odbiorach mieszkań, domów, szacowaniu uszkodzeń etc.

Mikpol PPHU - Przegląd Budowlany Wrocław
Monika i.

Pan Krzysztof wykonywał dla nas odbiór mieszkania deweloperskiego. Temat był dla nas niezwykle ważny ze względu na opóźnienie w oddaniu mieszkania przez dewelopera. Pan Krzysztof odznacza się fachową wiedzą, jest punktualny i rzeczowy. Dodatkowo jest elastyczny, ponieważ potrafił się dostosować się do zmiany terminu odbioru w ostatniej chwili. Dodam, że Pan Krzysztof wykonuje odbiory na terenie Wrocławia, a dla nas zgodził się przyjechać do Opola. Na maile i wiadomości odpowiada błyskawicznie. Na miejsce odbioru stawił się punktualnie, określił również ramy czasowe, w których odbiór mieszkania będzie się odbywał. Dysponował profesjonalnymi narzędziami – mierniki laserowe, mierniki wilgotności, poziomica, kątownice, itp. Korzystając z

QALUX - Operat Szacunkowy Wrocław

2. QALUX

Paweł F.

Współpracę oceniam bardzo pozytywnie. Wykonawcy godny polecenia w każdym calu. Pełen profesjonalizm.

Kompleksowa Obsługa Inwestycji - Rzeczoznawcy Budowlani Kłodzko
usługi budowlano- kamieniarskie

Korzystałem kilkakrotnie z usług Pana Marcina w zakresie kosztorysowania robót na różnych etapach realizacji. Szybko, fachowo, a przede wszystkim zaangażowany od początku do końca.

Zakł. Usł. Inwest-Bud D. W. - Ekspertyzy Budowlane Wrocław
Cosmo International Sp. z o.o.

Rozmowy z firmą Zakł. Usł. Inwest-Bud D. W. przebiegły wzorowo. Pan Dariusz, profesjonalnie podszedł to tematu, wszystko wyjaśnił, udzielił rad i odpowiedział na każde pytanie. Wykonany przegląd przebiegł sprawnie i wyjątkowo dokładnie, w dogodnym, szybkim terminie. Bardzo dziękuję i gorąco polecam!

BRPB Jarosław Hotała - Kosztorysowanie Wrocław
Ederha Sp. z o.o.

Polecam tą firmę. Pan Jarosław rzetelnie wykonał zlecenie, jasno i precyzyjnie zawarł potrzebne informacje w kosztorysie, dodatkowo wyjaśnił mailowo co i jak. Kosztorys wykonany szybko, zgodnie z zapowiedzią. Warto zwrócić uwagę na prostą i przejrzystą komunikację oraz szybki czas reakcji.

Gabryel W.

Sprawność i fachowość, terminowość, życzliwa obsługa.

Projektowanie w Budownictwie - Przegląd Techniczny Budynku Wrocław
Wiesława M.

Profesjonalizm, terminowość, niska cena, kontaktowość

Aleksandra S.

Wykonamy dla Ciebie prace w zakresie kosztorysowania robót ogólnobudowlanych, sanitarnych i elektrycznych. Rozpoczęliśmy działalność od 2006. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru Polski. Zależy nam na satysfakcji Klientów.

Więcej profesjonalistów

CONSULTIMA - Dawid Moszowski DORADZTWO W BUDOWNICTWIE - Ekspertyza Techniczna Wrocław
Bartłomiej P.

Oferuję profesjonalne usługi doradcze w szczególności w zakresie nadzoru nad realizacją budowy domów jednorodzinnych, odbiorów technicznych mieszkań i domów oraz wykonania obowiązkowych przeglądów obiektów. W sposób profesjonalny poprowadzę budowę Twojego domu jednorodzinnego lub będę pełnił nadzór nad remontem jako Kierownik Budowy bądź Inspektor Nadzoru. Dzięki posiadanemu doświadczeniu oraz wieloletniej praktyce wiem na co zwrócić uwagę przy dokonywaniu odbiorów mieszkań, domów, lokali użytkowych oraz różnego rodzaju inwestycji od dewelopera jaki i nieruchomości pochodzących z rynku wtórnego. W ramach prowadzonej działalności oferuję także przeprowadzenie obowiązkowych jednorocznych jak i pięcioletnich przeglądów obiektów budowlanych oraz usługi wykonania kosztorysów budowlanych. Jestem absolwentem Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego Politechniki Wrocławskiej. Od 2005 roku jako Inżynier Budowy, a po uzyskaniu w 2007 roku uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń jako Kierownik Robót, a następnie jako Kierownik Budowy bezpośrednio związany jestem z wykonawstwem obiektów użyteczności publicznej jak i budownictwa mieszkaniowego. Podczas realizacji obiektów budowlanych, odpowiadałem zarówno za nadzór nad powstającymi inwestycjami, kompleksową realizację i kontrolę nad prowadzonymi pracami jak i sporządzanie wycen i kosztorysów. Realizowane obiekty: - Budynek biurowo – usługowy dla BZ WBK Leasing we Wrocławiu, - Dolnośląski Park Innowacji i Nauki we Wrocławiu, - Budowa zespołu budynków o funkcji biurowo – usługowej z parkingiem podziemnym pod nazwą BUSINESS GARDEN WROCŁAW – ETAP III - Nowy Szpital Wojewódzki we Wrocławiu, - Zabytkowy kompleks Dworca Wrocław Główny – Odtworzenie, - Remont dachu Urzędu Miasta Legnica o pow. 2800m2 - Remonty budynków mieszkalnych na terenie Wrocławia i okolic, Od 2007 roku jestem członkiem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Moje doświadczenie zawodowe jak i bogata praktyka w połączeniu z wiedzą techniczną pozwala mi na świadczenie usług wysokiej jakości.

Prolokal - Rzeczoznawcy Budowlani Wrocław

Firma Prolokal świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Koncentruje się na Klientach z rejonu Wrocławia i okolic. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

FIRMA INWESTYCYJNO-PROJEKTOWA - Przegląd Techniczny Budynku Wrocław
Stanisław K.

Firma godna polecenia. Co roku zlecam przegląd 70 nieruchomości + wykonywanie opinii technicznych + projektów. Atrakcyjne ceny usług. Stanisław Kordasz - zarządca nieruchomości

DAPE - Dolnośląska Agencja Poszanowania Energii oferuje swoje usługi. Skupia się na Klientach z miejscowości Wrocław i okolic. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Grupa Projektowa "STAROŃ" - Przegląd Techniczny Budynku Wrocław

Opłacalny Przegląd Techniczny Budynku Wrocław

 • Wrocław
 • Grupa Projektowa "STAROŃ"

Eksperci z Grupa Projektowa STAROŃ złożą Ci najlepszą ofertę przeglądu technicznego budynku. Mają na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby otrzymać ofertę.

Dołącz do naszych Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz we Wrocławiu

Działasz na rynku jako Specjalista od Kosztorysowania i Ekspertyz i szukasz nowych Klientów z Wrocławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

SOLISA - Kosztorys Powykonawczy Wrocław
Anetta Ż.

Bardzo polecam firmę "SOLISA" . Firma na najwyższym poziomie. Fachowe doradztwo, dostosowane do indywidualnego klienta. Wykonanie audytu energetycznego jest bardzo rzetelne i przejrzyste. Na każde pytania i wątpliwości - zawsze odpowiada bardzo sprawnie. Wszelkie problemy rozwiązywane dla dobra klienta. Pan Jakub Szymanowicz, bardzo dziękuję.

ArtKoszt - Przegląd Budynku Wrocław

Perfekcyjny Przegląd Budynku

 • Wrocław
 • ArtKoszt

Kusząca cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to główne zalety firmy ArtKoszt, której specjalnością jest przegląd budynku. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

Mar-Wik Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Przegląd Techniczny Budynku Wrocław

Tani Przegląd Techniczny Budynku

 • Wrocław
 • Mar-Wik Przedsiębiorstwo Wielobranżowe
Konrad F.

Firma godna polecenia. Pan Marcin przyjął moje zlecenie łazienki w piątek, a w poniedziałek zaczął już prace. Również dotrzymał terminu wykończenia pracy świetny kontakt również z pracownikami pana Marcina. Jestem bardzo zadowolony z pracy która wykonali firmę oceniam 5/5! Jak najbardziej polecam!

Grupa RB Sp. z o.o. Sp.k - Przegląd Budynku Wrocław
BWA Waldemar Stolorz Biuro Współczesnej Architektury

Polecam serdecznie usługi biura projektowego Grupa RB z Wrocławia, do którego trafiłem z polecenia. Przydzielony do realizacji naszego zadania zespół projektantów terminowo zrealizował planowane prace projektowe i na każdym etapie służył kompleksowym doradztwem, które przełożyło się na optymalizację kosztów całej inwestycji. Na plus zasługuje lokalizacja biura i łatwość w nawiązaniu kontaktu z projektantami. Zdecydowanie jest to biuro rzetelne i zaufane.

MP Budownictwo - firma inżynieryjno-budowlana - Operat Szacunkowy Wrocław

Nadal nie znalazłeś operatu szacunkowego, mimo iż próbujesz znaleźć od niezliczonych dni? MP Budownictwo - firma inżynieryjno-budowlana może ma szansę zakończyc Twój problem. Umów się na rozmowę już teraz, aby otrzymać ofertę.

Porównanie cen i kosztów we Wrocławiu

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów rzeczoznawców budowlanych? A może interesuje Cię najtańsza oferta we Wrocławiu? Złóż zapytanie, a specjaliści od kosztorysowania i ekspertyz z Wrocławia sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Jakiej usługi szukasz?
ZAWADA PRO DESIGN - Przegląd Budynku Wrocław

Wysokiej Klasy Przegląd Budynku

 • Wrocław
 • ZAWADA PRO DESIGN

Założona z zamiłowania do przeglądu budowlanego firma oferuje wysokiej klasy przegląd budynku na terenie Wrocławia, jak również pobliskich miast i powiatów. Już nie zwlekaj i poproś o wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

OPTYMALNA BUDOWA - Przegląd Techniczny Budynku Wrocław

Bezkonkurencyjny Przegląd Techniczny Budynku

 • Wrocław
 • OPTYMALNA BUDOWA
Adatech

Profesjonalne podejście do realizowanej inwestycji. Bardzo dobry kontakt.

PAWAS Biuro Projektów i Nadzoru Budowlanego Paweł Łabiak - Ekspertyza Techniczna Wrocław

PAWAS Biuro Projektów i Nadzoru Budowlanego Paweł Łabiak

 • Wrocław
Firma Usługowa Masadabud Radosław Pilarski

Profesjonalizm i świetny kontakt. Współpraca na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolona i polecam. Panie Pawle dziękuję za projekt i cierpliwość.

Roman Mazij Biuro Inżynierskie - Przegląd Budowlany Wrocław

Roman Mazij Biuro Inżynierskie

 • Wrocław
Jeanetta N.

Genialny fachowiec. Polecamy bez najmniejszego wahania. Dzięki Panu wiemy co zrobić i jak, o co pytać, kogo wołać do prac i jak nie dać się naciągnąć. Pozdrawiamy. Bardzo dziękuję.

Pełnia Wnętrza - Kosztorys Powykonawczy Wrocław

Perfekcyjny Kosztorys Powykonawczy

 • Wrocław
 • Pełnia Wnętrza

Według Ciebie perfekcyjny kosztorys powykonawczy to skomplikowane zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - fachowcy z Pełnia Wnętrza udzielą rad i znajdą najlepsze rozwiązanie. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie.

JAMP - Kosztorysowanie Wrocław

JAMP

 • Wrocław

Starasz się odnaleźć dobrego specjalistę z zakresu wyjątkowego kosztorysowania z Wrocławia do realizacji zaplanowanych działań? Firma JAMP jest Twoim rozwiązaniem. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

FULIMA Pracownia Projektowo-Konsultingowa - Przegląd Techniczny Budynku Wrocław

FULIMA Pracownia Projektowo-Konsultingowa

 • Wrocław

Właśnie wybierasz rzetelnego partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? FULIMA Pracownia Projektowo-Konsultingowa z Wrocławia będzie najszybszą drogą. Ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

TRAL-BUD Dekarstwo Arkadiusz Dżugaj - Operat Szacunkowy Wrocław

TRAL-BUD Dekarstwo Arkadiusz Dżugaj

 • Wrocław

Specjaliści z TRAL-BUD Dekarstwo Arkadiusz Dżugaj złożą Ci najlepszą ofertę operatu szacunkowego. Mają na swoim koncie wiele pozywnych referencji od Klientów, co świadczy o ich przywiązaniu do obowiązków. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

DACH DOM Agnieszka Majewska - Kosztorysowanie Wrocław

DACH DOM Agnieszka Majewska

 • Wrocław
Maciej G.

Specjalizujemy się w wykonywaniu konstrukcji żelbetowo-murowych budunków.. Wykonujemy fundamenty tradycyjne ,płyty fundamentowe ,ściany murowane ,kominy i schody żelbetowe. Roboty ziemne związane z wykonywaną inwestycją wykonujemy kompleksowo zapewniając odpowiedni sprzęt i nadzór. Prace wykonujemy zapewniając w naszym zakresie dostawy materiałów,prace sprzętu i robocizny.Nasze usługi kierujemy przede wszystkim do inwestorów z obszaru powiatu wrocławskiego i Wrocławia. Mając na uwadze pewną stabilizację cen materiałów i usług na rynku w roku 2020 możemy zaproponować kompleksową budowę budynków w zakresie SSO, czyli kompletnej konstrukcji budynku w zakresie fundamentów, ścian konstrukcyjnych ,stropu ,kominów oraz konstrukcji i pokrycia dachu w cenie . W zakresie usługi budowa, nadzór, logistyka, oddanie gotowego uzgodnionego zakresu. Oferta nasza jest skierowana do osób zainteresowanych otrzymaniem gotowego produktu ,bez bezpośredniego udziału w procesie budowy i organizacji przedsięwzięcia. Oto przykładowe kalkulacje kosztów dla najbardziej popularnych domów. Aby uzyskać wstępna wycenę należy tylko pomnożyć powierzchnię podłóg w swoim planowanym budynku przez ceny jednostkowe podane w zestawieniu. Dla budynków małych do 50 m2 2 000 zł brutto za 1 m2 powierzchni użytkowej Dla budynków do 100 m2 1 800 zł brutto za 1 m2 powierzchni użytkowej Dla budynków średnich do 150 m2 1 700 zł brutto za 1 m2 powierzchni użytkowej Zapraszam do korzystania z naszych usług Agnieszka Majewska

Home Development Sp. z o. o. - Przegląd Budynku Wrocław

Solidny Przegląd Budynku

 • Wrocław
 • Home Development Sp. z o. o.

Sprawdź firmę Home Development Sp z o o jeśli szukasz doświadczonych ludzi do solidnego przeglądu budynku w miejscowości Wrocław lub sąsiednim mieście. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Opinie i porady rzeczoznawców budowlanych

Jeśli interesują Cię opinie rzeczoznawców budowlanych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Wrocławia. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
DEBET SC MAREK GRACZYKOWSKI JAROSŁAW GRACZYKOWSKI ILONA GRACZYKOWSKA - Kosztorysanci Budowlani Wrocław

Najwyższej Klasy Kosztorysanci Budowlani

 • Wrocław
 • DEBET SC MAREK GRACZYKOWSKI JAROSŁAW GRACZYKOWSKI ILONA

Firma DEBET SC MAREK GRACZYKOWSKI JAROSŁAW GRACZYKOWSKI ILONA GRACZYKOWSKA oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z Wrocławia oraz przyległych powiatów. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

2M Budownictwo Białoborska Marta - Ekspertyza Techniczna Wrocław

2M Budownictwo Białoborska Marta

 • Wrocław
Leszek S.

Jesteśmy biurem projektowym, zajmujemy się projektowaniem konstrukcji. Wykonujemy również ekspertyzy budowlane. Rozpoczęliśmy działalność w 2006 roku. Siedziba naszej firmy jest we Wrocławiu, działamy przede wszystkim w województwie dolnośląskim i ościennych. Specjalizujemy się w projektach konstrukcji stalowych, naprawach konstrukcji budowlanych, projektujemy podtorza suwnic, fundamenty, hale, wieże, zbiorniki, fasady szklane i wiele innych. Zajmujemy się również rzeczoznawstwem budowlanym - określamy nośność konstrukcji istniejących, np. stropów w budynkach, hal produkcyjnych itp. Oferujemy opinie budowlane, ekspertyzy techniczne i przedsądowe, wykonujemy odkrywki. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu, przy minimalnej ingerencji w strukturę budynku, możemy określić w sposób przybliżony wytrzymałość stali, mierzymy grubości powłoki lakierniczej (malarskiej) i ocynkowanej, lokalizujemy pręty zbrojeniowe w konstrukcjach żelbetowych, sprawdzamy wilgotność ścian... Zapraszamy do kontaktu, postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania i pomóc rozwiązać problemy z budynkami i budowlami inżynierskimi.

TSCONSULTING - Ekspertyza Techniczna Wrocław

Najlepsza Ekspertyza Techniczna

 • Wrocław
 • TSCONSULTING

Jeżeli poszukujesz świetnej współpracy to specjaliści z TSCONSULTING perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

TECHMABUD - Operat Szacunkowy Wrocław

Dobre Operat Szacunkowy

 • Wrocław
 • TECHMABUD

Wybranie dobrego operatu szacunkowego jest trudniejsze niż może się wydawać, ale TECHMABUD na pewno pomoże Tobie w znalezieniu rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

Projekty Domów Szkieletowych - Przegląd Techniczny Budynku Wrocław

Znakomity Przegląd Techniczny Budynku

 • Wrocław
 • Projekty Domów Szkieletowych

Lepszej oferty przeglądu technicznego budynku prędko nie znajdziesz na terenie Wrocławia, więc jeśli poszukujesz znakomitego przeglądu technicznego budynku to niezwłocznie sprawdź Projekty Domów Szkieletowych. Wybierz ich numer teraz i poznaj ofertę - naprawdę warto.

Rafał Kempa - Przegląd Budowlany Wrocław

Rafał Kempa

 • Wrocław
Agata J.

Pan Rafał posiada ogromną wiedzę na temat elektryki. Jest bardzo profesjonalny. Bardzo dobry kontakt, naprawił uszkodzenia w instalacji. Polecam w 100%.

CH Consulting - Kosztorysant Budowlany Wrocław

CH Consulting

 • Wrocław
Ewelina T.

Firma działa fachowo i profesjonalnie. Polecam bez wahania.

POD KLUCZ - Kosztorysowanie Wrocław

Najlepsze Kosztorysowanie

 • Wrocław
 • POD KLUCZ

Zaoszczędź pieniądze i zleć swoje zadanie specjalistom od kosztorysowania z Wrocławia. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

NOVI Architektura - Kosztorysowanie Wrocław

NOVI Architektura

 • Wrocław

Potrzebujesz fachowców od wyjątkowego kosztorysowania w rejonie Wrocławia lub w pobliskim rejonie? Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnej wyceny - skontaktuj się od razu!

Nieprzeciętny Kosztorysant Budowlany

 • Wrocław
 • Andrzej Stawowy
Mariusz K.

Konkretne podejście do klienta i profesjonalna usługa.

BUDPOŻ Kamil Rogalski - Rzeczoznawca Budowlany Wrocław

Sumienny Rzeczoznawca Budowlany

 • Wrocław
 • BUDPOŻ Kamil Rogalski

Kosztorysowanie to życiowa pasja ekipy z firmy BUDPOŻ Kamil Rogalski - są jednymi z najlepszych w fachu rzeczoznawcy budowlanego. Zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

VOGT-CON MACIEJ VOGT - Przegląd Techniczny Budynku Wrocław

VOGT-CON MACIEJ VOGT

 • Wrocław

Dotarcie do opłacalnego przeglądu technicznego budynku może być niełatwe, ale VOGT-CON MACIEJ VOGT na pewno pomoże Tobie w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółową wycenę.

encoma.pl Engineering Consulting - Operat Szacunkowy Wrocław

encoma.pl Engineering Consulting

 • Wrocław
Magdalena K.

O nas: Jesteśmy grupą inżynieryjną, która rozpoczęła działalność w 2006 roku. Zajmujemy się inżynierią i konsultingiem związanym z budownictwem. Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami wszystkich branż budowlanych oraz pokrewnych. Realizujemy projekty obiektów budowlanych każdego typu. Wykonujemy opracowania projektowe we wszystkich fazach procesu inwestycyjnego. Świadczymy również usługi związane z oceną geotechniczną oraz ustalaniem stanu zanieczyszczenia środowiska gruntowo-wodnego nieruchomości przeznaczonych pod inwestycje. Naszymi klientami są m.in. wiodące przedsiębiorstwa handlowe w Europie oraz wiodące przedsiębiorstwa z branży budowlanej. Oferta: Doradztwo techniczne i inżynieryjne Opracowania przedprojektowe Koncepcje wielobranżowe Projekty budowlane Projekty wykonawcze Projekty powykonawcze Projekty warsztatowe Projekty adaptacji i wnętrz Oceny, opinie i ekspertyzy techniczne Inwentaryzacje budowlane Nadzory autorskie Nadzory budowlane Książki obiektów budowlanych Kierownik budowy Inspektor nadzoru inwestorskiego Inwestor zastępczy Dokumentacje geotechniczne Dokumentacje zanieczyszczeń Kontakt: encoma.pl biuro@encoma.pl +48 691 669 006

Krzysztof Hirsa - Ekspertyza Techniczna Wrocław

Świetna Ekspertyza Techniczna

 • Wrocław
 • Krzysztof Hirsa
Wojciech S.

Bardzo rzeczowe i pomocne doradztwo. Szczerze polecam.

Termodach Mirosław Grochowski - Kosztorysowanie Wrocław

Wysokiej Klasy Kosztorysowanie

 • Wrocław
 • Termodach Mirosław Grochowski

Upewnij się, że osoby, które zatrudnisz do kosztorysowania mają wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

Świetny Kosztorys Powykonawczy

 • Wrocław
 • INTEGO Sp z o.o.

Zaufaj ekspertom w dziedzinie kosztorysu powykonawczego i zatrudnij INTEGO Sp z oo. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy najbardziej wymagających. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby poznać wycenę.

ELEKTRO POINT Piotr Krysmalski - Kosztorys Powykonawczy Wrocław

ELEKTRO POINT Piotr Krysmalski

 • Wrocław

Właśnie wybierasz dobrego specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? ELEKTRO POINT Piotr Krysmalski z Wrocławia będzie najszybszą drogą. Jeśli chcesz poznać więcej informacji skontaktuj się dziś - warto.

Galaxy - Ekspertyza Techniczna Wrocław

Galaxy

 • Wrocław
Agnieszka J.

Profesjonalnie, sprawnie, dobrze doradzili, posprzątali po sobie. Jakość idzie w parze z ceną. Jestem bardzo zadowolony.

PRACOWNIA PROJEKTOWO WYKONAWCZA ARCH.AS ANITA STĘZYCKA - Przegląd Budynku Wrocław

Rewelacyjny Przegląd Budynku

 • Wrocław
 • PRACOWNIA PROJEKTOWO WYKONAWCZA ARCH.AS ANITA STĘZYCKA

Po prostu zleć zadanie przeglądu budynku profesjonalistom firmy PRACOWNIA PROJEKTOWO WYKONAWCZA ARCHAS ANITA STĘZYCKA z miejscowości Wrocław. Urzekną Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W okolicy Wrocławia są jednymi z najlepszych. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

ARENDA Wycena Nieruchomości

 • Wrocław

Atrakcyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zadań to główne zalety przedsiębiorcy, którego specjalnością jest przegląd budynku. Zarezerwuj termin!

INVEST BAU Kamil Kozik

 • Wrocław

Powierz zadanie przeglądu budynku ekspertom firmy INVEST BAU Kamil Kozik z miejscowości Wrocław. Podbiją Cię swoimi kwalifikacjami i dokładnością. W okolicy Wrocławia nie mają sobie równych. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

BMP Marta Ptak - Ekspertyzy Budowlane Wrocław

Ekspertyzy Budowlane

 • Wrocław
 • BMP Marta Ptak

Jeszcze szukasz dobrej firmy od ekspertyz budowlanych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom BMP Marta Ptak. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Ranking Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz obejmuje również takie miejscowości jak: Wrocław, Iwiny, Ramiszów, Karwiany, Pruszowice, Wysoka, Psary, Kiełczówek, Krzyżanowice, Szymanów, Komorowice, Zacharzyce, Samotwór, Zabrodzie, Blizanowice, Suchy dwór, Mokry dwór. więcej...
Jakiej usługi szukasz?